• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat presne tak. Proste to nebudem prehanet
20. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
No právě když jsem měla Petra tak to je před 16 lety tak ani nevím jak se mi podařilo otěhotnět, kontroly byly jednou za šest týdnů, ultrazvuk dvakrát za celou dobu, jedla jsem všechno, pila taky, byla jsem ujetá na pivo :grinning: a teď je fakt moc informací a jsou všude akorát nás to dokáže vystrašit, tak zachováme chladnou hlavu
20. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
rritulka: přesně, já sice mám doma dvě knížky, ale ještě jsme si je nepřečetla...:slight_smile: občas přečtu něco na netu...jasně, že věci co se fakt nedoporučují, saláty(myslím ty majolkový, vajíčkový atd. z obchodu), plísňový sýry apod. ale jinak si myslím, že jsme popelnice dobrý. Třeba na vajíčkový salát mám chuť, tak si ho udělám doma:slight_smile: no
V podstatě jsme něměla ani jet lyžovat...a byla jsem a v poho...chci i pokračovat v břišních tancích, i když zrovna nějaký gynekolog nedávno vystoupil, že je to nebezpěčné, ale cítím se dobře, tak ... nevidím důvod a někdo dělá ještě nebezpečnější věci...:slight_smile:
takže já říkám, informovanost ano,a le s mírou:slight_smile:
20. bře 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
rrit jako no ja se spousty vecem vyhybam, ale ja mam strach coz je normalni ja uz jsem jednou selhala.
20. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Adajar: prosím tě co to říkáš, ty si přece neselhala, to se stává, to je život, tady vidíš, že podobný osud měla spousta holek...Vždyť ani mi nemáme vyhrálo, bojíme se všechny, je to přirozené...chápu, že iu těbe to je asi víc...ale nesmíš si to tolik připouštět, snaž se na to nemyslet..
20. bře 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
ja se snazim nato nemyslet tak snad to bude ok.
20. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky co jíte po čem vám je dobře? Mě je po všem divně fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nějak nemůžu přijít na to, po čem budu v naprosté pohodě..... :sweat_smile:

Aliiiiiiiiiku tak kdepak tě máme??????? :sunglasses:
20. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
sanus no zatim je mi po vsem divne no.
20. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
nápodobně, mám skoro ke všemu už předem odpor a přitom jíst bych měla, už i proto, že mám pořád hlad
20. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
evak no to by jsi mela jist ja papkam a dneska nebo zitra udelam babovku
20. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Fuj sladké :grinning: Ach ach to je zvláštní období, ale nestěžuju si chraň bůh :grinning: Tak jak to pozoruju, tak je každýmu po všem divně tak budem všechny tiše trpět a nutit se do jídla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi koukala jsem na foto, už to je taky skoro centimetrovej kusanec coooo :grinning: To je stejně zázrak.... :sunglasses:
20. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
sanus no ja to budu delat ze mi prijede segra vis. Uz se nani moc tesim.
20. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
no snažím se pořád něco zobat, o hladu být nemůžu, ale mám omezený výběr, vzhledem ke svým nechutím

chtěla jsem manželovi připomenout tu slíbenou večeři, ale asi to nemá cenu, bo absolutně nevím, co bych si asi tak dala - a přitom normálně jsem hrozný jedlík
20. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky tak obed jsem odlozila a delam si kure misto toho bylo mi spatne po tamtom prejticku.
20. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, prosím vás, bolí vás občas některou u konečníku?Vím,je to blbý téma,ale já tam mám od rána s přestávkama takovej divnej tlak.Mám strach že by to mohlo být mimoděložní těhotenství, protože minule(ale bylo hodně brzo) doktor ještě nic neviděl..
Nevím co mám dělat.. :frowning2:
20. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj všem!

Dnes nám potvrdili srdíčko. TP máme 9.11 tak bych se k vám ráda přidala.
Sanuska - zdarec palec :grinning:
20. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Čavec, holky :slight_smile: Já dnes jenom spím nebo jím :slight_smile: Ale jdu na to tentokrát opatrně a je mi docela dobře. Jím snad každou hodinu, ale malé dávky a třeba jenom jabko. Oběd jsem se rozhodla vůbec neřešit a dala si čerstvej croissant s broskvovou přesnídávkou, mňam :slight_smile:

Kukuca, to ti neporadím. Mimoděložní těhotenství tu někde popisovaly jako ostrou vystřelující bolest z břicha k rameni, myslím, že s konečníkem by neměla mít nic společného. Ale pokud by to trvalo déle a bylo to hodně obtěžující, určitě se zeptej doktora.

Ahoj Aliiik, vítám tě mezi námi :wink:
20. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj Aliiku, congratulations k srdíčku :dizzy_face:

Takže jsem doma a celý dnešek byl jedno velká skoroblijící vlna. Od příchodu na fakultu po nynější návrat jsem se fakt asi stokrát poblila :cry: Nejhorší na tom je, že nezvracím - kdybych zvracela, možná by se mi ulevilo, ale takhle....Jinak jsem v lékárně zakoupila těhu antiblijící lízatka a pomohlo to, ale jen ve chvíli kdy jsem cucala, jinak nee :angry: A nechutná mi nic sladkého (manžel někde vyčetl, že to pak bude kluk, když chutná slané :grinning: ), což u mne není normální :frowning2: ach jo,ať už jsem trošku dál, v 2. trimestruprý není tak špatně :cry: :cry:
20. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
evatk gratuluju že jde všechno dobře..
Aliku takyyy
Holky doufám, že ho tam příští týden už mít taky budeme...
20. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Aliik: vítej:slight_smile:

Saronka: taky doufám, ale nechci si připouštět , že by tam nebylo.

Můžete juknout v albu na můj první malovaný výtvor, zatím jen bodýčko:slight_smile: a ještě tam bude nějaký vtipný nápis "rodičův smíšek" nebo podobně...
Už mám námět na těhu tričko:slight_smile: jak obrázek tak povídání:slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
kukuca radsi zavolej doktorovi.

aliiik ahojky a gratuluji.

maui mimodelozni se muze projevovat ruzne.

cirr me lizatka tolik nepomohli, ale je dobrej zazvorovej caj.
20. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Adaj, mám doma zázvor jenom sušený v prášku, z toho to asi nepůjde uvařit, že?
20. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky myslíte že nevadí nealko pivo?
20. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
cirru no zkusit to muzes a nebo je dobrej zazvorovej cas s citrusovejma plodama maji v lekarne a nestoji to tolik.

saron urcite ne. Ja si treba dam i male alko pivo.
20. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Saronka: nevadí ani malá klenička alko piva:slight_smile: Opravdu, zrovna jsme o tom dopoledne mluvili, jak je vše zakázané a jak je to možná až přehnané....:slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Já měla včera asi dvě deci červenýho vína (na krvinky...), no tak jsem si teď dala:slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
renat kdyz ti chutna proc ne.
20. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
tak to je super, já totiž už zvažuju co budu pít na té naší svatbě a říkala jsem si že nealko šampaňo možná si dám 2dc vína a pak nealko pivo max.. snad to nevadí...
20. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Saronko: no jasně, klidně si dej malé pivo alko, nebo dvě deci vína:slight_smile: to tobě ani mimískovi neuškodí:slight_smile:
20. bře 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
saron to urcite nevadi.
20. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.