• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
no, ja si vlastne ani nemapatuju, jak jsm to mela v tehu s kubou :pensive: :sweat_smile:

no nic, du do vany, dobrou a pekny sny
1. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky taky jdu spat
1. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
dobre ranko, dneska prvni :slight_smile:
2. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno holky,jakpak ste se s pupíkama vyspinkaly :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko, maminky listopadky :slight_smile: Hlásím nádherné počasí na Valašsku :slight_smile:
a chci se zeptat: uz jste byly na echo srdce plodu? Muze tam jit i manzel? Jdeme pristi patek :wink:
2. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Evita,na srdíčku sem byla minulé úterý ale sama,takže nevím. Ale myslím že chlap tam nijak nepřekáží.
2. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
dobre rano tehulky :slight_smile:
uz jsem se vyspala, nasnidala a vrhla se do domacich praci
2. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
monterka: a je to jako ultrazvuk? jde videt miminko hezky? at z toho taky něco má manža
2. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
marikap: a Ty jsi už na nemocenské? ja chodim jeste do prace a budu asi cele prazdniny
2. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
evita_ij - ne, mam dovcu, ale pracovat uz asi nebudu :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Evi,je to normál ultrazvuk,ale zaměřený na srdíčko. Mimčo je vidět pěkně,ale dr.vám nebude nic říkat ohledne mimi,ale srdíčka. Taky uklízím a je mi příšerné vedro! Holky to vám nezávidím že chodíte do práce,já sem na neschopence
2. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
dobré ranko,
to byl teda den a noc! odpolko se mi udělalo zle z toho horka, tak jsem šla domů - úplná mlha, málem jsem sebou švihla, pak jsem to trochu rozdejchala a v tu chvíli přišla bouřka (naše mimino jí nesnáší :angry: ), takže taky paráda, pak přišel přítel, že půjdeme na večeři - no, moc se mi nechtělo, ale dlouho jsme se neviděli... po večeři prcek začal řádit jak černá ruka, myslím, že se chtěl prokopat ze mně ven (až vyleze, tak ho/jí seřežu! :wink: ) no a celou noc, jakkoliv jsem si lehla, tak milostpán/pani prostetovalo, že takhle se mu/jí to nelíbí, takže jsem sebou mlela i já a nevyspali jsme se nikdo - ráno jsme tudíž oba zaspali.. :grinning:
musím teda říct, že prcek začal kopat včera - jinak občas, tak jednou za týden kopnul jednou - včera mi to opravdu vynahradil/a... :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Jahod, tak aspon vis, ze se prcek ma cile k svetu a ma na vse svuj nazor :wink: ale to jeste budes muset poctat nez vyleze ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my taky kopeme nepravidelne, mam pocit, ze to nejak souvisi s pocasim - kdyz prsi tak je klid v brisku, ale kdyz je pekne kopeme o stosest :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
AHoj holky,
jak se daří?
2. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Jahod co přítel,dobrý? Náš malý pravidelně kope dopoledne,pak po obědě a večer když už ležím v pelíšku. Jinak když je bouřka,tak je k nezastavení a při bouřce se prej rodí nejvíc dětí. Včera byla a kámošce se narodil chlapeček Šimon :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
dobre rano ja uz jsem dneska od rana vzhuru a uplne hotova. Jsme ted u mamky doma.
2. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj, tak jsme zpátky od zubaře :slight_smile: a všechno naprosto v pořádku, za 5 minut (i s pokecem :wink: jsem byla venku....prý má takové pacienty rád Pak jsem to vzala pěšky přes celé město...hezky procházkou, zašla na poštu (i ten košík pod ten kočárek je naprosto dokonalý a pak jsem se stavila v jednom krámku, měli za výlohou hezké šatky, bavvlněné, tak jsme si je hned vzala, sice pohled so zrcadla nic moc, ale sedí hezky, a jsou pohodlné a paní na mě, že prý už to asi dlouho nosit nebudu...tak jsem ji vyvedla z omylu..no jo prcek se vysouvá dopředu čím dál víc...
A prckovi jsme koupila ponožtičky :slight_smile:

Náš prcek se včera pěkně ukazoval u doktroky, boxovat, kopal..apod. ale jinak mám etaky období klidu... :slight_smile: jak je to čím dál víc intenzivnější, tak to vítám :slight_smile:

jahod: dávej na sebe pozor :slight_smile: a ostatní taky, tyhle vedra, něbo spíš dusna, to je děs..u nás je vlhkost jako kráva, i v bytě máme 65...a to je hodně, venku mi to připadne jak v lese...
2. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Už sem douklízela a teče ze mě jak z vola! Venku je hnus a ta vlhkost mě štve,protože špatne schne podlaha. Renat,já první věc pro mimi koupila bačkůrky :slight_smile: Šaty u mě nepřipadají v úvahu,ale musím si pořídit tříčtvrťáky.
2. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
monter: to ti docela závidím, že už máš uklizeno, mě to teprve čeká, dnes chci komplet koupelnu, ale nějak se ještě nechce.
U mě taky šaty nepřipadají v úvahu...neboj, 3/4 potřebuji taky :slight_smile: ale tyhle jsou bavlněný, takže až pojedeme na dovču..tak se budou hodit :slight_smile: jen bych pod ně chtěla ještě leginy...
2. črc 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
Renat,mě se taky nikdy nechce,ale vletím na to hned po snídani ať to má co nejdřív za sebou. Mě je nejlíp v bavlněných teplákách nebo 3/4 :slight_smile: Mám obrovskou radost,došli mi oblečky na malého :slight_smile:))
2. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem se vrátila od zubaře. Prcek mi naštěstí zuby neničí. Moje zubařka mě potěšila - už teď počítá s naším mimi jako svým pacientem (jsem moc ráda, dostat se tady u nás k dobrému doktorovi je skoro zázrak). Máme přijít po půl roce věku dítěte. A dostala jsem přednášku, jak nezkazit prckovi zoubky - během kojení omezit slazené nápoje, po roce věku nekojit v noci (mateřské mléko obsahuje cukr a tvoří se zubní kaz) a snažit se, aby si mimi necucala prsty, lepší je dudlík, ale ten mu během 3-4 měsíce sebrat. Jinak prý špatně rostou zoubky.
2. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsem dneska myslela, že budu doma dohlížet na truhláře při montáži schodů a prdlajs, páč nám dělaj v ulici novou silnici a ty debilové překopli kabel, takže nešla elektrika :angry: Chudáci už měli všechno vyložený a 2 schody usazený, jenže pak jim přestaly jít pily, takže nemohli dělat. Naštěstí jsem truhláře přesvědčila, aby přijel hned zítra, takže zítra snad budou schody :sweat_smile: Takže dnes jsem zase v práci a šéfím mě tu opět zasypává fakturací, páč chce jet příští tejden na dovču.
jahod, náš prcek taky nesnáší bouřku a mrská se jak kapr ve vaně :grinning: Myslela jsem, že to samý bude i v letadle, ale to mu kupodivu vůbec nevadilo :slight_smile: Asi je při bouřce větší změna tlaku :sweat_smile:
renat, krásnej chlapák :wink:
Já jsem se teď nějak "naprogramovala" na kluka, i když ještě minulej tejden jsem byla přesvědčená, že to bude holka. Tak jsem zvědavá, co nám toho 21.7. nakonec řeknou.
2. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
spaaget.: Tak to je teda pech, nechápu jak někdo může překopnout kabel...ale to je jedno. Hlavní je, že si využila zajisté svého šarmu a truhlář přijde zítra aschody budou.
děkuji.
To jsme taky zvědavá...jak to tu nakonec dopadne s poměrem..a ty bys "raději" chlapáka nebo holčičku...já vím, že je to jedno, ale přece... :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
Já ti ani nevím, nejspíš holčičku, páč všichni říkaj, že je to kluk, tak by bylo dobrý, aby jim "vypálila rybník" , ale pořádnej zbojník by mi vůbec nevadil :grinning: Manža doufá v holčičku, protože u nich v rodině jsou samý chlapi
:pensive:
Jsem se právě objednala k zubařce a asi jsem to podcenila - má volno až na konci srpna, tak snad do tý doby nebudu mít v puse jak po granátu :sweat_smile: Nic mi teda nebolí, ani dásně nekrvácí, jak všude píšou, tak snad dobrý.
orliku, u nás se dětskej zubař taky strašně špatně shání :pensive:
2. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Spaaget, taky jsem byla objednaná za 2 měsíce. Pokud jsi neměla probémy se zuby už před těhu, tak by se to nemělo zhoršit ani teď. Týká se spíš mamin, které mají zuby špatné pořád. Se svojí zubařkou mám výhodu, že začíná s dětma a nechává si je i v dospělosti. Říkala, že budeme chodit na prohlídky společně. Snad se pak prcek nebudu tolik bát, když uvidí, že zubařka prohlíží i mě.
2. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Já byla u zubaře ted v útery a zatim je vse ok. Ale říkala, že problémy přicházejí až v 2. polovine, tak snad nic neprijde a bude to v pohode. Trpim dost na zubni kazy..... :frowning2:

Jinak hlásím slevy v Tescu na oblečení, od 7.7. az 70% :wink: Manžel tam dělá manažera, tak to vím z první ruky :wink: Chystám se tam hned příští týden.
V pondělí jsem tam koupila super fialové tenisečky za 54,- ve slevě, i kdyz jsou psané dívčí, můžou to mít i klučíci. :slight_smile: Tak uvidíme.

No tady začíná zase bouřka.... každý den... .hnus..... :confounded:
2. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
evita_ij - tak to se urcite pujdu podivat, diky za tip :slight_smile: jinak uz jsou tam nejake slevy - koupila jsem si tam baleni bodycek a overalku za dobre ceny

jinak mi dnes nejak neni dobre, lezim, asi to bude pocasim - je vedro a bourka zatim nikde...
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky od doktorky a je to na 100 procent kluk. Takže čekáme Tomáška. Krásně kopal a vše je ok. Hurááá
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
a s tou zubarkou - to mi radsi ani nepripominejte... objednavala jsem se v dubnu, mela jsem prijit 30. cervna .... a uplne mi to vylitlo z hlavy.. takze objednala jsem se znovu, tentokrat na 27. cervence a jeste jsem musela fnukat, ze jsem tehotna a asi zustanu bez zubu, protoze sestricka zezacatku hlasila, ze nejblizsi volny termin je az v zari. jinak chodim taky k detske zubarce a jsem u ni moc spokojena
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
saze - parada, mam z vas radost!!! :grinning:
2. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.