• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
teda holky jste fakt šikovný, to já nemám eště nic. Akorát jsem nakoupila nějakou drogerku v lékárně, bo mám od pojišťovny 4500,- co mám k dispozici, jako budoucí mamina. Akorát mi paní v pojišťovně poradila, ať to vyberu radši hned, bo to naše slavné ministerstvo zdravotnictví chce všecky přispěvky zatrhnout, u nějkterých už je to dokonce zrušený. Já si to chtěla vybrat nějak postupně, třeba na předporodní kurz, tatínka u porodu (pokud ho k tomu ukecám) atd. Tož co se dá dělat. Aspoň mám něco nakoupíno. Ináč nemám vůbec nic!!!
7. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
adajar - a jaký je v tom rozdíl? ty klasické zavinovačky jsou nějak pevnější? poraď nezkušené :astonished:
7. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Marie,taky si říkám ze je to od toho jak se to tam zvétšuje,ale už by to mohlo přestat. Bolí mě to od začátku těhu. Ty normál zavinovačky nechci. Chci tu rychlo,je na suchý zip a má bambusové záda a myslím,že mimčo se v něm cítí stejné bezpečně.
7. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Byla jsem s Beatkou cvičit a teď spí, tak mám chvíli čas, ale vůbec se mi nechce dočítat :grinning: My musíme našemu dítěti neustále číst a zpívat, tak bych potřebovala zase já někoho na předčítání :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
hancet no vic to dite sesneruji no.

monter kazdy ma nato jiny nazor. :wink:
7. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Teď nejmenších oblečení stačí koupit fakt málo, dítě se vlastně nezašpiní a nejlepší je stéjně body, overal nebo dupačky, až později jsou takové ty hezčí kousky :wink: Ale já jsem taky neodolala a koupila co možná vůbec potřebovat nebudeme, no jo, člověk neodolá a pak řeší, kdy mu to vlastně obleče :grinning:
7. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahoj beránek - tak předčítej Beátce ty naše drby :grinning: , můžeš ji to i předspívat, pokud máš hudební sluch, to já ho teda moc nemám :zipper_mouth:
7. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
monter, kazdymu vyhovuje neco jinyho,ale do ty zavinovacky, co mas, to dite nezavines, ale uvidis sama :slight_smile:

