• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak to je super. Jenže já se tam holt nedostanu, se nedá nic dělat...protože do Prahy sice mám v plánu jet, jenže to už bude vyprodavé vše.
10. črc 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ale já už vlastně nic nemusím kupovat, myslím, že bych oblékla celou fotbalovou jedenáctku, nejen jednoho prďolku :slight_smile:
Ale ty věcičky jsou fakt krásné!!!!
10. črc 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
MArsie nádhera, teda jo holky závidím vám. Navíc když já mám kupovat všechno dvakrát a tak nějak stejný tak je to strašně těžký, protože když už něco je tak to taky stojí nehorázný prachy :unamused: Ale na ten sekáš jsem taky koukala a super věci, už mám zarezervovaný za 660 kč tak počkám jestli ještě něco dostanou :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Holkyyy...tak nevím, jeslti ted řvu z nasr.... nebo z totální beznaděje, homrony nebo co...přijde mi, že všechno beru, ale :

http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby-2009/strany/clanek.phtml?id=642081

doufám, že na tohle jim už nikdo neskočí, panebože, dko se v tomhle státě bude mít dobře...feťáci, nemakačenka, a jistí občané...zvyšování dívek, panebože, aby zvýšili příspěvky rodinám, kde rodiče makají od nevidím do nevidím...apod.

Je mi z toho zle...pardon.

Lucy: taky jsme tak začínala, rezervace za 500, 800, a pak to skončilo na 1400,- :slight_smile: ale nelituji.
10. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
marsie krasne. :grinning:
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Do :wink: bré ráno těhulky.
Taky si myslím že v tom Listopadu se nás v porodnici hodně sejde. :slight_smile: :wink: .
Tak zachvílu musím jít udělat obídek a pak pujdem pežky dolu do Blanska musím něco vyřídit Jirkovi na uřadu a pak už pujdu jenom po svém.
Pujdu za kamarádkou kterou jsem týden neviděla aby si pohrály děcka.
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
dobre rano,

tak jsem vyprovodila chlapa na zajezd na 3 dny a budu mit doma klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: (kecam, protoze ted se mi vubec nechce zustat o samote, ale co nadelam...)

jahod, marsie - taky chci do mexx a mc, jenze u nas to neni... :frowning2:

dnes me ceka kontrola u Vlasina v prenatalu a uz od vcerejska se me zmohl priserny strach, snazim se uklidnovat, ale nejak to nejde. mam to az o pul seste, tak to se asi zblaznim :unamused:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
renat no tak to si uz delaji pr.el ne blbci no je zas budou volit duchodci a tak ach jo. Krasna budoucnost pro nase deti rozkradenej stat a penize za nic a ty co makaj maji smulu a vysoke dane. :frowning2: :angry:
10. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
mari neboj bude dobre.
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Ale ten rodičovský příspěvek by zvýšit mohly :unamused: Protože nevím jak my s těma penězma vyjdeme, i na dvojčata je stejný rodičák jak na jedno :frowning2: A určitě bych to v tomhle státě udělala jinak ten kdo nepracuje nebo nepracoval posledních pár let tak by prostě neměl nárok na sociální dávky, takhle si tady nelíp žijí cikáni a nemakčenka a my co pracujeme tak prakticky nemáme nárok na nic :angry:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
lucy: přesně tak, já už si nejsem jistá, kdo je diskriminovaný, z výplaty ti vorvou co jde a dají to údajně "potřebmým", je mi z toh na blití..u nás vždycky po nějakých mimořádných dávkách u billly stojí hafo socek, ožralý jak hovada...

Myslím, že mateřskou, rodičák, přídavky...nezvýší, ale púro tyhle chcípáky zas poletí tisícovky...ať si je vezmou domů, když jsouo tak chytří, je to jen tah, zasr... socani. a jak píše Ad. lidi, co se jim to bude hodit, případně neinteligentní lidi je volit budou... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. črc 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme nějaké věci nafotila, co mi vydržela baterka.... tak jsou v albíčku :grinning:
10. črc 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jsem to spočítala a je to 22 věcí a platili jsme 1434,- i s poštovným :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
adaj - dobry by bylo, kdyby se mi pan doktor omluvil a rekl, ze se minule spletl, ale to se asi nestane.... :sweat_smile:

