• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lili - chapu .. ja si zase pri pohledu na renatin nakup uvedomila, ze mam samy body a dupacky ale NIC jako ze na noseni .. nastesti jsem domluvena s dvema kamardkami, ze mi daji po svych holcinkach krabici veci .. jedu si pro to v pondeli :grinning: - tak jsem asi vybavena..
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
marsie, dyk tak jsem to myslela, sranda by to nebyla, jen se to sranda nedala do uvozovek
10. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
marie - dyk ja vim :wink:
10. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
marsie: už jsem se uklidnila, trošku, úklidem, ještě vyluxovat a obývák hotov, měla jsem takovou náladu, že jsem uvolnila i kytičkám, naházela je do vany a dala spršku..protože prach list po listu utírat nebudu :slight_smile:
Průměrná cena mě potěšila :slight_smile: jen holyk nakupujte...já jsem si taky uvědomila, že mám spoustu overálků, bodýček, dupaček, ale na ven nic...takže posledních 14 dní to bylo jen o tom :slight_smile:

Jéé děkujeme za čajík, ale kdž mi to někdo neudělá, tak já do toho asi nepůjdu, takže budu konzumní a zajdu pro těhotenský čaj do lékarny... :wink:
10. črc 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
lili: nepřeháněj to s tou prací a kokej taky nakupovat :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
...a odpočívat :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky,mám objednáno pár hadříků :slight_smile: No nevím,ale u mě ten čaj nehrozí. Já čaj piju jen když sem nemocná,jinak ne.
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
renat - nechces se prijit uklidnit i k nam?? no ja prave koukala po nejakejch mikcach, ale ty uz jsi vsechny vykoupila ty :slight_smile:))

monterka - a cos tam ulovila??

damy, fotime, fotime .. at v tom mame prehled :slight_smile:))
10. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
marsie: nene, myslím, že tady mi to prozatím stačilo, teď jsme musela hodit nohy nahoru a odpočinout si :slight_smile:
Počkej, mikinek tam měli spoustu, já vzala ty 3, no možná 4 :grinning: :grinning: ale nezoufej, oni to dost často doplňují, můžeš si to nechat rezervované a doplňovat, když se ti něco bude líbit. Opravdu skoro denně tam přibudou nové.
10. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Tý jo to nakupování je strašná nemoc...si fakt nepamtuji, co jsem poslední dobou koupila sobě (když nepočítám ty bavln. šatky)...všechno jdem do prcka... :wink:
10. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Potřebovala bych poradit - máte nějaký vyzkoušený lék na pálení žáhy? To co mi zabíralo před těhu (mléko, soda) vůbec nefunguje. Jsem z toho zoufalá, je úplně jedno co sním. Díky.
10. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
orlik: já teda vždycky vezmu na špičku prstu sodu...ale jeslti už nepomáhá, zkus určitě rennie..ten se v těhu může. Zrovna jsme o tom mluvili na svíču, pak je i nějaký od G (ale myslím, že to není ten Gaviscon, co ukazují) a říkala, že se mohou i taková ta mlíčka v pytlíkách (anacid se to mylsím jmenuje), určitě zajdi do lékárny..
10. črc 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
renat - cos brala za velikosti tech kalhot a mikin????
10. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoooj jen se teď v rychlosti hlásím. Já dneska taky nakupovala, ale pro sebe. Jsem si koupila toaletku od Diesel :dizzy_face: A ještě za levňoučko tak mám radost :slight_smile:

Ještě tu mám mamul, ale odpol dorazím.

