• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre rano :slight_smile: - dnes jsem rani ptace ... a ani nemam nic na praci takze pohodicka .. knizka.. slunicko :wink:

monter- no tak to ses teda moc nevyspala.. ale tak si das ousko po obede, ne? :wink:
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
krasne rano holky princeznam a princum v briskach taky. :grinning:
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Marsie,usla sem až k 6h a ráno se mi nechtělo vstávat. Odpol.nespávám nechce se mi,jen se natáhnu v obýváku u tv. U nás moc pěkně není,je zatažený a málo stupňů.
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
monter me vzdy pomuze se projit a prcek usne a ja muzu usnout taky. :grinning:

marsie no ja mam tady praci ze vcera vis. :grinning:
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem se po dlouhé době těšila do práce - jsem od soboty sama doma a už mi bylo smutno. Aspoň jsem zvládla uklidit ten binec po sádrokartonu.
Taky jsem vyrazila na nákupy do Tesca. Už nevím, kdo to tu psal, ale u nás to taky bylo přebrané a to co zbylo byly samé letní věci. Koupila jsem jen pytel na spaní a botičky (oboje o polovinu zlevněné).

Monter, já se taky dneska moc nevyspala. Jak jsem doma sama, tak špatně spím a pořád se budím a ten náš rošťák (nebo rošťanda) taky celou noc kopal. A pořád v tom pokračuje.
7. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
orlik u nas taky bylo jen letni a nebo bodycka jenze tech mam asi dost to musim prebrat to obleceni takze jsem nekoupila nic.
holky a lepsi uz to s kopanim nebude. No u nas funguje ta prochazka.
7. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Orli já koupila jen zimní svetr a taky měli hlavně letní věci a bodýčka z krátkým rukávem a těch mám docela dost.. spíše potřebuju dupačky a tak..
7. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno, dneska jsem zaspala a protože mám to půjčený auto, tak stojím na parkovacích hodinách, které musím opustit do osmi.., takže jsem se málem přizabila, abych u něj byla co nejdřív, fakt legrace :angry: , ale dobrý, neodtáhli mi ho.
marsie - knížka, sluníčko? ááááách jak ti závidím! :dizzy_face:
orlíku - slevy jsou probrané už i v táboře?? :astonished: no tak to jsem v čudu a ve čtvrtek už tuplem nic nebude, jsem fakt chudák... :wink:
7. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
saron hele dupacek mam asi taky malo, ale ty klasicke moc nejsou
7. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Já si všimla že malý mívá období klidu. Přes týden kopal jako divý až mi břicho poskakovalo a o víkendu nic a to sem to chtěla ukázat přítelovi jakýho máme fotbalistu :slight_smile: Až sem znejistila jestli je vše v poho když o sobě nedává vědět!
7. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
jahod neboj neco hezkeho najdes holky ja bych rada odkaz na ty bazarky na netu krom mmb,.
7. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
no tak .. uz i tesco mi uteklo :( - jahod - ten next ale stihneme :wink:
nebo jdi do mohter maji i bila, kdyz se nevi co to bude ...za 200,- jsem tam koupila baleni po 3ks .. to mi prijde gut
7. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ad - myslím že se tady pořád mluvilo o nějaké lucince, tzn. www.lucinka.cz, ale nekoukala jsem na to, tak nevím
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
marsie :grinning: :grinning: :grinning:
jahod jinak te uklidnim ja ve sleve nekoupila ani dudlik takze jsem natom hur. :grinning:
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
marsie - já už jsem v tom mothercare byla 2x - poprvé jsem nakoupila pro tu mojí mimiségru a podruhý jsem ulovila jedny hnědý zateplený kalhoty 0-3 měsíce a potom ty prostěradla do kočárku a do košíku, takže nic moc, přijde mi, že ty neutrální barvy mají zase naprosto jasný obrázek nebo něco, tak ještě počkám do toho čtvrtka, ale pak se teda rozjedu! :grinning: a next bude nás!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
jahod dik jdu se tam mrknout. Jenze stejnak je mi to asik naprd kdyz nevim co ceho budu potrebovat..
7. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
jahod no ve ctvrtek uvidis co mas kupovat :grinning:

holky nevim co k obedu poradte jen pro me a prcka.
7. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
ad - jenze ty mas plnou skrin ...

holky - vcera prisla sestra na navstevu .. a pry ze mi da veci po synovci (9let!) a jeste po nas (38let!)!!!! kdyz jsme byly male ... no predstava, ze davam nasi malou princeznu do skoro 40let starych pletenych moly sezranych hadru .. se mi chtelo plakat ...
zase nechci byt namyslena a nevdecna, ale musim to nejak skrecovat .. chapete me ? zejo??
7. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
ad - tobe radit s varenim??? to po nas nemuzes chtit - kucharinko...
7. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
marsie - :grinning: , moje matka na mě zase vytáhla, že mi schovává po sobě krásné krajkové zavinovačky a že jsou úplně netknuté... jak já ti rozumím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
jahod - bacha na to -- v MC maji uplne jiny rozmery povleceni , matraci .. prosteradel ... ja si taky nabehla.. koupila jsem double pack flanel prosteradel .. ale jsou mensi!! takze z toho budou dobre decky treba v lete na travu...
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
hmmm.. no u nas se hovorilo o beranovi / fusaku ... umis si to predstavit 40ti letej beran!! to snad musi byt i zdravotne zavadny, ne?
7. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Marsi,já pár hadříků po 12letých ségřiných dvojčatech navybírala a některé vypadají jako nové a kdybych to měla malému oblékat na doma... Ad ta adresa je www.detsky-obchudek.cz a pak klikni na obchudek lucinka. Je tam levné a pěkné oblečení. Pár kousků z tama mám.
7. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
aha, tak to mě teda vůbec nenapadlo, ani jsem to nerozbalila - i když to by mi stejně asi moc nepomohlo.. njn, tak holt máme kdyžtak dečky.. :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
monter - 12 a 40 let je ale fakt docela rozdíl, nemyslíš? :sweat_smile: 40ti letej beran mě teda taky dost děsí... :grinning:
7. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
marsie teda jako ja mam veci jeste po nas taky. :grinning: A plnou skrin ja nevim cco je uplne male o musim probrat.
marsie dosla inspirace a s mimcem nemame hlad vubec to zas budem jist odpoledne ve 4.
7. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
ad - sem to uhadla s tou skrini :grinning:

- ja taky jim, jak to na me prijde .. uz taky nevim co sezrat... vcera jsem delala bramborovej bavorskej salat .. po odpolednim ousku na me zbyl akorat prazdnej lavor!/!! ale pac tam byla cibulicka, tak to bylo vyzivne ...
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ad,popletla sem tu adresu je www.detske-obleceni.cz a pak kliknout na obchůdek lucinka.
7. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
marsie no mam asik 6 pytlu ale to je i z lonska takze neco letni a nepouzitelne.

bramborovej salat jsem nemela dlouho. No jako ja ujizdim na melounech a dam klidne pulku misto obeda.

monter v pohode.
7. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
monterko, jsi si jista? tam je nejaky pacovni obleceni? a link na lucinku tam nikde nevidim?
7. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.