• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
reant - ja taky dneska musela vyzehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: - i vcetne novych zavesu do decaku ... vcera mi je prinesla sousedka presite :grinning:

fakt je to 8:8, jo???? no teda ... se mi zdalo, ze tu padaj jenom klucici :slight_smile: teda - prece nevyhyneme :grinning:
8. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
lili - jezis poranu plavat .. prace .. kamoska .. nakupy - tak tahle kompilace by me zabila!!!! prijde mi ze vse delam 2x tak dlouho a nic nevydrzim ... bud rada, ze muzes byt takhle aktivni!!!
8. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
holky, mě podbřišek bolí, akorát když delší dobu někde chodím, jinak je to docela v pohodě, ale občas mám pocit, jako by do mě mimísek píchal párátkem...
8. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
lil ty jsi aktivni.

marsie jojo a ja mam zacpu aasik kvuli tomu me boli to bricho no.

jonkar no me az pak vecer boli. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Je to 8:10,zapoměla sem na Lucyiny holčičky. Holčičky zatím vedou!
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
monter jojo a rivka tam neni napsana a ma kluka. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
marsie: no já se docela těším, min. týden jsem plavat jsem nebyla,tak už se těším :slight_smile:

adaj: no aspoň se trošku hejbu :slight_smile:

no nic, tak se s Vámi pro dnešek loučím, drahá polovička si bude brát compa a já si jdu číst,tak zatím pa pa
8. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak když jsme byli na utz, tak se prcek nechtěl otočit a teď mi cestuje po břiše :grinning:
8. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
lilisek me staci davat byt dohromady. A ted jsem uplne hotova.
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
jon no ten nas se vystavoval jako by byl pysnej nato ze je to kluk. :grinning:
8. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky mě vadilo u toho Vcrossu - trojky, že když je to kolečko uprostřed tak nemůžeš tak manipulovat s tím podnožníkem jako u V travel. Jak je to kolečko uprostřed, tak už ty nožky nejdou úplně dolů. Když je čtyrka, tak tam je uprostřed mezera a klidně si může nohy spustit pak dolů nebo to dát níž ten podnožník..... Víte jak to myslím...? :sweat_smile:

Lili ty jsi taky aktivní, já po dlouhý době pofackovala baráček, že to tu vypadá jak u lidí a zase ležím :angry: Takže ne veškeré přepínání prdím tak do hmmmmmmmmmmmmm 34tt :sweat_smile: :wink:
8. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
sanus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky jdu spat je mi blbe a jsem utahana. zitra odpoledne ashoj
8. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Sanus,tak to by mě nenapadlo. Jak se na něj pojedem juknout tak uvidím,ale mě se ta trojkol tak líbí.
8. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
ad, camprlíka taky vystavoval, ale nechtěl se ukázat z profilu, aby si ho mohla doktprka prohlídnout a udělat nám fotku a přes obličejik měl ručičku, takže když to přepla na 3d, aby ho mohla zkontrolovat aspoň tak, viděli jsme jenom ouško :grinning:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
ad, hezký sny :slight_smile: já se teď trochu najím a půjdu ještě žehlit, abych toho balení neměla zítra moc...
8. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Monterko no třeba ti to tak nepřipadne, ale mě to tak připadlo :grinning: Tak šťastnou ruku při výběru :wink:

Jdu taky pokračovat v natahování kostry, tak pa, zítra juknu. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jonkar-přidávám se ke gratulantkam!
Já jdu zkusit usnout, uzuz aby bylo zítra a já byla na utz! :slight_smile:
dobrou noc
8. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahojky holky nas tatinek bude mit tichou domacnost - jelikoz jel navecer do Prahy autem neco mel dohodle, ale uz mi nenapsal neprijedu spim tam a tam. Ja jen doufam ze se mu nic nestalo a jen u nekoho prespal, ale spat asik nebudu uz mam o nej moc velky strach.
9. črc 2009 ve 03:49  • Odpověz
holky tak manzel pritahnul v 5 rano ze telefon neslysel a ted spi no nic jako ja spala 4 hodiny kvuli nemu tak aspon promin rict mohl. no on si vstane ve 3 odpoledne a je mu hej.
9. črc 2009 v 05:38  • Odpověz
Dobre rano, Ad, to je přesně to, proč mě tak štvou, proste se na ne nemůžeš spolehnout! Grrr, mám vztek za tebe.
Já jsem fakt magor, normálně jsem nemohla dospat, takže jsem teď nalozena ve vane a přemýšlím, jestli už mám jit do práce... :rolling_eyes:
Utz je v 10 hod. :grinning:
Musím vám říct něco hroznyho, normálně jsem si na tehucviceni tak namohla svaly na celým tele, ze už se dva dny nemůžu hýbat... :grinning: Sice jsem nebyla cvičit 14 dni, ale stejně jsem z toho v šoku, za jakou chvilku člověk zakrni..
9. črc 2009 v 06:10  • Odpověz
Jahod no ted uz se nebojim jen jsem tak nastvana a oni se jeste divi ze ho nechci obejmout no budu zla urcite.

jinak se budu tesit za tebe na tu 10 hodinu a kam jdes??? jA MAM dneska rande z holkama odtud tak se tesim no. a jinak ja porad prdim. :grinning:
9. črc 2009 v 06:13  • Odpověz
Ad, hlavně ze je v pořádku, pitomec!
Jdu k Apolinari, jenom se bojím, aby mě neodbyli s pohlavim jako posledně.
Já bych si taky dala nejaký babinec! :slight_smile: dneska mám ale v práci dvě kolegynky, tak se těším, ze si s někým pokecam z oči do oči. :slight_smile: Je to celkem na palici, žít sama, pracovat sama, někdy ty lidi fakt potřebuješ..
Jinak já prdim, řekla bych, přiměřeně, nemám pocit ze víc než před tehu.
9. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
jahod no jako takovej strach jsem jeste nezazila. :angry:
No tak to si vydupej to pohlavi nebo je tam prijdu zbit. :grinning:
Jo hele jako ja jsem taky vecne veku sama doma tak jen uklizim a pak kdyz uz je doma manzel tak je to napalici jelikoz udela tohle
A ja mam zacpu a myslim ze me boli bricho z toho a i spatne prdim no. :grinning:
9. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
:slight_smile: Budu muset za tebou přijet. :wink:
No nic, jdu se umyt. Napisu z práce. Zatím pa.
9. črc 2009 v 06:33  • Odpověz
jahod no klidne muzes :grinning: A peknou cestu. jdu si umejt vlasy at jsem krasna. :grinning:
9. črc 2009 v 06:36  • Odpověz
Dobré ráno holky, teda to mě těší, že tu jsou ranní ptáčata jak já :slight_smile:
A jedna stránka za plná :slight_smile:

Lili: práce není zajíc neuteče :slight_smile: jak já říkám, stejně to za mě nikdo nevyžehlí, tak co...i když já chci využít ještě těch dnů, kdy je počasí trochu O.K. a dodělat to...
Tý jo plavčo po ránu, si dobrá, já bych se asi utopila..i když vlastně si pamatuji, že jsem před dvěma lety taky chodila, nějak od půl 7 :slight_smile: když jsme byla po těch operacích s kolenem, tak to bylo to jediné, co jsem mohla dělat a trochu to rozcvičovat..tak se s prckem pořádně vyčachtejte :grinning: :grinning:
Tý jo, tak to jsme zvědavá, jakou barvu vyberete, mají jich opravdu hodně :slight_smile:

jahod.: držíme palce a jsme zvědavé :slight_smile: nenech se odbýt!!!!!! jak píše Ad. prostě do nich!!!!!!!!!!!!
9. črc 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky renat preji krasne rano.
9. črc 2009 v 07:24  • Odpověz
Ad. I tobě :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
renat co dneska budes delat??
9. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.