• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ty jo holky to jste měly štěstí spíš vy že se to při tomhle množství povedlo :slight_smile: To je super :slight_smile:
Marsie abych pravdu řekla mám z těch dvojek strach, jak to vše budu zvládat, i po finanční stránce a jak dlouho je udržím u sebe a tak :unamused:
4. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Marsie,čučela sem kolik vzali Lucy vajíček a kolik ještě zbylo do mrazáčku. To se hned tak nevidí :slight_smile: My měli obrovský štěstí když se oplodnilo jen jedno a hned napoprvé se uhnízdilo.
4. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
no, to se teda vubec nedivim, ja mam strach jak budu zvladat to jedno .. i kdyz manzel byl trochu zklamanej, si 2jicky pral... ale spis to bylo abychom nemuseli platit dalsi ivf.. ho podeziram.
ale Ty to zvladnes, vzdyt to zvvladly jine!!! a penize, vim, ze je to tezky, ale vzdycky se to nejak da..
4. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky..
Luci koukám, že budeme mít obě Sofinku :slight_smile:)
5. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
mari velká gratulace k výsledkům..moc dobře vím, jak se člověku uleví :slight_smile:)
5. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak mám konečně dost času na to dočíst ( opět ) a něco napsat :grinning:

Jahod: kde mám placentu vůbec nevím,neb mi to nikdo neřekl,ale myslím,že bude asi na zadní straně,když to šlo všechno tak hezky vidět :slight_smile:

Marsie: věcičky jsou fakt krásné, ta kombinézka je super :slight_smile: koukala jsem ,že máš v albíčku nábytek z Ikey,ten se mi taky líbil,ale jelikož máme takovou ložnici,a máme světlou postýlku,budu to muset pořešit jinak :slight_smile:

Lucy: gratulace ke svatbě :slight_smile:

Saronka: taky se mi líbí Sofinka,ale bohužel obchodní partner mé drahé polovička Sofinku má,tak mám smůlu

Jinak jsem do albíčka hodila fotečku bříška :grinning: tak mrkněte,je tam vidět i nová barva vlasů, teda spíš staronová,už jsem jí kdysi měla :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
marsi: to jsi všechno nakoupila v Mothercare? :slight_smile:))) moc pěkný, do kdy,že mají ty slevy?
5. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
lillisek - pekne brisko :slight_smile: barva vlasu je taky dobra :wink: ale na moje brisko holky nemate ani ty co cekate dvojcata :grinning: - pry to vypada jako kdybych kazdym dnem mela rodit, nedokazu si predstavit jak bude velke k listopadu :confounded:
5. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
marikap: děkuji :slight_smile: no teda mě u Tebe nepříjde nijak velké a navíc máš tak málo kilo :slight_smile:))))) a samosebou gratulace k výsledkům amnia,určitě Ti spadl kámen ze srdce co? :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
dobré ráno, holky, já jsem se teprve teď vzbudila.. :sweat_smile: , byla tady v noci hrozná bouřka a miminko se chtělo asi někam schovat, protože se snažilo vylézt mi až snad ke krku...
lill - barva vlasů je výborná!, ale kde máš to břicho? :confused:
mari - já taky vypadám, že porodím každým dnem... :angry:
co budete dneska dělat? já nějak nemám program..
5. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
jahod: :slight_smile:))))))) no přeci vepředu .-)))))) náhodou už je to docela hezky vidět :grinning: jinak tady byla večer bouřka,ale pak už ok :slight_smile: vždycky si říkám,že když začne festival,tak začne pršet :slight_smile:))))

no za chvíli začnu s úklidem, pak jdem ke skorotchýni na oběd a pak příjde kámoška, a pak vůbec nevím,ale asi odpočívat,protože poslední 4 dny jsem byla furt v poklusu :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
lillisek - diky, ale musim se priznat, ze dnes jsem vazila 57 kg... :confused: - asi to bude nejaky omyl, ze jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak krome velikanskeho bricha me stresuje taky to, ze za celou dobu tehotenstvi mi prsa neporostla ani o centimetr - proste nic, nosim porad stejne podprsenky, takze jsem usoudila, ze asi nebu mit mlicko pro miminko :frowning2:

jahodarko - a me prijde ze mas moc krasne malicke kulate brisko, nezda se mi, ze by bylo vetsi. jinak dnes taky nemam program, od rana neco malo uklizim, obed mam uvareny, tak fakt nevim
5. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
lilisku to neni pravda jen rodine dispozice. kolikrat holkam vyrostrou prssa a nemaji mliko a naopak. A nekomu se zvetsi az po porodu takze klid. :grinning:
5. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
teda marikap promin to bylo pro tebe ne lil. se omlouvam.
5. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
adaj - pochopila jsem, ze to bylo pro me :slight_smile: no nevim, uvidime, treba mas pravdu a zvetsi se az po porodu
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
mari - kilama se nestresuj, já už to vzdala, stejně s tím teď nic neudělám, nepřežírám se, tak co, ono to nějak dopadne, nehledě na to, že neznám ze svého okolí nikoho, kdo by to neshodil.
uklízet bych měla taky, vypadá to tu jak po výbuchu bomby - místo kam by mělo přijít miminko to fakt nepřipomíná... , chci zajet do ikea a pak musím uvařit oběd na zítra, protože jedeme na výlet, tak abychom měli něco s sebou.. :wink: , ale jinak nic. Šla bych třeba do kina, ale je prodloužený víkend, takže tu samozřejmě nikdo není...
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
adaj - jinak jsi psala, kdyz se nepletu, ze uz praskas, tak snad to neni tak zly, pry to potom zbela. ja se ted taky bojim, ze prijdou strije, protoze pribiram jen do bricha, ale me to nevadi, hlavne aby holcicka byla v poradku
5. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
marikap: 57 :slight_smile:)))) to jsem měla plus mínus na začátku :grinning:DDDDD takže v klídku :slight_smile:))) prsa se mi zvětšily,ale ne o moc, ještě se snažím je nacpat do původních podprsenek,ale jde to trošku blbě :slight_smile: ale taky to není horentní zvětšení :slight_smile:

adaj: achoj :slight_smile:

jahod: jo jo do Ikey bych jela taky hned,jen to mám trošku z ruky :slight_smile: ale zítra asi pojedem s kamarádkou mrknout pro ní na kuchyně do německa,tak uvidíme :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
jahod kdybys byla bliz tak s tebou klidne vyrazim i do kina i do Ikei :grinning:

posledni dobou pribiram asi kilo tydne a bohuzel nemam tak ciste svedomi - papam hodne a skoro porad, ale co kdyz mi to chutna?.. :sweat_smile:
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
mari jo jo praskam no snad zbelaji jako ty co jsem mela v puberte jak jsem rychle vytahla. A o prsa i vahu se neboj fakt kazda jsme uplne jina a mame to jinak.

Jahod no ja dneska musim prat (nakonec to dal prat manzel) a prijede mi sestra na navstevu potrebuji brusle ktere si odvazi uz rok a pul. :grinning: No a stavi se tu jen na pul hodky i s kamarady protoze jednou na chatu. To vis kamosi jsou prednejsi a ja cekala neco co bude zaminka proc prijet k nam se nejezdi jen tak. :grinning:

lili ahojky jak se mas??
5. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
marikap jako ja po vcerejsku priberu hodne a babicka mi nabalila bublaninu. A spousty ovoce. Holky normos tresne uzasna vec konecne se vykadim a neboli me brisko.
5. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
adaj:ale jo teď už to jde,jen ten poslední týden byl fakt hektický,tak jsem ráda,že je dneska takový klidnější den,teď musím stihnout to,co jsem celou dobu zanedbávala, pračku jsem narvala včera a teď mě čeká úklid :slight_smile:)))

no tak se s Váma prozatím loučím a všem přeju hezký den a zatím si užívejte fajn dne :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
lilisek ahojky
5. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
lillisek ahoj a neunavuj se zbytecne
5. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
holky..taky máte výtoky..já na to trpín od začátku těhu dost mě to otravuje
5. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Hojte holky,vy ste zase brebentily :slight_smile: Já ráno vyžehlila,uvařila a třídila sem 5 obrkrabic oblečků na mimi a ještě mě 5 obrkrabic čeká. Nějak mě to zmohlo tak sem se na chvíli natáhla. Saronka,taky mám výtok ale není to žádná hrůza.
5. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste kecky a nějak aktivní, to já jsem vstávala až v deset, pak jsem se nějak rozhodovala co budu dělat k obědu a až teď vařím obídek :unamused: Jsem nějaká lenošná a děsně mě bolí paty :pensive:
5. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojte

saronka výtok trošku taky, dá se to, ale víc mě zlobí nohy - ve dřepu bolí, hlavně lýtka, při chůzi do kopce či do schodů jakbysmet, v pátek jsem před domem čistila chodníky od plevelu, pak se mi nohy třepaly jak ratlíkovi...
5. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Saron vytok mam a bohuzel nemuzu nosit ani slipovky jelikoz se mi hned zacne delat mykoza.

monterka ty jsi aktivni tedak. :grinning:
5. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Saronko taky mam celou dobu vytok, ale slaby

Evatk - ja uz se ani neohnu pres to bricho :slight_smile: a uz me zacala bolet zada
5. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.