• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adel,to bude dobrý - miminko je bojovník, i když tam je nějaký bacil, popere se s ním :slight_smile: Věř mu. :wink:
19. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
cirrus věřím mu, ale mám strach protože ještě nejsem za tou kritickou hranicí. No uvidíme co zítra doktorka vymyslí. Jo a jinak já jsem taky ze severní Moravy a v Ostravě studuju :wink:
19. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
Adel, fakt? :dizzy_face: na Ostravskéi? Já jsem na Slezské v Karviné....Jak to zvládáš se školou?
19. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, já jsem sice v Ústí, ale taky ještě studentka, i když příští týden končím s docházkou a pak už jen dostavit se na státnice a obhajobu:slight_smile:
19. bře 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Cirrus jsem v posledním ročníku ano na Ostravské. Te´d píšu diplomku a pak zase zkoušky a státnice. No bude to asi síla, ale zatím se to dá zvládat.
Renat to máš super, že máš už jen státnice a obhajobu.
19. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Já měla taky končit letos, ale v lednu jsem se vdávala, tak jsem toprostě měla už tak akorát dost a prodloužila jsem...Talkže jedna státnice snad ještě letos a zbytek za rok...Nespecham na to :slight_smile:

Holky, poraďte. Na listovce mám dávkování 2ks za den. Můžu je sníst najednou nebo by se to mělo rozložit během dne (kvůli zúžitkování)
19. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Já bych taky jako měla končit letos...ale taky nebudu, už jsem se s tím smířila, jedny sátnic e mám hotový, jedny možná v červnu a jedny za rok...musela bych prodlužovat stejně kvůli diplomce...protože se mi trochu rozpadl díky zasr.... krizi projekt, co jsem tam měla...takže taky nespěchám
19. bře 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
Renat, jj podobne. Jsem dva mesice pred odevzdanim zjisitla, ze firma, pro kterou jsem delala praci jde do konkurzu, coz v mem pripade by mi u obhajoby jasne omlatili o hlavu (cele doporuceni nanic)...takže to mam asi stejne, jednu statnici mam, jednu bych snad chtela (ale nevim nevim) a zbytek za rok
19. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
cirrus no muzes najednou, ale radsi bych rano a vecer jeden. :wink:

Holky tak vcera me porodila kamoska a dneska rano kolegyne
19. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Adaj, jééé :dizzy_face: a co maji ? vse zdrave a vporadku?
19. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
cirr ja s kolegyni moc nemluvim nebyla ke me fer a kamoska prej jsou v poradku.
19. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Ada jak se cítíš už je to dobré? Nemusela si na tu pohotovost?
19. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky moje zlaté, díky za povzbuzení, už jsem zase klidná :dizzy_face:
Je mi navíc teď pořád špatně, tak si myslím, že se mimís sakra snaží :slight_smile:
Jinak zlaté první těhotenství, vůbec jsem netušila, co mě čeká a co mě hrozí...všechno jsem nechávala na doktorovi a užívala si bříško. K porodu jsem to doklepala ani nevím jak. Zato teď....proklaté informace :grinning:
19. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
no a já to s těma priznakama zakecla, uz je mi spatne, ale docela dost...a toci se mi hlavinka..:(asi se pujdu po obede projit ven,at me ta zima profacka...
19. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
Mě se točila hlava když jsem šla od doktorky. Šla jsem v zimě tři kilometry a to se miminkovi asi nelíbilo.
Mau no jo informace jsou někdy na obtíž.
19. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahojky kocky, tak ja dneska zazila den, jela sem ke svymu dr, pac me trosku porad poboliva bruch a aby zkontrolovat,ze sem teda tehu, udelal mi ultrazvuk a rekl, ze tehu nejsem, ale mam velkou cystu, tak me odeslal na prijem na bulovku, takze jedu ubrecena na bulovku, tam mi delaji dalsi ultrazvuk a zjistujou, ze tehu jsem (5tt), ale normalnim UTZ to moc videt nejde, pac mam dvoukomorovou cystu 10 cm, ktera utlacuje delohu, takze muj dr ani tehu videt nemohl, pac nevidel delohu, takze sem na tom ted tak, ze mam prijit za 14 dni kontrolu, pokud tam cysta porad bude, asi budu muset na laparku, kdyby sem mela krece nebo neco, mam projit driv, no nervy jako prase
19. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Teda, Marie, to jsou fakt jobovky :angry: No, hlavně, že je jasno...snad se jedno s druhým nevylučuje :confused: Co říkal doktor? Ta laparka by těhotenství neohrozila?
19. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Teda to jsou zprávy ale neboj mari i s cystou můžeš dojít do šťastného konce, já měla taky v těhu cystu a asi docela velkou a byla jsem více sledovaná pokud nezačneš krvácet nebo cysta nepraskne tak si myslím že laparka je zbytečná, možná, že teď už jsou jiné metody ale před 13 mě ji tam nechali :slight_smile: a kdyby přece jen šli do laparky tak ji udělají aby neohrozili mimi, vždyť dělají redukce a podobně takže jsou schopni těhotenství udržet :slight_smile: , budu držet pěsti, hlavně se nestresuj
19. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Čauky, tak vše na UTZ ok, jen mám dál ležet, hematom tam stále je... KO zase za týden. Špunt má něco přes centimetr :grinning:

Mari tak to jsi taky nezůstala ušetřená co, ach jo, tak držím pěst, aby bylo vše ok!!!

Dočtu vás pak, protože začíná Utrouš zabírat......

Zatímpa
19. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mari, no věřím, že laparka nebude nutná :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky, vítám nové těhulky.
Tak jsem dnes po ultrazvuku, a jediné co bylo vidět byl o 2 mm větší gestační váček jinak nikde nic.
19. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
mari: to bude dobrý, budeme držet palce....

Cirrusa: koukala jsem do albíčka...koukám, že si nakupovala v růžové....:slight_smile:
19. bře 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,

Mari: držim palce neboj dobře to dopadne :wink:

jinak vítám taky nové těhulky :wink: .

Teď na mě padla totální krize - potřebuju spát - sem zvědavá jak to vydržim do 5 v práci :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Pa25ja, a co ti řekl doktor? :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kallimer, ta spavá nemoc v těhotenství je příšerná. Teď jsem doma a jsem šťastná jak blecha, že můžu zalehnout, kdykoli to na mě přijde, ale děsím se návratu do práce příští týden :frowning2:
19. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
adel ne nemusela jsem nikam jen zaludek obcas stavkuje bananovej sejk se mu nelibil a lesni ovoce uz vubec ne,

marie to je hrozne no ty si to holka vybiras snad se cysta strati ja doufam ze ano.

maui hlavne bud v klidu. mimisek to nema rad.

sanuska je super zpravy.

paja a co rekli ze bude nebo nebude???

kalli maui n ja spim 4x denne. :grinning:
19. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Marie držím pěstičky ať cysta zmizí.
Ada tak to je super, že si nemusela na pohotovost.
Já jsem teď trochu uklidila a začalo mě malinko píchat bříško tak toho raději nechám. Už to teda mám, ale i tak.
19. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
adel no ja odvcerejska nic neudelala, ale zasek pomalu zacnu. :wink: A jinak jsem rada ze jsem nikam nemusela.
19. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Renat jj, přesně od poslední MS jsem sice byla na prohlídce 6tt+0 ale od ovu jen 4tt takže být ani nemohlo :slight_smile:
19. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
Nějak nám z toho divnýho počasí vypad internet.
Doktor mi řekl, že ještě týden počkáme a uvidíme. V pondělí mám jít na krev a ve čtcrtek opět na UZ.
19. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.