renat - krasne vecicky a cena je super, jdu se tam taky mrknout :wink:
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Když čtu, jak nakupujete, tak místo abych pracovala brázdím mmb a objednávám. Je to hrozně nakažlivé.
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
orlik: :grinning: :grinning: :grinning: jen nakupuj...práce neuteče :slight_smile: při pátku :wink:
10. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Renat,tak sem prošmejdila ty stránky a mám vybráno :slight_smile: Ty trička v albíku s krátkým rukávem máš ve větší velikosti?
10. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
monterka. jojo ta tríčka jsou větší...
10. črc 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Renat, to já nakupuji ráda, ale obávám se aby to prcek stačil vůbec unosit. Na příští rok plánuje miminko bratranec mého přítele, tak se jim to snad brzy povede a já jim oblečky předám.
10. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
orlik: taky doufám, že třeba sestra se rozhoupe, nebo prostě někdo...hihi, výhoda je, že to pak všechno zabalím a dám k mamce, ty mají velký baráček, tady u nás bychom o to zakopávali....-)
Pak se pochlub, co si vybrala :grinning:
10. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak a já jdu konečně uklízet, nebo tady zas "zkejsnu" celý den :slight_smile: ale budu nakukovat...
10. črc 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
renat - o politice se ze "zasady" nebavim ani s prately a uz vubec ne po nekolikatym pivu .. ale jak si se tak hezky rozcilila, tak snad jen pro tvou utechu a podporu - vez jsem s tebou!!! je to cele demagogie a popira to naproste zaklady ekonomiky!!
jo a jsem taky proti zvyšování "dívek" :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
marsie..koukám že naše holčičky budou mít stejné bílé botičky jsou úžasné :slight_smile:)
ty tepláčky jsem tam nikde neviděla..kde jsi byla já v paladiu
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
dobré dopoledne všem :slight_smile:))))

tak koukám,že se tu zas probíraly nákupy,ach jo,asi fakt budu muset začít,co se dá dělat :slight_smile: no tak snad příští týden bych se mohla trošku rozkoukat a něco malého koupit :slight_smile:

marsie: tak jsem včera žehlila 2 hodiny a už mi zbývá jen jeden věšák:slight_smile: a mám všechno :slight_smile:

gratuluju všem k utz a odhaleným pohlavím :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Čauves, ufff vy melete a já tu zrovna dneska mám šéfíka, takže bych měla makat :confounded:
Vyhrabala jsem ten čaj pro těhule z toho kurzu, jak jsem včera slíbila, ale zatím nevím, jestli nejsem líná na to, abych si ho míchala sama :sweat_smile:
Takže:
Těhotenská směs: kopřiva, kontryhel, listy maliníku, třezalky, meduňky, řebříčku a přesličky + kapka citronu. Byliny smíchat ve stejném podílu, na 1 šálek 1 čajová lžička(na 2dl 2 lžičky), zalít vroucí vodou a nechat 10 min. přikryté. 2-3x denně, nevypít víc než litr.
Ještě je tam vysvětleno, na co je jaká bylinka: kontryhel upravuje hladinu hormonů, malinové listy pomáhají uvolnit svalstvo zejména pánve a stimuluje střevní vylučování, kopřiva a přeslička podporují funkci ledvin, kopřiva zvyšuje příjem železa - vhodně kombinovat s citronem kvůli vstřebávání, řebříček napomáhá čištění krve. Směs celkově podporuje látkovou výměnu.
10. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
marika - ja te chapu, ja tohle stadium mam pred kazdou kontrolou .. strasne se tesim a zaroven hrozne bojim ... vydrz!

renat - opatrne, nerozciluj se!!! jestli te to potesi mas pruumernou cenu na kus 65kc :grinning: :grinning:

orlik - :grinning: je to nakazlive hrooozne - nakupuj!!!! :grinning: :grinning:

saron - aspon te v v tom Podoli podle nich poznam :slight_smile:)) teplacky maji i kapcičky :dizzy_face: .. ne, byla jsem vcera v myslbeku - ani nevim, ze je MC i v Palladiu?????
10. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
lili - hooonem zacni , podivej na tuhle nakupni horecku, ktera se tu rozpoutala :slight_smile:)) at ti to vsechno nevykoupime :grinning: ; :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja zvladla jednu furu taky, ale jeste mam 2 pracky na pude a delam jako ze o nich nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

spagetko - jsi hodna, ze se s nami podelis o cajik - ale kdyz to ctu .. tak se mi do nej fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
ty vecicky se ti vazne povedly, renat!!! fakt dobrej ulovek :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
renat: hezký věci :slight_smile:

marsie: když mě k tomu vždycky přejde nějak chuť :slight_smile: nejsem schopná nakoupit ani sama pro sebe :slight_smile:)))
10. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
no nic, jdu něco dělat,ať jsem taky užitečná,takže zatím pa všem a hezký den
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.