• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jinak lucy - jeste jsem nepogratulovala k svatbe - tak blahopreji az ted a at jste stastna velka rodinka! :grinning:

nas to ceka 25. cervence, nejak jsem se uplne vybodla na pripravy, protoze se zajimam jenom o miminko, tak jsem zvedava co to bude za oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my uz mame po obede, spokojene a najezene, doufam ze se me podari vytahnout pritele do obchodu, chtela bych taky neco koupit nasi holcicce, jak se koukam vsichni uz mate nakoupeno dost a ja jen par bodycek a overalku...
5. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
marikap předklon je taky o ničem, tak se snažím ve dřepu, jak se všude píše, ale potom to zvedání... :frowning2:
5. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Evatk - no jo, tak hold si musime priznat, ze jsme tehotne a nezvladneme vsechno jako driv... :sweat_smile: jinak kdy jdes na kontrolu? hned u utery?
5. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
To víš Adaj,musela sem to buděl,páč mám krabice po obýváku. Holky jak píšete o ohývání,tak to ještě zvládnu ale začínají mě bolet záda.
5. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
mariko hned v úterý na 13:00, jsem kvůli tomu docela protivná...
mě právě připadá, že všechny těhotné zvládají a zvládaly vše až do konce levou zadní a já už teďka funím... včera jsme byli na výletě, malinko jsme pochodili, musela jsem si sednout a rozdýchat to - to horko, do toho mi asi klesl tlak, tak jsme čekali, až se srovnám... když do toho dostanu trošku hlad a nepiju dostatečně, tak je to havárka (a pití ssebou nenosím - to už bych se mohla rovnou ubytovat někde na hajzliku, vidím to doma, mě se chce na malou snad v jednom kuse...) takže po včerejším půldenním výletě jsem byla hotová
5. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Evi, tak jsme na tom podobne, moc toho nenachodim, potrebuji bud odpocivat nebo na toaletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drzim pesti v utery, doufam, ze mi hned napises jak jste dopadli!
me takyceka v utery kontrola, ale jen obycejna u me doktorky, do Prenatalu jdu az v patek
5. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky holky,

koukala sem do albicek na briska a vsechny je mate krasny a maly, ja uz sem zase jako pred porodem, nechapu,jak je to mozny, sem zvedava, kam az dorostu

mejte se fajn a pa
5. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z dovolený v Jeseníkách. Bylo tam pěkně, první týden soce propršelo, ale byla tam prima parta, takže mi to nijak moc nevadilo- vynahradili jsme si to tenhle týden- lozili jsme po kopcích- kupodivu nijak moc nefuním- denně tak -10-13 km. Zato by mě zajímalo, kolik jsem přibrala, protože se mi za ty dva týdny úctyhodně vyklubal pupek:slight_smile:. Zítra se na Koníka podívám víc, jsem na netu jen skok. Jinak prcek kope jak šílenej a dělohu cítím tak nejmíň 8 cm nad pupíkem
5. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
mari já mám velké břicho počkejte až sem dám fotku z výletu na Říp.. hrůůza :slight_smile:) ale co.. zatím jen 3,5kg navíc a to není tak strašný si říiám :slight_smile:)
5. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
ahojky holky - jaky byl vikend?
my ho dnes zakoncili prima papakem v restauraci ... a co na to brisko? zase povyrostlo - dala jsem tam nove foto :( takze az se zase tady bude nekdo "vytahovat" , ze pribral kilo ci dve, tak aby bylo jasno :wink:

jinak vcera se konecne zacaly v brisku dit veci ...sotva dal na nej manza ruku, dostal takovy kopanec, ze zase ucukl .. jo a to vse se odehralo , kdyz v TV davali film vetrelec :grinning: - fakt prihodne :grinning:
5. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Marikap tak vy se taky budete brát? Tak to gratuluji, my se rozhodly a za tři týdny svatba, takže já spíš lítala kolem svatby a prcky jsem zanedbávala, takže teď čekám na výplatu a začnu něco konečně kupovat pořádně :wink:

Marsie pěkný pupíček, a teda závidím jak jsi hubená máš jen bříško :confused: ¨
Mě holky moc nekopou :frowning2: Vždycky jen takový maličky kopanečky, a kdžy dá manža ruku na bčicho tak nic, tak je smutnej a pořád říká že je chce taky cítit :unamused:
5. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
lucy pocekej az se do toho holky daj!!! to bude mazec!!! jen si uzivej klidecek..
jinak zdani klame narostla mi pekne prdel a stehna..

nekdo tu psal, ze budou ted slevy v Tesco .. a ja cekam az budou v nextu ..
5. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já taky čekám na Next a nic :confounded: Ale Tesco se taky hodí, nevíš kdy budou?
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
čau mamky - já ať koukám jak koukám, tak mi vážně přijde, že ty břicha máme všechny dost podobně velký, jen někdo špičatější, někdo kulatější.. (nesmím tedy počítat lill, markytanky, lullku, beránka.. :grinning: - aha, tak zas až tak všechny stejný ne, no.. :wink: )
marsie - jsi krásná maminka - alespoň už nevypadáme jenom jako tlustý, ale jako těhotný, ne?
já byla v tý ikee a nakoupila jsem zase jenom žrádlo a krabičky na něj.. :grinning:, je to opravdu velmi jednotvárné - jídlo, spánek, toaleta.. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak vikend je fuč, ještěže je zítra svátek, tak budu odpočívat. Dnes jsem totiž byla na tůře - dali jsme si takový mini výšlap, na kopec jsem se teda nechala vyvézt, ale pak 2 hodiny pěšky z kopce domů.... a do toho se rozpršelo... ale jinak to byl pěkný sváteční výlet na cyrilometodějskou pouť....

HOlčinky, jak to máte s kočárkama?? Máte vybráno? nebo snad už koupeno???
My se zatím nebyli dívat, jen vybírám zatím na netu, a zdá se mi, že všechny trojkombinace mají malinkou tu hlubokou korbu... Budem mít zimní miminko a já chci ať se mi do hlubokého vleze i tu další zimu, tak jaký jste vybrali nebo jak to řešíte? :confounded:
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
no pry od pristiho tydne ... ale next nevim? zatim nic .. dnes jsem sla kolem .. na to si brousim drapky :wink:
5. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad te´d naleznu víc času a jdu vás dočíst :slight_smile:

My byli včera na výletě, dali jsem si 20km hřebenovou tůru v krkonoších, od Špindlu, k pramenům Labe, Labská Bouda, Vrbatovka..a super, sice nás tam chytla bouřka jako k.áva, zmokli jsme, ale jsem trochu zkušení, takže jsem měli náhradní věci apod. :slight_smile: dala jsem dvě fotečky do alba..tak můžete juknout na velrybu na výletě :grinning: prckovi se to zřejmě líbilo, ani jednou nekopl, asi jak se to s ním houpalo...ale jen co jsem sedla do auta, začal koncert... :slight_smile:
Pak jsme byli eště cvhiličku na jedné oslavičce a dnes jsme si uživali :slight_smile:

evi: koukám taky turisti...:slight_smile:
Jinak my kočárek už máme u našich, Firkon Verano, stavovali jsme se podávat se na něj, když jsme se vraceli ze státnic...a manžel ho hned koupil :slight_smile: a dokonce už je zasponzorovaný babičkou (mojí:slight_smile:
Já si myslím, že další zimu už se nevejde dítko do korby ani jednoho kočárku, teda závisí jak bude velké, to je jasné, ale ve fusaku, apod. podle mě těžko.

a teď jdu dočítat
5. črc 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
evit uz mam vybrano ten kocar. a stejnej nebo podobnej jako renat. :grinning:
5. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Téda vy jste toho nakecaly...snad si aspoň něco pamatuji..

Vítám nové tváře a přeji bezproblémové těhotenství

Tak koukám, že jste probírali mazání a přibírání, večná to témata, takže já jsem taky v klubu Elasti-Q a k tomu mám ještě tělový olej od Nivei.

Jinak marsie: problém ohnutí už mám taky, ale tkaničky si s velkým úsilím ještě zavážu, ale myslím, že je to normální…a bude hůř :slight_smile:
A koukala jsme na úlovky, jsou super, kombinéza moou krásná…a tobě to s bříškem mooc sluší.

