• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Marie - taky večer :slight_smile: Ráno poctivě spí, odpoledne se ozve málokdy, občas při cestování... ale večer se přičinlivě hemží.
12. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak to malý kope dopoledne,po obědě a pak večer jak si du lehnout do pelíšku. V noci ani ne,ještě se nestalo aby mě kopáním vzbudil.
12. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Dobré ráno, tak koukám kolik je vás vzhůru, brouček se mě dneska taky snažil vytáhnout z postele od půl šesté, ale nedala jsem se a vylezla až teď.. :sunglasses:
rivka - mně se na kluky taky moc nelíbí přeslazené bleděmodré hadříky, navíc mnohdy s krajkama, ale je fakt, že nabídka je velmi limitovaná, takže jsem s tebou! :wink: Ale zkus mrknout do toho mexxu, trička s kybernetickejma mravencema mi přijdou fakt dobrý.. :angry:
Marsie - nakoupila jsi včera? Jinak já s dárečkama taky moc nepočítám..
renat - tak s czákovou jsi mě teda docela uklidnila, protože já už mám nahoře skoro osm.. :frowning2: :confounded:
12. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem dospala konecne 4 dny. :grinning: Jinak bylo fasjn malem me smetl pes a dostala jsem odrazenym micem do bricha. :angry: jinak konecne doma odpocivam a tesila jsem se nato. jdu vas dočíst.
12. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Dobrá ráno :slight_smile:
se musím pochválit :slight_smile: úspěšně se prokousávám haldou prádla a zdá se, že možná vyhraju a bude čistý štít, nechápu, jak se to mohlo nakupit.
Ráno jsem se dívala na "Goťáka" a v úterý bude letošní koncert na oslavu 70tky :slight_smile: takže s manželem děláme tématický večer :slight_smile: chlebíčky, šampaňský (já špunty)... :grinning: :grinning: :grinning: máme ho docela rády, teda písničky... :slight_smile:

Jinak marie: náš prcek je taky aktivní hodně večer, většinou když si lehnu a snažím se usnout, ale i třeba když jsme s manželem v obýváku...tak se natáhnu..prostě bych to shrnula, že v době, kdy jsem v klidu. mám na to takovou teorii, když se něco děje (a asi t vycítí :slight_smile: tak je v klidu, to se s ním asi houpe apod.
Párkrát s emi stalo, že mě vzbudil ráno, ale to pomálu :slight_smile:

Jahod. : jsem ráda, že tě to uklidnilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja tu budu delat poradek po 4 dnech a vecer manzel prijede s fotbaloveho turnaje, :grinning: to buce pradla.
12. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Ad. : ahoj, hlavně, jestli jste si to užili... :slight_smile: teda ty náhody - pes, míč..snad se ni cnestalo, dávejte na sebe pozor...
12. črc 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
renat ne ne mic zbrzdila kamoska s hlavou. :grinning: A pes zato nemohl on zarlil na jine psy a odhanela je odemne. :grinning:

a uzila ano jen uz to pro me neni odpoledne uz me boli silene zada.

a co ty jak jsi si uzivala??
12. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
ad.: uff tak to je dobře...:slight_smile:
my byli doma, uklízeli jsme (hloubkově :slight_smile: a já žehlila a prala (deky pro prcka, od mamky :slight_smile: takže tento víkend je pro nás pracovní
12. črc 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
renat jo to mymame pracovni tyden bude se dodelavat byt tak snad to vsechno zvladnem. Ale zaty dny jsem byla utahana a stacil jeden dlouhyspanek a je mi uzasne dobre. :grinning: Ale dneska bude velky uklid nastesti uz mam navareno. :grinning:
12. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Sanusko - vše možné a dobré , bylo hodně sladkého. Tak teď se chci trochu hlídat protože fakt kila lezou nahoru.
Jinak jsme objednali kočár a fusak a vše ke kočáru, clonu na sluníčko, moskyt. nánožník atd. Holky ten fusak je paráda v zimě se tam dává jen mimčo bez zimních věcí jen v dupačkách a v létě to zase mimčo chladí. Paráda
A máme ten Gesslein F6
12. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,

chtěla jsem se vás zeptat, jak jste na tom s váhou? :wink: já jdu zítra k doktorovi, tak jsem se ráno zvážila a skoro jsem se lekla :confounded: od minule 3 kila! Celkem už teda 7 kg... je to vůbec v normě? :fearful:

