• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ola ola

Tak pohyby, hnmmmmm no, asi jakou má špuntová náladičku. Někdy šimrá a někdy mi pěkně cuká močák nebo mi cukne břicho pěkně do strany..... Jinak většinou večer a hlavně v noci, už několikrát měě to vzbudilo, že na mě madamme ťukala :sunglasses: Doufám, že ji to po porodu opustí tyhle noční hrátky (haha).

Jméno možná máme, ale neříkáme, protože si nejsem ještě 100% jistí... Ale s manžou jí tak říkáme když jsme sami.....

Marsi já všechny kámošky co už porodily, tak maj krom vlastně jedné většinou ještě míň než před porodem a i u většiny to bylo dřív jak za rok. A to např jedna přibrala 20kg a druhá 15...... a to nedržely žádný diety..... :wink: :sweat_smile: Tak doufám.....

Kvak tak to je fajnová diskuse, tam někdy budu muset hodit někdy oko :grinning: :grinning:

Já mám zatím většinou vše do béžova nebo bílé teda to co mám zatím vybrané.... Jediný co mi přijde barevné jsou polodupačky (modré, růžové a růžovo-modro-zelinkavo-bílé proužkované jako...)
12. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
holkyyyyyyyyyyyyyyy, tak teď jsem koukala jak z jara!!! Koukal jsme na účet a přišly mi normálně peníze, na který jsem koukala...vůbec jsem to nečekala...skoro 6tis. ještě ze základní školy, asi vyúčtování dovolené (a to mi zbývalo hodně málo) a možná nějaké mimořádky (prémie) to byl krásný pohled, takže jdu nakupovat
12. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
sanusko: kde si kupovala ty polodupačky??
12. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Renat sprááávněěěěěěěěěěě všechno rozfofrovat :grinning:

Polodupačky mám z MMB. Vložím to sem. momento.
12. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jsou super, že maj vysokej úpletovej kraj, tak nebudou tlačit..... a paní milá super obchůdek.... :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24076230
12. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sanusko: tak s tím nebudu mít problém (rozfofrovat to :slight_smile:
Děkuji za odkaz :slight_smile: hned juknu.
12. črc 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
sanus - no tak dobre :wink: - budu jeste hubenejsi - to beru ! :grinning:
ty me fascinujes s temi opecovanymi a nalakovanymi nehty :fearful: - ja se sotva umeju a napatlam bruch ... :cry:

reant - a kdo je jako poslal? me socialka zase dluzi prachy od kvetna .. ach jo... to vis ze jo co s tim, posli je dal - vzdyt od toho je to "obezivo " :grinning:

holky - co jste vybraly za kocar???? ja mam teda velky dilema...
12. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
marsie: to neposlala sociálka, ale základní škola, kde jsem pracovala (měla jsme smlouvu do konce června), takže to je to konečné vyúčtování apod. čekala jsem něco za dovolenou, ale tohle mě překvapilo :slight_smile: ale příjemně, asi byly nějaké prémie...

Mezi jakými typy kočárků se rozhoduješ...??
12. črc 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
halo halo zase nakukuju.Mám nakrmeno,vykoupáno a snad už i uspáno a doufám že bude klídek :grinning:
12. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak jsem blejskla panděro a oproti Berankovi jsem jak s trojčatama :grinning:
12. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marsi :grinning: :grinning: To je můj jedinej komfort co si dopřávám pravidelně gelový nehtíky :wink: No na léto k tomu vždycky přibude pedikura.
Čeho ty si nevšimneš :grinning:
12. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
sanus pekne brisko :grinning:
12. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
reant - no resim cena vs funkcnost ... do uzsiho vyberu postoupily - Casualplay S4(drazsi a jen v petrolejove modre barve), x lander (levnejsi), chicco S3 (blby kola) .. nevim

