• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky, mizím s m koukat na Hercula Poirota, ráno se tu stavím na skok než poletím do školy :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
cirr tak papa
19. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kukuca dneska jsi 5+6, zítra budeš mít přesně 6 týdnů od poslední MS :wink:
19. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: ,

venku sněží, mrzne, vůbec se mi doté zimy nechce :unamused: Jinak hlásím,že se mě asi netýkají nevolnosti po ránu, ale ty večerní, ty teda jo a docela brutus. Včera jsem zase tak hodku zvažovala, zda poblít stůl, postel nebo sedačku. Nakonec jsem to zaspala..Tajně doufám, že to brzy přejde :frowning2:
20. bře 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky,
cirrus tady je taky zima, sněží no hrůza a to je dnes první jarní den. Mě teda bývá špatně jak kdy. Někdy ráno, někdy večer takže si taky moc nevyberu.
20. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
tak mi holky včera veče bylo špatně.. vzala jsem si rohlík a najednou mi bylo bááječně :slight_smile:
Ade ty máš nizký tlak?? já mám problém s vysokým ...od 21 se léčím brala jsem různé driáky- 5denně a podobně..naštěstí mi pak dali dopegyt, se kterým jsme se mohli o mimi snažit, protože na tamty co jsem brala jsem nesměla otěhotnět... no mám ho stále vysoký ale jak říká sestra na gyndě..no to je takový váš standart :slight_smile:) uvidíme co to udělá se mnou v létě ..
20. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Saronka: teda tak to je jak hodiny...mě taky včera bylo špatně, večer, ale jak, měla jsem jen brokolicový placičky...
a teď mi taky není nijak zvlášť dobře, jakoby špatně od žaludku, ale ne na zvracení...akorát jsme přišla z venku, nevím, ale jsem zpocená jak vrata od chlíva....
20. bře 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
saronko já mám taky problém s vysokým i když si spíš myslím, že mám syndrom bílého pláště protože mi dávali na den i ten přístroj a to jsem po většinu dne měla tlak úplně skvělý a i doma když si ho měřím mám ho dobrý tak nevím.
20. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Saronko, já to mám jako ty s tím žaludkem. Ale je mi špatně celý den, jen když se donutím něco pozřít, tak se mi na chvíli uleví. Bože, co já toho včera snědla! Tímhle tempem ze mě bude za týden kule. :angry:
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
saron no oni si te pohlidaji ja normalni nemam nizkej tlak,, ale ted ano.- Jinak na kladne je hezky a sviti tady slunicko. Jinak na dnesek se mi zdali hrozne snY.
20. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Ada u nás taky konečně po velké chumelenici vykouklo sluníčko hned je lepší nálada. :slight_smile:
20. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
adel u me ne budu celej den sama doma az do 10 vecer a mota se mi ta hlava. ale zitra prijede segra
20. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ráno těhulenky u nás je bílo ale svítí sluníčko takže sníh bude pryč raz dva. Já teda musím říct, že mě bývá špatně více večer, ráno je to ok. Má dnes někdo kontrolu? :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
¨rrit jo vecer a odpoledne je mi nejhur nejlepsi je to rano. teda az natu motajici se hlavu.
20. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
No já jsem ráno plná energie a jak se blíží večer tak vyhasíná a vyhasíná :frowning2: , a nejlepší poloha je ležmo :slight_smile: , no mě se včera taky motala hlava asi nízkým tlakem tak jsem si udělala kafe a bylo to lepší :slight_smile: já vím, že se nemá ale mě to tlak vždycky zvedne, vždyť my na oddělení když nám někdo omdlí tak vaříme kafe a fakt zabírá :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
rrit no ja po kafi zvracim tawkze nic moc. Noted premyslim co si dam k snidani proco si dojdu no. Jinak me tak kolem poledne energie odejde a vetsinu dne jsem v posteli.
20. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Já teda teď taky kafe moc nemusím.
20. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ráno všem, tak se dovoluji pochválit, že na včerejší ko bylo vše ok, hcg šlo pěkně nahoru a srdčíko tluče - jsme 6+5 a už mě z caru předávají k péči k mému gynekologovi, tak jsem si ještě včera vyběhala změnu gynekologa, o které jsem uvažovala už dávno - na kontrolu už k němu jdu 30.3. Fotku z utz přidám během dneška.
Jinak absolutně nevím, co si uvařit k obědu, nemám vůbec na nic chuť. Včera jsem si dala kyselé rybičky, na které jsem myslela už snad týden, ale vůbec mi nesedly, bylo mi po nich akorát zle.
Tak mi dejte nějaký tip na rychlý oběd!
20. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Já dělám pangase jen na másle a brambor, včera jsme měli vepřo ,knedlo, zelo , jinak gratuluji ke kontrole :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
rritulka...tak nechci plašit, sama jsem příklad, jak dělám to, co se nesmí, ale zrovna jsem někde na diskui četla, že pangas by se moc neměl v těhu...hlavně, že všude říkají, jak ryby ryby, ale jaký to neřeknou, já mám dnes taky rybu:slight_smile: ale samozřejmě nechi plašit

Jinak mi dnes dorazil balíček s potřebami na výrobu triček, tak se do toho pustím, budu dělat i takové ty veselé a srandovní pto těhu...(asi teda pros sebe) - akorát náklady budou o skoro čtvrtinu nižší...500,- bych za to nedala, pro inspiraci....
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=20&sName=T%EChotensk%E1-tri%E8ka

tak jsem zvědavá
20. bře 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
evak no ja dneska si budu davat prejt holky na nem ted ujizdim s bramborem a zeli. gratuluji ke kontrole a srdicku.

adel no toho bude vic co nebudes muset.

rrit no ja nesmim zas tolik ryb rikali mi ze tak 1x-2x do tydne coz j ted mam kazdej den k snisani alliasskou trestu tedak tu pomazanku.
20. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
A proč se pangas nesmí v těhu??? Tak jsem si tam přidala lososa, doufám, že ten mě neuškodí :slight_smile: , já nevím, mě se zdá že nesmím skoro nic furt něco a já ryby miluji ach jo.
20. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
rritul: lososa mám taky:slight_smile: určitě i ten pangas jednou za čas neuškodí...nechtěla jem nějak plašit, jen že se to tu probíralov jedné diskusi, zkusím to najít...
Mě taky přijde, že se nesmí to a to, je toho moc, jisté věci beru s respektem...
20. bře 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
...ale jisté věci, no ... prostě ...někdy je to až přehnané
20. bře 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
rrit smi, ale ja mam problem ze stitkou tak kvuli jodu jako zase to prej ja nemam prehanet. Ja jsem to blbe napsala ryby muzes.
20. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
renat no me rekl ze ryby maximalne 2x v tydnu
20. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
Adajr, jo jo ryby se dokonce musí:slight_smile: ale o tom pangasu jsem to psala já, někde tady kolovalo, že se v těhu moc nesmí (tento druh ryby!!! ne ryby obecně, ty jsou potřeba:slight_smile:
20. bře 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
Ty to máš asi kvůli tý štítný žláze...tak to je asi něco jiného...
20. bře 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
rent no jako ono morske ryby jsou mezi nama na vazkach jsou zdrave kvuli jodu a tak, ale jsou taky plne olova.
20. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Jinak dřív nebyly knížky, internet, dělalo se všechno a děti se pořád rodily....
20. bře 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.