• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj maminky, zdravím při úterku, vůbec na vás nemám čas.. :frowning2: , teď jsem si ohřála oběd, tak vás jdu zkusit dočíst..
14. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
ado..co si to jako dovoluje.. 7kg je uplně normální.. co jako šílí.. já mám sice 4kg ale jako mám fakt břicho min. o měsíc víc a taky s tím nic nenadělám prostě to nejde..
14. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Saron, objasnila si mi, proč mi sestřička včera brala krev - taky mám 0 neg.

Přeju vám hezký zbytek dne. Jedu služebně do ČB, ale nejdřív musím domů - vysprchovat se a převléct - jsem zapocená až hrůza. A udělám si výlet do nějakého budějovického nákupního centra, když už tam budu. Abych vás dohnala v nákupech.
14. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
marie - fakt 40? kg??? no tak to doufam, ze se me vyhne..

jinkak s temi otoky... oblycej sice nenateka, ale nohy jo . ze zacatku tehu to bylo jen vecer a jen treba po narocnejsim dni .. ted uz od rana je mam natekly ... fujj ..je na to neco???? asi ne co??
14. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
marsie - kamerovat pry bude tatinek - to chci videt :grinning:
do Motole jedem zitra - mame tam byt pred desatou, tak asi budeme hooodne brzo vstavat... vcera jsem mela zase hystericky den - bud se me zmohl strach, ze v Praze mi zas reknou neco zleho - fakt nevim, ale bulela jsem snad pul dne, chtela jsem jit za obvodni lekarkou at mi napise neco na uklidneni, ale pritel me nepustil, pry jsou to tehotenske hormony a mam to preckat. dnes uz dobry :sweat_smile:

jahod - dobrou chut, obed ma prednost! :wink:
14. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
marika - budu na vas myslet a drzet palecky!!! a urcite dej hned vedet, jak jste dopadli!

jahod - ahoj, jk to ze nestihas... dane jsou uz odevzdane :slight_smile:)) jak se mas??
14. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
vy holky pisete, ze se neprejidate, tak to vas obdivuji, protoze ja ted snim aspon dvakrat vic nez normalne :confounded:
14. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
holky X-Landarky - kde budete ten kocarek kupovat??? hodte mi prosim link...
14. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
marsie - diky :slight_smile: dnes me ceka zkouska svatebnich satu - tak mi taky prosim drz palce at se do nich vejdu :grinning:
14. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
marikap to jsou asi nějaké hormonální výkyvy - mě se daří být celkem v klidu a tak 1x za 10 dní mě to taky chytne a jsem hysterická, hledám zase na netu apod. a říkám si no nazdar, v tomto stavu budu do další kontroly - a druhý den jsem ok
14. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
evatk - ahojky, jak se mas? no noveho? vis, ale vcera to bylo fakt strasny, zamcela jsem se do koupelny a mela jsem priserny zachvat a nejhorsi bylo, ze jsem se vubec nemohla uklidnit a trvalo to dost dlouho.... :unamused: pak jsem cely den mela slzy na krajicku. to me zas rozhodila ta kontrola v Prenatalu - jak se doktor ptal, jestli jsem si vedoma, ze to muze dopadnout jakkoliv. ja si ty myslenky normalne nepripoustim, ale vcera me to hodne desilo....
14. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky budete mít prcka u sebe v ložnici nebo v děckém pokoji?
14. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
saze: my v ložnici :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
saze - my budeme mit zatim v loznici, pritel vystehoval pocitac, takze mam ted u postele misto na postylku
14. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
marikap: budeme držet palečky :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
renat :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím a jestli můžu, tak se občas přidám se svou troškou do mlýna.. Koukám, že řešite přibírání.. s váhou je to opravdu individuální, ostatně jako všchno v těhotenství... navíc je léto, takže zadržujeme víc vody než v ostatním ročním období... a pro naše miminka je mnohem důležitější naše psychická pohoda..tak se nenechte stresovat :wink: Já jsem teprve ve 21tt a už mám těch 7 kilo nahoře taky a to jsem nebyla žádnej drobek už před těhu...
14. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
uz jste tady psaly, ze vas budi deticky v noci - tak dnes se to stalo i me :slight_smile: nase slecna me zbudila dvakrat :sweat_smile: uz kope hodne silne - jeste aby ne, kdyz tak pilne trebuje - vcera se nam dokonce vydesil tatinek, kdyz jsem mu polozila ruku na brichu - necekal takovou pecku a malem poskocil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj evko - si to dlouho nebyla!!! doufam, ze je vse ok !!! co to mas za kocarek ve tvem albicku???? myslim, znacku ..
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj niklen, jsem rada, ze nam svou vahou nekazis prumer :grinning:
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Mariko - klíd, já taky žeru jak nezavřená. Mám hlad, no. I když je pravda, že poslední dobou mě přechází, asi už není tolik místa :slight_smile: (A držím palce, aby bylo všechno v pořádku...)

