• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kvakulka: dej pokoj, určitě nebudu látkovat, to si zas já chci udělat co nejjednudušší :grinning: Pampersky to jistí.
14. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
nat..mám termín sice 1.11. ale mám rodinu v LTM :slight_smile:) a dost často tam samo jezdím :slight_smile:)
14. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Né, jasně evi, je potřeba se řídit vlastními pocity, co ti přijde nejlepší, nepřirozenější- já má proti papírovým nějaký blok, budu je dávat jen výjimečně, ty eko Moltexky (bez plastů)
14. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
kvakulka: však jo, každý jak to cítí.

Ted jsem se neudrzela a napsala jedne holčině, at nedava fotky uplne naheho ditete na net, album na prvni strane o chorvatsku, cozpak ti lidi nectou o pedofilech a uchalacich??????? takove lidi fakt nakopat. :rolling_eyes: stupidní
14. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky..jaké budete kupovat madrace?? chci nějakou lepší ale zase asi se pak zničí i když tam dám igelit nebo jako nějakou tu ochranu madrace..
14. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj, my jsme byly v solné jeskyni, krásný chládek :dizzy_face: Dnes je tam fakt šílené vedro....
Jinak u nás to taky pampersky jistí :sweat_smile: My ještě stále pamperskujeme i s Betkou.
K tomu přibírání, já si často u své dr. stěžuji, že mi jde váha dost nahoru, podle mého názoru, ale ona mi říká, že mě naopak musí pochválit, že to vůbec není hodně, že naopak má plno těhotných, které přibírají hodně. Poslední dva týdny se mi váha pohybuje mezi plus 6-7kg.
14. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Uff tak jsem vytřela chodbu (měi jsme službu) a řeknu vím, jsem grogy, vytírám v dřepu, nebo uhnutá...no musela jsme to hodně rozdýchávat ..příště na to prdím a beru koště...akorát mě bolí záda a trochu píchne v břichu, se jim na to mohu vyprdnout...

Saru: My budeme kupovat taky novou nějakou lepší (ale ne zas nic extra, prostě takový standart) Budeme dávat asi taky igelit na pročůrání...to ještě uvidíme.
14. črc 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Kvakul - my nemáme v ložnici dost místa, aby bylo mimčo vedle postele - zatím doufám (ještě jsem neměřila), že postýlka se vejde "do nohou" - aby bylo při ruce. Nejradši bych byla, aby Plivník taky spal mezi náma, ale jak říkám, ze začátku se trochu bojím, abychom ho nezalehli. Rozmazlování mě netrápí - však jsme všichni opičky a nevšimla jsem si, že by malé opičky měly v přírodě separé. :grinning: Však až budou větší, samy se trhnou od mámy :slight_smile:

K plínám - uvažovala jsem o tom, ale zatím moc nevím. To množství možností mě děsí. Ale momentálně se zvládám probírat přes šátky, tak třeba na plíny taky ještě dojde...
14. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
a prodávají se i ochrané folie či co?? viděla jsem madrace pro mimink od 200 do 5 tis tak nevím jaký střed vybrat.. zase si buduje zádové svaly od začátku tak chci at má kvaltiní madraci
14. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tyjo vy jedete to není možný.

Ad dr je padlej na hlavu, vyprdni se na něj. Řekni mu, že znáš jednu, co už má dokonce 10 kilo nahoře :grinning: :grinning:

Já dneska relativně funguju, malá dělala ve 2:15 ráno dyskošku, ale pak jsem spala v poho dál, tak jsem ok.

Dusno hrozný, aspoň mi schne prádlo.

A dneska mi nic nového nepřišlo :rolling_eyes:

Jdu pokračovat. Pak zase juknu.
14. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
My máme obyčejnou postýlku z Ikei, stéjně jako matraci, nic na pročůrání jsme nepotřebovali. Beatka se paradoxně občas počůrá až teď v posledních měsících, když spí na břichu. Jinak se bohužel v několika měsících přesunula k nám do postele, takže postýlka je jako nová :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já osobně si myslím, že kvalitní matrace je třeba později, třeba v těch 2 letech, kdy dítě přechází do větší postele....ale záleží na každém :wink:
14. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Saro: já koukala na docela dobré u nás v obchodě a je to kolem tisícovky (myslím, že jsem předběžně vybírala asi za 850,- nebo tak nějak, ten igelit podle mě stačí, je za pár korun a jak píše beranek, třeba se to ani nevyužije...)
Jinak postýlku máme po nás, taťka včera volal, že už je sestavěná, je jako nová (protože já jsem taky hodně rychle byla u našich v posteli), 3 polohy..no neberte to :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Dítě určitě ve velké posteli nezalehnete, my s tím máme bohatou zkušenost :grinning: Naopak nás neustále vytlačuje z postele ona, my ležíme na kousíčku a ona leží napříč :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Já na kvalitní matrace nedám dopistit v každém věku.... :slight_smile: ale taky nejsem prdlá a max. bude tisícovka.
14. črc 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak my taky nemáme klasickou molitanovou, ale speciálně do dětské postýlky, ale to dítě se na moc tvrdé a tvarované matraci nebude určitě cítit dobře. Beatka měla takový ten reflex, kdy rozhazovala ručičkami a budila se tím, takže jsme pod ní a kolem ní museli dát deku a navíc byla svázaná, takže o nějakých rovných zádech nemohla být ani řeč.
14. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
kocky, tak vestavena skrin stoji a je uzaasna, je pravda, ze je to barevna haluz, ale deti maji radi barvicky, zejo? :grinning:

mimi bude ze zacatku s nama v loznici a az se s mimi szijeme my a utvorime si nejaky rezim a kubik taky, tak pujde ke kubovi do pokojiku

marsie, ja budu kupovat jen korbicku od xlandu, pac podvozek budu mit od svagrovy, ale my xlander tenkrat kupovali tady - www.krtecek.com
14. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
jj říkala jsem si kolem té tisícovky..jinak postýlku budeme mít obyčejnou s tím, že chceme vyndavací špricle :slight_smile:)
14. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak já včera na kontrole dopadle na jedničku, čípek je ok, placenta už do něj nezasahuje posunula se více dozadu a malá na UZ byla úžasná, furt s sebou mlela a kopala do sondy, je asi o týden starší :grinning: takže fakt dobrý. Jo a přibrala jsem 4,5 kg a další kontrolu mám až 10.8.
14. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak zachvílu vyrážíme směr písek a za kamarádkou.
Dnes mně kluci tak naštvaly ž :confounded: e se musím jít někam odreagovat.
Jinak nic nového nevím v neděly bych chtěla jít dío lina na Herry Potter ale doufejme že se Marek do té doby bude hodnej jinak nikam nepojedem. :angry: a bude mít po víletě.
14. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
ted řeším nebesa ano či ne..kamarádka mě straší kvůli prachu a tak.. což je jako fakt no na druhou stanu jsem myslela že vyřeším trošku její soukromí když bude spát a nám poběží televize kvůli světlu a tak..co myslíte??
14. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Nebesa jsou v podstatě k ničemu, akorát na ten stín.
Myslíš, že se budete dívat na televizi? :grinning: My jsme ji měli dlouho tam potichu, že jsme nic neslyšeli a navíc jsme ji pouštěli možná až někdy po 20hod, vlastně se na TV nedíváme v podstatě stále :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
saron- mne se nebesa libi, takze je koupim a prachu se nebojim - vzdyt se daji vyprat?
14. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
My nebesa mít nebudeme...mě to přijde už strašně konzumní...ale každýho věc...
14. črc 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Saronko-Já jsem si je koupila ty nebesa a a ještě mně čeká ke koupi ten stojan stojí to 200.kč.
Jinak nebesa stály rovních 1000.
Ale každej je chce nebo nechce já jsem si říkala že si je koupím a uvidíme zda se sem vejdou nebo né.
:wink:
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Marikap-Ano vždy se dají vyprat ale nějak jsem nemyslela že pokoj máme v podkroví a tak je tam skosená ta stěna tak nevím zda se to sem vejde nebo né.
Jinak kdy budete zdobit postýlku pro mimíska já teda nevím ale mám to naplánu asi tak ke konci září načančat a dát na to nějakej igelit aby to nebylo moc zaprášené. :wink:
14. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
beranek- my budeme žít v jedné místnosti :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Saronko, my máme zase 2+1, takže Beatka bude mít svůj pokoj a my budeme spát v obýváku, mimčo bude buď s námi v obýváku nebo s Beatkou, u Beatky bude postýlka a koupili jsme přenášecí koš, takže pokud nebude v pokoji s ní, bude s námi....právě proto myslím, že aspoň u nás TV nebude snad nikdy :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
mariko ahoj, docela to jde, ale brouk v hlavě bude pořád, nervy před další kontrolou a před porodem, včera jsem měla tel. konzultaci s jednou gynekoložkou, tak ona zas vidí jako důležitý ten pupečník, že by mě měli hlídat, jak malá roste a ať počítám s hospitalizací před porodem a s dřívějším porodem, což je samozřejmě ten nejmenší problém v porovnání se strachem z postižení... ty pánvičky vidí v normě, i dneska jsem vyčetla, že do 4 mm je to ok, vlastně mi to řekla i genetička, cystičky by měly zmizet, je to běžná vývojová věc a ty střevní kličky můžou být podle ní i nastavením utz, že tam vypadají jinak a že to je opravdu odvážné tvrdit, že je to špatně, nebo něco takového říkala... a že mám být v klidu a mluvila i o tom, jak je proti potratům apod., což jsem čekala, na netu jsem o ní vyčetla, že je hodně věřící a je aktivní v hnutí pro život apod., právě proto jsem váhala, jestli jí volat...

takže chvilku ok, a pak mě zas vyděsí, že se to tak sešlo...
14. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak mam posekanou zahradu .. delniky mam taky vosefovany - to jsem vykonna ... a kdybyste videly co delam :slight_smile:
vcera jsem dostala asi 4 tasky detskejch veci - tak to tridim, eviduju a peru :grinning: a i se jimi kochám :grinning:
Takze - pro me nakupy vecicek definitivne skoncily .. jeste projedu seznam, ale asi mam vse..

tu matraci koupim asi taky v IKEA jako postylku a nabytek... jinak tam prodavaji chranice matrace .. je to takovy tlusty pvc a kdyby byla nehoda, tak to matraci neposkodi...
14. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.