• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter jojo pracovni obleceni. :grinning:
7. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky,sem si jistá a připadám si jako blbec když sem dám nějakou adresu,tak to nefunguje. Zkuste to přes seznam,to by melo jít. Ted sem to zkoušela!
7. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
monter potom to zkusim. No holky jdu uklizet a premyslet nad obedem.
7. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky,du se zastřelit! Je to www.detsky-obleceni.cz Co já dnes zase vyvádím,sorra!
7. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
monter - do tretice se ti to povedlo :wink:
7. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Taky jsme o víkendu řešily s maminou oblečení po mně a bráchovi. Mamka má naštěstí rozum, chce ty krabice probrat a nechat nějaká zachovalá trička - budou se hodit na chatu, když se prtě umaže. Vzpomínám, jak jsme hledali oblečení u babičky, když jsme se vykoupali v potoce nebo upadli do louže.
7. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Marsie,to je se mnou hrůza,co! Stačí změnit jedno písmeno a je to v p....i. Holky,vy se tam máte že bydlíte ve městech a máte všechno po ruce. Já musím všude dojet.
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
mon - to vypadá dobře a jaké jsou to materiály??
7. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se divam na obchudek lucinka, vypada to dobre, ty ceny :grinning: jake jsou ty materialy a jeste musim mrknout na postovne...
7. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, tak vám teda řeknu, že než jsem to po dlouhém víkendu všechno přečetla (byla jsem tu naposled v pátek) tak to trvalo víc než hodinu

adajar - moc hezké příško, to já se docela stydím, bo ještě nemám žádnou fotečku, snaha by aj byla, ale čásek ne, v neděli jsme byli na grilované masíčko u bratránků a včera na výlet v Luhačovicích se známýma. Vrátili jsme se až k večeru a to byla akorát sprcha

mari - jsem ráda i za tebe, že máš všechno v pořádku, sama dobře vím jak je to nepříjemné, čekat na výsledky a na kontrolu, já jdu příští týden, 15 ve středu, mám nějaké nejasnosti, tak snad to bude dobrý :confused:
7. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky,je to 100%bavlna a myslím že u každého oblečení je materiál napsaný. Poštovný nevím kolik je,ale když objednáte nad 850kč tak je zdarma.
7. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky všem:slight_smile: teda tak mám za sebou zas nějakou práci,tak se na chvilku aspoň podívám,jak to tu žije :slight_smile:

já byla včera v tom Tescu a docela nic moc... slevy na dětský oblečení pouze 30% ale ne u všeho a neměli tam nic moc :frowning2: no tak snad jinde :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky, kolik kousků oblečení kupujete od jaké velikosti? Nechci toho mít moc, prcek to stejně neunosí. Počítám, že něco dostanu a budou vánoce. Myslela jsem tak 3-4 kusy body, dupaček. overalů a kabátků velikosti 56 a 62 na začátek.
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
holky tak uz mampulku satny vyklizene zasek to tam bude vypadat jinak pekne. mam radost jen nevim co s tema kramama navic. :grinning:
7. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo a obed jsem nakonec vymyslela bude bramboracka ta je rychla a dobra. :grinning:
7. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
orlik: já nakupuju 3 velikosti: 56, 62 a 68. Mimčo může být větší a strašně rychle poroste.... Od každého druhu obleceni to chce tak po šesti kusech, mam jednu zim.kombinezku, ale co ja vim, vsude pisou neco jineho co se vybavicky tyce..... :confounded:
Asi to moc hrotit nebudu. Internet doma mam, hodne jsem nakoupila na mmb, neco i tady. Neni problem pak dokoupit.
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Orlik,já mám ve vel.56 jen 2dupačky a bodýčka,páč z toho hned vyroste a bude to mít na sobě jednou,dvakrát a hotovo... Jinak kupuji vel.62 a když tak to ohrnu. Ad,si dobrá!
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
monterr nejsem protoze tam zustane bordel, ale manza dal nejtezsi krabice nahoru a mam zakazano to tahat.
7. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
kocky, zdravim po prodlouzenym volnym vikendiku bez naseho mladyho, krasne jsme si odpocinuli :slight_smile:
jen me porad boli ten bruch, byla sem dneska v poradne, mimi ok, porad mam vlevo cystu,ale ta se nijak neresi v tehu ted uz, tak mi dr radil, at se setrim a sem v kliidu a ze me posle do nemocnice, tak sem mu podekovala, ze bych radeji byla doma :grinning:

snad se mate vsechny ok,nedocitam, je to snad 10 stranekl
7. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
jj. mimčo rychle vyroste, ale zas jiné kámošky straší, že se miminka tu hned poblinkají, tu pokadí durch.... a že budu furt převlíkat a furt prát..... tak je to opravdu těžké odhadnout....
I ty zavinovačky mít aspon 2-3.

No uvidiím. Do albika jsem dala fotečku našeho miminečka :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
marie ahoj a gratuluji ke kontrole.

evit hele nestresuj se tim proste spis se chce zeptat nekoho kdo uz deti ma. A hezka fotecka
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
adajar: nestresuju se,naopak! se vsemu usmivam a myslim si svoje :grinning: ale to o tom kadeni je od kamosky,co uz ma dvouleteho,tak doufam,ze to moje nebude takovy pokakánek :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
evita hele ja mam bodycek asik 20 ruznejch velikosti, ale jinak to mam asik na haku zatim.
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
A hlavne kdyz bude neco chybet da se to vzdy dokoupit.
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky, ja na malyho nakupovala hrozne hodne veci, ktery jsem zpetne ani nepouzila, opravdu jsme si na zacatku vystacili s par bodyckama, teplackama a overalama na spinkani, zavinovacka se nam taky hodne osvedcila, ale takova ta poradna, ktera to miminko opravdu hodne zavine
7. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
marie tu zavinovacku mam nekolik jich. :grinning:
7. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Marie,mě taky pořád pobolí podřišek až mám obavu aby bylo vše v pořádku. Jinak já chci rychlozavinovačky a asi dvě na střídání. Oblečení zatím moc neřeším. Něco mám půjčené od kamarádek a něco dokoupím.
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
no, holky tou zavinovackou myslim tu klasickou bilou, oni nam ji pucovali v porodnici a ja doma mela pripravenou jinou a kdyz jsme se vratili z porodnice domu, malej nemohl zaboha zabrat, rval jako tur, tak pro ni muzik jel o pulnoci do tesca a byl klid, oni ty deti potrebujou prvni tydny byt uplne tesne zavinuty :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
monet, ono pichani, jakoze pichne a prestane je prej normalni, to je jak se dole vsechno roztahuje, vis?
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
marie jo ja mam ty klasicke.
7. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.