• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marie presne tak. A kd bydlis u Bulovky???
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mari,ty se budeš vdávat,kdy? Je jedno kdy se narodí,hlavné že bude všechno v pořádku. Bydlíme na dědině kousek od Bučovic. Do Brna sem jezdila začátkem roku na Obilňák.
1. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mon já kolem sebe nikoho nemám kdo má Sofii asi je to tím že kamarádky mají kluky nebo Barborky :slight_smile:) jinak je to až na 30 místě tak to docela jde :slight_smile:) o proti Terezkám, Barborkám, a tak :slight_smile:)
jinak holky v noci mě bolí třísla uplně šíleně..
1. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
marikap a kdy se presne vdavas???
1. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
adaj, ja bydlim v kobylikach :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Saronka,to máš pravdu. Je tady samá Nikola,Karolína,Natálie. Příjde mi že Sofii hodně dávají celebrity. Důležité ale je,že se líbí vám!
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
marie aha no my jezdime na osmikovych je tam tchyne a nahoru do kobylis jezdime na tenis :grinning: .
1. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky taky vás pálívá žáha jak mně? Někdy je to hrozné.
1. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
holky, vdavam se 25. cervence, to uz za chvilku nebo ne?... :sweat_smile: jo a svatbu budeme mit na zamku ve Slavkove, doufam, ze se vejdu do satu co jsem zamluvilan :zipper_mouth:

Monterko, Bucovice znam, tam bydli priteluv kamos
1. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
adaj :slight_smile: no vidis, tak se nekdy muzeme s tema nasema pupkama sejit

monter, me obcas pali, ae je to sileny, fakt neprijemny
1. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Monterko pali, to vis ze jo :unamused: skoro kazdy den
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mari,no to už máš za pár :slight_smile: Někdy se můžem sejít jestli budeš chtít. Marie,je to fakt nepříjemné a když mě začne pálit,tak chroupu mandle.
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Monterko jasne, tak az budes mit cestu do Brna ozvi se, ja ted nemam nic krome litani po doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
mon to je moje nejoblíbenější jméno od 15 :slight_smile:) bohužel stejně jako Ema a Rozárka a ted to všichni dávají..ale v době, kdy se mi libilo byli dost neobvyklá..no co nadělám...
Mari moc si to užij, my měli včera 2 měsíce od svatby..
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, hlásím se k Vám, listopadovým :slight_smile: My čekáme mimi 20. listopadu a necháváme se překvapit :grinning:
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Saronko, gratuluji, koukala jsem na vase fotky, moc ti to sluselo! :slight_smile: a jak se te libi rodinny zivot? :grinning:
1. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Evita,vítej! Mari,v Brně sem byla minulou středu a teď tam tak často nejezdím,ale chtěla bych tam jet skouknout nějaké oblečky,tak bych dala vědět. Saronka,mě se Stela taky líbí snad od narození :slight_smile: Takže tě chápu.
1. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Evito, vitej, vy mate ale vydrz, ja jsem desne zvedava, takze jsem chtela vedet pohlavi hned, uz jen kvuli vybavicce - vzdyt skoro vsecko je bud ruzove nebo modre....
1. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Monterko - bezva, tak to spojime s prochazkou po obchodech :sunglasses:
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
sakra, sakra, s těma listopadkama se nějak roztrhl pytel...
evito, vítej, v pasu máš, že čekáte miminko 19.11.2008?! jak se ti to povedlo? :confused: :wink:
1. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
evita vítej, konečně vidím vsetín
1. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Evito, vítej. Konečně nějaká mamina, která nechce znát pohlaví. Tak to už tu jsme 2 - aspoň si nebudu připadat tak sama.
1. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Orlik - jste 3 - jeste adellaida03 nechce vedet pohlavi
1. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Holky máte můj obdiv že to nechcete vědět. Já sem se nemohla dočkat až to budu vědět.
1. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mari, to jsem ani nezaregistrovala. Doufám, že mě nepřesvědčíte. Určitě bych nevydržela a vybreptala to rodině - a to máme přísný zákaz. Trošku mi vadí nakupování v neutrálních barvách - nejhezčí věcičky mají buď růžové nebo modré.
1. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Monter, prcek nám to na velkém utz stejně neukázal a na 3D nejdu (v Táboře není, musela bych do Budějovic, tam jsou dlouhé objednací lhůty a jsem lenivá někam jezdit). Nastávající tatínek to vědět chce, tak počkáme jestli mu to prcek ukáže kolem toho 30tt.
1. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Orlik,taky nemám ráda cestování,ale na 3D sem cestovala ráda a nelituju toho. Nám se malý taky na velkém ult.neukázal,takže ještě že sem na něj jela.
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mari je to bomba :slight_smile:)
1. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Saronko - taky nas to za chvili ceka, uz bydlime spolu skoro 2 roky, tak schvalne jestli bude nejaka zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky,vy ste tady snad všechny vdané nebo do toho brzo praštíte. My budeme letos s přítelem 8let a z toho 3roky bydlíme spolu a ať dělám co dělám,tak furt nic :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.