Mám koňařskej absťák :grinning:
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Renat, díky. Dala jsem do albíčka dnešní nákupy - zatím jen z mmb. Mrknu ještě na ten dětský svět, tak možná ještě něco přibude.
orliku, to nevim, ja na tohle vubec netrpim ... anacid je na zaludek..myslim - zkus takove ty tabletky TUMS od GlaxoSmithKLine - ty myslim jsou jak pro tehu tak i pro deti .. jsou to cucave jakoby bonbony..
Marsie,objednala sem dvoje polodupačky,dva overaly,komplet (rifle a tričko s dlouhým rukávem),komplet (tepláky s tričkem s dlouhým rukávem),vše ve vel.62. Orlík,na pálení mám Gaviscon ale zabírají mně mandle!
10. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
orlik: věci jsou krásné...kombinézky supeeer ..-)

marsie: já kalhoty kupovala 62 a ty jedny jsou 68, něco je 0-3 měsíce...co si pamatuji, už jsme to dala do krabice a schovala, nevím, jak dorazí manžel..ten to nesmí vidět, teda ne že by o tom nemohl vědět, však to platil :slight_smile: ale protože je většina věcí modrá, tak by mu došlo, co to bude...
10. črc 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, já jsem byla s Beatkou v ZOO, dnes má narozeniny :slight_smile: Ale my bydlíme kousek od ZOO, tak tam chodíme docela často, zase tak nic mimořádné to není :grinning:
Snad něco dočtu, ale jsem totálně zničená, chodila jsem 4hod a musela vše komentovat, fakt dřinA :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Renat, manžel neví, co čekáte?
10. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj beranku .. no mas frmol .. nas to teprve ceka :wink:

orlik / renat - no, zatim ne, ale az otevre skrin a vypadne na nej kontejner modráků, tak zcela urcite pochopi :grinning: :grinning: ...
10. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
orlik: neví :slight_smile: chce to jako překvapení...možná tuší (od začátku říká, že to bude chlap)...ale nechtěl to vědět :slight_smile: Já mám teda co dělat se někdy neprokecnout, ale zatím držím.
10. črc 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
To je docela složité to neříct partnerovi, to si ani neumím představit :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Já bych to taky nevydržela. Kamarádka čeká 2.prcka v říjnu (má už skoro 3letého kloučka a moc touží po holčičce). Co čeká, ví jen ona a manžel. Když jsme se minulý týden viděly, zálibně mi koukala na bříško a smutně mi říkala, že určitě budu mít holčičku. Sice mi neřekla, co čeká ona, ale z její reakce tipuju dalšího kluka.
10. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
prdelky, tak jsem nafotila věcičky a dala je do alba, ale fotila jsem to jenom telefonem, takže kvalita nic moc...
10. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Přeju vám i miminkům krásný víkend. Po týdnu se nám vrací tatínek, tak mu jedu ukuchtit něco dobrého.
10. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
orlíku, kombinéky jsou moc ňufací.. :slight_smile: , hezký víkend!
10. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
jahod! kdes to tam vsechno vyhrabla :grinning: - ty komplety jsem tam videla a jsou super .. skoda, ze to meli jen na kluky .. na holky nic teplejsiho krome saticek nemeli :frowning2:

tak holky, ted jsem byla dole probrat hadriky na deti (2-4let), ktere kamaradka pred lety pujcovala sestre ... segra to vratila a kamoska to zpet nechtela.. takze to zbylo u me :angry: - ale je to par let stary a je to dost hruza ... co teprve ty veci, co mi chce sestra narvat po nas kdyz jsme byly male??? vcetne toho 38 let staryho berana - jsem naprosto rezolutne presvedcena tuto nabidku kategoricky odmitnu!
10. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
marsie - byla jsem tam ještě dneska a normálně v MC prázdné regály, ale úplně a mexx teprve dneska oficiálě začíná výprodeje, takže šup tam, ty věci se mi zatím líbí ze všeho nejvíc..
ty věci ti chce nacpat sestra??? já myslela, že matka nebo tchýně. proboha, sestře je 80?
10. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
jahod - to bude fesak!! :grinning:

marsie - nam zatim nikdo nic nenabizi, svagrova ma po malym veci rozdane - uz ma pres dva roky, ale slibila, ze ted vecicky bude uchovavat pro nas, jenze nevim - vzdyt cekame holcicku... ja bych mozna par kousku i uvitala, deti rostou rychle a treba casem uz nas nebude tolik bavit nakupovani, kdyz budu dostavat jen rodicovsky prispevek... to mam ale naladu, promin, ale jak se blizi ta navsteva u doktora citim, jak ve mne tuhne krev :confounded:
10. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.