Dítko bude v ložnici, vlastní pokoj ani nemá (teda má místnost zavalenou našimi věcmi). Dokonce zvažuju, že bude spát s náma v posteli, ale to až bude maličko větší, úplně malé mimčo bych se bála. Uvidím - podle toho, jaký bude mamináč a jak bude v noci vstávat a tak. Máma říkala, že ségře to hodně pomohlo, v noci hodně vstávala (a byla plačtivá), tak si pak mamka dala do postele ohrádku a ségra si vždycky jenom potlapkala, že tam někdo je, což ji upokojilo a spala dál. Jenže to spal táta jinde, nám se to takhle nevejde. A potom jí udělali takový "šuplík" - mezi jejich postele dali kratší prkno a na něj matraci, bylo to trochu níž, takže se ségra nemohla vykulit, a taky byla prý celá spokojená, že není sama.
14. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
marikap - ahojky, to vyšetření ti určitě dopadne dobře, já jdu zítra ráno a taky se trochu bojím, co mi řeknou, taky si ale snažím pořád dokola opakovat, že bude všechno v poho :slight_smile: , ale nervičky trochu mám to musím přiznat :pensive:
14. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
holky, kdy se dělá to vyšetření na těhu. cukrovku? já ještě nebyla a moc se mi nechce, když jsem četla ty vaše zážitky. To fakt musím vypít tolik sladké vody a předtím 12 hod nejíst a nepít? :confused: Dyť to je proti přírodě!!!!!!!Pomooooooooooooooooc :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
A mimochodem, přibrala jsem osm kilo. Dvě za měsíc jen to fikne, vždycky od kontroly ke kontrole. Uf uf.
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
evatk - koukala jsem ti na albíčko, moc se mi líbí tvoje zavinovačky na mimi, všechny 3 jsou moc hezké :slight_smile: , já zatím jenom koukám po obchodech, chci to nechat až tak na srpen, možná září :sunglasses:
14. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj těhulky,
u nás se na testy na cukrovku musí do 24.tt. Já jdu tento pátek v 7 ráno - nalačno a mám si vzít 0,5l neslazeného černého čaje.
Při minulém těhu jsem přišla na řadu až v 10 h., po vypití se muselo ještě nějakou dobu čekat na vydýchané chodbě - byl to hnus a málem jsem jim tam omdlela (nakonec jsem skončila na sesterně s nohama nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Najíst jsem se mohla až někdy po jedenácté. Takže jsem teď ráda, že jdu hned v 7 ráno :wink:
Jinak rada: den předem nejezte žádné dortíky nebo nic výrazně sladkého. Kamarádka si to neuvědomila a udělala si "cukerné hody" den předem, a pak musela na testy znovu. Jinak pomáhá kys. zelí.(třeba ve formě zelňačky atd.) :wink:
14. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
teda holky, to se fakt nedá dočítat!!!! vzdávám to, jste nejukecanější ženský na celým internetu!!!!
tak abych to zkrátila - všem gratuluji k dobrým kontrolám a k novým kilům nahoře.
marsie - takže už zase vede x-lander? :slight_smile: já jsem nějak pořád v jednom kole, chci dodělat uzávěrku největší mojí firmy a dovést ji k úspěšnému auditu, abych se už na to mohla alespoň z části vykašlat, ale musím teda uznat, že mě to zmáhá čím dál víc, navíc milostpán je asi nemakačenko a nesnáší, když se maminka nahne nad stůl.. :angry:
Včera jsem měla ale doma kadeřnici, takže jsem alespoň krásná a dneska jsem si vyzvedla ze servisu auto, takže mám konečně mojí hračku zpátky a nemusím už jezdit ani mhd ani v tom půjčeném papírovém autě - jupíííííí!
14. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holčiny, já hlásím, že máme vymalovaný děts. pokojík - my budem mít postýlku v ložnici /na noc/ a druhou v dětském pokojíku, tam bude spát mimi přes den. Manža už skládá pomalu nábytek z IKEA :slight_smile:

K holiči se chystám v pondělí, taky se těším! :grinning:
14. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky, já mám termín na 7.11., je tu některá z Litoměřic?
14. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak na test na těh. cukrovku se asi bodnu- nejsem riziková a představa toho strašnýho testování v těchto dusnech mi nedělá dobře sama o sobě.
Riv- postýlku budeme mít přistrčenou k naší posteli, asi bude spát prcek mezi náma, chci si všechno udělat co nejjednodušší. Když bude mezi náma, tak nemá kam spadnout, když bude chtít pít, tak zavrní a dostane vemeno. Přes den bych ho pak dala do postýlky, aby byl ohraničenej:slight_smile:. Anebo jak bude chtít.
Mám spíš nervy na to mít v posteli míň místa, než mít brečíci dítě v postýlce. Do půl roka se mimi prý nedá rozmazlit, tak ať si sám řekne, jak mu bude milo a pokusíme se mu to splnit:slight_smile:.
Jo a taky už mám nakoupený látkovky, začneme se čtvercovkama a vícevrstevnejma a pak přidáme kapsový.
Bude někdo z vás látkovat?
14. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.