holky ja jeste nic pro malou nekoupila, fakt mam toho dost po malym plus mam slibeno od kamaradky po jeji holcice :slight_smile:
My jsme u Beatky zavinovačku vůbec nemohli používat, bylo přes 30 stupňů teplo. Ale měli jsme velký problém s tím, že nemohla spát, protože stále rozhazovala rukama a tím se budila, tak jsme ji normálně svázali do tenké deky a bylo to v pohodě a ještě jsme jí udělali takové hnízdo z jiné deky, aby se opravdu nemohla pohnout, sice to vypadalo jako že máme doma housenku, ale velmi to pomohlo :wink:
beranek, my taky svazovali do cehokoli, kdyz nebyla po ruce zavinka :slight_smile: taky sem si obcas rikala,ze to vypada jako tyrani deti, ale fakt to malymu popmohlo :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
jak to tak čtu, tak si říkám, že až pojedem příští týden do Olmiku na to vyšetření, tak zbořím svého muže a zajdem do nějakého obchoďáku a koupím aspoň něco na tu naši malou myš, co se nám klube :wink:
na tu zavinovačku určitě mrknu, dík za rady
7. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
No já nemůžu sedět u PC, když Betka nespí, protože chce u toho sedět taky a to zase nechceme my, takže mám volnou chvilku jen, když spí :grinning:
A s tím čtením, máme doma fakt knihomola, čteme a zpíváme už od malinka a stále nás k tomu nutí. Ale my hodně chodíme i cvičit a tam se také zpívá, takže nedělám celý den nic jiného :grinning:
7. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Marie, máš pravdu, že to vypadá šíleně, ale dítě je maximálně spokojené :wink:
7. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já mám zase koupené vše, minimum věcí mám po dceři, vyřádila jsem se na internetu za jedno poštovné :grinning:
7. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
marie - on je i rozdíl ve velikostech zavinovaček? teda pání!!! já sem v tomhle eště jelitko, asi bych to už fakt měla aspoň trochu obcházet a okouknout :astonished:
7. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
beránek - to je dobře, že ji vedete ke čtení, naši synovci by na mě hleděli jak na marťana, kdybych jim dala nějakou knížku, zajímá je jenom počítač a takové ty střílečky a vůbec PC hry. To já byla od mala obložená každé vánoce a narozky knížkama, zůstalo mi to doteď :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
beranku, my taky porad zpivame a jeste vic tancujeme, nas kubik miluje street dance a justina timberlaka :grinning:....esi si na facebooku, na se muzeme pridat a tam mam posledni video, jak trsa....ale nase ditko je spis takovej hyperaktiv neposeda, veschno vyzkouset, atd, uz kdyz zacal chodit (10 a pul mesice), tak vlastne nezacal chodit, ale behat, jako forest :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
hancet no my taky zkusili koupit kubikovi playstation, aby se na chvilku zabavil po ranu (vstava porad ve 4-5), ale to ho nastesti nebavi :slight_smile: tak jsem rada, chtela bych ho veste ke sportu spis :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky,já beru váš názor a tu rychlozavinovačku vám nevnucuji. Kámoška ji měla pro malou a byla spokojená. Prostě na to máme každá jiný názor.
7. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
monter, vsak jo :slight_smile: kazdej si to proste dela po svym :wink:
7. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky, tak jsem dala rychlozavinovačky do vyhledávače a hned mi vyjeli slevy.. :grinning:
http://www.ecipisek.cz/katalog/rychlozavinovacky/3/100/
7. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
marie - to je fajn, třeba z něj bude nějaký slavný fotbalista nebo tenista
tak jsem si vzpomněla, jak jsme včera jeli z výletu, tak byla trochu hrbolatá cesta, takže nám autičko krapet skákalo a manžel na mě starostlivě "dobrý?" "jo" povídám mu "v pohodě" a on na to "tak to z něj asi bude kosmonaut, dyž se mu to líbí" a já zase jemu "no aby to nebyl spíš kolotočář" :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jahod - ahojky, hned se na to mrknu, díky
7. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já jsem tu rychlozavinovačku měla, ale opravdu mi příjde, že se moc stáhnout nedá, nám se fakt osvědčila ta deka, kterou jsme úplně utáhli. Ale každý si to dělá po svém :wink:
Marie, tanec taky provozujeme :sweat_smile: A hlavně jakýkoliv pohyb a učí se i písmenka, takže se nenudíme :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
No já musím říct, že jsem úplně v šoku z toho našeho miminka, protože se hýbe hrozně často a takové přemety, že úplně hledím a občas mám pocit, že mám břicho jako balvan, když se mi natlačí na jednu stranu, a je to i fyzicky horší než s Beatkou, ta se skoro nehýbala, takže to neznám. Teď funím i při chůzi :confused:
7. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
jahod - tak jsem zběžně koukla a líbí se mi ten modrý medvídek na mráčku a pak ještě ta modrá zavinovačka s ouškama
7. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Naše dítě asi má po kom být, já jsem knihy milovala, přečetla jsem snad 2 veřejné knihovny a tatínek je vyloženě studijní typ :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak ahojky, zase zítra. Musím ještě žehlit, moje oblíbená činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky mám zas hlad, takže jdu na malou sváču :grinning:
7. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
hancet, tak paa :slight_smile:

beranku, taky sem rada cetla, nas mladej ma taky rad knizky, ale jeste vic casopisy s autama, kupujeme snad vsechny, ktery pravidelne vychazej :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Já si budu objednávat http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9067 tady o té paní rychlozavinovačku a i mantinel a tak..líbí se mi cena a mít to krásně sladěný .))
7. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.