• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jediný, co mi k tomu na genetice řekli, že vepředu je nevýhoda v tom, že v létě při nadměrným slunění se může snadněji přehřát a případně odloučit a že nebudeš mít takový to hodně hejbací břicho :wink:
3. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
saze - já jí mám taky na přední, musíš na sebe dávat větší pozor, protože není tolik chráněná, tzn. nepřehřívat pupík na sluníčku a tak, taky tolik přes břicho neucítíš a neuvidíš pohyby, protože je tam právě ta placenta, která to tlumí, takže když si bude chtít třeba manža šáhnout na kopačku, tak by měl sahat třeba na bok, kde není...
3. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky,já sem teda posera a přítel taky,takže bazén je na zahradě a je pustý páč mám strach se v něm koupat. Ikdyž vím že těhule se koupou v bazénech,ale když sme na malé tak dlouho čekali tak nechci nic riskovat!
3. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Tak holky díky vůbec jsem nevěděla co to znamená
3. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj všichni. Tak to já nevím, kde mám placentu, teda jako vím, v pupku :grinning: , ale bližší místo fakt neznám. Tož to se budu muset zeptat, ale pohyby většinou cítím z boku. Je to moc příjemné.
špatet - kde jste byli u moře?
My přemýšleli jestli letos jet nebo ne, nakonec jsme to zavrhli, co kdyby byly nějaké komplikace, kdo by mi tak asi pomoh. Já se anglicky domluvím akorát trochu a to nejdůležitější, ovšem výborně mi jde ukecávaní na tržnicích, to fakt zbožňuju. Když ti chlapi jsou tááááááááááák jednoduchý, dycky se nechaj.
Jo, šnorchlování taky hrozně zbožňuju, takže pravidelně mám spálený záda, můj ze mě dycky šílí, bo já z vody nevylezu, dokud nemám hlad. Potápění s bombou je eště lepší, tož to už mi taky nejspíš skončilo. Tož nic.
Zase budu mít mimčo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se tak hrozně těším :grinning:
Takže letos bude dovča se známejma na chatě, do vody nepolezu, bo já bojím bojím. Nechám se jenom rozmazlovat a krmit už se na to moooooooooooc těším. Zatím mám navíc 3 kilča. Tož uvidíme :sweat_smile:
3. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
.....jo mimochodem, nebudete mi to věřit, ale u nás to v rodině ještě nikdo neví :zipper_mouth: !!! Já sem zatím tajemná, jak hrad v Karpatech, ale už to plánuju na příští víkend, že to všem oficiálně řeknu. Nosím volné oblečení a jsem od začátku na nemocenské, tak si každý říká, že jsem holt trochu přibrala, dyž nic nedělám. Čekám eště na nějaké vyšetření, takže budu klidnější, dyž to řeknu až potom.
Jinak aby jste si nemyslely, ví to můj doktor a taky manžel :grinning: ................ hahaha, sem snídala vtipnou kaši :dizzy_face:
O víkendu vyfotíme pupika tak dám fotky na alba :wink:
3. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
hancet, byli jsme na Sardinii, manža tam jezdí služebně, takže mě to stálo jenom zpáteční letenku, páč on chodil normálně do práce, dovču jsem měla jen já :grinning: To že by se něco stalo, jsem se nebála a kdyby náhodou,tak k dobrýmu pojištění je přece asistenční služba, takže oni by se s nima kdyžtak domluvili :wink:
Přemejšlím, jestli si dovču doberu celou nebo si ten zbytek nechám proplatit. No uvidíme, jaký tady bude léto, jestli třeba ještě někam nevyrazíme :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
hancet, fakt jo? To nám nadávali, že jsme to oznámili až ve 14.týdnu :grinning: Jedinej, kdo to věděl byla mamka, páč to na mně poznala hned po pozitivním testu :sweat_smile: Ale v oznamovací den sehrála překvapenou ve výkonu hodným Oscara, páč táta by se nejspíš urazil, že ona to ví 3 měsíce a on nic :zipper_mouth:
3. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
špatet - takže ty chodíš ještě do práce?, no šikovná holka, koukala jsem kolik vás ještě chodí vydělávat penízky.
Mě nechal doktor radši od začátku doma.
Na Sardinii musí být taky moc krásně, my většinou šetříme a pak hurá do Egypta, já zbořňuju rybičky!!!!!!! a šnorchlování a potápění............. jé už se zas nechávám unést. Hodím ti alba fotečku :dizzy_face:
3. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Hancet tak to si dobrá že to dokážeš tak dlouho tajit. Naši to věděli hned od začátku a ostatním sme to řekli ve 12tt. Nemohla sem se dočkat až tu radostnou zprávu vykřičím do světa :slight_smile:)) Já mám placentu na zadní straně banděra :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky,co nového?
