• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno, maminky, včera v euforii jsem nic nestihla, takže jdu dočítat u snídaně..
10. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
dobre ranko, holky, tak konecne patek, uz se tesim na viknedik :slight_smile:

marsie, to byla byla fakt sranda, kdyby ti nakonec rekli, ze to bude kluk :sweat_smile: :slight_smile:
ja zatim nekoupila nic, v utery nam budou montovat velkou vestavenou skrin do detskyho pokoje, tak pak se zacnu asi reealizovat, ale pze mam toho hodne slibenyho po kamaradciny holcicce plus veci po kubikovi, tak asi nic moc nekoupim :slight_smile:
hezky den vsem
10. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
ahojky a dobre rano!

Ja jdu dnes na echo srdce plodu a furt nevim, jestli je to ten velky ultrazvuk, nebo mi budou jen kontrolovat srdce miminka? No snad to dopadne dobre. Jde se mnou i manžílek, tak snad uvidi poprve miminko na monitoru! Snad ho tam se mnou vemou! :dizzy_face:
10. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Táááák, hotovo, jste drbny!!! :angry:
Tak jsem včera vzala obchody útokem - fotit vám to asi ani nebudu, protože bych zaplnila asi celé albíčko, nicméně jsem vlezla do MC, ten jsem vzala útokem (strávila jsem v něm jen asi 10 minut, házela jsem do tašky skoro všechno :grinning: ), pak jsme šli do kina a když jsme vylezli, tak byl venku děsnej slejvák, takže kvalifikovaný důvod vlézt do MEXXu - áááááách to je krása, další taška věcí skoro zadarmo :grinning: , přítel se tvářil jako že jsem se zbláznila a že je prý pověrčivý, chudinka náš chlapeček, by neměl v čem chodit.. :wink:
Každopádně už na ty nákupy asi prdím, tohle stačilo pro ukojení mojí potřeby a zbytek mám asi všechno po kamarádkách..
10. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Tak jsem počítala a momentálně vedou holky 12:10 :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Ještě vám musím popsat včerejší ultrazvuk - byl fakt krásnej, zatím nejhezčí co jsem asi viděla, byli jsme tam snad půl hodiny, vážně se nám věnovali. Zkontrolovali snad všechny viditelné orgány, všechno přeměřili, miminko má teda malý stehení kosti a malý malý mozek :grinning: (ale klid, všechno v průměrných hodnotách), jinak je všechno v pořádku. Na pohlaví se posadil jak žabička na pramen, takže bylo všechno krásně vidět, že jsem to poznala dokonce i já! Celkovou délku jsem teda nepostřehla a ani jsem ji nenašla nikde napsanou, ale váží 315 g.
Fotečku dávám do alba.
10. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
jahod, ja tu nasi holku porad jeste nejak beru s rezervou, nekolikrat se stalo, ze z holky byl nakonec kluk :grinning:...ale obracene se to nedeje
10. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

orliK: to by bylo, aby nebyl listopad ten nejlepší...to je opravdu super :slight_smile:

jahod: teda tak to jste se rozjeli, nechceš dát alespoň něco - jako malou ochutnávku - do albíčka?, když budeš mít čas ... ať se pokocháme.
To je prostě výhoda velkoměsta..tady u nás...no nebudu se vyjadřovat :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
Jinak já tady ted něco poflákám a jdu uklízet, odpoledne chci jít kramařit k tý mamce :slight_smile: tak ať nemusím myslet na to, že je doma binec :wink:
10. črc 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
renat, ok, večer vám to nafotím :wink:
10. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Jahod: jasný, až budeš mít čas, nespěchá to, my si počkáme. :grinning:
10. črc 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jahod gratuluji ke klučíkovi :slight_smile:
vy se máte že máte takový super obchody, tady u nás nic není, achich jo :frowning2: A do Pha se mi nechce nějak mi ta dálnice tankodrom nedělá dobře, teda mě jo ale holkám se minule ten výlet nelíbil :frowning2:

Nu a navíc jsem dneska nemohla spát, a když manža odešel do práce tak holky začaly kopat o sto šest a ani jedna mě nenechala spát, takže jsem musela vstát už v šest hodin :confounded: A jen jsem se prošla po bytě, oblékla se a udělala kafčo tak asi usnuly nezbezdy jedny
10. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko holky,teda vy ste ranní ptáčata! Závidím vám ty obchody ve velkých městech. Já chudina tady nic,ale včera sem byla u kámošky a donesla si po jejím malém synkovi pár super hadříků :slight_smile: Mají nám dovézt fůru písku,tak čekám...
10. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky..
Jahod v MEXX měli slevy jo.. jsem ani nevěděla že dělají dětské věci?? kdes nakupovala??
Koukám, že vedou holky..to je dobře.. já kolem sebe měla kamarádky co mají už děti a samé kluky.. at ted mám se 3 skoro stejný termín a všechny čekáme holčičku.. tak mi to přijde uplně bomba :slight_smile:)
10. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak jsem začala uklízet a zvonek jako by hořelo - pošta přivezla balíček :slight_smile: jak jsme objednávala z toho second handu (www.detsky-svet.com) a můžu říct, že ho mohu jen a jen doporučit!!!!!! Všechny věci jsou krásně vyprané (samozřejmě si je pak vyperu ještě sama), ale hlavně jsou opravdu v super stavu, u 3/4 bych neřekla, že jso vůbec někdy použité a u toho zbytku bych možná řekla, že je někdy nějaké dítko mělo na sobě. Takže pak nějaké nejhezčí kousky taky nafotím :slight_smile:

monterka: tak nech trochu písku pro potomka, se pak bude hodit na bábovičky :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Saronko - v MEXX ve Slovanském domě - mají až 70 %, nakoupila jsem trička a tepláčky po 100,- Kč
10. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
juu tak to tam hned skáknu během poledky hihi :slight_smile:)
jinak renat mají tam hezké věci a asi něco i objednám.. je lepší asi ten super stav že..
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Renat,teď sem v rychlosti jukla na ty stránky a krása. Ty rifle vel.62,no nemám slov :slight_smile: Kolik chtějí za poštovný a balný? Taky sem si ríkala že by sme měli trochu písku nechat ať si má synek kde hrát.
10. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, opravdu doporučuji, jak tady byl ten odkaz, tak jsem trochu váhala a měla pochybnosti, ale opravdu jsem to vyzkoušela a nemám slov...věci jsou opravdu jako nové. Já něco za chvíli nafotím, jen pro představu.

monterka: poštovné a balné je 60,- kupovala jsem věci za 1400,- takže to je paráda :slight_smile:

Saronka: já brala super stav, i velmi dobrý stav a ani na jednom není flíček, dírka, asi na třech věcech je pár žmolečků..(jdou super odstranit tím žmolkovačem), věcí mám požehnaně...
10. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jsem hotova no a zachvilku odjizdime a vratime se v noci. :grinning:
10. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
monter: 60,- když platíš převodem .. 90 je dobírka.
10. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
ad.: kam jedete?? hlavně opatrně, dávejte na sebe pozor. Už spolu mluvíte??
10. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
renat uz od vcera spolu mluvime. No jedem k babicce vymenit vyfuk, pak znami odsud jeli na zivohost coz je kousek od babicky tak se ta stavime. No az se vratime musim upect kolac jeste a v sobotu brzo jedem na fotbalovej turnaj a vecer spatky. :grinning: Spis si budu uzivat.
10. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
ad - diky za zpravy o maiu - jsi skroro jako pani colombova :grinning:

marie - ne, to by teda fakt sranda nebyla!!!! vzdyt mam nakoupeno vse v ruzovy!! think pink :zipper_mouth:

evita - proc by tam manzu nevzali? myslim, ze dneska uz s tim nikde nedelaji obstrukce.. jen at se diva ten tvuj "stesti strujce" :grinning:

jahod - :wink: krása, vid.. ja na UTZ mam vzdycky takovy divny pocity nevim jestli se smat a v zapeti se mi chce plakat dojetim .. byl tam s tebou pritel? co on na to?
v mexx maji i detsky??? a koukej ty nakupy nafotit !! aspon jendu hromadnou :grinning:

monterko - :grinning: ja ted skladala 5 palet dlazby :grinning: - to jsme ale Ženy :grinning:
10. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
marsie jen skoro??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
ad, ty jsi teda manželka, prijde ti po probdele noci, ty mu varis veceri .. a jeste mu napeces buchtu pro kamose z fotbalu ... bych buchty koupila v tescu a sla na manikuru :wink:

kouknete co jsem vcera ulovila v tom MC - dala jsem tam foto - ponozky 70,-, 2teplacky za 80,-; tricko 80, svetr 160,-, 3body s kratkym 119,-, 3 spaci body s dlouhym 320,- ... nadhera..

renat - ten sekac nevypada zle ... jdu to dukladneji prozkoumat! :wink:
10. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
marsie - jj, byl, moc se mu tam nechtělo, protože posledně nás dost odbyli a on z toho byl na nervy, tak si to tentokrát vynahradil, tohle by se líbilo asi každýmu, byla to úplně ukázková půlhodinka o lidskym těle a miminko jsme viděli fakt ze všech stran.. :slight_smile:
mexx fakt krása, moc se mi na klukách nelíběj takový ty moc sladký věci, takže jsem mu koupila trička s kybernetickejma mravencema :grinning:
10. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
marsie no to je udel zeny a pect buchtu to je pohoda za 10 minut hotovo a pak jen peces uzasna vec. Jdu ho vzbudit nebo budem vyjizdet pozdeji. Na ty veci se podivam.

Jahod jo bylo to krasne vid. :grinning:
10. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
marsie: krááásný věci!! kde že si to koupila??
10. črc 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
renatiku - :slight_smile:) no v mothercare .. ale na kluky tam meli treba takovy cely komplety .. dziny, triko, mikinu a to vse zlevnene z 900 na 290! no ... na holcinky klasicky vse jiz vyprodane ..
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.