• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
mari, já myslela, že máš už ty vyšetření za sebou a že je to ok?
10. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
jahodarka - mam velky ultrazvuk za sebou, ale bohuzel nebyl ok - mame spatnou levou plici :frowning2: takze dnes nam ji zase budou kontrolovat a jeste jednou srdicko (to bylo minule v poradku)
10. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
aha, a kdy na to jdete?
10. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
jahod - jdu tam dnes na pul sestou :angry:
10. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
mari - týýjo, v brně pracují doktoři i v pátek takle pozdě? :astonished: budu moc držet palečky a miminu řeknu, ať je drží taky!

já jsem taky marika, žádnou jinou osobně neznám, tak mi to přijde vždyky hrozně legrační, když tu vidím napsané tvoje jméno, myslím si, že je to pro mě..
:slight_smile:
10. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Vy jste obě Mariky? Přítel vybíral po porodu dcery ze dvou jmen - Beata a Marika, takže u nás je to jméno oblíbené :dizzy_face: Pokud by bylo druhé dítě dcera, jméno bylo pořád aktuální...
10. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
beranek :grinning:
10. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
jahod - no jo, pracuji az do noci, hlavne ta kardiolozka co jezdi jednou za 2 tydny z Londyna... diky, drzte co nejsilneji, treba nam pan doktor rekne, ze se zmylil :sweat_smile:

jinak s tim jmenem - ja totiz nejsem Marika ale Marie, ale ten blby nick mam uz leta a zvykla jsem si na nej :grinning: a zadnou Mariku neznam - jsi prvni :wink:
Přidala jsem do alba 2 aktuální fotky naší čerstvé oslavenkyně, tak se podívejte, jak to rychle ubíhá a za chvíli máte takového rošťáka :sweat_smile: Fotila jsem dnes v ZOO, ale nějak nestíhám aktualizovat fotky....
Jahod,krásný věci,malý bude fešák :slight_smile: Mari,mám 2kamarádky které mají holčičky a já čekám klučíka a navybírali sme po nich oblečky v neutrál barvách. Myslím že pomůže když je možnost oblečky si půjčit a dokoupit jen něco. Budu držet pěsti ať ti dopadne kontrola dobře!
10. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
beranek - Beatka je nadherna slecna, uz se tesim az ta moje v brisku taky bude takova krasavice :dizzy_face:
10. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Marikap, samozřejmě taky držím palce, aby výsledky byly úplně ty nejlepší :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
mari - ach jo, tak zase žádnou neznám, tak si asi beránek bude muset pořídit ještě jednu holčičku.. :wink:
jinak držíme na rukou i na nohou!!!! a určitě hned potom napiš!!!
beranku - 1) týýýjo, vy už máte velkou ženskou! to je teda rychlost, já si to nějak zatím vůbec neumím představit. 2) to tvoje bříšíčko v 19tt je teda fakt dost trapný!!! :wink:
10. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
holky, dekuji, ale stejne - bojim se strasne moc..... pujdu si zahrat na uklidneni stupnicku
10. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
V 19tt bylo bříško možné trapné, zato teď už není vůbec, musím se vyfotit a to něco uvidíte :grinning:
10. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
jako na nějaký hudební nástroj? :confused:
10. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
jahod - myslis ten mexx na prikopech? ja byla vcera na Zlicine a nic .. tam ani nemaj na deti! a vubec jsem netusila, ze mexx ma detskou modu.. nemas v planu se tam jit zitra jeste podivat?
10. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
marsie - :grinning: že bych tam jako byla tři dny po sobě? :grinning: no klidně, jj, myslím ten na příkopech
10. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
tak jsem nakupovala..mrkněte :slight_smile:)
10. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
saron - krááááása! co říkáš na ten mexx, mně ty věci přijdou fakt nejkrásnější! :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
v hm jsem ještě nebyla, nikdy mi na něj nějak nevyjde čas...
10. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky teda vám to jde od ruky to nakupování!!!!

