• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renatiku - dekuji za pozvani, snad az pojedu okolo :wink: - prosimte nestrhej si zada , az povleces zpatky ty nakupy hadriku :grinning: :grinning:

orlik - no je to hnus ten cukrovkovej test .. nalacno + piti maximalne horkej caj .. si myslim..
13. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
marsie nene pojedem tak pristi tyden se tam podivat je to v Tuchlovicich kousek za kladnem.

orlik no myslim ze aby to melo smysl na lacno, ale vody se napit muzes- jen obyc vodu bez bublin a u. neslazeno

renat no asik nakonec pujdu do toho stejneho typu. :grinning:
13. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
marsie ani horkej caj ne.
13. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
ja sem pro xlander :slight_smile:

jinak s tim ohybanim, uz si stezi zavazu boty, pipinu holim bud poslepu :grinning: a nebo se zdrcatkem, na pedikuru chodim nastesti normalne a bude hur, opravdu :grinning:
13. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Marie, včera jsem taky holila se zrcátkem. Byl to zážitek. Příště nastupuje přítel.
13. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Marie - Xlander zelený má moje sestřenice a je s ním naprosto spokojená a dobře se s ním jezdí.
13. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Taky jsem se vrátila z rychlovkový kontroly, měřili vám už výšku fundu (SF)? Mám dělohu pěkně vysoko- ten lotr tam má hodně místa a proto může tak vyvádět, už aby ztloustl a nemoh se moc hýbat:slight_smile: Jinak mám od minula taky 3 kg nahoře, může za to ale zcela jistě prcek, protože lezením po horách jsem určitě neztloustla :fearful:
Jinak ohýbání mi zatím nijak nevadí, mám břicho takový vysoký, placatý, dopředu valně nejde, tak ani moc nepřekáží, zatím.
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Marsie: O.K., kdyžtak dej vědět, ať postavím na čaj :slight_smile:
Tak jsme se nestrhla, neboj, šla jsme s epodívat na ty látky a koupila jsme na povlečení :slight_smile: pak nějak nafotím.

ad. Takže taky Verano?? a barvu ?? Já jsme naprosto spokojoená. Prosím tě mohla bych tě pak o něco poprosit, až pojedete do batolátka, mohla bys mi dát vědět?? jestli bys mi tam něco nekoupila, poslala bych ti peníze na účet, protože mi přijde, že poštové pak vyjde levněji, než ta jejich služba za 100,-???? Byla bych ti moc vděčná, my už tam asi nepojedeme.
13. črc 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
orlik, taky bych to rada sverila muzikovi, ale minule ze me udelal uplne holatko a nejen, ze to se mi moc nelibi, ale pak me to hrozne skrabalo :D
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
A holení je docela sranda..u mě naslepo..
A bude hůř :sunglasses:
13. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Kvakul, výšku fundu mi dnes doktor naměřil 23,5 cm (dnes jsem 23+1). Buď ráda, že se prcek hýbe, aspoň máš kontrolu, že je v pořádku.
13. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme měli včera oslavu Beatčiných narozenin a vydařilo se :slight_smile: Dostala odrážedlo, dnes jsme ho testovali cestou na poštu, ovšem cesta nám trvala asi hodinu :grinning: Moc na něm ještě neumí, takže jsme zpátky jely MHD :sweat_smile:
Na test na cukrovku musím jít do příští kontroly, tj. 28.7., zatím jsem tam nebyla, protože neměl kdo hlídat Betku a musím tam jít na 7hod, tak jsem zvědavá, kdy tam dojdu... Jinak přežít se to dá :wink:
13. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak V cross maj u nás ve VČ v Opatovicích mezi Pardubicema a HK :wink: A docela dos modelů :wink: To jen kdyby někdo jel na výlet náhodou do těchto míst..... :wink:

Marsi sim tě nech toho prej estet jako Sanuska, kdyby jsi viděla co má teď estet Sanuska na hlavě by ses zasmála, musímm se obědnat na melíry... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nechce se mi, neba mě to.

Já přibrala od minulé kontroly 1kg, ale nahlásila jseem, že mám 74, protože 73,7 to už je fakt jedno..... Ale tak 2 kilča taky dobrý.
Takže si myslím, že s těma 20kg půjdu rodit. Teda doufám :grinning:

Holení no katastrofa, včera jsem se v tý vaně kroutila, jsem se musela sem tam tlemit. Myslím si, že tak za 14 dní už nebudu mít bez zrcátka nebo manži šanci oholit se..... :sweat_smile: Aby to bylo aspoň trošku k světu.....
13. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sanuska: jéé odkud si?? Opatovice od nás nejsou tak daleko :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Jo OGTT, nejíst nepít. V pátek mám přijít na bodanec do prstu (nejíst nepíít) a v úterý tam být na 7 hodinu nejíst nepít a dvě hodiny tam čekat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Renat jsem z Pardubic :wink:
13. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sanus: aha, tak t je fakt kousek :slight_smile: docela často tam i jezdíme :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Před testem na cukrovku se nejí a nepije 12hod a během toho čekání taky, ale já jsem se napila minule aspoň trochy vody, protože jsem už umírala žízní a nic se nestalo :wink:
13. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
hodila som do alby moje hranaté bricho :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo jo to máme co by kamenem hodil a zbytek došel. Často do Pardubic?
13. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já jsem taky vložila před chvílí vyfocené břicho, abyste neřekly :wink:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Lul prej hranaté břicho co mám říkat já, máš krásný :dizzy_face:

Ber 12 hodin před jo, hm, tak to jsem si plánovala, jak se v deset večer nacpu, abych měla do rána zásobu.... ALe mě to neřekli, tak uvidíme........ :sunglasses:

A zase se trhám, jdu si buď zase lehnout nebo něco dělat. Musím se rozmyslet.
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
teda Beránku, stále mini pidi :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Lullko, náhodou máš moc krásné břicho, žádné hranaté :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak moc malé mi nepříjde, ale spíš mám pocit, že začínám mít už oteklý obličej....
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak holky babičku zatím nepustí tak na hlídání neodjíždím. Je mi líto , že ji nepustí , ale zároveň jsem ráda, bála jsem se že kdyby mi upadla , že ji nezvednu. Snad ji pustí alespoň v pátek na víkend domu abych ji viděla. Nějak ty návštěvy v nemocnici mi nedělají dobře.
13. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Lulko a kde jsou ty hrany? :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Saze, zase nemyslím uplne kocku :slight_smile: ale má taký divný tvar, vobec mi nepripadá hezky kulaté
13. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
fuj a ten test na tehu.cukrovku by som zrušila, musím tam ist s malou a ešte nemám jest??? :unamused: :angry:
13. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
No já bohužel asi taky půjdu s Beatkou :unamused: Na 7 hod.... No sestra mi na poslední kontrole říkala, že 12hod předem najíst, nepít, vzít ranní moč.
13. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.