• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mari, můžem se domluvit na čtvrtek, pokud budeš chtít... :wink: v pátek ráno pak letíme do Řecka a vracíme se 21. to budeš mít pár dnů před svatbou, že? :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
marsie - jsem rada, ze nejsem sama s velkym brichem a bez prsou (i kdyz nevim, urcite jsi mela poradnou velikost i predtim? ja mam slabe becka) uklizet auto? na to si netroufam, tak i jezdime v neporadku...
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
jonkar - takze pozitri? a kam pujdeme?
7. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
teda, pěkně se zatáhlo a fouká, musela jsem zavřít dveře na balkon, protože mi začli bouchat okna, ale teď tu je zas docela teplo... doufám, že aspoň začne brzo pršet, aby se osvěžil vzduch... :confused:
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
to nevím, občas mám pocit, že potkávám všude obchůdky s oblečkama, ale pak si nikdy nemůžu vzpomenout, kde to bylo :grinning: nebo někam jen tak posedět?
7. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
jonkar - taky mas porad chut na sladke? :stuck_out_tongue_closed_eyes: volila bych cukrarnu
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
no pořád ne, ale určitě tím nepohrdnu :sunglasses: já teď ujíždím nejvíc na paštice a rajčatech :grinning: máš na mysli nějakou konkrétní?
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
a je tu bouřka... :fearful:
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
u nas na Porici uz taky prsi... ve meste chodime do Aidy - je to na Orli? ja ty ulice pletu
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
myslím, že jo ale nevsadila bych se :grinning:
tak se můžem potkat na svoboďáku u kašny? a pak to najdem :wink:
7. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
ok, tak po obede? 14.00? u kasny me neprehlednes - mam nejvetsi bricho :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj, naše holčička si s panenkami vůbec nehraje, naopak takový metr, pilka, šroubovák apod. jsou úplně nejlepší, takže klid, všechny holčičky nejsou typicky holčičí :grinning: :grinning: My jsme takovou chtěli ještě jednu, takže kdyby to šlo, tak bychom mohly vyměnit, tady zase padlo přání mít chlapečka....ale ne, už neměníme :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak jo, budu se těšit :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
jonkar - ja taky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
si připadám jak v sauně, prší jen tak aby se neřeklo a vzduch je naprosto příšernej... :confounded:
7. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
tady u nas v praze se konecne trosku ochladilo, sem rada, pac kdo se ma v tom vedru mordovat....
beranku, jak to zvladas s malou? pze ja sem uplne kaput, tehule a jeste hyper dite doma, dneska jsem mela zse nervy uplne v zadku :frowning2:

jinak ja prsa porad skoro zadny, jen uz pusobi gravitace :frowning2: trosku se mi nalily, ale teda zadna slava to neni :grinning:
7. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, teda to není možný, co jste toho nakecaly...kdo to má dočítat :wink: Já tu sice dopoledne chvilku byla, ale jinak jsme měla rozlítáno...po městě, pak na cvíčo..teď jsme byli u našich, prostě dneska takový blázinec..

Tak jen ve zkratce, asi - protože pamatovat si všechno asi nebude v mých silách (jsem už unavená)..

Rivka: moc gratuluji :slight_smile: další chlapák...tak jaký je ted asi poměr :slight_smile:

Jinak co se týče nakupování, tak já nakupuji klasiku - vel. 56, 62 a něco 68...ono je to strašně individuální, protože mimčo se opravdu může narodit jak malé a v 56 bude plavat ještě delší dobu, nebo větší a bude to mát ani ne na 14 dní...ale to fakt asi neovlivníme... Mojí sestřence prorokovali, jak je miminko veliké a jaký to bude macek až se narodí...no a přišla na svět asi o 14 dní dřív a 2,60kg...
Je to sice blbý, že to je jen na chvilku, ale nahatý chodit dítko nemůže. a co se týče počtu, tak od všeho (body, overaly apod.) mám určitě i 6kusů..protože dle zkjušeností známých, a už to tady taky zaznělo, se může stát, že mimčo bude potřeba převlíknout 3-4krát denně..
A co se týče sortimentu, tak vyhrávají bodýčky, overaly dupačky, max., polodupačky aněbo tepláčky (ale ne s gumou, co by tlačila do bříška..)
7. črc 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

