• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lucy krasne fotecky ze svatby fakt jsi kocka. :wink:
5. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Adajar děkuji ale já si připadám jak opuchlá opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
lucy hele to si prijdem vsechny, ale v satech to vubec nebylo videt byla si uzasna a nadherna nevesta. :grinning: A vypadali jste fakt moc stastne.
5. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Adajar to už jsme byly vysmátý ale ty nervy co předcházely před tím, to byl mazec :grinning: Chudák manža si se mnou užil :grinning:
5. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
lucy jakto ze nervy?? Hele ja s manzou prijela na vlastni svatbu o 15minut pozdeji.
5. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
No nervy se sháněním prstýnků (manža má obvod prstu 75mm a to byl veeelkej problém), pak košile (obvod krku 49cm opět veeelkej problém), pak boty, oblek.
Ve čtvrtek nám přišly prstýnky, a v pátek jsem celý den strávila na vlasech, nehtech a líčení (ukecaná baba co mi dělala ty nehty) tři hodiny jsem tam seděla bez hnutí a pak mě začalo šíleně bolet břicho, myslela jsem že ani nedojdu k autu, pak si nějakej kretén stoupl těsně vedle mě a já se nemohla dostat do auta, do toho lilo jak z konve. No děs takže jsem přišla domů, napustila si vanu a chtěla si oholit nohy, jenže jsem se nedokázala ohnout k nohám tak jsem se rozbulela :grinning: Super den, ale v sobotu to ze mě spadlo, ale břicho mě bolelo pořád, a jen kvůli tý krávě která místo aby dělala kecala nesmysly :angry:
5. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Renat a Evita - klobouk dolu, ja uz se sotva plazim a kdyz nedej boze zrychlim zacne mi tvrdnout bricho (nebo se mi to jen zda)... hory a vylety taky miluji, loni jsme byli na dovce na Slovensku, ale ted uz se asi dlouho nikam nedostanu..

jinak kocarek mame uz hoooodne dlouho - pritel koupil novy vyhodne pres aukro - a je to Jane Slalom Pro. taky ma malou hlubokou korbu, takze nevim
5. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lucy - my taky mame svatbu dost narychlo, vime o ni tak 3 mesice a ja - blba - jsem trvala na tom, ze chci opravdovou oslavu, takze se vsim vsudy. ze zacatku me to hodne bavilo, sehnala jsem saty prstynky atd. jenze jak mi zacalo rust brisko a ted po tom velkem ultrazvuku nemuzu myslet na nic jineho jenom na nasi holcicku, takze jsem opravdu zvedava, kdyz se o to nestaram ja jak to bude vypadat a co nam v den svatby bude chybet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: lituji, ze jsem vymyslela zamek a blbosti, radsi bychom meli jit na urad a byl by klid
5. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky preji krasne rano nas drobecek se rozhodl ze spanku ma maminka dost tak ma vstavat. :grinning:
6. črc 2009 ve 04:43  • Odpověz
Ahoj ad - njn, já už jsem si zvykla na to, že jsem pouze hostující tělo cizopasníka a už se s ním taky nesnažím zápasit. :grinning:
Dneska jedu za mým otcem a maceškou, tak doufám, že ho nezabiju.. :angry: , ale mají měsíční miminko, tak na to se zase docela těším.
Užijte si hezky poslední volný den a večer jsem tu jak na koni! :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno,mě naštěstí drobeček nechá v klidu vyspat. Dnes sem nebyla schopná vylézt z postele a vylezla sem až o čtvrt na devět.
6. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky..
Renat 20km tak to bych asi už nedala :slight_smile:) my byli včera na Řípu a jako byla jsem docela unavená :slight_smile:)
jinak slevy v Tescu už jsou..tedy v Letňanech byly.. až budou v Nextu dejtě vědět :slight_smile:) chci zkusit dneska znovu mothercare jestli ještě mají slevy nebo ne..říkali, že je to do vyprodání zásob
6. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky všem,

teda já mám dojem,že tady někdo házel info,že Tesco má mít ty slevy od 7.7. tak nevím, asi tam skočím zítra na mrkačku :slight_smile: uvidíme :slight_smile:

no dneska jen nakouknu a jdu zas něco dělat,ze včerejška mám uklizený celý byt,tak dneska mě čeká snad jen žehlení :slight_smile:)) ale to až večer, budu se snažit vytáhnout drahou polovičku do německa na výlet,tak uvidíme :slight_smile:

zatím všem hezký den a pa
6. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
lili já tam byla v pátek, a ten růžový svetřík co mám v albu jsem koupila za 80Kč :slight_smile:) já jdu dneska nakupovat na Anděl, tak dám zprávu :slight_smile:)
lili závidím já mám ted uklid před sebou fuuj :slight_smile:)
6. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Marikap jé tak vy budete mít až takhle velkou svatbu, tak to je super, tak to hezky zládněte :wink: Já chtěla malou už jen kvůli penězům, takže svatba nás se vším všudy stála jen 23tis :slight_smile: Takže obřad, pak oběd jen s rodinou (15 idí) a večer grilovačka pro kamarády a bylo to super :slight_smile:

Tak já dneska měla noc :frowning2: Včera večer mi volala sestra že táta od jejího přítele měl infarkt a teď mi volala celeá uplakaná že v noci zemřel :frowning2: Ach jo, tak tady taky bulím protože to byl fakt supráckej chlap :frowning2:

