• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
hancet urco to dopadne dobre vsechny v to verime. :wink:
1. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj, my jsme byly v solné jeskyni a v pátek si to zopakujeme :wink:
Lullko, pěknou dovolenou, snad taky někam odletíme :slight_smile:
Adajar, Eliáš je moc hezké jméno :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
beranek je dekuji jako jeste to neni jiste. :grinning:
Holky uz vim co bude k veceri.
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hancet, věřím, že po takových zkušenostech, jsi ráda, že mimčo je teď a v pořádku a narodí se to nejkrásnější miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem sice měla trochu problém otěhotnět, nešlo to hned, ale zase je to úplně bez problémů, takže to moc neprožívám, ale to je samozřejmě tou mou situací :wink:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jinak já jsem na včerejší kontrole měla plus 6kg :confused: :sweat_smile: No docela dost, mám pocit, ale jsem na stejné váze jako u Beatky, možná od 0,5kg více, tak snad to těch 12kg nepřesáhne,obvod břicha mám 86-87cm :grinning:
1. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
beranek to neni spatne.
1. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Holky pomoc, vrátily se mi chutě na sladké. Že bych přeci jenom čekala tu holčičku, jak mi všichni tipují.
A ještě na sebe musím prásknout - dneska mi přišly 3 krásný bodýčka a 2 opět v mé oblíbené zelené barvě. Jsem vážně posedlá.
1. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj beránek, to já přibrala zatím jenom 3kg. Trochu ujíždím na salátech, hlavně ovocných a teď i na melounech. Pupík jsem neměřila, ale roste.
....... jo trošku jsem si spletla adajar s jahůdkou, ale to určitě neva. Tímto ji taky zdravím.
Nějak jsem z toho dostala zase hlad, takže se jdeme najíst, pak příjde odpolední siesta :rolling_eyes: .......... takže zase zítra, aspoň budu mít co číst. Ahoj všichni. :wink:
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já dostávám chuť na sladké taky, už ji vlastně mám a čekám chlapečka :grinning:
1. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
já jsem zase posedlá oranžovou barvou :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
orlik ja sladk jim taky neboj a cekam kluka. :grinning:

hancet dobrou chut.

beranek :grinning:
1. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
oranžová je náhodou fajn, dobrý je, že se hodí pro kluka i pro holčičku. já mám moc ráda růžovou, což je dost nepraktická barva na chlapečka, možná když jsou už dospělí :grinning: ..................., no nic. já už jdu vážně pojíst!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Já jsem oranžovou nesnášela, a teď bych ji koupila na čemkoliv :grinning:
1. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak jsem po jidle a barva me se libi zluta ted.
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
hancet - teď jsem si úplně vybavila pravou blondýnku (mmch dávali jí včera :grinning: ) - "jak si proboha může někdo myslet, že by oranžová mohla nahradit růžovou?" :grinning: - miluju růžovou barvu!!!! :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky pražandy, nemáte nějaký tip na úžasně mňam pražskou restauraci? potřebovala bych nějaké doporučení, přijde mi, že pořád vymetám to samé... :grinning:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
jahod ja taky chodim jen do par restauraci a to je vse. Na ziskove jeden pajzli a pak modrany a tak.
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Taky se mi líbí oranžová (to 3.body má oranžové a modré proužky). Vybrala jsem krásný oranžový kočárek, ale přítel mi tu barvu zakázal, že to vypadá jako reklama na socany. Asi jsem trošku ovlivněná z práce - firma, kde dělám má oranžové logo.
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
jahod, nevim, co mas presne rada, ale dobre jsme si posmakli v ambi, ale tio je fakt tak jednou za cas :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Hancet,vítám tě a věřím že to tentokrát dopadne dobře! Už sem popapkala halušky a byla to mňamka. Růžovou nemusím a na zelenou sem alergická a oranžová mi neva,ale miluju modrou :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
holky proste jsme kazda jina a to je super. :grinning:
1. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
hancet, vitej mezi nama :slight_smile:

kocky, dneska jsem mela vybornej zazitek s VZP, nejaka pi*a u nich mi OMYLEM ukoncila rodicak, takze mi neska prisel doporucenej dopis, jako at uhradim neco pres 2000, tak tam volam, vse se nakonec vysvetlilo a pani me dorazila tim, ze ne aby se omluvili (coz jsme ani moc necekala), ale jeste mi rekla, proc si jednou za cas nezavolam, abych vedela, ze je vse ok!!!!!
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky, ja mam hrozne rada cervenou barvu a ruzny odstiny vinovy :grinning: takze mame celej byt skoro v tehle barvach :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
marie no to oni ti reknou ze se mas ozvat sama aspon jednou za pul roku. :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
marie - ambi super, ale právě patří mezi ty co točím pořád dokola... :sweat_smile:
ad - moje slova! :slight_smile:
monter - mňam halušky!
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
adaj, no to bych paani nakopala do prdele, a taky celou slavnou VZP
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
marie me to rekli taky neboj se si mate chodit sama a ptat se. :grinning: co vic k tomu rict.
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
jahod aha, no tak mi potom jeste hodne radi chodime k nam na bulovku, hospudka se jmenuje u Jecminku a vypada dost nevabne, ale vyborne varej...no a pak me uz jen napada skouknout stranky ano sefe, juknout, kde vari ten kuchar a jit tam :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
adaj uz nic :grinning:
1. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
uz jsem zpet :wink:

taky preji Lullce krasnou dovolenu, hlavne at vyjde pocasi :dizzy_face:

ja asi letos pojedu maximalne na chalupu za babickou, ale pristi rok si to urcite vynahradime - treba udelame svatebni cestu po roce, vlastne, vzdyt za chvili se budu vdavat, malem jsem na to zapomela :confused:

vitej Hancet, pevne drzim pesti, at mas krasne tehotenstvi a snadny porod v terminu :grinning:

Monterko, a odkud presne jsi? Ano, my jsme z Brna, ale vzhledem k tomu, ze mame vzacnou diagnozu posilaji nas radsi do Prahy, pani doktorka mi dokonce rikala, ze me ted budou sledovat v Motolske nemocnici a ze rodit taky budu tam.. pritel uz se hrozi, ze holcicka bude mit misto narozeni Praha :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak je to jedno, ze jo?
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.