rivka: gratulace ke chlapečkovi :slight_smile:

no teda vy jste toho zase napovídaly,to je hrůza... tak ohledně nakupování,já nemám ešte ani kousek... no prostě jsem nějak pozadu a je to hrůza, začínám z toho mít depku :slight_smile:

jinak v pondělí jdem na velký utz,tak už se moooc těším :slight_smile:)))

no dneska jsem zas pracovala, tak se pomalu uchýlím do postele, takže všem dobrou noc...
7. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak holky už sem kočka,ostříhaná a melírek. Rivka,velká gratulace ke klučíkovi!Jonkar a Mari,tak vy ste si domluvily scuka beze mě. No teda,vy zlobivky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
monter: klidně se můžeš přidat, ale nechtěly jsme tě honit do brna, pokud sem nemáš cestu :wink:
7. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jonkar,ty si taky z Brna? Mě to neva,mám to 50min.vlakem :slight_smile: ale ve čtvrtek nemůžu,mám sraz s kámoškou. Dělala sem si srandu,ale mám v plánu jet do Brna až přístí týden a to ty budeš u moře. Kam valíte? U nás je bouřka jako hrom.
7. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
myslíš k moři? do Řecka na Zakyntos, dneska jsem koukala na fotky a už se fakt nemůžu dočkat, jen mě trochu děsí ty dvě hoďky v letadle... pak společně domluvíme společnej srazík všechny tři :wink:
v brně bydlím asi dva měsíce, janek jsem z dědinky kousek jižně od brna, do bučovic to od nás taky není daleko :slight_smile:

bouřka tu byla taky, ale už přestala a začalo pršet a začíná se i zlepšovat vzduch...
7. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
koukám, že jsem napsala pěknou blbost - mělo to být jinak a ne janek :grinning:
7. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ty se máš,taky bych si dala říct a ty dvě hoďky zvládneš! Tak by sme to mohli nechat na srpen. Ty se vrátíš a Mari bude mít nervák před svatbou. Tady teda fest popršelo a doufám,že už nic nepříjde.
7. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
já jsem ráda, že prší, protože celej den byl hroznej vzduch a i oběd jsem vařila s přestávkama, protože se mi dělalo špatně a měla jsem strach, abych s sebou nesekla a neshodila woka... ale zvládli jsme to :slight_smile:

pak naplánujem nějakej termín... :wink: j

á už půjdu spinkat, teda jestli přemluvím mimíska, aby mě přestal okopávat :grinning: tak všem přejem krásný sny a dobrou noc :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ráno, včera jsem nestíhala, tak mám co dočítat. Ale máme krásně obložený komín, tak mám radost.
Dneska jdeme s maminou vybírat kočárek. Teda vybrané mám 2, musím je zkusit jestli se mi vejdou do auta. Doufám, že se tam jeden nevejde nebo nevím, který si vyberu.

Rivko, gratuluji ke kloučkovi.
8. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
dobre ranko, tak ja taky rivce dodatecne gratuluju k chlapeckovi :wink:

jinak mne se dneska vstavalo obvzlast spatne a bude hur :D
8. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
krasne rano holky konecne me necha nas mladej vyspat a v noci jsem byla jen 2x curat. :grinning:
8. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré ráno, maminky,
orlíku - mooooc krásnej pupík! :wink:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Adajar, tebe to noční čůrání ještě trápí. Já mám teď už asi 3 týdny klid - teda pokud se večer nenacpu melounem.

Jahod, musela jsem vám ten svůj břich taky zase vyfotit.
8. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.