• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat jo jo to musime vyzkouset a co mate za auto???

sanus jo uz nemusi no nas mladej dneska nekope vubec az jsem z toho nervni.
13. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Renat taaaaaaaaaaaaakže:
Jak jako atestace na klešťové porody?????????????? To nemůže dělat každej dr??? :confused:
Partner nechce nebo ty????????????????????
Kruh znám, na tom seděla ségra... :confounded: :confounded: :confounded:

A teď nekecám, jedna holčina chtěla po manželovi, aby jí koupil kruh a on přišel s křidýlkama, že kruh neměli :grinning: :grinning: :grinning: Není to roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Aha tak to je mi novinka, tak ok schválně kolik se toho do listopadu nadrbe :sunglasses:

Tyvogo mě skáče břichooooooooooooooo :grinning: :grinning:

Ad klid, špuntová měla spací náladičku předevčírem a dneska v noci se začala probouzet zase k životu :rolling_eyes: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
renat pekne info a nechces vzit k porodu treba segru????

sanus ted jsi me pobavila.
13. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste strašně rychlý, vás dočítat je nad mé síly :slight_smile:
Sanus mě také pobavila. Jinak jsem četla, že jste psali o váze.. nu já nějak nepřibývám :frowning2: Shodila jsem zprvu 3 kg a poté nabrala necelé 2. V poslední době necítím ani moc pohyby, no já mám asi falešné těhu :frowning2: Jsem z toho trochu nerves, ve čtvrtek jdu na velký utz, tak jak jsem se moc těšila, tak se začínám bát :frowning2: Někde jsem četla, že je období, kdy mimi je v klidu, no tak se tím uklidňuji..
13. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdu si asi udělat k véče brambory s okurkem na kefíru. Mám chuť na něco lehkého a osvěživého :dizzy_face:
13. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
jinak adajar, suprové dupajdy fakt!!
13. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
holky uz kope uz me uklidnil. :grinning:

sanus nedelej mi chute ja si udelam salat rajcatovej. :grinning: :grinning:

thei diky. a pohyby neres a vahu taky ne :grinning: proste to mas jinak.
13. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
adajar díky... říkám si, že vše mám stále ok a kdyby něco, tak by mi mudra řekla. Ty pohyby se bojím, ale věřím, že vše bude ok... a ve čtvrtek se dozvím, copa že to bude a jak je vše super .... njn musím myslet pozitivně. A s tím jídlem mě tady rozčilujete, že jdu mrňouskovi taky dát nějaký nášup ! :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
theira no jako ja mam dneska boleni briska takze mam dietku no. :grinning:
A budu drzet palce na ctvrtek at to je to co chces.
13. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Sanuska: tak já taky popořadě :slight_smile:
kleštový porod mohou dělat doktoři po druhé atestaci (ti co mají jen jednu ne!!!)
manžel ví, že na to nemá, prostě by to asi neustál....nevyndá mi ani třísku apod. a já ho nechci nutit, třeba si to ještě rozmyslí, na kurzy chce jít, ale myslím, že prostě přímo na ten "akt" tam nebude a na druhou stranu já ho nechci nutit, jestli se na to opravdu necítí, ještě s ním se pak stresovat :slight_smile: A možná ani já tam nechci nikoho z okolí, nevím, prostě lidi, co to udělají za partnera apod. tam budou, takže ... ale to ještě všechno má čas, třeba se to nějak vyvrbí.

Sanus: s těma křidélkama to je supeer, jsme se nasmála :grinning: :grinning:

Ad.: máme Octavku
13. črc 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
renat je dobre ze ho nenutis. :grinning: jinak mate sedan???
13. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Thei nebooooj, přesně jak píšeš, je klidnější období a rušnější období.... vše bude ok neboj :wink: Já byla taky pokaždé na nerv před každou kontrolou. Teď je to lepší, že malou každej den i když někdy třeba jen malilinko cejtím..... :wink:
A s kilama si hlavu nedělej buď ráda :wink:
13. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Ad.: jo jo sedan :slight_smile: kufr je obrovský.
13. črc 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Renat,jediná nejsi kdo nebude mít chlapa u porodu. Ten můj taky nechce! Sanus,malý dneska taky kope jak divý až mi břicho poskakuje. Křidélka sou super :slight_smile:
13. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Renčo to je jasný, když by to neskous, tak je lepší ho nenutit. A já bych tam byla taky radši sama když ne s manžou...... :pensive:

Jdu skontrolovat brambory a okurek osoliti a kefírem zalíti :sunglasses:
13. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
renat no my mame velky taky, ale prulez no
13. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
sanus nedelej mi chute jo. :grinning:
13. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ad rajčátka nejsou taky na škodu..... :wink:
13. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Hooolky samotné brambory s okurkem na kefíru je naprosto luxusní záležitost doporučuju všem :grinning:
13. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Dámy, otéká vám obličej- nebo spíš- máte takový naditý tváře? Mně to vadí!!!!!! Nechci vypadat jako štuclík
13. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky, tak teda i já se pochlubím trochu větší kalorirčtější bombou - dělala jsme roštěnky na houbách s rýží a teda luxus, manžel se olizuje ještě teď...fakt se musím pochválit...
Jinak já jím brambory postaru - klasika, vařené ve slupce, s tvarohem, máslem a někdy mlíčkem...mňam...

