• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Renat,krásný chlapeček! Dr.vám nedala fotky,že si to fotila noťasem? Taky sem se různě otáčela aby ukázal obličej,ale ani ťuk.
1. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
monterka: tady to je udělané tak, že máš 1000,- za nahrávku a 400,- za fotku...když je nahrávka aspoň trochu hezká (což o mé říkal že se tam něco najde :slight_smile: tak je prý zbytečné už fotky..protože si z té nahrávky udělám sama třeba tři, 4 co jsou hezké, u ní je právě za tu cenu jedna....Takže jsem dala DVD do PC a pustila a stopla a foťákem vyfotila..kvalita nic moc, ale pro představu zatím stačí :slight_smile: pak si k tomu sedne manžel a ten to umí přím z toho videa...

A kdy si ty byla...?? Já si říkám, že to za to stojí, i dkyž třeba záznam nic moc, fotky taky ne...je hezké i jak se jen mele nebo šmrdlá rukama.. :grinning:
1. črc 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
Renat,je to fakt zážitek ať už se mimi ukáže pořádně nebo ne. Byla sem v Brně a tam to stojí 1000kč a v ceně je dvd a fotka,ale jim ten den nešla tiskárna takže mi dr.poslala mejlem 4fotky.
1. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
ad , jahod - co to rikate, ze je velikej??? to snad nee .. pisou eutroficý plod - znamená dobře živený :grinning: - to zase jo :grinning: :grinning:

ad - vše nej k svatečku!!

lullko - no, do kufru se ti nevejdu, tak si hezky uzijte dovcu !!

jahod - tip na hospodu - Savoy na vitezné - ja tam byla vcera na obede a vari výýýýýýýborne a nebo naproti v Olympii - pak ta recka na zizkove - Olympos ... na pizzu do Modry zahrady .. na tuňáka do Hergetovy cihelny.. nebo Ambiente braziliero????

marie - ja su taky z Kobylis :grinning: :grinning: - ted uz tam bohuzel jezdim jen za rodici ... depak 8, to je ctvrt ... ale na Bulovce bych tea rodit nechtela .. slysela (i zazila) jsem o to hrozny zvesti ..
1. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
monter - my jsme taky po IVF az na 4pokus .. ¨

vdavat jsem se rozhodne s brichem nechtela .. mozna to byl motor jak rozhoupat zenicha aby se vyslovil .. jenze kdo mohl tusit, ze nam to jaksi nepujde.. takze proto jsem jiz vice nez 2 roky pod cepcem :grinning:

renat - gratuluju ke klučíkovi :sunglasses:
1. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
renat boruvky no kolacek ne???

marsie dekuji. jinak kamoska rodila v breznu na Bulovce a chvalila si to tam
1. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Marsie,až na čtvrtý? Já byla na dvou pokusech IUI a nic a pak na IVF a to se zadařilo napoprvé. Holky,vy tady pořád něco kuchtíte až se z toho dostala hlad :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
ad. : ten jsem si neprozírně koupila :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
monter - hmm.. az tak .. :sunglasses: .
Ad je na kuchteni odbornik - obedy, vecere .. svacinky :slight_smile:)) :grinning: )))
takhle kdybych podstrojovala manzovi, to by byl stastnej ... dnes ma jen vepr platek a salat :slight_smile: ..

u nas leje.. takze cely den se plahocim na zahrade, abychom si vecer posedeli venku .. je to naschval tohle pocasi
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky.Nevíte něco o Spaget?
1. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Marsie- tak ted jsi me fakt s tema hospodama pobavila! :grinning: Udelala jsi temer dokonaly vycet mych nejoblibenejsich - krom te herget. cihelny, v te jsem nebyla, takze diky za tip.
1. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Marsie,to muselo být teda nervů! Mě stačilo půl roku a byla sem v p....i! Hlavní je,že se nám oběma zadařilo :slight_smile: Nezoufej,u nás taky pršelo.
1. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
jahod - :grinning: :sunglasses: no tak vidis .. mame stejne mlsne jazycky :wink:

holciny, tak jsem si udelala topinky .. s troskou cesneku - ten ja nemuzu ale chutna mi .. to zase mi bude blbe!
1. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
tak sa tu majte holky dobre, rozmazlujte svoje miminka :slight_smile: vrátime sa 11.7. tak sa ozvem ako bolo

Marsie, do kufru by si fakt nevošla, máme to akurát 20.kg
1. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Lullka,pořádně si to užijte,mějte se napěkňučko a ať máte krásné počasí :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
marsie, ja jsem n a bulovce rodila a budu rodit znova, nerikam, ze jsem byla buhvi jak spokojena, ale urcite to mohlo bejt i horsi, mam to nejbliz, sem na rizikovym, takze tam budu od 32 tydne chodit do rizikovy poradny a budu sebou vsude tahat toho naseho malyho dablika, takze pro me dobre, ze to je aspon blizko...navic sem byla ted u apolinare na zakroku a nejak mi mezi bulovkou a apolinarem neprisel rozdil, vsechno je to o lidech, na bulovce je jedna smena dobra, jedna na hovno :frowning2:

renat, krasny fotky :slight_smile:

jo a ja se vdavala jako tehule, byla sem ve 4 mesici, ale svatba uz byla domluvena, tak co :grinning:
1. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
lullka: užij si to na dovče a pořádně si odpočiňte :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
marsie no jo no ja a jidlo to je moje jsem zavislak. :grinning:

lullka uzij si to krasne.
1. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
tak svatek se slavit nebude manzel je na me nasranej ze mu nechci pujcit prsa tak jist nebude mluvit nebude dort nechce. A mam si dat jmeno jake chci kdyz musim resit jen to a ani mi nepopral. :frowning2: :cry:
1. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
ada, eh, ty mas svatek, tak vsechno nej....ale to s pujcenim prsou, to sem nejak nepochopila? :pensive:
1. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
marie proste on by se chtel dotykat a me to vadi no. :wink: A dekuji.
1. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Adaj,aji ode mě všechno nejlepší. Chudák manžel,ale tebe chápu :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
monter me je to lito ze mu je nechci pujcit, ale miluju ho.
1. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
hehe, no tak me adaj nejrvi napadlo, ze muze nasralo, ze nic nebude, ale pak sem si nejak nebyla jista :grinning:

holky, tak me napada, jak jste na tom s chuti na sex?...ja teda nic moc :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
marie sex co to je??? Ja jsem asik frigidni a mame to i zakazano ted. jinak jsi si to myslelaspravne.
1. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Marie,já už ani nevím co to slovo znamená :slight_smile: Na sex nemám ani pomyšlení.
1. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
monter no jo no mame to podobne.
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
no, holky ja prave taky ne :slight_smile: ale tak to je normalni snad
1. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
marie urcite. :wink:
1. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Marie,normální to je a může se stát že na něj později dostanem chuť. Jen chudáci chlapi,ještě že sou chápavý :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.