• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lucy - bys potrebovala MIsu Mauerovou, aby ti to davala :slight_smile:))

jahod - :grinning: chci se tam jit zitra dopo podivat - nepridas se?

beny - no, bacha na to .. ja byla presvedcena, ze mam 100% chlapecka ... no a jak jsem dopadla - heslo vse v ruzove :slight_smile:

beranku - jen jestli si nedelas z nas legraci a opravdu v tom brisku boban je!!!
10. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
staninka - ja ze mam pekne bodycka? to me tesi, ale zda se mi, ze jsem ve stinu jinych, co nakoupily hezci vecicky, ale to cizi se vzdy libi vic, ze jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takze nakupovala jsem v Lindexu v Olympii, maj tam zrovna slevy, taky v Puntanele ve Vankovce (taky ve sleve...) a zbytek asi bude z Tesca a mozna jeste neco jsem koupila ve Sparu :grinning: a jak jsem psala - mala ma problem s levou plici a asi bude potrebovat operaci, proto Motol
10. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mariko tak to oslavíš třeba o kousek později ,ale neboj nezapomenou na tebe.Měla jsem ve třídě holčinu která měla narozeni stejně jako její otec a sestra.Všichni 22.7. to pak musí bejt teprv na palici když slaví z rodiny tři členové najednou :grinning:
10. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Beny, jméno už vybráno je, ale zůstane až do porodu tajné :wink: Známe ho jen my tři doma, teď je otázka, kdy to Beatka někomu řekne :grinning:
Jinak to břicho v albu je 5 týdnů staré, teď vypadá opravdu jinak, dám fotku, až bude chvíle čas a vyfotím se :grinning:
10. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Marsie-já jsem byla přesvědčená že budeme mít holčičku a tak jsem kupovala neutral barvy ale sem tam růžovou a nakonec to dopadlo tak že Patriček jako miminko chodil spávat v růžových dupačkách :grinning: Ted mám teda taky svůj soukromý tip ale uvidíme,když to bude opět kluk tak se nic neděje a budeme ho mít stejně rádi jako kdyby to byla holčička.Hlavně aby jsme nadále byli ok a u porodu dopadlo vše na 1 s * :wink:
10. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
jahod - taky jsme se snazili pres rok a pak jsme se zacali hadat a uz jsem se pomalu chtela odstehovat - i kdyz treba jen na par tydnu - a v tu chvili byl pozitivni test, neco na tom asi bude :confused:

predstavte si holky, pristihla jsem sveho pritele, ze cetl nasi diskusi!!! on totiz odjizdel na tyden s mym notasem, proto jsem musela chodit na net z velkeho pocitace a zustalo to tam v historii... kdyz jsem mu rekla, ze mi to vadi, urazil se, pry to je nase spolecne dite a on ze se zajima :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Beny radši neplánovaně než přes 3 roky blázinec a opakované nezdary a 50 litrů v tahu. Samo prachy jsou fučík, hlavně, že bude mímo.... :wink:

Taky jukám na Harryho, špuntová se sem tam zamele, tak asi ji to bere tak napolo :wink:
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
JInak, abych vám nějak ukázala své břicho, vypadá teď nějak podobně jako u Beatky ve 35tt :sweat_smile: ...no to je strašné :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=589245&vReferer=%2Fphotos%2Fberanek
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
beranek - taky uz mame jmeno a je take tajne :slight_smile: pry jinak by to nebylo prekvapeni kdyby kazdy vedel pohlavi a jmeno, pak bychom mohli napsat do sms jen miry :wink:
10. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ber tak to jo no.U nás se jména taky tají.No ono vlastně 100% vybraný nemáme ale tak tip na kluka je ale ještě tu holčičku.Já bych tu taky musela tajit co čekáme kdybych to věděla páč vím že mi někdo sleduje příspěvky a ventiluje to ven :angry: a tak nějak nechceme aby tak jako blézcí věděli co máme v pupíku :grinning: ale jaksi se to vyřešilo samo páč máme stydlína :grinning: A tvoje pupí oproti tomu mému teda holka jsi modelka a já takovej malej vorvaň :confounded: :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
beranek - na tom brisku nevidim nic strasneho, protoze uz ted mam vetsi :wink: jen se pekne vyfot
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Marikap, přesně tak, my jsme jméno tajili i u prvního dítěte, pohlaví jsme bohužel utajit nezvládli, všichni byli tak nedočkaví, tak se nedalo nic dělat a teď nějak podobně. Všichni nám ale tipovali prvního kluka,dokonce si někteří asi mysleli, že si děláme legraci a schválně říkáme holku :grinning:
10. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Sanusko ro by bylo super takhle dlouho vydržet, mimochodem já jsem taky Sanusová :slight_smile:

Marsie Míša Mauerová má páreček, pro ten je jednodušší nakupovat :fearful:
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
No zkoušela jsem si schválně změřit obvod břicha a mám 87cm, u Beatky jsem jela k porodu s 94cm :sweat_smile: Ale to je úplně jedno :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
sanusko - mas recht 3 roky, 4.IVF ... prachy ani nepocitam ... kdo nezazil, nepochopi ... a to jsem se bala, ze otehotnim a od 17ti!!! zeru antikoncepci .. clovek mini... hlavne, ze je mimi :grinning:
10. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
My jsme na druhé dítě taky čekali skoro 1,5roku, sice to tak nevypadá podle stáří prvního dítěte, ale já mám MS od šestinedělí zcela pravidelnou a nechali jsme tomu volný průběh. Ale tělo asi ví co dělá, asi by to dřív bylo horší....
10. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ber ty jsi taková šťopička na to že čekáš druhého špunta.... :slight_smile:

Jméno taky zatím neříkáme, možná řeknem nevíme. Nějak to neřešíme, spíš ho neříkám páč si ním nejsme ještě 100% jistí, tak aby jsme to pak zase neměnili...... :wink:
10. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
mari - s tím přítelem čtecím koníka jsi mě pobavila, prý se zajímá... :grinning:

marsie - asi před půl hodinkou jsem si domluvila, že pojedu na oběd k babičce na sázavu, nechceš to nechat na odpolko nebo na neděli?

beránku - skoro všechny máme teď břicho větší než ty v 35 tt!!!! :angry:
10. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sanusko já vím že je to těžký když se dlouho nedaří a je to pak i na palici,ale jednou se musí zadařit a vám se zadařilo.Sice peníze jsou v tahu ale zase ten pocit až to malé budeš chovat v náručí po porodu je k nezaplacení..to mi věř :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Mariko já si myslím že tohle mimi je naše usmiřovací :grinning: třeba to tak asi opravdu mělo bejt. :wink:

Ber tak hlavně at se Beatka neprořekne :grinning: Jinak ji moc gratuluju k 2.narozeninkám a posílám velkou pusu :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
My jméno neříkáme z principu, protože nechceme, aby se k němu někdo vyjadřoval, prostě každému se líbí něco jiného a znají člověka toho jména, však to znáte, takže oznámíme až po a všichni budou překvapení, stéjně jako v prvním případě, pořád jsme na jejich naléhání říkali, že jméno je na M, ale vlastně jsme nelhali, protože opravdu to měla být Marika :wink:
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
nejak se mi klizi vicka, asi se s vami rozloucim a pujdu spat... mejte se krasne a neponocujte :grinning:
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Naše dítě je fakt strašně ukecaná a říká úplně všechno, navíc si ty děti hodně pamatují a pak vám něco řeknou, že se nestačíte divit :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
No já jsem už taky hrozně unavená, takže se taky budu loučit :wink:
10. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
ježiš ted koukám na uvolněte se prosím, no to je kr.... jen když začne mluvit :grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ber tak aby Beatka pak nechodila někde u dědy a babi a neříkala že bráška bude .......(to jméno)a měli by jste po překvapení :grinning: u nás to taky ještě asi bude s jménem překvapení :grinning:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Však bratříčka jim pěkně práskla :grinning: Jméno zatím neřekla, tak věříme, že to nějak ustojíme :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
jahod - se neda nic delat .. odpol uz se mi vraci manza terorista.. a mame program ..

jdu dokoukat harryho a pak hají .. pa zitra!
10. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
jo takhle ona to prozradila že bude bráška...no tak to je pěkný :grinning: šikovná to holčička.Jj asi zná že lepší je teplej bonz než studená pochvala :grinning:
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
ok, tak snad někdy příště, hezky pokup, marsie

holky dobrou noc vám i miminkům!
10. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
jj holky i já vám všem přeju krásnou klidnou ničím nerušenou noc a pohladte pupíky.Já si klidu moc neužiju,malýmu rostou další zuby :unamused: tak pa pa a děkuju za pokec :wink:
10. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.