• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Pá už končím , manžel vymyslel že PC má negat.žiarenie....blá blá, tak pá
18. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
cirrrusa,
díky za přivítání a dobrou, pěkně se těď opatruj :wink: :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Evi,ty taky...Nožky nahoru..držím pěsti jak jen můžu, ať to tentokrát je nejpozitivnější těhotenství jaké můžeš zažít :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
evi, dobrou :wink:
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
děkuju, kéž by nám to do třetice dopadlo plnou náručí....¨
ale to si přeci přejeme všechny :slight_smile:
18. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dobroe :wink:
18. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno, vítám nové těhulinky :slight_smile:
Co se týče utrouše...já ho nejdřív polykala, ale byla jsem z něj šíleně ospalá, tak teď ho zavádím. Ale nevím, jak to budu dělat, až zase začnu chodit do práce...to ze mě hned půjde ven, ne, když nebudu ležet? V příbalovém letáku je napsáno, že v těhotenství se má používat výhradně vaginálně, tak jsem z toho jelen...mně doktor řekl, že je to jedno.
19. bře 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ráno holky, dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem snestíhala, dokončuji docházku ve škole a byly trochu problémy v pracá, děti zlobí a občas už to opravdu je neúnosné, až to dopělo k tomu, že u mě v jedné třídě ten pohár přetekl....a jak jsem později zjistila, nejsem jediná...no bude se to muset řešit.
Jinak protože letos jsem v páťáku, tak končím docházku příští týden, tak už ted píšeme zápočty apod.
Dneska a zítra jsem naštěstí doma, tak budu odpočívat a aučit se na další zkoušku, ale budu mít více času sem juknout.

Jinak vítám nové těhulky a přeji, ať je vše jak má být:slight_smile:

Maui: koukám, že jsem asi setjěnstaré, co se týče miminka:slight_smile: já měla PM taky 28.1.:slight_smile: ovulku 12.2. a pak už se jen testovalo:slight_smile:
19. bře 2009 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Renat, a kdy jsi byla u doktora? Já byla v úterý a srdíčko viděl pan doktor jen když se hoooodně snažil :slight_smile: Tak buď je to těhu o něco mladší, nebo nepodařený pokus...čekám na úterní ortel :pensive: :slight_smile:
Jak se cítíš v osmém TT? :wink:
19. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
Jo, a ovulku jsem měla 15.2.
19. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno, vítám nové těhulky a doufám, že to tu dotáhnem společně do vítězného konce :slight_smile:
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Evak no pri hydropsu by neprezil, ale chapu jake to je ja jsem cekala na vysledky plodovky a presne pred rokem jsem o zdraveho chlapecka prisla. Ale uz je dobre holky nespinim nic no zatim. zato mi je hur a hur. :wink: A jinak vitam nove holky.
19. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Adaj to je dobře, že už nešpiníš a copak ti je mě teda krom toho že mi narostly prsa není nic :grinning:
19. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
rrit no zaludek zlobi a jsem hodne malatna no, ale to s tim tlakem co mi v utery namerili se nemuzu divit.
19. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobréránko,

jsem si dneska přispala, mám volnější den :dizzy_face: M se normalne zamiloval do testíků - každé ráno jeden chce, i když je na něm pořád to samé :sweat_smile: (čárka je tak silná, že už silnější být nemůže)
Jinak včera mipřestalo být špatně, už ani prsa mě nebolí tak moc, takže příznaky už žádné (a jsem z toho pěkně nervozní) :unamused:
19. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
citrrus ono jeden den nic a pak treba druhej den je to horsi.
19. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Adaj, no nestraš, zase se mi moc nechce, aby mi bylo špatně, jsem pak taková smutná a manžel je smutný zase ze mne :cry: A já ho děsně nerada vidím smutného :pensive:
19. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
cirr tak to si musis vybrat. :grinning:
19. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Adaj, těžký výběr:slight_smile: už bych to chtěla mít potvrzené od Mudry, mylím teď srdíčko a že je všechno okis, abych věděla, že to že mi nic není je v pořádku...
19. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
cirrus a kdy tam jdes ja az v patek.
19. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
cirr kecam az v pondeli. :grinning:
19. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Adi, nemám furt termín...Ta moje je pryč a zástup bere jenom akutní případy :unamused: Na druhou stranu až tam dojdu, tak už by mohlo být vidět srdíčko :dizzy_face: kdy že je přesně vidět?
19. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
maui já měla ovulku 16. a min. pátek srdíčko ještě nebylo ale prý je to normální..tak snad příští pátek už bude..
19. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
cirru no ja jdu taky az v pondeli aby bylo videt srdicko uz.