Včera jsem tu nějak nestihla nakouknout. Včerejši vyšetření dopadlo dobře. Teda není to u mě lepší (hematom tam pořád je), ale hlavně že se to nezhoršilo. Mimisek se na UTZ krásně vrtěl. Další kontrolní UTZ mě čeká v úterý a ve středu jdu na velký UTZ.
3. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
monter - to víš, já jsem už opatrnější, dyž jsme o to první přišli a každý to věděl, tak se všichni ptali "jak a proč", na blbou otázku blbá odpověď. Co jim máš říct. Nejvíc mě dostala tchýně "to asi ty tvoje problémy s tlakem", jo beru na to léky už 5 let, ale problém v tom moje doktorka nevidí, nejsem jediná. Takže jsem už opatrnější, už to ale dlouho neutajím :zipper_mouth: , bo pupendo roste :slight_smile: . Takže už budu muset s pravdou ven.
Jo, manžel si ze mě dělal srandu, prej "né že přijdem a řeknem, čekáme mimčo" a oni se nás zeptaj "a kdy?" a my na to "za týden jdem rodit" :grinning: Tož aj tak by to šlo :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
hancet, jojo z Egypta mám podobný fota, byli jsme tam na 12 dní na svatebce :dizzy_face: Památky jsme taky projeli, páč jsme tam jeli hlavně kvůli nim a je fakt, že tam když se člověk potopí, je to jak v akváriu :dizzy_face:
Sardinie je parádní, krásný hory a spousta zapadlých pláží :sunglasses: Vloni jsme ji projeli skoro celou(teda až na severní pobřeží, páč tam se to turistama jenom hemží :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Teď mě láká Madeira a jestli můžu doporučit, jeďte na Kubu, sice jsme tam byli ještě za Fidela, ale tam se čas zastavil a šnorchling je tam taky dobrej :wink:
lucie, tak aspoň, že tak a neženou tě zpátky do špitálu :pensive:
3. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
lucierob - doufám, že budeš v pořádku ty i mimčo :wink: , tak musíš dát ten příští týden vědět, jak jsi dopadla.

......... a nástává opět čas krmení pupíku, takže se na chvíli odloučím a jdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: , otesánek má zas hlad (ještě, že je to na koho svést :grinning: )
3. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
špatet - jsi hotová cestovatelka!! Tož nevím, esli bysme na tu Kubu našetřili chechtáčky, ale asi by to stálo za to :astonished: , Egypt je finančně unosný, jezdíme jenom lasty, tak max. týden dopředu kupujem a hotely 4* jsou opravdu super. Navíc maj výborný jídla, ten výběr a ty zákusky a salátky, ježiš, si budete všichni myslet, že nic nedělám jenom jím!! :astonished:
3. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
hancet,nebylo to tak hrozný(38 tis. na oba s plnou penzí na 12 dnů) :wink: Původně jsme chtěli jet na vlastní pěst, ale nakonec to od cestovky vyšlo levněji než samotná letenka :sweat_smile:
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
saze no hur citis pohyby no lepsi je na zadni, ale nic spatneho to neni ja ji tam mam taky.
3. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky, vy mi teda dáváte - hned bych někam vyrazila. Musela bych to stihnout teď v červenci - ve 3.trimestru už nedoporučují lítat. Ale vzhledem k tomu našemu staveništi doma to nezvládneme.
Můj chlap odjíždí o víkendu brázdit Alpy na motorce, tak jsem si půjčila průmyslový vysavač, abych uklidila ten bordel po sádrokartonu a nenudila se.
To je ale nespravedlivý co? Nejen že na motorku nemůžu, ale ještě budu makat a on si bude užívat. Chlapi si to prostě umí líp zařídit.
3. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím, že se tady debatuje o dovolených a o moři. Je to já bych jela hned. Loni jsme byli na last minute na Mallorce a bylo to super hned bych jela, ale teď už si říkám že přece jen kdyby byly nějaké komplikace tak to nestojí za to.
3. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
adel, teď jsi mi tou mallorcou připomněla, že bych ještě vyrazila na Menorcu, páč naši tam byli a tvrdí, že to byla úplně fantastická dovča.Malinkatej ostrov, kterej projeli křížem krážem a ty pláže jsou jak z karibiku a hlavně, o davy turistů tam nezakopáváš :wink:
No už mlčím :zipper_mouth: , páč mám zase hejble a kufr ještě pořádně nevybalenej :sweat_smile:
orliku, úklid po sádroších ti upřímně nezávidím, páč já ho dělala někdy v únoru a byl to děs, páč ten jemnej prach byl všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vysála jsem 4 ty obrovský pytle, co se do těch průmyslovech dávaj :astonished:
3. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jo, truhláři už makaj a krááásně to tu voní dřevem :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Jahod, mluvis mi z duse, napred se vsichni ptaj, kdy mam termin a pak kuli oci, stejny kecy - ze takove bricho mely tesne pred porodem a jestli jich tam neni vic. unavene odpovidam, ze ponevadz jsem mensiho vzrustu, ze se to miminko do me proste nevejde... jinak jsem pribrala 5 kg (no, dneska na vaze bylo i vic, ale rikam si - nahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a to vse do bricha, pry zezadu neni poznat, ze jsem tehotna

Saze, nevim ani kde tu placentu mam, doktor napsal do zpravy - placenta bpn. mimo dolni segment
3. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
a na dovolenou letos vubec nepojedeme :confounded: zrusila jsem i vsecky zahranicni sluzebni cesty, protoze se mi nechce trast cely den v autobuse, takze hold si uziji domacnosti...
3. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Spaaget, Menorcu doporučuji. Byli jsme tam před 3 roky. Taky jsme ji procestovali celou, nejkrásnější jsou panenský pláže - sice jsme se plahočili asi 2 km přes kopce, ale rozhodně to stálo za to. Dohromady tam bylo asi 10 lidí, tak jsem prvně zkusila nuda-pláž. Jsem sice stydlivá, ale v té situaci to bylo naprosto přirozené.
3. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jé, orlíku i na hambářku se tam můžu koupat, tak to se těším dvojnásob :grinning:
3. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Teda holky vy ste toho procestovali! My pojedem akorát tak prstem po mape :slight_smile: Dáváme do kupy barák,takže veškeré prašule dou do něj.
3. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Monter, my jsme na tom teď stejně. Na tu rekonstrukci padne spoustu peněz. A to se snažíme šetřit a nebybíráme to nejdražší. Dovolenou si prostě odpustíme, takže je mi to moje těhu vlastně vhod. Aspoň mě to tak nemrzí. A až budu v zimě sedět v novém domečku s miminkem v náručí, na nějakou dovolenou si ani nevzpomenu.
3. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj těhulky. Jsem tu nová, tak chci poptat na pár věciček. Něco málo např. posazení placenty už jsem stihla postřehnout, ale je toho určitě víc :wink: Jsme v 19tt a už 2.týden na rizikovým :cry: Pohlaví se prý snad dozvíme 14.7. na UTZ v Brně včetně rozboru všech orgánů atd. Zítra i přes rizikáč odjíždíme na psí tábor, prostě se to nedalo odmítnout :wink: Náš stav se rapidně po těch dvou týdnech ležení zlepšil, tak vyrážíme.
Zajímalo by mě holky, kolik jste doposud přibraly, co berete jako doplňky stravy(Pregnium, centrum materna,..), čím se mažete, atd. Takový ty klasiky :sunglasses:
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
monter, my taky stavíme, teda spíš dostavujem, zařízená je pouze kuchyně a v obýváku máme jen sedačku, 15 let starou telivizi máme na krabici :grinning: stolek a stůl v jídelně je po dědovi, židle zrovna tak. Nahoře není nic, ani dodělaná koupelna(jen obloženo), dneska mi tu dělaj schody, hypotéka vyždímaná, takže to teď budem plácat postupně. Ale ta Sardinie byla za hubičku, páč manža má celkem slušný diety, takže tam z nich oba v pohodě vyžijeme a ještě přivezeme domů. Hotel platí zaměstnavatel(manžu už tam znaj dobře, páč je tam každej druhej měsíc, takže mě ani neúčtujou, asi chápou, že někdy se prostě vidět musíme :pensive:Navíc dvoulůžák má vždycky, páč má přes 2m, tak na tý prťavý posteli by se asi moc nevyspal ), takže mě to stálo 3580,- Kč za letenku tam, páč zpátky jsem letěla za nalítaný míle od ČSA :slight_smile: Je teda fakt, že letos jsme za zmrzku utratili přes 60 euro, takže jsme hýřili :grinning:
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nazdar pikynko :slight_smile:
Přibrali jsme různě, na předchozí stránce máš tabulku, kam se taky můžeš doplnit. Já užívám Femibion a mažu se olejem od Eucerinu :wink:
Ty odjíždíš i přes neschopenku? A nebojíš se bubáků ze sociálky? :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.