• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saronka,jen sem ty stránky prolítla a krása,vybrala bych! Jak budu mít čas,tak na to kuknu pořádné. Holky,valím se zkrášlit ke kadeřnici :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
beranek: moje mimi taky dela premety, jednou za cas citim obrovske tlaky, mam dojem, ze se cele pretaci, tlaci to jak blazen, ale je to pak sekund a je zas klid - škatulata škatulata..... :grinning:
O vikendu mělo jako zábavu mi boxovat do močáku, to byla děsná bžunda haha, stále manžel neměl štěstí a necítil zatím kopaneček.... škoda, že je to tak nečekané vždy a manžel je většinou v práci :frowning2:
7. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak přemety teď zažívám taky, občas nemůžu ani normálně chodit, tak jsem zvědavá, jak to bude později :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Na skok: dítě mě taky těší při pochodu, ono to tak zvláštně člověka zpomaluje, když se rozhodne, že ono "půjde" na opačnou stranu. :grinning:

Nu, a protože věda pokročila, tak ultrazvuk pravil, že až na hraniční hodnotu velikosti ledvin je profesor Ikebara zdá se v pořádku a já nebudu mít komu vázat mašle, ale zato muž si zahraje fotbal. (A mohla jsem říct - a taky jsem to udělala - VIDÍŠ, JÁ JSEM TI TO ŘÍKALA, že to bude kluk :sunglasses: )
7. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
rivka: tak gratulace!!!!!!!!!!!!!! to je krása! no ne? :dizzy_face:
7. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
riv gratulace k dalsimu chlapakovi uz nas je vic. :grinning:
7. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
rivka - gratulace ke klucikovi !!! ach jo ... ja bych taky chtela :wink:

a ja musim nakupovat vse v ruzove :grinning: :wink: - byla jsem umyt auto .. malem jsem zbebla.. to se fakt neda s tim bachorem!!!! a po ceste jsem se stavila v Tesco - nic moc .. ulovila jsem jen hracky - slepici :slight_smile: a nufaciho slonika :slight_smile: a svetrik .. jinak slabota..
7. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
rivka - moc gratuluju!!!!
ach jo, tak to už jsem asi fakt úplně poslední kdo to neví.... :frowning2:
byla jsem po 14 dnech na cvičení (teď jsem nějak nestíhala..) a nevěřily byste, jak může takové převalování pupků po zemi vyčerpat, funím jak medvědice a to už jsem zase zpátky v práci... :confounded:
7. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
achoj holky, koukám, že jste se za ten týden, co jsem tu nebyla, pěkně rozepsali, tak to zkusím postupně nějak dočíst...
byla jsem u Jihlavy, procházky po lese, sbírání hub apod. prostě pohoda :sunglasses: akorát trochu odřízlá od civilizace, ale občas je to potřeba :grinning:
teď ale musím rychle vyprat a nachystat, protože v pátek brzo ráno letíme k moři... už se těším, akorát to cestování docela zmáhá a já teď přemýšlím, jak vydržím sedět dvě hodiny v letadle... :frowning2:

Jahod: nejsi sama, taky to nevím, ale zítra odpoledne jdem na ultrazvuk, tak snad se to dozvím :wink: už se těším, až prcka zase uvidím :dizzy_face:
7. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Jahod, nejsi poslední, kdo neví! Já budu možná vědět až ve 30tt, neb moje doktorka to prostě dřív neříká. Jinak Riv- já to tušila, že čekáš Bena- chystej saxík :wink:
7. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Jo, břicha... a bude hůř, kočky! Jsem na to docela zvědavá, už teď hekám pokaždé, když se shýbám :grinning:

Díkujem za gratulace :slight_smile: Akorát jak jsem si to celou dobu myslela, tak teď si nějak nemůžu zvyknout, že to tak je - kdybych měla charakterizovat svůj nejběžnější pocit z těhotenství, tak "je to takové celé jakési zvláštní" :grinning:
7. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Kvakul - jo! Vstoupím do báru jako vobvykle / a jasný mi bylo hned / že něco divnýho je ve vzduchu / jako když ve whisky rozpouští se led :grinning:
7. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojky

pridavam se k davu gratulujicich - rivko, chlapecek je super! :grinning:

dnes jsem byla u sve doktorky, cipek je zmereny, 44 mm, pry v poradku. holcicka taky zmerena - odpovidame velikostne presne na den, valela se na boku, tak pani doktorka mi ukazovala ocicka, nosanek a bradicku, sice vypadala jako mimizemstan, ale i tak byla nadherna :stuck_out_tongue_closed_eyes: k nasemu problemu se doktorka nevyjadrila - nema na to dost dobry ultrazvuk, jdu na velkou kontrolu v patek, tak jsem zvedava jak jsme pokrocili...
7. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
jinak ja nakupuji ve velikostech 62 a 68. nechci nikoho nastvat, ale dnes jsem ulovila ve velkem Tescu dupacky se slevou :rolling_eyes: to je skoda, ze mate Tesca probrana, asi to vykoupili takove potvory jako jsem ja :zipper_mouth:

mela uz bych taky zacit cvicit, uz mam dva tydny po amniu, snad uz muzu, ale nejak se mi do toho nechce...
7. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Zase někdy přidám fotku svého břuchu- je to totiž k neuvěření, ale pořád mám prsa větší než břicho- pořád vcházejí první prsa a až za nima pupek... Přitom prcek je asi o 14 dní větší (takže to není moc prcek:slight_smile:, přitom mám už nahoře skorem 8 kg
7. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
kvakulka - to se mas, me prsa nerostou vubec, ale bricho jo -- a jak... :unamused:
7. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
JInak doufám, že ať bude prcek kluk nebo holka, bude si rád hrát s autama a stavebnicema jako já a manžel- jen ať to nechce panenky a hlavně ne růžový!!! Chtěla bych si splnit svůj dětský sen o veteránu na dálkový ovládání... Nebo aspoň vzduchovku!
7. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
mari, buď ráda, jsem si teď kupovala podprsenky o číslo větší než jsem měla, ale mám takovou obavu, že mi dlouho nebudou... :confounded: mám pocit, že mi prsa rostou rychlej než bříško... :grinning:
7. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
kvak: přítel povídal, že je jedno jestli to bude holka nebo kluk, že stejně dostane kopačky... trochu jsi mi ho tím svým přáním připomněla :grinning:
7. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
jonkar - to jo, ted usetrim, ale co kdyz nebudu mit dostatek mlicka?.. :frowning2: kdyztak budeme chodit na kojeni k tobe :grinning: snad nebydlis daleko :sweat_smile:
7. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Prsa - já mám z původních Acek DDcka, takže klid, dámy... :wink:
7. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
kvakul - vzduchovky nejsou drahe (jednu mam :sunglasses: jen mi ted jaksi nejde strileni vleze :confused: )takze si muzes udelat radost i kdyby miminko melo jine zajmy
7. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jsem byla taky v Tescu a u nás je to taky přebrané :frowning2: Ale koupila jsem ty svetýrky, a trička na jaro, a capáčky na jaro :slight_smile:
Riv gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
Já už jsme ode dneška doma a celý dopoledne jsem uklízela kuchyň, čistila skříňky atd. No zabralo mi to skoro celej den, pak mi začalo tvrdnout břicho tak jsem toho musela nechat :confused:
7. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
mari, dostatek mlíčka není tak moc závislej na velikosti... :wink: ale klidně přijďte :grinning:

jahod: a kam chodíš nakupovat? jsem sháněla podprsenky a měla jsem dojem, že se tak velký ani nedělaj a větší snad už vůbec ne... jsem vlezla do triumfu a tam měli jednu jedinou... a mám strach objednávat to z netu, protože nikdy nevíš jakej tvar bude ve skutečnosti mít a ne všechno mi sedí... :frowning2:
7. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
holky, mě asi bude dneska bolet bříško, dostali jsme meruňky, tak je tu teď pojídám a nemůžu přestat... :sweat_smile: přece je nenechám zkazit :grinning:
7. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Jonkar - zatím mám 2 z Nextu a jednu z Marks&Spancer (ta je výborná, i když teda obrovskej kus látky..)
7. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Jahod, já jsem nakonec něco koupila v c&a, ale stálo to docela hledání... každopádně větší už tam nemaj... :grinning:
možná pak budem shánět padáky :grinning:
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Mari, dívala jsem se, že jste se s Monterkou domlouvali na srazíku, ráda se přidám :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojky ... ja jsem uklizela to auto a teda taky mi to vubec neudelalo dobre sem se musela natahnout .. a k tomu sem sezrala tresne a broskve takze jsem jak vzducholod a je mi tezko.

jinak teda bricho mam obri ale prsa mi vubec nerostou ...
7. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
jonkar - bezva, to uz bude hooodne velky minisraz :grinning: musime se domluvit, ja mam volno skoro porad tak az prijede monterka nebo jestli chces muzeme udelat generalku - jen my dve :wink:
7. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.