• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orlik jo jo to ja muzu porad ja mam prolem i ne tehu mam mensi mocovi mecyr pry. :grinning: jinak jdu mrkat na brich.
8. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko,já dnes spinkala jak miminko :slight_smile: Usla sem ve 23h a vzbudila se ráno v 8h.
8. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko, tak já byla v noci čůrat 5x :angry: Jako každou noc :confounded:
8. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
orlik krasne brisko.

monter ahoj.

lucy no ja normos taky. :grinning:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Taky jsem dřímala krásně, asi od desíti do půl8 :slight_smile: na WC chodím taky, ale dnes jsem kupodivu vydržela do šesti, jinak ale chodím taky tak 2x-3x (ale taky tak nějak po melounu, hodně piju, což se snažím aspoň večer minimalizovat).
8. črc 2009 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
Holky to noční čůrání vám nezávidím! Sem ráda že už nechodím,ikdyž vyjímka taky nastane. No nic,du upéct bublaninu s meruňka :slight_smile: Dojedou kamarádky tak ať mám něco na pohoštění.
8. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
dobre rano

vyprovodila jsem chlapa do prace a muzu se zase cely den flakat, dnes odpoledne jedu navstivit kamaradku, ktera mi jde za svedkyni a kterou uz jsem nevidela asi pul roku :sweat_smile:

jinak ja osobne chodim na zachod kolem seste a vzhledem k tomu, ze pak jeste spim do osmi az deviti povazuji to za nocni curani

monterka - je, dobry napad, ze bych taky koupila merunky a upekla bublaninu?.. jinak se klidne muzeme sejit po 21. protoze ja asi zadny shon pred svatbou mit nebudu, aspon doufam
8. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:)) učurané maminky :wink:
me to teda strasne otravuje se zvednout z vyhrateho pelisku ..ale nastesi se to uklidnilo predvcirem sem ani nesla, dnes jen 1x!

dnes jsem si naordinovala odpocinkovy den .. vcera me celkem bolelo brisko a bylo straaasne nafoukly ... tak musim pribrzdit..

orlik - ¨ja okukovala znovu kocarky a x-lander stale zustava favoritem, pak se mi libi jeste od chicco :slight_smile: je totiz lehoucky, coz ma chaba zada urcite oceni - koukni na nej :wink:
a taky chvalim brisko :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
krásné ráno :slight_smile:

já chodím na záchod pravidelně ve čtyři ráno a pak až kolem osmé deváté, jenom dneska jsme byli už ve tři, protože se nám zrovna vracel taťka a prcek, jak ho slyšel, začal do mě kopat a donutil mě, jinak bych to ještě klidně nějakou chvilku vydržela :grinning:
8. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
orlik - koukala jsem, ze jsi poridila v tesco ten spaci pytel? mas na nej dobre reference??? me kamaradky a segra rikaly, ze je na prd... ze maly do nej dat nemuzes a vetsi se v nem motaji a pak se vzbouzi...
8. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Mari,já bych ten sraz nechala na srpen,páč přelom července a srpna mám doktory. Bublanina se už peče v troubě a těsím se až si dám.
8. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Marsie švagrová používá spací pytel celou dobu a malý je uř 14 měsíců. Já teda nevím, ona nemá ani peřinku vůbec nic a spí jen pod tím pytlem. Přijde mi to trošku divný že musí tý malý být třeba i zima. Nevím :confused:
8. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
lucy - mas novou fotecku , vid?? :sunglasses: - no ja prave nevim... vzdyt to nema rukavy? a se musim smat...si predstavim sebe v nocni kosili.. rano je u brady.. proto je nepouzivam :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
holky tak my jdem ted do tesca na nakup. tak zatim.
8. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
ad - ahoj, a nezapomen navstivit detskou sekci .)))))
8. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
marsie neboj jenze inule se nam nic nelibilo, ale ted uz mu neco koupim. :grinning:
8. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Marsie juju :slight_smile:
A právě nemá to rukávy, ale děti stejně spinkají s ručkama nahoře, ale stejně možná ze začátku ten pytel oužívat to jo ale po tom roce nevím. Ta postýlka vypadá u švarový divně jen matrace a spací pytel
8. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Marsi, reference mám od své mamky - spal v něm můj brácha před 26 lety, ale ten měl i rukávky tak spinkal jen v plínkách. Kamarádka ho taky používala a byla spokojená. Bude to ale záležet na mimču, třeba bude chtít mít pohyb a ten pytel mu bude vadit. Byl zlevněný na 180,- a když tak ho někomu daruji. Kamarádky těhotní jedna radost.

