• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a malá je dle PM 21+6 a dle UTZ je 22+2 :slight_smile: tak uvidíme:slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
lilisek krasne fotky uz jsem videla. a gratuluji k holcine
13. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
adaj: jééé ty ještě nespinkáš :slight_smile:)))) no moc děkuji a také gratuluju ke chlapečkovi,já jsem zase koukala k Tobě do albíčka :slight_smile:))) na nákupy :slight_smile:) Daniel je krásné jméno:slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Lilisek ja skoro vubec nespim vis tak se snazimunavit vis. A rano me ceka doktor. :grinning: No Natálka je taky krasne jmeno. no jo no neodolali jsme
13. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
adaj: no to je dobře, já se naopak nemůžu dokopat jít něco koupit,tady těch dětských krámů je opravdu málo,tak možná jeden normál, a možná pak nějaký sekáče,takže chci na konci měsíce jet s kámoškou do Phy se tam prostě kouknout a něco už koupit :slight_smile:

no já jsem si říkala,že přes den jsem neměla čas,tak večer musím aspoň nakouknout a něco tak písnout :slight_smile: No a utz mě nějak nabil energií,takže se chystám do hajan až teď :slight_smile:

No tak popřeju dobrou noc a doufám,že se brzy unavíš, abys byla ráno k dr. čilá...tak hezký sny a zítra samé dobré zprávy.... pa pa
13. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
lilisek taky jsem to koupila az v praze.

Dobrou noc a krasne sny.
13. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
krasne rano holky uz zase nespim jako trpim docela dost nespaosti po 4 hodinach spanku me zacne vsechno svedit a uz neusnu a nebo az za 3 hodiny pomoct.
14. črc 2009 ve 04:03  • Odpověz
dneska tu tak krasne svita posledni dny to vidim kazdy den. :grinning:
Njn uz se asik pripravuji na prcka a vstavani. :grinning:
14. črc 2009 v 05:33  • Odpověz
dobre ranko, adajar, ty si to taky uzivas, co?...ale tak aspon si muzes dat chrupika pres den :wink:

k tomu tatinkovi u porodu, muj muz by byl u porodu znovu rad, coz opravdu nechapu po tom, co jsme museli prozit,kdyz sel kubik na svet a uprimne by mi nevadilo, kdyby to nechtel znovu absolvovat

dneska budou montovat vestavenou skrin do detskyho pokoje, tak se tesim, ze zmizi cast bordelu a ja si budu moct zacit chystat veci na mimi
14. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
marie bohuzel pres den ted nemuzu mame hodne prace a manzel je doma tak me zasmestnava no. No uz me to stve to nespani no.
14. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,
včera v čekárně u doktora jsem četla článek o otcích u porodu. Bylo to pojato humorně a rozděleno na několik typů - třeba zpravodaj cnn (bláznivě natáčí a dokumentuje), těhotný tatínek (s maminkou málem porodí taky), kráčející skála (skutečná opora) atd. Chvilkama jsem se smála nahlas, až na mě ostatní pacientky divně koukaly.
14. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
orlik no to musela byt zabava. :grinning:
14. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
holky tak ja jdu na kontrolu. za hodku jsem tu. :grinning:
14. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Adajar, hodně štěstí na kontrole.
14. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ada, good luck
14. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno!!

Ad.: AŤ je na Ko vše v pořádku (ale jinak to nebude :wink: Koukám, že ty si tu nespavost opravdu vybrala za nás za všechny...snad se to ještě zlepší...

Lili: takže holčička potvrzená..ještě jednou gratulace, je to krsavice už teď - podle fotečky, je úžasná...tak a teď přijde nakupovací smršť, co??
Jsem ráda, že se ve Vídni líbilo:slight_smile:
A to stáří dle UTZ, to máme stejně, protože mě se lisí taky o dva dny podle poslední MS a podle UTZ (což je posonutou ovulkou, vím, že byla 16DC :slight_smile: takže jsem ráda, že to vychází...)

orlik: teda ten článek musel být fakt humorný...bych se asi třískala smíchy taky :slight_smile: a hned jsem si představovala, co by tam byl asi můj manžel...:slight_smile:
Jinak k tomu dokumentování apod. porodnice, kde budu rodit to nezakazuje, ale prostě přímo porod fnatáčet nenechají (jak mimi "leze" ven) a já se s tím ztotožňuji, vrchní rovou řekla, že je to selkem trapný, aby to pak tatínek pouštěl třeba v hospodě apod (a upřímně nikdo nidky neví) a fotit se může prcek až když je popsaný...což taky chápu...

marie: je to opravdu chlap od chlapa...
14. črc 2009 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno, maminy :grinning: !

