• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
saze: supeer, gratulace...
2. črc 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Saze,paráda a gratulace! My ty holky musíme převálcovat :slight_smile: Taky bych mela navštívit zubařku,ale vůbec se mi nechce! U nás začalo bouřit a zatáhlo se...vypadá to zase na bouřku...
2. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj :wink: Já jsem byla s Beťou přepsat elektřinu na novou majitelku a u správce našeho bývalého domu, takže celé dopoledne jsme vyřizovaly, ale bylo to naštěstí rychlé :wink: Venku je hrozné dusno, ale nějak to zvládám bez problémů.
Saze, gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile:) ja mela dopolko navstevu ..
jinak dnes je spatny den .. mimi se prestehovalo na druhou stranu a tak strasne me tlacilo do nejkych organu v boku, ze jsem chodila nakrivo .. ale jinak me teda jako jahod nekope .. :frowning2:

renat - kabel prokopnou vemi rychle - spaget - znam to :wink: nam dokonce ty blbci prekopli celou rouru na svod vody...
saze - gratulace!!! takze Tomasek :slight_smile:)

slevy v Tescu - dekuji za tip .. uz je nacase zacit to skupovat :slight_smile:)))
2. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Saze, gratuluji ke kloučkovi. Vybrali jste krásné jméno, taky se mi líbí, ale bohužel mám bráchu Tomáše.

Na slevy taky vyrazím.
2. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
saze, super, gratulace :slight_smile:

mne to pocasi teda taky nedela moc dobre, strasne mi skube v kotnikach a celkove, na pobliti a omdleni :frowning2:
2. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
saze, paráda :wink:
ne abyste mi to všechno vykoupily, páč já hodlám nakupovat až za ty 3 týdny, abych už věděla, jestli holčičí nebo klučičí :slight_smile:
marsie, u nás jsou fakt odborníci, páč elektriku překopli už podruhý, než jsem odjela, tak jsme tam měli koupaliště, páč překopli vodu, bůhví, co se stalo po dobu mé nepřítomnosti, páč mě teď každý ráno uctivě zdraví, když kolem nich procházím do práce, ale už snad s výkopovýma pracema skončili, páč termín dokončení mají 14.7.jinak jsou bez dotace.
Jo, volali z porodky, že prej už jsem v půlce, tak příští tejden začínáme s předporodním kurzem. Úplně mě zamrazilo :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Spaaget, ta polovina docela utekla co? Budeš nám podávat info, co probíráte. Já začínám až v srpnu.
2. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Já tentokrát na předporodní kurz chodit nebudu, ale pořád se chci přihlásit na jogu pro těhotné, zatím jsem to nestihla :sweat_smile: A moc doporučuji aquaaerobic pro těhotná, to je fakt skvělá věc, akorát u nás je ve středu dopoledne a to bych tam musela jít i s Beatkou, ale škoda :unamused:
2. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
beran, ty už přece kurz nepotřebuješ, páč víš do čeho jdeš :sweat_smile: Na aquaaerobic bych musela dojíždět 30 km, což se mi teda moc nechce, ale na těhucvíčo chodit budu, ještě se rozhodnu, jestli k někomu cizímu nebo k mamině :grinning:
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak je to na diskuzi, jestli vím do čeho jdu, ráda bych to viděla trochu jinak než minule, teda těch posledních 20 minut, ale jinak bych to brala stéjně :grinning:
2. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Mně totiž vůbec žádný nácvik dýchání atd. nepomohl, prostě jsem dýchat nemohla a nedělala nic, nechala jsem to běžet, a vlastně ani netlačila....tak si pořád říkám, že snad si to tentokrát vyzkouším s lepším výsledkem :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
beranek, tak to mame stejne, ja jsem sice na predporodni kurzy taky chodila, i s muzikem, ale mam pocit, ze jsem si z nich nic nevzala :slight_smile:
rikam si, kdyz sem to zvladala jednou, podruhy to pujde taky
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky. Teda než jsem si přečetla vše od včerejška odpo. do teď, tak mi z toho vyhládlo...............
takže po malé svačince pokračování. No já totiž jím skoro každé 2 hoďky, asi budu rodit otesánka. Koukám, že jsem přišla o zajímavé témata, pálení žáhy sex a podobně :grinning: Tak k tomu prvnímu, mě zabírá antacit, je od Vitaharmony a je čistě na přírodní bázi, navíc je psané, že je dobrý i pro těhule. Žáha páli docela často, hlavně po buchtách, koláčích, bábovkách.......... mňam, masová moc nejsem, ale snažím se ho aspoň trochu natlačit do pupku :confounded:

a k tomu sexu, no co dodat, bez pupku to bejvalo lepší, tož víte jak to je........ chutě není, ale co bych pro svého muže neudělala, když on by mi snesl modré z nebe. Jsme manželé 9 let a letos spolu budeme už 13 let. Takže taková malá oběť, co to je, že? :wink:
2. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
...................kam jste se všechny poděly? :astonished: Tam buď teď všichny svačíte nebo fakt nevím :confused:
2. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Hancet,taky sem se dívala jak je tady mrtvo :slight_smile: Na mě padla jaká si únava,tak sem ležela čučela na bednu.
2. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky..jsem dneska poletovala v práci a jsem hotová
Evit dííky za info to se určo hodí a i dětské?? to tam vyrazím :slight_smile:)
Saze gratulace
2. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojky holky, tak se hlásím opět na příjmu :slight_smile:
včera jsem byla s tátou na výletě, dneska dopol pracovala,odpol. u kámošky na návštěvě a tak jsem se sem dostala až teď :slight_smile:

saze : gratuluju k Tomáškovi ( krásný jméno ) :grinning:
jahod: jo jo malá sebou začíná taky hrozně šít :slight_smile:
spaaget: no koukám, že dělnici jsou mistři :slight_smile:

no musím zas letět,snad se mi sem podaří dát dneska fotku bříška,zatím všem pa pa
2. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky díky za gratulace. Já jela od doktorky do práce a makala do 17 hodin a pak doma odpadla a vzbudil mě až ten můj že mám na stole večeři. Byla mnam. To vedro také dost blbě nesu.
v albíčku mám fotečku prcka.
2. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, teda než jsem vás dočetla, tak jsem se unavila :slight_smile:
Saze: gratulace ke klučikovi.
Tedy nevím, jak ty tropy vydržíme :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
dobre ranko, zeny...kocnecne patek a vikendik, budeme mti kubu u nasich, tak se tesim, ze si s muzikem krasne odpocineme :slight_smile:
pekny den.
3. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Pěkné ránko holky,vyspali ste do růžova :slight_smile: Marie,to budete mít veget :slight_smile: My jdeme zítra na oslavu narozenin.
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
monter, jojo, konecne se poradne vyspime, uzijeme si sami sebe, proste relaxek:slight_smile:
3. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno, taky jsem moc ráda, že je konečně víkend a k tomu prodloužený. Vůbec to neutíkalo. Už se těším, jak si odpočinu.
3. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno holky..tak já se vyspala taky do růžova, i když asi ve dvě tady řval nějakej ožralej feťák...to bylo slov..už tu jednou byli na hřišti za náma, tak jsme na ně volala městský, si z toho udělali stanový tábor...začínají mi takovýhle lidi dost vadit.. :frowning2: ale jinak super, až na věčné lítání na WC, byla jsem snad 4x
Včera jsme byli u známých na grilovačce a bylo to super, :slight_smile:

a jo on bude probdloužený víkend, mi to nějak nedochází... tak si pořádne odpočiňte :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno, maminky,
grrr... muži! opět jsem se přesvědčila, že je to naprosto odlišný živočišný druh.. jestli v bříšku nemám holčičku, bude to homosexuál, jinak to nevidim.. :angry:

další věc - velikost mého břicha - kamkoliv přijdu, poslouchám, jak obrovské mám břicho!!! grrr... už to nechci poslouchat! je to hrozný! já z toho taky nemám bůhvíjak obrovskou radost, že tolik rostu, ale prostě rostu - jsem těhotná!!!!!!! - kecy typu "takovéhle břicho jsem měla těsně před porodem" nebo "nemáš jich tam víc" "to není možný", už mě fakt značně obtěžují...

jsem opravdu velmi asociální a asi bych se měla odstěhovat někam na pustý ostrov.... :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Holky,mě ty víkendny nepříjdou když sem na neschopence. Kolikrát nevím co je za den a kolikátého :slight_smile: Taky bych dala něco grilovaného do čumáčku. Snad bude něco zítra :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Jahod: vyprdni se na to, ať si každý říká, co chce :slight_smile: já jsme měla sice včera podobný pocit....když jsem si kupovala šaty... a paní na mě..no vy už to dlouho nosit nebudete, co?? A já říkám, že až do zač. listopadu, koukala jak puk.
3. črc 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
renat - hlavně já když se kouknu do našich albíček, tak mi fakt přijde, že velikost bříšek máme všechny dost podobnou - jiná otázka jsou kila navíc, ale to se zase může každé z nás jinak rozložit, takže taky o ničem.. no, prostě si myslím, že lidi jsou fakt padlí na hlavu, ale poslouchat to 15x za den už mě fakt moc nebaví... :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
jahod: určitě :slight_smile: naprosto s tebou souhlasím ... já podobné kecy naštěstí moc často neslýchám, a když, tak mi to je fakt jedno, prostě každá jsme jiná :slight_smile: :wink:
3. črc 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.