• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
luci me psala kamoska ze az tak kolem 25tt by meli byt pravidelne.
8. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojky všem,tak jsem si zase trošku zapracovala,tak mám snad něco hotovo :slight_smile: jinak tady je dneska docela hnus počasí,sice neprší,ale fouká jako blázen :slight_smile: no prostě masakr :slight_smile:

co se oblečení týče, tak z Vás opravdu dostávám depku, nějak se mi nechce prolézat net a objednávat, je tohle normální???? :frowning2:(((( snad se to zlepší,možná je to i tím,že makám u drahé polovičky a pak jsem ráda,že jsem ráda :slight_smile:

no a o víkendu nám konečně klapla ta Vídeň,takže se neskutečně těším na výlety a doufám,že tam třeba seženu i něco hezkýho na mimíska :slight_smile:))) no ale každopádně doufám,že to bude zážitek :slight_smile:

na záchod v noci chodím dle toho, kolik toho vypiju,ale většinou je to naštěstí jen tak 1- 2 x,takže si nestěžuju :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
orlik ja tam byla minuly tyden a mam nejakou jejich kartu i. se v tom nevyznam uvidim co prijde. :grinning:
8. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
lilisek ja koupila 2 body a to jste ze jsem slaokolo bazarku jinak nic jsem nekoupila mam z lonska.
8. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Lilisku, v Rakousku určitě nakoupíš a jsou tam teď výprodeje. Minulý týden mi volala kamarádka, která se provdala kousek od Lince, co čekáme, aby konečně mohla začít nakupovat.
8. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem stála u žehličky a jsem úplně grogy, musím si odpočinout, jdu hodit nohy nahoru :slight_smile: a dožehlím to večer...to je hrůza pořád tolik prádla..ale je fakt, že jsem na to v těch vedrech prděla, tak se to nakupilo.

Ad.: aha, určitě něco z kuponu využiješ, já na to koupila jednorázové kalhoty, jedny těhotenský s vysokým pasem a ty Lovely..daly mi je rovou při registraci na prodejně, takže jsme nečekala.

Lili: tak to je paráda, že to vyšlo :slight_smile: určitě se vám tam bude líbit. :slight_smile: a co já vždycky byla v Německu, rakousku apod., tak tam měli snad celoročně výprodeje, mylísm, že na prcka seženeš něco levou zadní :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Čaaaaaaaaaaau holky kolikátky kupujete ty kombinézky? Tak 56-62?

Já jsem teda z oblečení mimo, přijde mi první bundička jinak nemám nic. :sweat_smile: Ale tak snad je čas...

Mě teď zase bolí břuch, tak se válím...

Pohyby už mám normoš, někdy tam špuntová řádí jak černá ruka, ale někdy se šťouchám do břicha, aby o sobě dala vědět.....
Tak si myslím, že můžete bejt v poho.... Teda Luci.
8. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
sanus. AHOOOJ..pohyby mám přesně tak jak popisuješ.
Jinak já mám jednu komb. 56 a dvě 62
8. črc 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky. Teda já se budu muset fakt polepšit a už něco začít kupovat. Aspoň nějaké to bodíčko :slight_smile: . Tož ale pro sebe jsem si dneska koupila pěknou těhu halenku, tak aspoň něco. No a abych nebyla krkavčí máma, tak jsem aspoň obešla obchody pro prcky a pokoukala po cenách ať mám nějaké srovnání. Obhlížela jsem přebalovací podložku na komodu, tu si teprve necháme udělat a zavinovačky.
8. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
adaj: jenže ty už máš spoustu věcí z loňska,tak Tě nic nehoní nakupovat :slight_smile:)))

orlik: no já bych ráda,ale vzhledem k tomu,že jsme tam jen na dva dny a máme k dispozici prohlídku Vídně celkově s průvodcem po památkách a nějaký výlet,tak nevím,jestli ty obchody budu stíhat :slight_smile:

no nic,tak asi pomastím domů,chci udělat ještě štrůdl,vyžehlit a přeměřit rozměry na skříně a nechat si udělat cenový kalkulace,tak uvidíme,co se stihne :slight_smile:

Tak zatím všem ahoj a já večer zas nakouknu
8. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky..dneska jdu do paladia a mrknu do mothercare zda tam ještě mají slevy..potřebuju koupit něco kamarádkám..
Sanus já mám kombinézku 68 mám to doporučené od kamarádky co má zimní miminko prý je lepší větší protože má dost vrstev..
8. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Holky,teda vy všechny nakupuje a já mám zatím jen pár kousku. Podle vás si pripadám jak krkavčí matka! Budu muset někam zajet po něčem se poohlídnout. Jinak já mám půjčenou od kámošky kombinézu vel.62.
8. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
monterka: ale proísm tě, je ještě čas :slight_smile:

Holky jaké budete mít rozměry na peřinky?, těch 120 na nevím kolik, nebo tu 135? Vybírám povlečení...na www.ebutik.cz mají 5% slevu (je to sice málo, ale hodí se každá koruna)
8. črc 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Renat,vím že je čas ale všechny píšete jak nakupujete. Taky sem nad tím přemýšlela a asi klasiku 120*90. Řekla bych že na tuto vel. je aji větší výběr povlečení.
8. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Renat peřinku nebudu tak půl roku určo používat.. tak nevím..
8. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
monterka: to máš pravdu, i už je to s výběrem lepší, pořád všechno dělají na tuhle klasiku.

