• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobre ranko, holky :slight_smile:

adaj, tak to je mi lito, jakou jsi mela noc, tak snad ti to vysvetli a aspon se ti omluvi, az se probere!!

jahod, good luck na UTZ a jak rikaj holly, nenech se odbyt :slight_smile:

ja v noci byla zase dvakrat vzhuru na jidlo a WC :frowning2:
9. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno,

jahod, držím palečky, aby se ti prcek ukázal, vím jak to chceš vědět.

Adajar, můj chlap mě tady nechal uprostřed zařizování a odjel si na týden odpočinout. Samozřejmě se pokazilo snad všechno a spoustu věcí jsem musela rozhodovat sama. Jestli si dovolí říct, že jsem něco vybrala špatně, tak ať si mě nepřeje. Ale na druhou stranu mi chybí a už se těším až se vrátí.
9. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Ad: ta to taky ještě nevím, přijede PPL s balíčkem (fusak, zavonovačka a deka :slight_smile:, už volali, že kolem desáté, a taky pošta (s posledním oblečením :slight_smile: tak budu doma, pak jsme chtěla zajít do toho dětského shopu, zda už mají tu zelenou cestovní postýlku :slight_smile: a pak nevím, asi ještě něco vyžehlím a budu čekat, až přijede manžel z rpáce a jedeme do Prahy, udělat velký stěhování babičky (manželovy) na chatu...a cestou zpět se stavíme u toho známého a zadáme tu komodu, už ji potřebuji jako sůl.

a co ty? Co máš v plánu??
9. črc 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
marie no nemame to lehke. no vysvetlovat muze, ale nevim komu ja mam neco dohodleho. :grinning:
9. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Už jsem v práci - s koblihou a kafem (bez kofeinu).. :grinning:
9. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
orlik ale odjed muze jen stacilo napsat napisu az budu vyrazet dom a nebo budu spat u mami. Proste jsem mela strach o nej. Jinak me taky chybi a bohuzel kdyz vim ze je pryc a nejspis ma prijet domu spim spatne vzdy. To mam uz od mala. Ale jinak me by to teda taky nastvalo ze odjel na tyden si odpocinout.
9. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
renat no ja si ted subu oboci a premyslim co udelat s chlupama na brise. Umeju hlavu nez pujdu ven umeju nadoby a vytru vsude. pak me ceka rande s kamoskama a musim koupit uzene maso a tvaroh a budu pect a varit. Takze nic moc.

Jahod zavidim koblihu. :grinning:
9. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Mám vyřešený výběr kočárku - do kufru auta se mi vejde jen kořárek quinny speedi (sporťák), x-lander je po složení moc veliký a musela bych pokládat zadní sedačky. Tak se to vlastně rozhodlo za mě. A ještě jsem si vyhlídla hezký fusak do autosedačky od Maxi Cosi, dá se použít i do kočárku.
9. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Chlapi jsou chlapi, je to prostě jiný druh než my...a jako oni asi občas nechápou nás, tak my asi nikd ynepochopíme je...
9. črc 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz
Ad: : jé chlupy na břiše?? o těch mi ani nemluv.
Takže ty jdeš drandit ven?? Tak to závidím, hezky si to užijte a nakup co je potřeba...co budeš vařit a péct?? Uzené a tvaroh mi nějak nejdou dohromady :dizzy_face:

orlik: tak to je super, ono občas ta praktičnost opravdu rozhoduje..
9. črc 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
orlik tak to je super. No jako my se jeste podivat nane nebyli.

renat jenom obcas??
9. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
občas=skoro pořád :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja jsem jak orangutam ted.

Jinak jdu s holkama co uz maji deti.
A varit k obedu budu cocku s uzenym a vajickem. A pect budu kolacky s tvarohem (na sobotni fotbalovej turnaj manzela) a kolac ribizovej. :grinning:
9. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
renat jojo
9. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ad: myslím, že nebudeme jediné..:slight_smile: hormony jsou prostě hormony, aspoň je prckovi teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hmm, čočku jsme sice měli nedávno, ale asi ji taky co nejdřív udělám...
A koláčky, mňam, to bych si dala...ale musím se krotit, protože jsem stoupla na váhu a světe div se, 6 kg nahoře :astonished:
9. črc 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
renat no hormony me desi. :grinning:

jinak cocku muzu ted na kyselo. A kolacky nejsou pro me. :angry:
9. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Já zatím jen okukovala v obchodě a zkoušela, jestli se mi do auta vejdou. Ale kupovat budu na internetu, rozdíl v ceně je 4.000,-. Co se týče zimního oblečení, mám zajít až v září, zatím mají všechno letní a něco málo na podzim.
9. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
orlik me taky rekli ze nejdriv konec srpna zacatek zari.
9. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Tak počkáme, až to začnou navážet..i když pro mě už je to passé :slight_smile: tak objednávám povlečení :slight_smile: to co mám v albu,. nějaké barevnější si vezmu u mamky, popř. se klepe na to něco ušít :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
renat me usije jedna holcina odtud az budu it perinky. :grinning:
9. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
ad. já budu mít něco od mamky, kupuji jen to jedno...
9. črc 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja ani nevim co koupim uplne presne. Ja jsem jak prastena kostetem.
9. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
ad.: tak to já mám seznam (v tomhle jsem pako, musím to mít na všechno)..a odškrtávám :slight_smile: dělala jsem ho někdy ve slabé chvilce, myslím ještě mezi učením..po státnicích jsme ho vzala a začala nakupovat :slight_smile: a fakt se to hodí - mít to sepsané, pak už jen řeším počty apod. i když to je taky síla.
9. črc 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
renat no seznam mam taky ale vzdy v krame jsem bezradna. :grinning: a obleceni nemuzu resit dokud nebude decak.
9. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Renat, a jakou velikost povlečení si vybrala? Taky mi přijde, že větší výběr je 90x120. Musím nejdřív jednu velikost zvolit a pak si nechám peřinky taky ušít.
9. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
holky sem si ted vsimla ze mam rty jako bych si je nechala necim naplnit. :grinning: tak mi natekli.
9. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
orlik: tu velikost si trefila, je to akorát do postýlky... ty větší by asi přečuhovaly apod.
9. črc 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
dobre rano "tlustosky" :grinning:
teda vy uz takhle od rana ..

ad - no to je pitomec, chapu, zes mela strach .. ale to je tak, kdyz se cuchne ke spuntu... mohl teda zavolat!!

jahod - lili me tak vyblbla svou aktivitou, ze po proflakanym vcerejsku jdu dnes cvicit!! takze zitra mi bude stejne :grinning: drzim palce na ten UTZ - jsem zvedava... zda ruzova nebo modrá :wink:
9. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
marsie on nepil byl na pokru.
9. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno maminy,teda vy ste brebentilky :slight_smile: Člověk vstává v 8h a má dvě stránky na dočítání. Jahod,držím palečky ať se prcek pěkně ukáže!
9. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.