• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Monterko, az bude miminko, bude urcite namekko a hned se vezmete. hlavne hodne lidi to dela kvuli papiru (my taky, je to tak pohodlnejsi), ale da se stastne zit i bez toho, aspon se muzes chlubit, ze jsi svobodna :grinning:
1. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Mari,dělala sem si srandu a o svatbě sme uvažovaly už loni,ale nedařilo se mimčo tak sem musela jít na umělý,takže ty peníze sme dali na to. Chci aby sme měly všichni stejný příjmení,takže se určo vezme až malý povyroste.
1. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
ja osobne si myslim, ze je lepsi svatba s miminkem nez s briskem, nedokazu si predstavit jak budu vypadat v bilych satech s obrovskym brichem - a bricho mam opravdu obrovske, to mi verte, brzo dam nejakou fotku do alba :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Monter, já jsem na tom stejně. S přítelem jsme spolu 6 let, a 2,5 roku spolu bydlíme a teď dokonce rekonstrujeme barák. Toužila jsem po miminku a přítel souhlasil. Vdávat jsem se letos s bříškem nechtěla. A hlavně toužím po svatbě na podzim. Vypadá to na příští rok a budeme mít krásnou drůžičku nebo mládence. Prcek se budu jmenovat po příteli hned od narození.

Pro dnešek se loučím. Jdu si schrupnout.
1. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Taky si to myslím,a navíc se nemůžeš ani napít :slight_smile: Kde máte hostinu?
1. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Orlik,taky rekonstruujem a malý bude mít příjmení po příteli. Chceme se vzít jak malému budou dva roky. U nás to vypadá na bouřku. Zatáhlo se a bouří!
1. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Monterko, alkohol me vubec nechybi, udelame peknou rodinnou oslavu. hostinu mame taky v Slavkove, hotel sokolsky dvur nebo tak nejak, a at mam moznost si treba jit na chvili lehnout mame tam objednany pokoj. nic zvladnu to i s briskem, poprosim fotografa at foti jen portrety po ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Mari,já bych si ráda připila :slight_smile: Jen bříško hrdě vystavuj ať máš památku.
1. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
U nás prší a já sem ráno umyla okna. To je jak napotvoru :(
1. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
holky je mi hrozne jsem byla na financaku a zmohlo me to. a na nakupu aabych mela vecu.
1. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Ad,se ti ani nedivím v takovým pařáku. Co budeme mít dobrého?
1. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
monter no jen krabi pomazanku na bagetach s citronem rajcetem a vajickem
1. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
juu to bych si dala :slight_smile:)
1. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Ad,všechno bych si dala,krom té krabí pomazánky :slight_smile: Já si budu dělat vaječný topinky s nivou.
1. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
saron ja myslela ze manza ji zamitne moc to nemusi, ale v tomhle vedru je prej nejlepsi nez teple jidlo

monter ty mas taky dobre veci ja si minule udelala k snidani topinky opekane jen na grilu a trosku cesneku natom apomazat maslem mnam. :grinning:
1. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Ad,já česnek bohužel nemůžu,páč malý ho asi nerad :slight_smile: Jednou mě po něm bylo tak zle,že sem myslela že je to můj konec,takže od té doby díky nechci :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
monter no a co bylinky nato nebo spenatek taky vyborne. holky ja doma litam nahata jinak bych umrela.
1. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
ahojik maminky jsem 23tt a termin mam 5.listopadu a chtela bych si s nekym popovidat
1. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
leni vítej.. řekni nám něco o sobě :slight_smile:)
1. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojte holky, hlásím u nás teď byla bouřka jako hrom, nešla elektrika, ale už je to OK :slight_smile:
Adaj gratulace ke kloučkovi :slight_smile:
leni ahoj :grinning:
1. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Lenulik ahoj a vítej,víte co čekáte nebo překvapení? Adaj,bylinky a špenát vyzkouším. U nás je bouřka,takže se ochladil vzduch,naštěstí. A malý zase kope ostošest!
1. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojky lenuliku.

rrit no tady je na padnuti. :grinning:

monter jo jo zkus. :grinning: hele my dve jsme tady nejvic zavisle na jidle co,???
1. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Adaj myslíš,mě to nepříjde :slight_smile: Jen hledám inspiraci u druhých.
1. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
monter no jo ja vim, ale vzdy o tom zacnem my dve. :grinning:
1. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj tak jsem zpět...a ted plná dojmů...
Takže nahrávku jakž takž máme, ale nic světoborného to holt není, naše mimi není prostě vystavovací, takže mělo před obličejíčkem pořád ručičky....a pořád se mlelo...ale nějaké záběry jsou moooc pěkné, udělala jsme pár fotek jen z noteboooku fotákem, neumím to z toho videa, to pak udělá manžel. No paní doktorka se fakt snažila, kašlala jsem, přetáčela mě...já jsem samozřejmě spokojená, všechno mi ukázala, vysvětlila, jen ten obraz nic moc, holt mám prý trochu tukovou vrstvičku (to já bych řekla, že trochu víc ale to se nedá nic dělat...u hubených jsou záběry prý lepší...nemyslela to špatně, a já to sama věděla. Byla to přímo vedoucí te prenatální diagnostiky, moc hodná. No ale pro tu standu fakt dobrý....sice to asi není to, co si představoval manžel (teda neřekl na to ani slovo, líbilo s emu to), ale jak to viděl někde u kolegyně, tak to prá bylo úplný mimino...jako živý...tak asi byla déle...takže až bude nějaký UTZ po 30tt tak si asi ještě fotečku zaplatím...nahrávání už asi ne, protože pak už je prý prcek zas moc velký...ale fotka by mohla...
JInak máme potvrzeného podruhý kloučka

jdu dát nějaké ty fotky
1. črc 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Renat,nic si z toho nedělej. My nemáme taky vystavovacího chlapečka. Taky si pořád dával ručičky před obličejík a podle toho co říkala dr.,tak to snad dělají všechny mimi jako kdyby to věděli.
1. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
monter: Já se tomu smála, pár fotek se z toho hezkých udělá, stálo to za to :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
Renat, gratulace - mate nadherneho kluk, proc si myslis, ze to neni vystavni mimino? me se strasne libi :dizzy_face:

a ja jak porad mam chute na sladke na veceri udelam rybizovy kolac - a hooodne urcite cely plech a mozna i vic, vsak rybizu mam kilo :sweat_smile: ale nebojim se, ze bych to nesnedla
1. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
tak jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
marika: jen kvůli těm ručičkám, to fakt bylo jen o chviličkách, kdy je dal pryč... :grinning: :grinning: ale i tak ho už teď miluju :slight_smile: byla to nádhera!!!!
A děkuji

teda ty mi děláš chutě, já tu zas mám borůvky... :slight_smile: a nevím, co udělat, možná knedlíky.., nebo palačinku...
1. črc 2009 v 16:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.