• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jinak s tema plenama, bavlnenyma, ja jich mela asi 20, ale asi by stacilo i 10, na odkrknuti, do kocarlku, atd, atd
13. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak jich koupím asi 15 a snad to bude stačit. Já nemám přebalovací pult - chci to vyřešit jen deskou na skříňku a na to nějakou podložku. A nebo deku na stůl a je to.
13. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
ja budu prebalovak, co mame, vyhazovat, no vidite, kdybyste nektera chtela za odvoz :grinning:, pac to akorat zabira misto a necham si od truhlare udelat desku na pracku, to se pak vyuzije v ty koupelne na odkladani bordelu :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Marie já jako desku použiju mamky starý vál na pečení. :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
saze, no vidis, jak si dokazeme poradit :grinning:
13. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Jojo jsme holky šikulky
:grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno, tak dnes trochu později, ale ne že bych spala, ale byla jsme u doktroky a mám neschopenku

Jinak jsem se stavila samozřejmě v obchodě s dětským zbožím, objednala jsem si tu cestivní postýlku a nakoupila nějaké věci, hlavně hračky, i když ty třeba budeme dostávat od známých, ale nevadí..ale docela jsem se držela Pak nafotím a dám do albíčka...
13. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Přeji hodně štěstí na dnešní kontroly :slight_smile:

nevím, kdo se teď ptal, ale já budu mít taky 20ks látkových plen, 10 nových a deste po nás, jsou jako nové, jen je přeperu, pověsím na sluníčko a bude to :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Renat- já se ptala.
Ještě mi řekněte v jakém prášku se pere miminkům. Můžu v normálním nebo se kupuje speciální? A aviváž se dávat může?
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Saze, já peru v Loleve, ten je takový nejrozšířenější, ám jak prášek na svrchni věci a třeba deky (krásně voní) a pak tekutý na bodýčka, overaly apod. Normální bych nepoužívala, to se snad nedoporučuje, ani aviváž...
13. črc 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Renat - no krásnééé. To bude fešák.
13. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
saze: děkujeme :grinning:
By byla sranda, kdyby vylezla holčička :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hihi
13. črc 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
DObré dopolko. :slight_smile:

Evit a Monterko, já si myslím, že vás V cross nezklame. Já toho ještě pořád nelituju, že jsme ho okoupili :grinning:

KO vše ok, v úterý jdu na oGTT :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem zvědavá.

V noci jsem od 3 do skoro 5 četla Betynku, protože si tělo usmyslelo, že je prostě vyspalé, ale pak budíček před 7 byl veeelikánskej šok :confounded:
Šak mám pěknou krizi, musím jít něco dělat, abych to rozhejbala.

A já teď budu čekat bylíčky co jsem obědnala na MMB.

Tak zatím, pak juknu.
13. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
krasne rano ja zase byla pul noci vzhuru. :grinning:
13. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Také blbě spím teda když usnu tak to jde ale než usnu to je děs. Pořád chodím na toaletu.
13. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
marie - :grinning: :grinning: sem se fakt zasmala :slight_smile: .. ja tohle mela nastesti velmi kratkou dobu asi tydne tak okolo 9.tydne.. sem se vzbudila hlady jak kdybych rok nejedla a uplne div ze jsem neomdlela nez jsem dolezla z posltele do kuchyne.. :grinning: ale nastesti me to pustilo...

evita - vybrali jste hezky veci .. vybaveni pokoje vyresim podobne a taky v ikea... chystame se tam az v srpnu/ zari.

reant - dobry ulovky - a kdyby se nam to zvrtlo - tak si ty veci vymenime, jo????

ja uz mam uklizeno, delniky jsem musela jit spucnout pac pauzirovali pres hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... za chvilu se du dat do pucu (verte je to fakt treba) a razim na srazy s kamoskama - aneb fasunk vecicek :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
taky to s tím spaním nemám zrovna na jedničku, blbě se mi usíná, a v noci chodím taky na wc docela hodně..

marsie: dobrá kdyby neco, budeme měnit :grinning: :grinning: :grinning: i když pevně doufám, že k tomu nedojde.. :grinning: :grinning:
Užij si srazík :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
saze no to ja kazdou druhou noc pochoduji po byte.
13. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky co jsme se vrátili z dovči tak peru hrůza. A měla bych uklidit a vůbec se mi do toho nechce. Nevíte jak se mám přinutit jít konečně něco dělat?
13. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
a asi budu muset na pedikuru .. pac teda tohle videt estetik sanuska, ta by mi dala .. sama to proste nezvladnu prelakovat - ja se k tem hnatam neohu!!!!
to je strasny, a pri predstave, ze bude hur .. :frowning2: :frowning2:

teda - vsechny jste pro V cross ? me se taky celkem libil, ale nevidela jsem ho nikde propdavat, abych si ho osahala .. kde ho prodavaji? Praha max str. Cechy :dizzy_face:
13. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
saze - neschopenka vyzaduje pevny rezim / rozvrh ..jinak se to zvrtne a proflakas cely den .. takze treba uklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam kazde pondeli ... atd. me to pomohlo, ja jak nemam rezim, tak jsem hroznej lempl (samo, ze vse s ohledem na stav v brisku :wink: )
13. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
holky ja budu muset koupit latkovech asik 50 jelikoz je chci pouzivat napul s papirovkama.
13. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
saze ne nevim vcera jsem to tu uklidila po 4 hodinach premlouvani. :grinning:
13. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
marsie ja ne ja mam favorita Firkon :grinning: jinak ja na neschopence uklizim kazdy den neco jineho. :grinning:
13. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Hlásím návrat z kontroly - klasická rychlovka 10 minut i s svlékáním. Jen navíc si sestřička vysosla krev a dostala jsem žádanku na glukozový test. Pan doktor žertoval, že mi to teda nezávidí, že kvůli tomu radši nikdy neotěhotněl.
Objednala jsem se hned na čtvrtek, ať to mám za sebou. Bylo mi řečeno, že tam musím zůstat po celé ty 2 hodiny. Netušíte některá, jestli smím ráno pít? Mám přijít na lačno, ale o pití nic neříkali.
13. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
ad - uz jsi byla v tom kladenskym (nebo vedle kladna) kramecku co prave maji ty firkony???
13. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
marsie: v-cross mají u nás v obchůdku, kde jsem dneska byla, taky jsme na něj koukala, ale favorita jsme stejně měla..Přijed na návštěvu a můžeš na něj juknout :grinning: :grinning:

orlik: tu !"klasiku" znám taky, hlavně že je vše v pořádku :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Já valím do města :slight_smile: pak ještě kuknu.
13. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Orlíku - myslím že nesmíš ani pít. oni potřebují právě krev bez ničeho a pak po tom sladkém pití. Ta cukrovka nás čeká všechny, chci aby tam se mnou šel manžel. Sestřenka to tam dvakrát vyhodila do trávy. Vždy ji to dali a pak se p..... . A po druhém pokusu ji řekli že to nemá cenu. Tak jela domu bez testu.
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.