• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad.: tady u nás to bylo to samé, taky jsem nic nekoupila...
8. črc 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
holky o maui jsem neslysela a obe tehu jsem mela bricha rozlezli na holcicku a oba kluci si vyberte. :grinning:
8. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
orlik: tak to bude kluk...já pověrám taky nevěřím, jen jedné, že ženská to je schopna někdy vycítit :slight_smile: já se fakt od začátku cítila na klučinu a podívej :slight_smile: modrá je dobrá :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
renat a na bodycka uz slevy nebyli ach jo. No zato mame zasobu jidla na 1č dni krom masa no. :grinning:
8. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jenom na skok. Manža mě zachvíli bude volat k obědu.Dneska dělá koprovku.
Včera na kontrole dobré, UTZ mi nedělal a na velký UTZ jdu až 20.7. Kontrola za 2 týdny. Jsem trochu nervozní, vůbec necítím pohyby. Tak 1xza 2 dny. Nevím, jestli to nemůže být tím, že je ta placenta dole v pánvy a mimisek má méně místa k pohybu.
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Lucko, nestresuj se pohybama. Doktor mi říkal, že opravdu záleží, kde máš placentu. A nebo budeš mít lenocha, kterému se moc nechce hýbat.
8. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
lucko pohyby se nestresuj malej taky ma den kdy dela mrtveho brouka. Je koprovku tu bych si dala taky. :grinning:
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
ad - nic jsi nekoupila? ani slepici :grinning: ?

renat - vzdyt ty uz mas taky narvanou skrin .. sem koukala do albicka :grinning: - hezky kombinezy!

luci - ahoj, neboj, ja taky moc pohybu nemam .. jen vecer simrani ... jinak nic necitim - to bude v poradku .. neplas!!
8. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ad.: neboj, stejně by měli asi bodýčka s krátkým a ty já nechci, dala jsem na radu zkušené známé :slight_smile: na zimu prostě dlouhý rukávek :slight_smile:

luci: podle mě můžeš být v klidu, sama pohyby teda cítím hodně, ale opravdu velké intenzity josu posledních 14 dnů...předtím to bylo takové lehtání a pak sem tam výkop :slight_smile: všude s epíše, že může mít mimi období klidu, tak snad tě to trochu uklidní. určitě bue vše v pořádku.

marsie: jo jo plní se to plní...ale už končím, dnes mi přišly poslední balíčky z mmb a čekám s toho dětskýho světa (ale tam jsou i větší věci) a to je z oblečení konec. Pak už jen dokoupím zimní věci, co teď nejsou k sehnání, čepičky..apod. něco podle mě koupí ještě známý apod. takže toho bude až až.
Kombinézky jsou fakt super. Ani jsem to nečekala.
8. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Jinak naše rodina načala novou generaci :slight_smile: můžete juknout do albíčka, je tam Verunka - od sestřenky (narodila se 2,60 kdo by to byl řekl, co?? a ty vlasy...:slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Renat teda ta má háro :slight_smile: Luci nešil a buď v klidu,taky necítím pohyby pravidelně. Mimča mají období klidu.
8. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
marsie ani slepici vubec nic. Chtela jsem koupit Lovelu, ale tu az bude pokojik hotovej at to muzu zehlit a cpat rovnou tam. :grinning:
8. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
renat no a klucici nic moc opravdu.

renat ta je bajo.
8. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Renat, Verunka je nádherná a pěkně vlasatá. Ty kombinézky, co máš v albíčku jsi všechny koupila? A co je to za velikost?

Ten nán lumpík mi dnes sedí na močáku jako žába na prameni. Strávila jsem dopoledne na záchodě, asi si tam přenesu počítač jinak nic neudělám.
8. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky kdo cekate holcicku kamoska prodava krasnej fusak muzu poslat foto. :wink:
8. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ad. nevím jeslti máte u vás DM, ale já tam byla zaregistrovat se, jak říkaly holky na ty kuponky jsem koupila docela výhodně Lovelu jak tekotou, tak prášek (na svrchní věci)
Ale ještě neperu, taky to chci dělat, až bude aspoň komoda, ať je to kam dávat, ted to je všude, kde je místo :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
lucie, klídek, já mám sice placentu vzadu, takže bych to měla cítit hodně, ale občas je to jenom šimrání, některej den vůbec nic, ale zjistila jsem, že se mrská při bouřce(asi mu vadí ten tlak :pensive: ) a poslední dobou při jídle, tak to asi bude nějakej labužník :sweat_smile: Pořádnej kopanec byl jenom jednou a to když jsem nějak zapomněla na pupek a lehla si na břicho :sweat_smile:
renat, já chci taky prťavý miminko - tu musel bejt porod jak po másle :dizzy_face: Vlasy má teda parádní :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
ad - sem s fusakem .. sice jeden uz mam .. ale vetsi by se jeste siknul :wink:
8. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
renat - a to vsechn mas z bazaru??? ja se celkem bojim ze na fotce to nepoznas a pak ti prijde hus fialovej ??
posli link, prosim ...