sanus - jsem trochu ujeta, promin .. a beranka proste neres, ta ma brisko jak kdyby se trochu vic najedla :slight_smile:
a neboj ja mam taky bruch jak kdyby jich tam bylo vic...
12. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
sanus - uz je nema cerveny :grinning: - no slusnej baťoh :grinning: :grinning: - ja uz se stydim fotit :fearful:
12. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
marsie nemas se zaco stydet jsi tehule chapes??
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Mar v poho, já každýmu koukám po rukách :grinning: Dělala jsem v práci, že ti na ty ruce prostě lidi koukali když jsem psala, takže to bylo i tak trošku nutností mít ty ruce pořád upravený, ale to se mi už stalo osudným na vždy.... Geláky mám od tak deset let a pak kvůli práci jsem v tom dál pokračovala a teď už bych bez nich neudělala ani krok :sweat_smile:
Proč by ses styděla fotit seš normální???? Sim tě, seš těhu neeeeee, tak si to užívej. Kdy jindy se můžes radovat z narůstajícího baťohu :grinning:
12. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dneska se loučím.

Zítra ráno KO, tak se pak nahlásím. Zase na stejno s Kvakoušem :sunglasses:

Tak brou :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sanus, ty jsi krásně rozjetá!!! To bude těhotenská mánie, taky občas mám...
Sanus, máš bříško takový normálně velký, pěkně usazený, žádný našponovaný. Ty kila nějak nejsou znát- příjde mi, že to ani nejde v těhu odhadnout, kdo kolik přibírá. Někdo má obří břich a podle všeho snad ani nepřibírá, někdo zas apartní bříško a 10 kg nahoře- jo jo, asi se nám dělají ocelové nervy, železné zdraví- a to halt něco váží
12. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Marsie - také mi sociálka dluží nemocenskou od května - děsný fakt.
12. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Sanus bříško máš krásné, prostě těhulkovské - :grinning:
12. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
dobre ranko, dneska prvni :slight_smile:
v noci sem opet nemohla spat a sezrala sem celou cokoladu a jeste ted mi je hrozne tezko, au au :frowning2:
13. črc 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se daří?
13. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno, jak se máte po víkendu? Vrátil se mi po týdnu přítel, tak jsem si užívala. Chystám se dnes na kontrolu, tak jsem pro jistotu vlezla na váhu (u doktora váží nějak divně). Za poslední měsíc jsem přibrala 3kg - dohromady 6kg. Zbývá mi ještě 10kg než dožehu přítele.
13. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
dobre rano .. zdravim .. uz od pul 7 na nohou ... delnici nakladaji kontejner, takze bordel a prach .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marie - :stuck_out_tongue_closed_eyes: cokoladu v noci? ty se takhle budis hladem?? :grinning:
13. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
ahoj holky,
my byli včera na vyhlídkovém letu, v takovém pidi letadýlku, uf, jsme rádi, že to máme s manžou za sebou - byl to dárek k svatbě od kamarádů :slight_smile: no měli jsme strach oba, ale jinak to bylo moc krasné :grinning:

U mě stále vede kočárek V cross - ale ještě jsem ho neviděla naživo, chystáme se.
Jinak jsme včera s manžou byli v IKEA a koupili přebalovací pult, skříň na oblečky pro mimi,poličku a nějaké věci do postýlky! Hihi, dám do alba
13. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno maminy,všimla sem si že Ad vybrali jméno,krásné a Marsie řeší kočárky. Já má favorita V cross a v sobotu ho jedeme omrknou,tak snad nezklame.
13. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
marsie, ja se budim uz ani ne zachod, ale proste se budim tak 2x za noc a pak nemuzu zabrat a sem tak zrpuzela, ze jdu zrat :frowning2:...hruza hruza
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko,
tak přeji všem krásný den snad bez dusna.
Marie - já dřív vůbec čokoládu nejedla a teď také dokážu sníst celou jogurtovou milku na ráz. Jsem chro chro fuj.
Holky už kupujete věci jako přebalovák a podložky atd? A nevíte kolik má bejt normálních plen když chci používat papírové?
13. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
saze, ja jsem prave pred otehu hodne cvicila a drzela se zdravyho jidelniho rezimu, nejedla skoro vubec sladky, takze ted si halt telo rika, co chce :grinning: jasne, nemusela bych sezrat celou, ale ....:grinning:
13. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Zdravím pri pondelku,
Saze, ja mám asi tak 20.ks látkových plen
v stredu idem k Apolinárovi na utz srdiečka, nebude tam náhodou niektorá z vás okolo 12.30hod?
13. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.