Mari držím pěsti na UTZ, nějak mi to s tou plící uniklo. To se ještě může nromoš během těhu zlepšit nebo se to bude muset nějak hlídaat....???

Jahod já mám taky hadrů mraky po ségře. Akorát neteři je skoro 11 roků, tak si to tak představte co to je asi za modely. Ale říkala jsem, že po doma to beru. Toho se spotřebujou mraky..... Ale samo nakoupím i nové věcičky, kor na venek nebo na návštěvy, k dr ........ :wink:
10. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Nejlepší je, že pak zjistíte, že nejvíc se využijí bodyčka a tepláčky :grinning: Fakt, takové ty krásné věcičky nejsou skoro kam vzít, protože dítě se rádo plazí, všechno osahává a vůbec nechce způsobně sedět :sweat_smile:
10. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
sanus, to není tak hrozný, já mám 12letýho bráchu a taky si budu nechávat spoustu věcí po něm, zní to hůř než to vypadá.. :wink:
10. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Jaho jj ale měli dost velké velikosti třebas u tepláčků.. jinak budu mít dost věcí ze sekáče tak chci aby měla nějaké hezké a lepší no :slight_smile:)
10. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
sanus - muze se to zlepsit, muze se to zhorsit nebo to zustane stejne - to nevi nikdo... hlidat me budou, ale stejne se s tim neda nic delat - pokud se miminko nenarodi..

holky, jdu se chystat, jak se vratim - hned napisu co je noveho
10. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Ty jo, Mariko, oni vám na UTZ zkoumali všechny orgány takhle podrobně? Nám sjeli jen srdce, hlavu (mozek) a změřili- toť vše- ani pohlaví neokoukli:slight_smile: Jinak oblečky kupuju hlavně v pěknějch sekáčích, je to tam skoro nenošené a rozhodně to nesmrdí a stojí to pár kaček- nové mám jen pár věcí. Barvy beru všelijaký, je tam dost modrý, holčička v modrý mi nepříjde trapná, kluk v červený taky ne- vždyť detěm je to jedno... Na doma by mohl kluk mít i růžový tepláčky s kytičkou- jednou by aspoň mohl ukazovat svoje fota z dětství, jaká byl krásná holčina:slight_smile:.
Beranek- bodyček, triček a tepláků jsem pobrala dost...
Máme dokonce už i postýlku, a u kamarádky rezervovaný šátek na nošení. Ufff
10. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Jahod no hrozný to docela je :grinning: Jsou tam bodýčka ještě i po ségře a po mě, ale to mi je na doma fučík. Ségra má ještě i jinej vkus než já, dávala holce i ty upletený svetýrky a čepičky od tetiček a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to já fakt nemusím.

Mari tak držím pěst!!!!!

Kvaki jsem si říkala, kde lítáš.
10. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
kva já jsem taky chtěla šáte ale přes zimu nevím kam bych ho využila.. abych malou měla pod bundou se mi moc nechce no..asi pořídíme na jaro nějaké to nosítko na výlety
10. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Teda holky, chvilku tady nejsem a to je smršť...byla jsme u našich a s mamkou jsme hrabaly ve věcech po náís, něco jsem vzala, ona z toho měla takovou radost, že jsme vzala i věci, které použijeme spíš na chatu apod. ale i tak. Zavinovačky má 3 klasický, ale vezmu si jen dvě (ta jedna je mooooc krásná, celokrajková, ale na zimu, kdy bude mimčo ve fusaku by se neužila.
Koukám sanusko, že taky potensionálně dědíte, hihi, pobavila si mě, kdybys viděla, co já dnes viděla za modely...25 let straré :slight_smile:
Jinak mám dvě krásné deky, španělskou a larisu...a je tam spousta povlečení...takže opravdu asi koupím jen jedno a zbytek využiju jejich nebo ušijeme... :slight_smile:

Jinak holky, jahod, saro, krásný věcičky...opravdu radost se podívat
10. črc 2009 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.