• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
(tj. ty látky jsou dvě :wink:
12. črc 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky, koupila jsem si v mothercare košili bez zkoušení a jak to tak bývá, samozřejmě mi nesedí, takže pokud byste měla některá zájem, ráda jí přenechám, je ještě s cenovkou, nikdy jsem ji neměla na sobě, původní cena 1100,- nyní 330,- velikost M. Kdybyste měla některá zájem, napište.

Lulka - jj, víme, ale málem jsem se toho nedočkala a holky tady (chudinky) se mnou málem taky ne.. :grinning:
Až budeš mít chvilku, šoupni nám nějaké fotky, ať máme co závidět.. :wink:
12. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Dámy, já za poslední měsíc přibrala 3 kg- hodně mi vylítlo břicho, myslím, že nějak moc nesádelnatím, ono taky měřím 180 cm, tak to ani není nijak valně znát, ale mám nahoře skoro 9 kg. Jsem ale úplně v klidu, moc dobře bych věděla, kdybych se nějak obžírala, ale jím úplně normálně, spíš někdy v nynějších dusnech do sebe stěží něco dám- říkám si naopak, že krásně těhotním- dokonce mě předvčírem pustila paní v metru sednout!!! :dizzy_face: .
12. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
fotky sú pridané, ale ja sa moc nefotím, takže je tam Natalka :slight_smile:
12. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Čusíííííííííííííííík

Tak kdo mě rozesmál:

Rivka - že bude prcek nahej :grinning: Jo jo je to těžký, když má člověk představu a pak schání určitou věc - věci....

a

Renat, jak připravěj k tv ke Goťákovi chlebíčky a šáňo :grinning: Ale je to fajn, já chlebíčky ráda, tak by to byla příležitost proč je udělat.... :grinning:

Holky kila neřešte, jste tady diskuse mega žížal!!!!! Nikdy jsem neslyšela, že toliká těhulí přibralo tak málo kilo a byla v 6. měsíci.....
Já vedu, mám 10 nahoře, ale jsem v klidu, nijak sádelnatá nejsem a hlavně pak bude takovej kolotoč, že to shodíme ani nemrknem.....!!! :wink:

Já jdu připravovat grilovačku. Večer juknu paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jinak prcek kope skoro celý den, hlavně když mám aspoň trochu plnej močák, tak si do něj s gustem kopne :rolling_eyes: . Jinak jsou ale pohyby moc krásný, je to velkolepý, cítit v sobě rostoucí život.
Zítra jdu na kontrolu, ale nic zajímavýho nebude- jen vyfasuju žádanku na glukozovej toleranční test- UTZ, kde se p. doktorka konečně podívá na pohlaví, bude až někdy v polovině srpna...
Riv- bleděmodrá i růžová jsou hnusný, když se to přežene- vypadají pak mrňata jak sisinky nebo králičci Azuriti, líbí se mi hnědá, béžová, zelená, červená, modrá, místo obrázků spíš proužky- unisex barvy, takže můžu nakupovat, i když nevíme pohlaví
12. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Sanus- taky nejsem žížalnice- držím s tebou basu! Jestli chcete mít pocit, že jste anomální, tak se podívejte na diskusi Přibírání v těhotenství- ty holky se tam trumfují, která má v 8 nebo 9 měsíci 4 kg nahoře- jestli při tom nedrží nějaký asketický režimy, tak mi to příjde skoro anomální, nevím, no...
Dobrý jsou hlášky: ... jsem v 25tt, mám nahoře 3 kg, ale pevně věřím, že to po porodu shodím... :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
renatiku - tak bohuzel, kdybys potrebovala upect chleba nebo postavit zed.. jsem k dispozici ale siti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem uplne leva a totalne neschopna!!! ALE ja mam sijici sousedku :grinning: - uz usila do detskeho pokojicku zaclony a zavesy :slight_smile:)))))
12. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
sanuska je dneska nejaka rozverna :slight_smile:) - mas to doufam, potvrzene, ze ta kila po porodu budou dole fofrem???
:grinning:
uz to viidm.. se postehuju k Olze Sipků .. tam budu snad i spat :sunglasses:

jinak jsem v soku, pohyby a kopani jsou uz i pres den!!!! je to krasny... zatim totiz byla madam jemna a setrila me :slight_smile:)) zato vece se umi rozjet! a diky bohu bude to pravicanda :slight_smile:))) kope jen na pravo :slight_smile:
12. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Renat - na 140 cm bych koupila tak 2,2m nebo raděj 2,3m, ať máš jisto :wink:
12. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Marsie- mně někdy prcek kope jak šílenej všemi směry- to hlavně večer- na kopání do močáku se specializuje přes den, když chodím venku s poloplným močákem- tak to se mě snaží společensky znemožnit a usiluje o to, abych se počurala na veřejnosti, věřím, že až bude ješt víc při síle, tak se mu to podaří...
Sanus- to je dobře, že jsi rozverná, lehký těhotenský cynismus je určitě zdravý! Taky používám
12. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky (nákupu :slight_smile:

Marsie: to si bud pamatovat, až budeme stavět baráček (třeba někdy :slight_smile: si přijdu pro rady... :grinning: :grinning:
Pohyby jsou krása, co?? a ted to bue čím dál tím víc a intenzivnější, i když někdy chvíle odpočinku taky přijde :slight_smile:

kamusenka: mockrát děkuji, fakt si mi pomohla, máš to u mě :slight_smile: :wink:

sanus: přesně, příležitost k oslavě se vždycky najde a my toho Káju můžeme ... :sunglasses:
12. črc 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak uz mam uklizeno i upeceno jeste udelam veceri. :grinning:

Jo jinak v pasu mam nove jmeno.
12. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Ad.: ty jo Danielek :slight_smile: ?? to je krásné..však se podívej ke mně do alba, taky ho tam mám v závorce, ale u nás je rozhodnuto :slight_smile:

Já se dnes k večeři odbyla, rohlík a jogurt a pak jsem si na to dala rohlik a "tzaziky" s okurkou...prasátko no.

A taky jsme udělala rozhodnutí ohledně povlečení, nebudu kupovat, to jak mám v albu, sice je krásné, ale obj. zruším, za 586,- ...(mantinel a povlečení) se mi to zdá nakonec hodně, takže budeme šít... :grinning:
12. črc 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky tak jdu zase pozdravit.Je chvilička času.Koukám že už máte rozhodnutý jména a že taky už nakupujete na mimísky.Jsou to krásné starosti :dizzy_face:
12. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
renat no vcera rozhodla jedna maminka ktera to jmeno rekla tak krasne. :grinning:

ja jsem upekla buchtu a je strasne dobra ji asik snim. :grinning: a k vece budou karbose. :grinning:

beny ahojky no jsou nadherne.
12. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
ada-jj taky to znám.Jsem při prvním taky nakupovala a strašně jsem se těšila.Samo ted se taky těším ale nenakupuju tak nějak zatím vůbec.Vlastně všechno mám po prvním akorát si asi dokoupím jen něco hezkýho když se někam pojede atd.A hlavně budu muset nejvíc nakupovat do porodnice :grinning:
12. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
beny no ja jsem koupila dohromady 3 veci takze klid. :grinning:
12. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
ada tak to jsem klidná :grinning: já vím že tím druhýho mimíska ochuzuju ale určitě něco koupím ale vím že na to je ještě dost času.Vlastně mimískovi koupím.Budu objednávat novou matraci do postýlky :grinning:
12. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
beny hele ja co ted nakoupim jako cestovni postylku a tak bude mit i druhe dite. :grinning: :grinning: :grinning: A tenhle nas malej ma taky veci z lonska a po me.
12. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
ada tak já na malýho měla nový nakoupený věci,pak věci po sobě a svých sourozencích a půjčený.A ted mám od švagrové po synátorovi nějaký věci a taky nový a babi někdy zajde i do sekáče a koupí tam nějaký fungl věci za supr ceny.Přepereme,vyžehlíme a je frajer :wink: Možná jestli ted budeme mít holčičku tak nakoupím něco na holčičku ale jinak na doma atd bude po malým :wink:
tak ted mi poplival sedačku od štávy no supr :angry:
12. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
beny no nahodou v sekacku budu nakupovat taky pro maleho protoze se z toho stejnak rychle vyroste. :sweat_smile:
no to musi bejt borcus.
12. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
ad.: a jak řekla to jméno :slight_smile:???

beny: já teda nakupuji hodně, ale něco mám taky po nás, něco od známé po jejím synovi apod. a jak píšeš, prababička a babička v Praze chodí po výprodejích, sekáčkách apod. takže vím, že se ještě něco přihrne... :grinning:
12. črc 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Ado Daniel je krásné jméno.... dobrá volba
12. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
holky ono by jste nevěřili co vše se v sekáči dá sehnat.To co jsem měla na malýho to snad nikdy nikdo nenosil a jako za 20kč a podobně neberte to :wink: navíc vím co tady v obchodech stojí nové a když to dítko to má na měsíc tak to je docela darda když do toho ještě musím nakupovat sunar a plínky.Doufám že ted budu kojit bez problému a ušetřím nějakou kačku zas na něco jiného :wink: Hlavně před porodem budu nakupovat jako divá veškerý serepetiny jako mastičky atd a pro sebe do porodnice takže to budou taky velké nákupy :grinning: :grinning:

musím jít na tu sedačku než to bude horší a pak asi koupat.Ještě sem pak mrknu :wink:
12. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
renat Danielku pod jsem, ale tak nezne a bylo mu uz tak 3 roky.

saron dekuji no ale povolila jsem opet ja.

beny ja vim co se tam da sehnat chodim pravidelne se jukat. :grinning:
12. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
jojo .. daneiel - daník, danouš dan - me se moc libi ale mit ho nemuzu ..jednak jsem ho vymyslela segre pro synovce a za druhy manzy brachy aje taky dan .. takze rozhodne doporucuju :slight_smile:))
12. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Mně se taky právě líbí jména, která mají hodně variací, viz jak psala Marsie na Daniela :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
marsie no jako segra se jmenuje Daniela, ale my bychom se nedohodli no. :grinning:

renat jo jo proto to nebude Elias ma jich malo.
12. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
holky manzel m ted prinesl darek jen tak. :grinning:
12. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.