Co se kočárků týče, taky řeším x-lander (moc se mi líbí), ale ten druhý ve výběru quinny má brzdu na rukojeti (ráda jezdím na in-line bruslích). Na chicco mrknu, ale doufám, že se pak nebudu rozhodovat mezi třemi.
8. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
no jo .. tezko rict, kazda ma "svou hlavu" - ja prave ho chtela vcera koupit ... ten samej jak ma fotecku orlik v albicku - je strasne hezkej ... ale kdyz jsem nad tim premyslela, tak ze zacatku mimi musim svazat do zavinovacky aby se prave tema rukama nebudil/a a pripadal/a si jako v brisku .. a pak ji budu davat v pyzamku pod perinu.. no , nevim ..
hele, zase nekup to za 190,- :grinning: :grinning:

ja tam vcera koupila prvniho plysaka - slepici :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
orlik - taky jsem koupila spaci pytel v Tescu a cetla jsem na netu jak ho nektere maminky vychvaluji. jak rikate holky - zalezi na miminku, koupim i zavinovacku a uvidi se :slight_smile: jo, a mas moc pekne brisko, idealne tehulkovske

marsie - ja taky koupila plysaka - slona :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Brý ránko, teda vy jste toho nakecaly, jsem si k tomu musela uvařit půllitr čaje, abych to vůbec zvládla :zipper_mouth: :grinning:
Prodlouženej víkend byl u nás pracovní, páč u tchánů vyměnili okna a manža jim tam maloval, páč na to je tchán línej :angry: Jsem myslela, jak se budu doma flákat a tchýně mě zapřáhla, že prohrabeme skříně a vyházíme, co se jí nehodí a že si konečně odvezu tu výbavu, co střádala babička od 80.let. Toš mám tedy několikero damaškové povlečení v růžové barvě s růžičkama(celkem mě zarazilo, že už v roce 1986 stálo 890,- Kčs :astonished: ), pak asi 50 ručníků opravdu různobarevných :grinning: Když už jsme byly v tom přehrabování, vylezla na půdu, že proberem miminkovský věcičky, co mi schovává :sweat_smile: Opravdu doufám, že budeme mít holčičku, páč ty 30 let starý hadry asi nezkousnu, kdyby aspoň nechala jenom to neděravý a čistý... :pensive: Urazila se, že jsem nechtěla silonový plimo s vyšitýma pomněnkama. To už manža zbystřil, že každou chvíli vyletím, tak ji uzemnil, že my budem mít 100% sportovní kočárek a do toho se kytičky nehoděj :grinning: Aspoň, že má balík nových látkovek, který byly fakt dobrý a teď už je neseženu :slight_smile: No ale pondělí jsme strávili u našich, blbla jsem se psem, byl tam i brácha se skorošvagrovkou, tak jsme po letech vytáhli pétanque a bavili se až do hustého deště :dizzy_face:
rivko, gratuluju k chlapákovi :wink:
jahod, já taky zatím netuším, s kým máme tu čest :sweat_smile: 21. jdem na 3D, tak snad už budu moct pořádně nakupovat :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Orlíku, máš úplně stejnej tvar břicha jak já- takovej spodní a špičatej- jsem zvědavá, jestli budeme mít prcky stejnýho pohlaví (jak praví pověry)
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
spaget - :slight_smile: no jo , ja te chapu .. me hrozi 38let starej beran :grinning: .. ale plen a povleceni bych se neodrikala.. na chalupe mame jeste povleceni z babicciny vybavy.. tenkrat to byly matriály :wink:

marikap - ja taky koupila ten ruz svetrik a ta tricka ... :grinning: a slona taky, ale jen trochu jineho ..
8. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
marsie, však už jsem ho vyprala, bude sváteční, pro návštěvy :grinning: Za pleny jsem fakt ráda, teď jsou děsně drahý a nejsou takový kvalitní, kolikrát je zkrz ně vidět, nebo maj debilní potisky :sweat_smile:
Nevíte někdo, co je s maui? Buď jsem nečetla pozorně nebo se tu fakt dlooouho neukázala :sweat_smile: No snad je i s "mománkama" OK a jen se rekreujou :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Kvakul, a co praví poměry? Bude to holka nebo kluk? Moji kamarádi a známí to pořád tipují na holčičku.
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Orlik: co já jsem slyšela, tak když je bříško jakoby do špičky a spíš dole..tak je to kluk...
Ale já tomuhle moc nevěřím, kamarádka ho měla taky a čeká holčičku:slight_smile: ale výjimky potvrzují pravidlo, tak se třeba zamodrá :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Renat, já těm pověrám taky nevěřím. Ale cítím, že to bude kluk a v obchodech pořád šahám po modrém oblečení.
8. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
ja nevim s temi tvary.. vsichni - vcetne vietnamky zelinarky mi tipovali kluka .. i ja si to myslela ... a je tam holčí..
holt je to taky podle dispozic tela.. stavbe kosti a tak ...
ale dr. nakonec pak rekla ASI holcicka... tak jsem na tom hur nez vy co nevite... ale postavila jsem se k tomu celem a hrde nakupuji vse , co ma odstin ruzove :slight_smile:)))))

o maiu jsem neslysela .. neni na dovolene? treba? ¨
8. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ja chodim curat tak 1 a 2x za noc a pak, kdyz uz sem vzhuru, tak zdlabnu neco malyho :sweat_smile: :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
uz jsem z nakupu a prckovi jsme nekoupili nic proste maji slevy jen na letni u nas. :frowning2:
8. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.