ad: tak to určitě zkuste, ale mylsím, že se vejde :slight_smile:

monterka: tak to jsme už dvě, teda zatím o kterých vím, že partner nebude...
Já to fakt nechci hrotit a když už tak si zařvu sama... :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
Kvak no mě nic neotejká, teda někdy nohy když je nejhůř, ale obličej snad ani ne...

Renat a jak ty roštěnky děláš? To už vyloženě koupíš jako maso na roštěnky a jak to připravíš? V tlakáči? Je to měkké? Nikdy jsem to nedělala, ale ráda bych zkusila...
13. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Sanus: jo jo koupila jsem hovězí roštěnou, tu nakouskuješ :slight_smile: a já to dělám tak, že to nasolím, napepřím a dám na pánev ... (bojím se právě aby byly měkké, když je hodně šasu, nechám je dusit, ale to většonou není :slight_smile:
Mezitím si připravím na másle trochu cibulky, dám tam houby a nechám jakoby zatáhnout, přidám šťávu k hov. masu (nebo i masox) a zaleju, nechám povařit...pak do toho přidám to hovězí, nechám povařit, dochutím, zahustím a hotovo, opravdu mňamka...
13. črc 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Renat,já ho taky nechci nutit a aby tam šel a pak se tam složil,tak to raději ne. Roštěnky taky dělám trochu jinak a normál v kastrolu a sou měkoučký! Brambory co si dáváte vy,tak to nemusím.
13. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Hojky dneska se loučím, zítra mi snad přijdou další věcičky, tak jsem zvědavá.

Zítra se během uklízení nějak nahlásím paaaaaaaaaaaaa
13. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Kvakulko, obličej mi bohužel otéká, a opravdu to nesnáším, ale co nadělám... :unamused: U prvního těhu to bylo taky, pak se člověk pobaví, když si prohlíží fotky, co to s ním udělalo :grinning:
Jinak k těhotenskému kurzu, u Beatky jsem ho absolvovala a doporučuji, ikdyž mě byly skoro všechny informace k ničemu, nějak si dělalo tělo co chtělo, takže kdyby mi dělali cokoliv, bylo by mi to jedno, byla jsem úplně mimo....
A jak jsem už psala, poté co jsem si jeden porod zažila, opravdu to není pro všechny chlapy a raději nenutit, pro některé by to nemusel být příjemný zážitek. Ten můj sice jde, ale je vidět, že má z prvního porodu trauma, o kterém veřejně nemluví, protože teď jsem mu říkala, že snad nebude chlapeček přerostlý a on mi skoro vynadal ať to přestanu říkat, že jinak k porodu přerostlého dítěte nejde.....tak jsem mu řekla, že to je dobré, ale že já taky nechci jít :grinning: Prostě mě vidět v situaci, která se nevyvíjela moc super a trpět tím se mnou, protože mi nemohl pomoct. Myslím, že o podobných pocitech psala i Marie...
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jo a plavací kruh doporučuji, moc jsem ho využila. Odložila jsem ho až po 6 týdnech :wink:
13. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Kvakul - já otýkám taky celá. Ale já pořád :angry:, takže už to moc neregistruju krom nohou, kde jsem teda zvyklá nebyla. Odmítám se tím zabývat a nefotím se :sunglasses: Ale nemůžu si pomoct, časopisecká teze, že těhotenství je nejšťastnější období v životě ženy, je podvod na diváci! :grinning:
13. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobrý večer, no přiznám se,že jsem nedočítala,protože jste toho přes víkend určitě nakecaly moc a moc :slight_smile:

Jsme konečně zpátky z Vídně, bylo to kouzelný, jeden den jsme věnovali čistě památkám a druhý den ráno ještě byly památky a pak už jen zábava - Prater. Fakt super, malá přežila i atrakce,tak bude určo odolná :slight_smile:

Dneska jsme byli na velkém UTZ - mále má 27 cm a 495 g :slight_smile: je jí už pěknej kousek, vše má v pořádku, všechny orgány ok, jen byla nějaká neochotná,takže si pořád mydlila ručkama před obličejem. No ale aspoň jednu fotku máme je v albumu :grinning: Čili holčička je už potvrzená,tak můžu pomalu zařizovat a objednávat :slight_smile: Poprvé byl i tatínek a v podstatě toho moc na utz nepoznával,ale při popisování už to bylo ok :grinning:DDDD Důležitý je prý pro něj,že je malá zdravá a živá a kolik váží a měří. No tak aspoň ,že tak :slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.