Saronka: výtok je zcela normální, mám ho taky, občas vůbec, občas hodně, občas míň…už jsem si na to zvykla,..,
5. črc 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
jahod - ja nevim.. beranky a lulky pocitat nemuzeme pac se vstupni velikosti 32 jsou ted na standardni vel.38 ..
dnes jsem nazula ty bombardaky a je mi v nicho konecne dobre .. jinak dalsi problem .. blbe se mi souka a vylejza z auta .. ach jo..

evita - takovou strapac?? no to ja se bojim, je ze me pecival :slight_smile:

kocarky zatim neresime .. ale manza se zacal "angazovat" a duraz klade na pneu (asi je zblblej z auta nebo kola.. chapete..) takze favority mam chicco (asi padne pac ma mala kola) , x lander a ted nevim co je to treti ..
ale opravdu to chce videt a vyzkouset !! a pak treba koupit pres internet pac je to levnejsi ..
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
teda renat, ty taky - teda ja bych to normalne nedala takovou turu ... jsem rada, ze vylezu schody a supim jak popelnice!!!

s temi vytoky zapolim taky nekdy vice nekdy mene - doporucuji se myt intimnim mydlem kvuli ph..
5. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
jj, problém s autem mám teď taky, dala jsem moje auto do servisu, mini jsem dala do bazaru (srdce mi z toho krvácí, ale to už fakt nešlo) a mám teď půjčené od kamarádky punto - to je teda fakt mazec. :grinning:
evita - já mám kočárek stokke. co se týká velikost té korbičky, tak mi přijde, že žádná z mých kamarádek nevozila v hlubokém kočárku po roce, takže asi tak.. co vím, tak největší hluboký má prý x-lander
5. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Já jsem pro jedno dítě měla vybranej Cam Cortina, ale bohužel :frowning2: A dvě zimy se stejně nevejde do žádný hluboký korbičky, naopak si myslím že zimní dítka jsou lepší protože se teď když budou mrňavý vejdou i s fusakem do kteréhokoliv kočárku, pak na jaro stejně budou chtít být ve sporťáku a další zimu už jim bude rok a budou chtít bý ve sporťáku furt :wink:
Nu já mám pro dvojčáítka kočík zarezervovanej a v září mi ho dovezou domů :slight_smile:

My teď sháníme větší auto :angry:
5. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
marsie: no my jsem zvyklí, před těhotenstvím jse byli co víkend někde na horách, a ted se k tomu zas vracíme :slight_smile: nemysli si, ttak funím...ale na horách jsem ve svým živlu, ale jak píšeš, schody mi dají občas zabrat až to není hezký.

Jahod: přesně tak, v tom roce už stejně bude aktuální sporťáček...

a jinak teda nevím, ale x-lander má právě jednu z nejmenších korbiček, co jsme četla a i viděla u kamarádky..nevbím, jak nové verze...
5. črc 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
A jinak si myslím, že stejně si každý musí vybrat, co mu vyhovuje nejvíc...co třeba preferuje, co nehce...čeho se případně vzdá...i když spousta kočárků je třeba stekných (podobných)...tak pak něco vyhraje a je vymalováno :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Holky vy ste teda turistky :slight_smile: Já du do obchodu a zpátky (je asi 20m od našeho) a funím jak lokomotiva. Kočárek bych chtěla buď Cross (favorit) nebo Dorjan a pojedeme se na ně podívat asi příští sobotu. Ve Zlíně je strašně moc barev a vzorů Cross za slušnou cenu. Intim.gel
5. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jejda,intim gel taky doporučuju! Používám ho rok a žádná infekce,nic.
5. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky jak jste davali odkazi naty internetove obchody muzete je jeste hodit??,
5. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
no jo lucy - pro holcicky musis mit velkou karu .. :grinning: jakej mas vybranej vedle sebe nebo za sebou??

no, prave , ze nektere sportovni kocarky jako chicco jsou i pro novorozence od O+ - treba v italii zensky vubec nekupujou hlubokou korbu! vse odnosi bud v sedacce nebo ve sportaku..
5. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Marsie kočárek mám v albíčku :slight_smile:
Ani v Americe nemají hluboké korby, tam cpou novorozeně i do sportáku a v Fakousku jsem to moc taky neviděla
5. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.