holky - trenuju... dostala jsem strasnou chut na skorici... tak jsem si udelala jablicka s cukrem a se skorici :grinning:
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak Lovelu teda já mít nebudu, páč jsem na ni alergická, takže nebudu riskovat :sweat_smile: Akorát teda vůbec netuším, v čem budu prát, aby mi to nesmrdělo :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
spaaget.: no bohužel asi zklamu, první zprávy byly o tom, že to neměla jednoduchý, přestože malá byla malá (no to je obrat). Hodně si ale chválila přítomnost přítele...že hodně pomohl psychicky...no tak to já mám smůlu...

orlik: jo jo mám ty kombinézky všechny :slight_smile: byli za super ceny :slight_smile: ta s medvídkem Pů je hodně mrňavá, opravdu ta 56, takže snad aspoň na případný přejezd z nemocnice a pak ty dvě jsou 62.
8. črc 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
já neplaším. Jen si tak říkám, že ve 21tt už bych je mohla cítit nějak pravidelně. Ke všemu,když čekám už druhé dítko.
Já se těším na ten velký UTZ až mi doktor potvrdí tu holčičku. Už bych chtěla taky nakupovat.
8. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
marsie: všechny ty kombinézy jsou z mmb, ta s Půem byla nová /a taky nejdražší :wink: a ty dvě byly po jednom dítku, zatím jsem neměla nikdy problém, prostě se mi to nestalo, že by mi něco přišlo ve stavu, než byl psán, ale když se mi třeba něco nezdá, písnu si o víc info, nebo přefocení apod. a hlavně si čtu hodnocení, když je mezi 100 jeden negatvioní názor, může to být náhoda, nebo subjektivní posouzení, jak je víc, jdu hned pryč.
8. črc 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
No holky, já jdu něco dělat, protože bych tady vyseděla důlek (ne že by mě to nebavilo). Ale určitě budu nakukovat, ať pak toho nemám na dočítání tolik.
8. črc 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: Co vy jste schopné toho nakecat za dvě hodiny, to je neskutečný! :angry: Pracuje tady vůbec ještě někdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spaaget - aaaach, damaškové povlečení... zbožňuju damašek, tím by si mě tchýně možná trochu získala...
Orlíku - ruční brzdu ti přidělají na jakýkoliv kočárek když budeš chtít, takže to bych jako kritérium výběru rozhodně nebrala..
Lucie - já jsem taky 21, pohyby jsou nepravidelný, ale občas teda fakt pořádný, např. včera při pohřbu MJ jsem měla pocit, že mám v břiše chobotnici :grinning: , takže doporučuju pustit miminu Billy Jean :wink:
Pupky x pohlaví x předtucha - tak já teda nevím, moje břicho vypadá klučičí, chci holčičku (samozřejmě i kluka), tak vám řeknu snad zítra, myslím, že se to opravdu nijak odhadnout nedá. - Jestli mi to zítra neřeknou, tak už se du zabít.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dokonce mě ani neuklidnilo, že nejsem poslední, kdo to tu neví.. :wink:
Čůrání mě v noci fakt obtěžuje, takže už to zvládám do šesti do rána, kdy s močákem na prasknutí letím na záchod, ale jinak vydržím celou noc.
8. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
renat uz jsem zaregistrovana jen cekam na kupony. tak jeste ze jsem s ni pockala. :grinning:
8. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
marsie moment jen mi ho poslou.
8. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jahod, quinny se mi líbí celkově - ta brzda je jen bod navíc. Já ještě pracuju a občas mám co dělat, abych holky tady dočetla.
8. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
marsie posli mi mejlika
8. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Adajar, mě kupony do DM přišly včera a to jsem se registrovala až 29.června. Asi taky vyrazím na nákup.
8. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.