lilisku - vitej zpatky z vyletu - Viden mam moc rada :wink: - a gratuluju k "obrikovi" teda to uz je fakt macík pulkilovej :wink:
nedelej si stresy s nakupovanim, tady se to nejak zvrhlo :sunglasses: ... mas jeste dost casu, tak si to v klidu rozmysli co bys chtela koupit ...

ad - ty jsi zase nespala!!! holka jedna nestastna, se ti podarilo si prehodit rezim.. ? drzim palce na kontrolu..
14. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
holky, ted jsem se teda napucla.. vstavala jsem brzy, jela jsem vyzvednout delniky a pri ceste jsem se stavila v pekarnicce a nakoupila uplne cerstve a vonave koblizky... a ted jsem j spucla a je mi za tezko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale byla to mnamka :wink:
14. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
jo a tady si poctete ... - to se bude urcite libit Ad ... jinak kdyby vymenili jmeno za marsie, tak je to pres kopirak mij pribeh .. akorat ja jeste osobne na urad nedosla...

http://finance.idnes.cz/soucasna-realita-vyplaty-materske-socialka-matce-dluzi-50-tisic-pvq-/viteze.asp?c=A090712_151809_viteze_bab
14. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Marsie: jenom jsem to prolítla a teda nestačím se divit, ten případ paní znám, byl myslím i v TV...a můžu říct, že je to hrozné...zase jsme se nasr...., protože "ti sociálně potřební" (tj. cikáni, nemakačenkové, feťáci apod) všechny dávky mají!!!!!!!!!!!!!!!!! Co má ta chudák paní dělat...?? aspoň je vidět, koho stát preferuje....je mi z toho vážně na bl.... (pardon, jsem pomálu sprostá, ale tohle mě dokáže zvednout ze židle...)

(Jinak můj případ je takový, že sice peníze za nemocenskou dostávám pravdelně okolo 22. ale je logické, že to je OPĚT až po tom, co se vyplatí dávky (i mimořádné) těm výše zmíněným občanům.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. črc 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mne zatial obličej nenatéká, nemala som to anu u Nat, tak snad ma to obíde aj tentokrát.
V noci moc nenaspím, ale to nie je kvoli tehu, ale Natalke, stále sa budí a vyvádza nezmysly
14. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem z poradny zpatky cipek v pohode pn trva dostali jsme zadanku na cukr v ordinaci jsem byla 5 minut i s tim ze jsem dostala vynadano jaktoze jsem pribrala 7,5 kg ve 23tt takze mam nejist sladke k veceri jen zeleninu a ovoce skoro zadne pecivo neexistuje kdyz uz tak tmave a nebo knekebroty. Holky ja jim min jak pred tehu a on mi rekne tohle a cokoladu tu si dam jen trosku.

Marsie prectu az vecer az vychladnu.
14. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
ad: Gratuluji k úspěšné KO a k tomu sprďanu - na to se vykašli, každý to má opravdu jinak, nechápu ty doktory, samy vědí, jak je to individuální....Kdyby si se přejídala, nebo jedla hodně, tak máš víc jak 7 kg, ale to pak oni nevidí....Vždyť jak sama píšeš, hlídáš se, jíš míň apod. holt tělo neošulíme.
14. črc 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
renat bohuzel se znam a dodrzovat to budu no. :frowning2: jenze jako salatova veca me nezasiti. A to spani nato mi rekl tak spete. No kdyz to nejde a zbytek uz jsem mu nerekla bych asik vrazdila.
14. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Adajar, mne sa nezdá 7,5 kg hodne, vyprdni sa na doktora- hlavne, že je prcek ok
14. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Ad.: to je nějaký pako, by člověk myslel, že budou chápat..byhc mu to těhotentví přála celé zažít, se vším, co k tomu patří. Fakt se na to vyprdni...ty saláty nezasytí, já je jedla na zač. a v deset už jsem se vzbouzela hladem...
14. črc 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
lullka no to vim jen podle pohybu ani srdicklo nepoustel.

renat jo a pichli do vosiho hnizda ja vim ze jsem tlusta a ted uz mam 100kg.
14. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ránko.
Já také nemám peníze za neschopenku už 2 měsíce - kdyby manžel nevydělával tak se můžu jít pást. Je to fakt děsný.
Adajar - na kila se vyprdni, vše dáme dolu po porodu, hlavně že prckové dobře rostou a pak se s tím nějak popereme.
14. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky,Ad na dr.se vykašli. Chtěla bych vidět je jak by na tom byli kdyby byli těhotní,chytráci! Renat s tou sociálkou máš pravdu ikdyž já si stěžovat nemůžu,páč mě chodí pravidelně k 10.
14. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
saze no jo no uvidime,

monter me prisel kveten, ale cerven uz ne.
14. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.