Díky :slight_smile:
12. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kamusenko - tak to já mám víc asi 9 možná už 10 děsně mi to letí nahoru
12. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak jsem stoupla na váhu a mám nahoře 8 kilo. Tak to jsi fakt v normě Kamusenko.
12. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
kamus no ja to zjidstim v utery ale do ted mam 7kilo :grinning:
12. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
To jste mi, holky, udělaly ooohromnou radost. Já mám tady kolem sebe asi samý hubeňourky, kámoška totiž nepřibírá skorem vůbec, tak jsem ráda, že to je v pohodě :wink: no - a teď si můžu jít dát v klidu obídek :grinning:
12. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:
Moje kiámoška je v 28tt a zatím přibrala maximálně 2 kila :fearful: :confused:
No a já jdu na KO v uterý a radši na váhu nelezu ale počítám že mám nahoře těch 12 kilo určitě. Ale na Czákovou nemám :grinning:
12. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
kamusenka: určitě si v normě, já mám zatím 6 možná už 7 a neřeším to :slight_smile:
12. črc 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
kamuse hele no moje kamosky jsou dyl tehotny a taky nepribiraji, ale ani nemaji tak krasne tehotne bricho. :grinning: :grinning: :grinning:

lucy muzem si rict ze jsme krasne tehotne.
12. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Je to oprvadu hodně individuální...
12. črc 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj hoky, vy ste ale drbny.. :slight_smile: ..vrátili sme sa z dovolenky a kto to má dočítat....
V Itálii bolo výborne, počasie celkom v pohode, som oddýchnutá, vyspatá
12. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
lullka zdravim to jsme radi ze jsi odpocata :wink:
12. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
lullka: super, že si si odpočinula :slight_smile:
12. črc 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
no já jsem taky ráda, že mám super bříško... je fajn, když to lidi na tobě poznají a hned se chovají trochu jinak - teda aspoň někteří, že. Ale je příjemný slyšet - "maminko, pojďte si sednout" - o tohle jsou holky, na kterých to není vidět, ochuzený....
12. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky..jak se máte při neděli :slight_smile:) malá je fakt ted dost aktivní :slight_smile:)
Lull tak se těšíme na fotečky..
12. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Lulka- ahoj! Alespoň te to odnauci jezdit pryč bez nás!!!! :wink: Jak bylo?
12. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
ešte v srpnu pojdem na 3.t na Slovač :slight_smile: a to vás teba fakt neočítam
pozerám Jahod, že už viete pohlaví :slight_smile:
bolo fakt výborne, nebolo uplne vedro, takže mi to vyhovovalo a sem tam pršalo, ale bud v noci, alebo cez obed, ked sme mali siestu, takže fakt super

len 2.dny pre odchodom ma poštípala osa pod kolenom a mala som alergickú reakciu, sa mii to zapálilo a strašne ma bolela noha, že som ani chodit nmohla, tak sme išli k doktorovi a dal mi na to mast, už je to ok, ale som sa bála, aby som nemal otravu krvi alebo niečo také a neublížilo to nášmu prckovi
12. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky, mám prosbičku, nevyznáte se některá v šití..našla jsem kouzelnou metráž, mamka šije, al enemohu se ji dovolat...nevíte náhodou kolik je pitřeba látky na povlečení, klasika peřina 120x90 a polštářek 40x60 ??? Moc děkuji
12. črc 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Renat, záleží na tom, jak je ta látka široká - jestli je to 90cm, tak ti bude stačit 3,6m na celé povelečení, ale jestli je to 140cm, tak to bude jinak....
12. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
kamusenka: aha aha, tak jsem dohledala...a jedna je š. 140 a druhá 150.
Zatím moc děkuji, juá jsme v tomhle fakt ztracená..
12. črc 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.