• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marikap-Moc ti děkuji určitě se tam zajdu podívat hodně věciček máš moc pěkné :wink: :slight_smile: .
Jak pujdu na cukrovku tak se tam stavím a juknu na to a něco pokoupim.
Jinak to je mně líto co vás potkalo hlavně aby to dopadlo velice dobře bzudu na tebe a na malou hodně myslet.
Moje kamarádka a ten její klučík když byl v bříšku tak měl problémy ze srdíčkem tak ho hned po porodu musely operovat a je naprosto zdravej jen musí chodit občas na KO. do nemocnice.
A taky měla operaci v Motole malej.

Dobrou noc děvčata.
taky si pujdu lehnout jsem taky dnes uplně K.O.
Pá zítra za vámy dojdu jak jen to bude možné.
10. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Brou zítra kouknu.
10. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit při sobotě a odjíždím směr babička, řízky a koláče! :slight_smile:
mějte hezký den, večer jsem u vás jak na koni. :wink:
11. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Krásné sobotní skoro poledne :slight_smile:

Tady se asi vyváří obídek nebo se ještě chrní?

Jahod no tak to zní jako úžasná náplň dne ty jo. Ňam :wink:

Já jdu trošku pošuchrat a pak asi buud u koně a čekat až se vrátí manžíla :slight_smile:
11. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Hojte holky,tady je pusto prázdno! Jahod,čekala sem tě na ten hrach,ale nedivím se. Taky bych dala přednost bábi,řízkům a koláči. Sanus,vy máte koně?
11. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Monter u Modrykonik.cz :grinning: Tomu říkám kůň :grinning: :wink:

Já jdu dělat pár bramboráků :dizzy_face:
11. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Hahaha,tak to sem nepochopila :slight_smile: Bramboráky hmmm,ty bych si taky dala ale nemuzu. Malý nemá rád česnek a mě bývá po něm zle! My si budeme opíkat špekáčky. Ty malému neva :slight_smile:
11. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak bramboráky byli luxusní, ňam, holčička je na stěstí všežrout, tak mě jede všechno :wink: A špekáčky jsem neměla asi tak 100 let. Kdyby zítra bylo počásko, tak taky něco ogrilujem.

Tyjo koukám sem všichni choděj jen když jsou v pracovním poměru coooo :grinning: :confused:
11. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj, já už jsem zpátky!
monter, ach ta těhudemence, já na ten hrách úplně zapomněla! :wink: fakt ale je, že bych asi stejně dala přednost tomu řízku... :grinning:
jinak mně v těhu taky nejede česnek, je mi z něj děsně těžko a taky zázvor a koriandr, brrr...
11. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
Jahod,dala si pořádně do pupíku :slight_smile: My před chvílí dopapkali špekoně a paráda,pochutnala sem si. Mě není po česneku těžko,já po něj objímám záchod.mísu.
11. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky..tak koukám, že všechny užíváte víkendu :slight_smile:
My jsme se tak nějak taky flákali, vaprala jsem deky (co mi dala mamča) :slight_smile: něco vyžehlila a teď poklidila, manžel pomáhá - takže se realizuje v kuchyni, což mi opravdu pomohlo, protože ráno jsem se nějak prduce otočila v posteli a úplně mi vyhrkly slzy, taková ostrá píchavá bolest vpravo v podbřišku, ale vím, že jsem to párkrát už měla, právě při prudším pohybu(nebo nějakém blbém), ale bříško trochu "táhne" tak fakt spíš odpočívám ...

Tý jo bramboráčky, sanus ty mi děláš chutě, česnek ten já mohu (nedávno jsem dělala langoše :slight_smile: a to byl odér...
11. črc 2009 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
Renčo tyyyjo langoš, toho bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tuhle bolest mám teda měla jsem teď já, jeden den jsem se skoro nemohla hejbat u dr vše ok, tak jsem jen ležela. No pak jsem vydedukovala, že to byl asi sval jak se to tam roztahuje, přiště už budu vědět....

Jahod koriandr, zázvor.... jak to chutná??? :grinning: :confused:

Koukám, že jsem měla mega kliku, že mi není po oničem zle - hned to radši zaklepu....
11. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Já chci taky langoša s česnekem :( Sanus,buď ráda že můžeš jíst vše. Já ten česnek fakt nemůžu a přitom ho mám ráda. Jednou sem snědla bramborák a bylo mně tak zle,že sem myslela že je to moje poslední hodinka :(
11. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ahojky

my taky zatim papame vsecko, ale nejradsi sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted u nas byli na navsteve budouci babicka a dedecek a donesli darecky - krasne dupacky se slonikem, puldupacky a kabatek s zirafkou, taky se tesi na holcicku :grinning:
11. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Monter ti bylo zle od žaludku?