Saronko jé ten svetřík je krásnej a ta čelenka je taky z Tesca? Tak zítra tam teda jedu mrknout, nebo spíš až ve středu po výplatě :confused: Vše padlo na svatbu a to co se nám vrátilo je na auto :confused:
6. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
čelenka je z HM za 59 :slight_smile:) jsem neodolala :slight_smile:)
jinak Luci to mě mrzí... můj táta umřel na svůj 3. infarkt..tak vím jaké to je..drž se..
6. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ta čelenka je bombová, škoda že u nás HM není :frowning2: Máme tu jen Tesco, pak Next /ale dokud nebudou slevy tak tam nc nekoupím/, a pak CA a tam toho moc nemají :frowning2: Takže mě zbývá nakupovat jen přes net, protože v obchodech pro mimča se mi tam nic moc nelíbí a je to předražený :unamused:
Saronko to je mi líto s tvým tátou :unamused: Ach jo život je pes :pensive:
6. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
lucy to je mi lito, ale ted mysli hlavne na sebe a prcka.
jo jinak nase svatba taky byla malinka, ale na me az moc velka.

holky u nas v tesku uz taky byli slevy.
6. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky holciny. .. to ja zase v pul 8 byla na nohach ... dele mi to nejde .. manza si jel na kolo a ja nemuzu :frowning2: :angry: tak jsem tu aspon uklidila ..

holky vy jdete nakupovat??? dneska je preci svatek ?? nebo uz se na to nehraje a maji v kramech otevreno???

saron - celenka je krasna , ja ji u tebe zmercila taky .. v HM jsem byla ale toto mi uteklo :slight_smile:))

lili - taky tu mam kos na zehleni a to peru dalsi dve pracky - nevim, jak to budem delat az nas bude vic.. to jako budu furt prat???

marikap - neboj, vzdyt ono to vse nakonec dobre dopadne a zase budes vzpominat na krasne prostredi zamku a princeznovsky satecky :wink: - na uradu by to byl obyc den, takhle si to hezky holky uzijete :grinning:
6. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
lili - dyk ty mas uplne maly brisko .. jak kdyby ses jen vic najedla ...
to ja ho mam jak kdybych sezrala globus!!!

lucy - me se strasne libi ta videa - to mas z toho 4D Utz???
6. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
saron: oki,tak hoď echo, já pak mrknu asi zítra :grinning: doufám,že něco objevím ,ještě jsem totiž vůbec nezačala nakupovat :slight_smile:

marsie: no tak to já jsem se nakonec dostala tak k tomu,že jsem zatím jen umyla všechno nádobí, vynesla koš, takže žehlení bude zase asi navečer :slight_smile: uvidíme,jak se mi bude chtít...
malý bříško jo? no asi není největší,ale stejně je to pro mě nezvyk :slight_smile:jsem zvědavá,kam to poroste a jak budu vypadat např. v listopadu... ono se totiž říká,že když má někdo malý bříško,tak se to pak vyloupne zničeho nic :grinning:DD

no za chvíli vyrážíme na obídek,tak se už docela těším
6. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Ach jo,já sem dnes nějaká podrážděná a naštvaná! Navíc přítel zkouší mojí trpělivost tím,že já zametu a vytřu podlahu a on vzápětí dojde ze dvora a natahá mě do baráku blato. To je na nakopání do hlavy!
6. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
uff, tak jsem zpátky, dopadlo to přesně dle očekávání (návštěva u otce), takže už jsem doma - a to jsem jela 100 km tam a 100 zpátky, fakt záživnej výlet, jsem neponaučitelná!!!! :rolling_eyes:
lill - já jsem ještě taky skoro nezačala nakupovat - mám jenom jedny kalhoty, pár prostěradel, deku, osušku a teploměr do vody. už fakt nutně potřebuju aby byl čtvrtek a řekli mi co mám v bříšku, protože jinak budou fakt všechny nejlepší slevy pryč a já naštvaná.. :angry:
6. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

dneska jsme vyrazili do Tesca a nakoupili toho celkem dost, ty slevy jsou dobre :dizzy_face: musim brzdit, protoze, kdyz vsecko nakoupim ted, tak pak se budu skoro 4 mesice nudit

jinak dnes mam plactivou naladu - poprve za dlouhou dobu, rozbrecela jsem se v aute, vydesila pritele
6. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
mari, to je tím počasím, já mám taky dneska celý den na krajíčku
6. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
jahod - asi to bude pocasim, protoze jinak jsem vyrovnana a spokojena tehulka, pry jsem ted klidnejsi nez normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty slevy urcite vydrzi neboj a ctvrtek uz mas za chvilku :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky z jsem doma z vyletu, ale je mi pekne blbe se mi mota hlava. :angry:
6. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
já mám pocit, že se toho nedočkám.. :sweat_smile: a jestli se nám ta malá potvůrka neukáže, tak teda už budu fakt naštvaná.. :wink:
já se snažím nebrečet, protože když náhodou začnu, tak mě začne bolet břicho, takže asi prcek chce veselou maminku nebo co.. :slight_smile: , uvidíš, zítra bude líp, dej si něco sladkýho, hoď si kopýtka nahoru a zregeneruj se :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Mari a co ste pěkného nakoupily? Taky se chystám na nákupy. Jahod,čtvrtek je co nevidět,ale jen aby se mimčo ukázalo :slight_smile: Holky já si dnes taky pobrečela.
6. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
adaj - ahojky, tak odpocivej

jahod - dockas se a urcite se ukaze... me teda z breku bricho neboli, ale i tak nemela bych. udelam tiramisu na cesky zpusob, uz se tesim, mam chut na sladke porad

monterko - hodne veci, spaci pytel, svetriky, bodycka, rukavicky, jeden moc pekny overalek a nekolik tricek a to vse za necelou tisicovku :grinning:
6. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.