Saronka, co budeš používat, spací pytel?
8. črc 2009 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
Renat,mě se hrozně líbí povlečení s večerníčkovým motivem. Jedno určo koupím! Nejradši bych si ho koupila aji pro sebe :slight_smile:
8. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
monter: já našla veselé mooc hezké, ale to je peněz až skoro oko pláče...ale nedá se nic dělat.

nevíte někdo jeslti v Ikee mají dětské povlečení, mantinely apod??
8. črc 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
No ty peřinky by mě taky zajímaly. Sice mám taky koupenej spací pytel, ale tak ty peřinky se v zimě budou hodit. Já nesnesu moc teplo v ložnici, tak snad špuntová pod peřinkou zamuchlaná do dalších vrstev bude spokojená.....

Až 68 jo?! :confused: Já jsem koukala na 56-62 spíš tu 62ku, 68 asi pak koupím až bude špuntová na světě...... Ale nic se mi nějak nelíbíi, spíš na MMB na to nemám štěstí, tak snad třeba v srpnu už něco budou mít v CAčku nebo Tesu...... :wink:

Dneska jsem házela na MMB dotaz na ty polodupačky, se mi strašně líběj. A co bude asi nadlidskej úkol, sehnat čistě bílá bodýčka s dlouhým rukávem a čistě bílé overálky...... na to jsem nikde pořádně na netu nepadla a když jo, tak chtěli 150,- za bodýčko!!! :astonished: Tak v tescu snad seženu, až zase budu moct lítat.....

Monter kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid já mám zaplacenou jen tu jednu bundičku, spíš jen pořád bloumám, ale ty polodupajdy asi obědnám.
8. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
sanuska: moje řeč!!!!! Body s dlouhým rukávkem čistě bílé...to je prostě teď nadlidský úkol, takže s tím já čekám na tesco, až budou mít podzimní a zimní věci..tam mají ty packy...a to se vyplatí, protože jinak to je strašně drahé....
8. črc 2009 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
To povlečení s večerníčkama stojí bavlna 400kč a krep 450kc. Ty polodupačky taky chci,líbí se mi možná víc než dupačky. Sehnat bílé bodýčka s dlouhým rukávem je nadlický úkol!
8. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
renat - sanus - tyhle body maji v mother care - koupila jsem 3ks za 205,- kč :grinning:

reant - povelčení a mantaky v ikea maji - me se libi tenhle - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90126854
a povelceni mam v albicku :wink:
8. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Marsie: a nevíš, jak se pohybuje cenově to povlečení, to tvé vybrané je moc pěkné :slight_smile: no my jedeme zítra do Prahy, tak bych zkusila okouknout...ale nevím, teď mě "spařila" mamka, ať toho nekopuji moc, jen třeba jedno nové, že je toho spousta po nás..že tam je i povlečení, co jsme měli jednou apod. ...
8. črc 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
Už jsme to na těch stránkách našla...:slight_smile:
8. črc 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
8. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
v IKEA maji detske povleceni za 249,-
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10107784
Taky se tam chystam...... Chtela jsem dnes, ale manžel ještě není doma z práce............... :frowning2: tak nic, máme to hodinu cesty.....
8. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Já počkám na bodýčka do tesca :slight_smile: takže boj mohou svést ostatní :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz
renat nejdříve zavinovačku a pak spací pytel..
jinak jsem byla v mothercare a koupila užasné tričko pro sebe a kamarádku kde je napsáno Tatínkova holčička... dám do alba :slight_smile:) za 51Kč a zimní čepičku za 72 no nekupte to..hned jsem toho využila a koupila větší trička pro kamarádčiny kluky jedno za 55kč :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Aha, já chci taky nejdřív zavinovačku, ale určitě bude potřeba ještě pěřinka (známá má teď letního koučka a má zavinku a deku)..tak nevím, ale chce to odzkoušet, to je jasný.

teda super nákupy...
8. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
reant - sis tu cenu nasla :slight_smile:)

saron - pekne nakupy :slight_smile:))) a hezky brisko ...

me normalne prijde, ze behem vcerejska a dneska jsme zase vyrostli !!!! mam ted uz ale opravdicky veliky tehu bruch ... ale dneska v nem nejak hrka jak v pendlovkach ...
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.