Mari tak sladké u nás moc neboduje, spíš jen když si tělo řekne, tak zobnu, ale nejdu po tom.... Hodná babi s dědou... :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Mari,to sou hodní prarodiče! Naši nám zaplatí kočárek tak sem ráda,pomůže nám to,páč přítelovi rodiče nějaký vnuk nezajímá. Sanus jojo,já vyzvracela snad aji snídani z předešlého dne :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpátky z první části dovolené, bylo to moc fajn. Jen mě tchýnička pěkně vykrmila. :grinning: Doufám, že jste všechny ok a mimča také ok.
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak celej den jsem tu měla návštěvy a v 19:00.hod všechny odjely a mám klídek doma jsem tu uplně sama jen kluci.
Tatulík šel na pivko :wink: .
My letos na žádnou dovču nepojedem tak budem doma a v jednom kuse střádat peníze a upravovat barák jak má bít. :wink:
11. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Je Stani teď koukám, to třetí díťátko byl asi pokus o holčičku neee.... :grinning: :dizzy_face: Tak budeš mít plnej barák ochranářů....

Saze vítej zpět :slight_smile: Copak ti vyvářela tchyňka dobrého???

Já se dneska loučím zítra nějak juknu.
11. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Sanuska-Ano byl to pokus o holčičku ale bohužel jsem se jí nedočkala ale nevadí hlavní že všechno dopadlo jak má a malej je zdravej to je nejduležitější že ano :wink: :slight_smile: .
Doma prostě budu mít Klub klučíku. :slight_smile:
Saze-Taky tě tu vítám mezi nás po delší odmluce.
Z toho si nic nedělj že tě ti vývářela hned bych taky něco takového chtěla aby mně někdo obskakoval :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky .. jdu vas pozdravit .. dnes jsme byli se podivat na kocarky - kupodivu to manzu chytlo a vyhnal ho a hlad po hodine a pul :grinning: .. jinak teda mam totalni zmatek a nevim, ktery kocar nam bude nejvice vyhovovat.
Shodli jsme se na tom, ze bychom ze 3 udelali 1 super :grinning: .... no..
Takze CasualPlay / Quinny speedy / x lander - a ted babo rad :slight_smile:

to budte rady, ze dostavate darecky .. u me to moc nehrozi ..
11. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Marsie-tak já už to mám vybrané i bez chlapa ten kočár už nebudu žádnej zhánět je to Atlantick Esprino a je moc pěknej nejdříve jsem uvažovala o Dennym sportu ale ten je hodně maličkej tak jsem opustila a jdu do té jiné firmy na konci ráří si ho obědnám v obchodě aby byl k odběru ještě dříve než se malej narodí abychom měly autosedačku.
Jiank si myslím že máte taky dobré značky vybrané já taky chvílu přemýšlela že pujdu do X-lendru. :wink:
11. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
marsie - proc u tebe nehrozi darecky, nerozumim?
11. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
stani - no ty zminovane zanacky mi nic nerikaji .. jdu to prozkoumat :wink:

marik - rekneme jako u monterky, ze jiste osoby novy prirustek moc nebere ..
11. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Pěkné ránko,to je teda noc! Nemůžu spát,tak to vypadá že půjdu asi žehlit když sem vzhůru.
12. črc 2009 ve 04:16  • Odpověz
Tak sem si hoďku a půl zdřímla a teď snídám rohlíky a kávičku,mňam mňam!
12. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre rano,
uz jsem po snidani a cekam na najezd delniku .. budou delat dlazbu pred barakem :slight_smile:))

jinak jsem vcera udelala rajskej salatek s cibulkou a citim ho jeste ted .. jako kdyby mi ta cibule zustala zasprajcla v krku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: -
12. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky, vy se tak máte s tím nakupováním... Já už tejden prolízám internetové obchody a nemůžu si vybrat... Nemám ráda pastelové barvy a moc ani obrázky, ještě tak pro holku jsem viděla vcelku pěkné věci, ale Plivník zřejmě zůstane bílý, nebo nahý. :rolling_eyes: Už jsem radši sondovala, co muž říká na černou, eventuálně hippie batiku... :sweat_smile: (Jasně že je to blbost, a hlavně aby bylo mimčo zdravé, ale hormony se rozhodly, že moje dítě nebude bledě modrý králík, a teda si to vybírají poctivě :confounded: )
12. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno..teda holky, koukám, jaký máte (někdo) problémy s jídlem, to mě naštěstí nic takového zatím nepostihlo...pravda, z něčeho mi je někdy těžko, ale spíš, že toho sním třeba víc apod.
Jinak včera jsem koukala na nějaké drby (ve slabé chvilce, jinak to nesnáším) a četla jsem, že Czáková v 7.mém měsíci přibrala už 16 kg, tak to jsem z těch mojich 6 zatím klidná :slight_smile:

marsie: tý jo takže jste vybírali kočárky, to je super (i to, že se zapojil chlap :slight_smile: jsem pak zvědavá na konečný verdikt, já kdybych měla vybírat, tak určitě z prvních dvou, nevím proč, ale k x-landerům mám nějaký blok, ale to samozřejmě musí každý podle sebe :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko, tehulky, tak my vcera stravili celkem peknej den u tchanu a ted tu litam u nas doma a uklizim, pac kolem obeda prijedou nasi, tatik jde zitra na operaci :frowning2: a mamca tu bude se mnou, tak musim co nejrychleji schovat vsechen bordel, co tu mame, ale jde to tezko :grinning:

kocky, kdy se nejvic ozyvaji vase miminka?...nase mala pres den obcas, citim ji kazdy den, ale nejvc se toci a kope kolem 10 vecer a pozdeji, mrska mala :slight_smile:

krasny den!!
12. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.