• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Minule jsem měla úplně stejné instrukce....
13. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
o 7.hod ešte spíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
U nás se většinou nespí, ale já bych já spala až do 9hod, minimálně :sweat_smile: Musím ráno většinou číst, dcera si to přeje, knihomolka jedna :grinning:
13. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já mám u té cukrovky malou výhodu , že mi to budou dělat naproti baráku tak jim řeknu že na ty 2 hodiny přejdu domu přes ulici. Snad mě nebudou nutit tam sedět a pustí mě domu.
13. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Za chvilku jdu na kontrolu tak mi držte pěstičky, doufám, že je vše ok protože malá řádí vždy a všude, není žádné klidné miminečko v bříšku :grinning:
Jinak mi máme vybraný kočárek V - cross tu čtyřkolku s nafukovacíma kolama, už jsem si ji byla odskoušet je fakt super lehučká a jde dát sporťák jak ve směru jízdy tak i v protisměru a to u mě asi rozhodlo, váhala jsem mezi tímto a x landerem.
13. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
my, teda Natalka sa budí 7-7.30hod- ja by som samozrejme spala ešte dlhšie
minulé léto sa budila už 5.30hod :angry:
13. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky tak jsem doma z nakupu a udelam malemu album vecicek co jsem dneska koupila. jinak v CaA maji slevy jsme nakupovali i tam. :grinning:
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky sem vyřízená!Byla sem v Kyjově a sháněla podprsenku a 3/4kalhoty.Podprdu sem po velkém úsilý objevila a koupila,a kalhoty ani náhodou.Chtěla sem do postýlky povlečení s večer.motivy a ty taky neměli. Dojela sem unavená a naštvaná!Renat,ta značka na kočárek je super :slight_smile: Plinek mám 20ks a prac.prášek Batole aji s aviváží.S holením sem na to stejně jako vy :slight_smile:Před cukrov.se nesmí 12h jíst ani pít
13. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
monterka jojo jsem taky vyrizena z nakupu. :grinning:
13. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
jinak ulovky mam vyfocene
13. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Ad,pěkné věcičky! My pojedem utrácet v sobotu. Jedem omrknout kočárek a taky něco málo pokoupíme jako peřinky,povlečení,přebalovák atd.
13. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
monter no na kocarek se jedu kouknout zejtra, ale koupim ho az po 30tt. :wink:
13. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Adaj,nám když se bude nějaký líbit a budou ho mít na prodejně tak ho asi vezmem a dáme ho k našim.
13. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
monter no ja se bojim driv jak v tom 30tt a i pak pujde ke kamosce. :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Ad tyjo ses rozjela :grinning: Dupajdy jsou fajnové :wink:

Teda jak můžete fungovat po nákupech v takovém počasí nepochopím!!!!! Já byla jen na poště a jsem ko. Mě to teplo prostě nedělá dobře :frowning2:

A mám doma z MMB první zimní bundu na špuntovoooou :dizzy_face:
13. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
sanus ja jo to jsou prvni nakupy teda vlastne jeste predtim nuzky a teplomer do vody. :grinning:

jinak v nakupnim centru maji klimosku tak to bylo fajn. mAS fotecku bundy??
13. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Sanus,nemysli si taky se totálně hotová a sem ráda že dýchám! Taky mám objednané oblečky,tak je čekám zítra nebo ve středu.
13. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z cvičení, vzhledem k velkému hicu jsme to nepřeháněli a hodně si povídali :slight_smile: takže zas o něco chytřejší... :grinning:

A koukám, že Ad. utrácela, to je super...dupajdy jdou super. Jinak ke kočárku, jak si se ptala, ten rozchod koleček nevím, ale zkus se podívat na stránky, tam nějaké parametry jsou a nebo si napiš přímo k nim, jsou ochotní, skoro obratem odpoví.
13. črc 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
renat no zitra se jedem podivat tak to premerim na strankach to neni a aby se mi veslo do vytahu vis. :grinning: Jinak kupovat ho budem pozdeji. A jinak ty overalky nebyli drahe vubec a pak jeste meli za 75kc bodycka krasne.
13. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Ad ne fotku nemám a ani to nemám u těch v MMB. Ale je látková béžová s vyšitým medvídkem na přední sstraně a je taková pidi i když to je 62 :grinning: :dizzy_face: A naaaaaaaaaaaaadherně voní.
13. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Renaat tak hoď nějakej rozum do placu :grinning: :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
sanus no to zni zajimave :grinning:
13. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
sanus: gratulace k první bundě z mmb :slight_smile:

Ad.: určitě se jeďte podívat, jsou opravdu strašně moc ochotní, je vidět profesionální přístup...na vše se zeptej, apod.
13. črc 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
renat a zkouseli jste jestli se vejde do auta?? No doufam ze se nam vejde do vytahu.
13. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
ad. My to zkoušeli, nám se vejde do kufru bez problémů, sice už tam nic jiného skoro nedáme, al enenadělám nic :grinning: Výtah nařeším, nemáme :frowning2:
13. črc 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
Renat halooo tak se poděl, co jsi se dneska dozvěděla!!! Jsem napnutá.

A špuntová si dělá pěknou diskošku :sunglasses:
13. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Renat halooo tak se poděl, co jsi se dneska dozvěděla!!! Jsem napnutá.

A špuntová si dělá pěknou diskošku :sunglasses:

Jo a už máme přes 10.000 příspěvků, tak by se měla založit další diskuse...... nevím proč, ale dělá se to tak.
13. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
13. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
sanuska: dělalo, teď je změna, když je 10tis, příspěvků, už nemusí být nová :slight_smile:
13. črc 2009 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
No a jinak na cvičení dneska pohoda, bavili jsm se o vybavení porodnice, kde budu rodit, co a jak, jak kdo má atestace na kleštové porody apod. (to mě trochu vyděsilo), pak jak je polohovatelné lůžko. Jak pomáhá partner u porodu, v tom asi budu pako, přijde mi, že jsme jediná, co ho tam mít nebude (přímo jak ona porod).
NO a pak problémové stavy..nástřihy, co dělat!!! kupte si kruh, klasický nafukovací, dobře se pak sedí - po případném šití.
13. črc 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.