holky srdicko je videt mezi 7tt-9tt takze neplaste holky.
19. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Tož to já mám skoro až měsíc ještě čas :unamused: No snad bude vidět dříve...A k Mudre pujdu tak na 8. týden, snad už tam něco bude vidět...

Ty jo se cítím tak nějak líně :angry: Tchýně si dneska a zítra vzala dovču a právě vedle v pokoji myje okna...Asi bych taky měla..A mě se tak nic nechcéééé :grinning:
19. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojte dievčatá,
inak srdiečko by mohlo byt vidiet už v 6tt, ak bola ovulacia skoro, ak bola neskor, tak len v neskorších týždnoch. A gestačný váčok by mohol byt už tak v 5tt
19. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
já mívám ovu dost pozdě, takže já asi budu ten pžípad, kdy je srdičko vidět kdo ví kdy :angry:
19. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Maui: já jsem byla u doktora minulé pondělí a srdíčk otaky nebylo a taky nemohlo. Vím, že se může stát cokoliv, ale nestresuji se tím a ty to taky tak udělej, protože jinak bychom se z toho snad zbláznili. Je hodně málo případů, kdy je srdíčko vidět brzo (fakt jako hodně brzo), většinou to je v tom 5-6tt, ale všude, kde jsem to zkoumala, to bylo v tomto týdnu ale od početí, ne podle poslední MS (i když jsou takové případy - většinou to pak je dřívější ovulkou...apod.). Já třeba vím, že jsem měla ovu 12.12. (k oplodnění klidně mohlo dojít den na to, podle toho, jak to spermijky zvládali..., takže vím, že jsme taky mladší třeba i o týden než holky, které měli ovu dřív, i když třeba ms jsme měli stejnou....
a stejně tohle počítání na koňovi je pouze orientační, právě podle poslední ms...doktor na to má takové to měřítko, gravimetr...a tam vychází něco jiného - dokonce j´když jsem tam byla, tak jsem byla podle poslední ms u mě spočítané 6+5 (čili jsem jak blbec očekávala srdíčko...i když by to bylo brzo) a sestřička mi na gravimetru podle poslední ms spočítala 5+5 (podle poslední ms)
Opravdu to je hodně individuální, ale nestresuj se< to nemá cenu, i tady na koníkovi je spousta holek, co měly vidět srdíčko 8tt (jak tady píše koník)...

Já jsem taky samozřejmě měla nejdřív strach a depku, když nic...ale bublinka byla malinká:slight_smile: a hlavně tam byla a vše bylo v pořádku a to bylo hlavní. Na další kontrolu jdu dokonce až 30. 3.:slight_smile:

myslím, že Saronka to dle albíčka měla taky tak, viď Saro?? opravdu na prvním UTZ když se jde brzo nemůžeme chtít, aby bylo vidět všechno:slight_smile:

Tím samozřejmě neříkám, že se to někdy nepovede...apod., ale na to nesmíme myslet.:slight_smile:
19. bře 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Omlouvám se za ten román:slight_smile:
19. bře 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se vrátila od praktické doktorky. Měla tam mít ty výsledky ze stěrů z krku ale zatím je měla jen částečné. Prý mám v krku spoustu bacilů a všeho možného takže si mám zavolat zítra. Teď mám strach o miminko. :frowning2:
19. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.