• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Brý ránko, drbny :astonished: :grinning:
adaj, pánové jsou holt jinej druh :angry:
Včera jsem byla na 1. lekci toho předporodního kurzu a bylo to prima, akorát teda markytankakajky má ÁÁčko, páč ostatní jsem skoro všechny znala :sweat_smile: Vede to fajn žába, takže s tou klidně budu i rodit :grinning: Probíraly jsme životosprávu a změny v těhotenství. Věděly jste, že bychom neměly řídit auto? Prej naše reakce jsou teď asi tak pomalý jako po 3 pivech :astonished:
Z těch vašich výbaviček mám výčitky, páč nemám ani ň :sweat_smile: To povlečení teda asi začnu pomalu vybírat, ať mám aspoň něco :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Marsi nevím jestli Tě pustí mě teda říkiali buď, že mám sedět jen u nich nebo sedět v čekárně takže pokud mamča bydlí někde dál nevím no, ale asi to zase záleží na každém pracovišti jak to mají zařízené
9. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
spaaget: tak to já první lekci kurzu nestihnu, protože už budu skoro ve 30tt a to už asi nemá cenu ..

marsie: počkej počkej, to jsem nevěděla, myslela jsem, že se vypije ten blivajz a jde se...tak to je síla..
9. črc 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
renat ne ne. vypiješ blivaz a čekáš na odběr krve.
Špaget o tom řízení auta jsem četla v nějaké knížce i když o té reakci slyším poprvé to je teda síla
9. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
já krev nedám :cry: :cry: no fuj, tak to se budu muset psychicky připravit.
9. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
To řízení zní docela logicky a je pravda,. že první menší kolizi od tý doby co řídím jsme měla ž teď v těhu...
9. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
maminy - mate to v mailu :wink:

ne, renat .. je treba pocitat min. 3 hodiny!!!!

spagetko - asi s nimi souhlasim, pac treba takove rozjiszeni do vedlejsi kam neni videt ... mi dela problemyuz ted.. ale bez nej bych byla jako nohou ..

a bejt vorvanem a jeste bez nohou to fakt ne ... a kdyz me chytnou fizlove, reknu jim, ze jsem jen tlusta... po tatinkovi :slight_smile:)))
9. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
adel, no my tam samozřejmě všechny přijely autem :grinning: Akorát pak řekla, ať se vyhnem dálnici a jezdíme tak těch 70/hod. Ten těhupás prej kupovat nemusíme, stačí, když si ten normální dám pod pupík.
K té životosprávě - jíst prej můžem všechno, akorát se v létě vyhýbat věcem s majonézou a rychle se kazicím potravinám, kvůli salmonele. Ptala jsem se na ty plesnivý sýry a listerii, tak prej daleko častější výskyt je u špatně tepelně upravenýho masa(steaky, uzený...), ale prej nemáme plašit, že ty případy by se ročně spočítaly na prstech.
Co se plavání týče, prej ona za porodní asistentky na sledovaných koupalištích a bazénech doporučuje, ale neonatologové s nima nesouhlasí, kvůli možnému napadení plodových obalů bakteriemi, tak si to přeberte :sweat_smile:
No jinak nic podstatnýho jsme asi neprobíraly - jo, je prej normální, že nemáme vůbec chuť na sex a taky je úplně normální, že některý z nás ji mají pořád :grinning:
9. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Co se mě a řízení týče, tak je fakt, že cestu do práce teď spíš absolvuju po paměti, než abych dávala fakt pozor :astonished: A dělá mi problém parkování do řady, to už fakt na jednu couvačku nedám, jo a v úterý jsem úplně s klidem zaparkovala na kříži a vůbec mi to nepřišlo divný :grinning: Pánové policajti čekali u auta, než se vrátím(měla jsem parkování jen na půl hoďky, tak jim asi nestálo za to mi dávat botu), ale když mě viděli, tak prej to pro dnešek vyřešíme domluvou :grinning:
9. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
jo adel, tu krev berou z prstu co? To já teda vůbec nemusím, radši bych si nechala 10x napíchnout žílu :pensive:
9. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
no umě si mohou brát krev kde chtějí, já jí moc nedám :wink:

tak holky a při tom řízení opravdu pozor !!
9. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
spaget - tak to me pani uklidnila, ze nechutenstvi k sexu je naprosto normalni :grinning: :grinning: nemas to pisemne.. ze bych to dala i tatinkovi :grinning: :grinning:

a u nas zase leje ...
9. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
marsie, tak písemně to opravdu nemám, vyfasovaly jsme jenom lejstro, kde najdem jakej vitamín(byla vyloženě proti těhuvitamínům, prej je máme brát jenom když na nás něco leze, jestli je bere někdo pro klid duše, tak stačí jednou za 3 dny, prej se ty děti rodí pak fakt větší a je jedno, který užíváme. Důležitý jsou v prvním trimu, kdy se všechno utváří :sweat_smile: ), pak recept na čaj pro těhotný a samolepku, jak se máme poutat.
Tady bude taky pršet, už mě to neba :confounded: Ale včera byla krásná duha :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
spaget :slight_smile: ja si delala srandu :slight_smile: - ale s temi vitaminy jsem to taky slysela! a moje sestra to jedla peclive a rodila maylho, ktery mel 5,5kg!!
ja jim jen ty leky co mi daly mudry - jodid na zlazu, zelezo na krev a listovku jsem jedla prakticky od zacatku.. jinak nic!
9. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Spaaget, na tom řízení něco bude. Moje reakce jsou vysloveně pomalý. naštěstí jezdím jen do práce a cvičení, delší trasy si užívím radši jako spolujezdec.
9. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Spaget,na ty těhuvitamíny sou asi různý názory. Četla sem a ptala se na to aji doktora a prej na váhu mimi nemají vliv. Kámoška je zobkala každý den a malá měla váhu 2,5kg.
9. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Taky bych řekla, že je všechno hodně individuální... :slight_smile: já dostala k narozeninám calibrum, brala jsem jeden za den, spíš za dva...mám hodně ovoce a zeleniny, to mi přijde lepší :slight_smile: teď už ho neberu vůbec..jen třeba když jsme šli na tu tůru, tak jsem si ho vzala..

Tý jo koukám, že máme kurz tady :slight_smile: spaaget. ten čaj pro těhotné...teda recept, že máte vařit???
9. črc 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
ranat, já to ani nečetla, založila jsem to do průkajdy a tu pak večer zahodila i s taškou v ložnici na podlahu, páč jsem po tom cvíču byla ňáká zbitá :sweat_smile: No šly jsme pak ještě s kamarádkou na kafíčko, abychom doplnily ty kalorie, tak se to trochu protáhlo :grinning: Holt to dneska vybalím a kdyžtak přepíšu :wink:
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojky holky,teda vy jste toho zase nakecaly,to je hrozný,tak plavčo mám za sebou, a bylo to fakt super, jen jen problém se ráno v 6 vykopat z postele,ale když už jsme v bazéně,tak si pak libuju :slight_smile:
stavila jsem se v práci,a můžu Vám říct,že jsem ráda,že se tam 3 roky neukážu, lidi super,ale když jsem viděla ty starosti,tak jsem byla ráda,že jsem doma :grinning:DDD

no za chvilku mám spicha s tou kámoškou,tak už jsem tu jen pofackovala nějakou práci,tak teď už snad bude pohoda :slight_smile:))

no mám radost,protože mi teď jedna holčina z jiného tématku nahodila odkaz na komodu,která se mi jakžtak líbila a ejhle na týhle stránce je to levnější,no prostě paráda :slight_smile:

Marsie: no tak to jsem ráda,že jsem Tě takhle vybudila,ne, že mi pak budeš nadávat,až Tě bude něco bolet :grinning: :sweat_smile:

no tak zatím všem pa pa a já se snad ještě nějak ukážu
9. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Spaget sestřička mi říkala, že jí brali z prstu, ale že teď to začínají zavádět, že jí berou z žíly takže mě jí brala z žíly.
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky, některá tu scháněla bílé body s dlouhým rukávem. Narazila jsem na ně (velikost 62) na mmb - ID 115365.
9. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
achoj holky, hlásím, že jsem od minule přibrala 3kg, takže +2kg k počáteční váze :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojky holky, prosím vás, když chodíte na ultrazvuk je mimi furt na stejném místě nebo putuje??? je možnost, že když před námi schovávalo obličej, že za týden, už bude jinak??? takhle se schovává už 14 dní, tak by mě zajímálo, zda je možnost že se prostě ukáže.... :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj prdelky, jsem zpět! :grinning:

Tak co myslíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
vendy: to je těžký...každý dítko se v tom bříšku chová jinak. Mám kamarádku, co pokaždé měla prcka zabořeného v placentě a neukázal se ani jednou. ale samozřejmě možnost, že se přetočí apod. je :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
jahod: počkej...jdu juknout na bříško...
9. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Jahod,nenapínej a napiš jestli se mimi ukázalo a co to bude!
9. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Já tipuju, že bude další kamarádk..takže kluk :sunglasses:
9. črc 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak honeeem...
9. črc 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
vendy, mimísek se stěhuje po břiše různě, ale jsou to docela potvůrky a před obličejík si strkaj ručičky apod. včera jsme tři pochodovaly po chodbě, aby se prcci otočili, ale sotva jsem si znova lehla, zase se otočil zpátky... a pak mi večer cvičil v břiše spartakiádu... ale můžeš ho zkusit ukecávat :grinning:
9. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.