• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter krasne rano.
9. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
ad - no nevim co je lepsi :unamused: - kolik prohral??
9. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Ad,díky a tobě taky!
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
marsie nic neprohral on to mel zadara to je slozitejsi. jinak do ted z nasich penez neprohral nic.
9. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
ad - no tak aspon ze tak .. :wink:

orlik - tak nakonec quinny??? hele, kdyz jsi je porovnavala nezdal se ti tezkej?? nevis nahodou vahu?
maxi cosi maji fajnove vymakany vnitrky .. takovy prijemny materialy...
9. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
marsie to je slozite vis. :grinning:
9. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Marsie, quinny mi připadal lehčí a líp se s ním manévrovalo než s x-landerem. Quinny sporťák váží 11,5kg. I mamině se víc líbil. Stejně mi nezbyde nic jinýho, protože x-lander nesložím do kufru auta. Trošku mě štve, že nemají moc pěkné barvy na výběr.
9. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
orlik aspon budes mit jednodussi vyber.
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se vede? Já včera byla ne cukrovce. Byl to teda sladký hnus, ale vypít se to dalo i když ke konci už jsem měla co dělat. Ale co bysme pro mimišky neudělaly že?
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
adel ty uz jsi byla na cukrovce??? No tak to je brzo ne?? No ja jdu az v utery k doktorovi tak uvidim no.
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
adell - tobě posunuli termín dopředu? nebyla jsi v listopadu? :confused:
9. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
renat pekne saty nove. :grinning:
9. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
adell: tak ykoukám, jak si nám poskočila do října :slight_smile:

Jahod: mě termíny taky posouvají, jak se jim to zdá, al ejá tomu nevěřím, řídím se poslední ms a hlavně odpočtem dnů od početí :slight_smile:

ad. děkuji
9. črc 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
holky ja mam odzacatku jeden termin porodu. :grinning:

renat kde jsi je koupila.
9. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Já mám termín 25.10. takže jsem taková mezi konec října začátek listopadu. Prý se tam může chodit od šestého měsíce takže si myslím, že to snad brzy nebylo.
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
ad. : tady u nás je takový krámeček :slight_smile: vždycky tam zajdu, koupila jsme si tam i trička (narozídl od jiných byly delší, čili mi z nich to bříško neleze), ty šatky jsou bezva, z bavlny, takže příjemný...:slight_smile:
9. črc 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
adell ne nebylo. :grinning:
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Ad já jsem měla podle doktora zatím taky jeden termín porodu akorát jsem si ze začátku sama vypočítala, že by to mohlo být na začátku listopadu a začala jsem chodit sem tak pak už sem to neměnila :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
adel je dobre ze to nemenis. Mame te radi. :wink:
9. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
adell: to nevadí, termín netermín, hlavně, že jsi tady :slight_smile: Ono si pak mimi vyleze stejně až se mu prostě bude chít :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Doktor mi taky termín posunul podle utz, ale jen o 2 dny dopředu. Stejně se mimi narodí, až se mu bude chít a ne podle nějakého termínu.

Adell, na cukrovku se chodí od 24.týdne. Jdu v pondělí na kontrolu, tak počítám, že tam taky budu vyslána.
9. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
orlik - myslim, ze jsi vybrala dobre .. taky o nem uvazuju .. ale manza se zasekl na koleckach .. tak nevim, zda mu tato budou vyhovovat :slight_smile:) mam kliku, ze auto neresim, mam ho velky s kufrem jak krava..

adell - prosim te, a da se to teda zvaldnout?? ja normalne nesladim ani kafe a predstava toho drijáku .. mi je z toho uz ted spatne!!! a musis tam ty dve hodiny byt nebo muzes odjet,??

reantik nakupavala ? jdu se podivat ..
9. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
marsie: já jsme taky zvědavá, jak to vypiju, protože na lačno a po ránu, navíc musím jet autem..tady u nás to nedělají...a to nevím nevím...
ale zvládnout to musíme.
9. črc 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Marsi, a co manželovi vadí na těch kolečkách? Já jsem právě chtěla velká nafukovací, jsou prima do terénu (teda ne že bych s ním jezdila po lese). Včera jsem ho zkoušela na dlažebních kostkách (v Táboře jsou snad všude) a ani moc nedrncal.

Renat, nechceš mi poslat ten svůj seznam na nákup? :slight_smile: Ale potřebovala bych i velikosti. Připadám si v těch oblečkách ztracená.
9. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky,taky du na cukrovku a mám obavu z toho blafu! Musím tam být na 7h a prej to trvá 3h než můžu jít domů.
9. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Marsi co Ti budu nalhávat kafé taky nesladím ale dá se to zvládnout. Představ si čistou vodu kde dáš co já vím pět kostek cukru? Tak asi tak to chutná. Ale dá se to zvládnout. Sestra mi říká. Tak může te to pít tak pět minut ale za těch pět minut byste to měla mít vypité. Já jsem ten typ, že zavřu oči nic nevnímám a chci to mít brzy za sebou takže jsem to do sebe na třikrát kopla a bylo to. Pro mě bylo spíš horší to, že jsem nemohla jíst a pít. To jídlo by se dalo, ale to pití pro mě bylo fakt peklo protože já jsem zvyklá hodně pít takže to bylo kruté.
Jo holky jste šikulky a zvládnete to uvidíte. Kvůli mimiškům přece uděláme všechno ne?
9. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
orlik: oblečení jsem ani tak moc neřešila (ale něco mám), ten seznam je spíš na to okolo...
Já to mám načmárané v ruce (ale zkusím to během dne přepsat), vycházela jsme z tohoto:

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka/Vybavicka-pro-miminko
http://www.batolatko.cz/Doporucena-vybavicka-pro-miminko-NEPRODEJNE-!,4297.html

Jinak u toho oblečení jsem nakupovala: vel. 56, 62, a něco 68, vždy od každého druhu cca 4-6 (někdy i víc) a pak když se mi něco líbilo...
9. črc 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
A tak tu byl PPL, takže věcičky josu doma, jdu rozbalovat a ňuchňat se s nima :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
orliku - tezko vysvetlovat ... proste ani ja nevim, ktera jsou "ta prava" .. ale to josu takovy pindy, jeste ani jeden kocarek nevidel... :wink: to se poddá :sunglasses:

renat - ja taky musim autem, jdu 31.!!!!! mam z toho hruzu.. a hlavne z toho cekani!! vypijes, cekas hodinu a pak jeste dalsi dve! bez doprovodu te nikam nepusti, tak jsem domluvena s mamou.. ze me tam vyzvedne a na ty dve hodiny chci jet preckat k ni ...
adellaide - pusti me???

jiank seznamek Vybavicky mam ve wordu, takze kdo ma zajem muzu poslat na mail ...
9. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Marsie, prosím prosím pošli mi ten seznam. Mail: adlerova.m@seznam.cz díky moc.
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.