• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat: no nakupovací smršť nepříjde, ale o víkendu jedu za kámoškou do Frankfurtu,tak doufám,že se třeba něco podaří ukořistit :slight_smile: jinak moc děkuji za chválu .-) sama jsem byla překvapená,že už je mimi takhle vidět :slight_smile:))) no krasavice nevím, jsem zvědavá,jak bude vypadat,až se skutečně vyloupne :slight_smile:))) ale díky moc :slight_smile:

marsie: no nakupovat mě zatím pořád nebaví,takže to asi budu řešit později :slight_smile: ale jinak díky za gratulace k obříkovi :slight_smile: No mě na Vídni nadchlo,že je celá v rovině,tak si tu jízdu na kole fakt užívají :slight_smile:))
14. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
adaj: jinak na dr. se prostě vykašli a je to.... je to magor :frowning2:((((( místo aby byl rád,že oba prospíváte,tak bude ještě držkovat ne? :slight_smile:
14. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky tak jsem se zamilovala do kocarku a pujdu do toho firkonu verano super jsem nadsena. :grinning:
14. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
adaj: viď já byla taky a moc, už mi zbývá jen vybrat barvu a zarezervuju si ho :slight_smile:))) a co personál Tuchlovic? já z nich byla taky nadšená,byli moc hodní a ochotní :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
holky me hlavne prijde ze zadrzuju vodu v rukoucha a obliceji. :grinning:

lilisek personal byl uzasnej ochotnej vsechno predvedli na vsechno odpovedeli. zmerili jsme i vytah. No jako jsem z kocarku nadsena jen ta barva nevim nevim a to vajicko super na zimu i s tim prehozem nebo jak se to jmenuje. :grinning:
14. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
adaj: jo jo:slight_smile: vajíčko je super i s nánožníkem,taky vůbec nevím,jakou barvu :slight_smile: ještě to budu muset probrat s tatínkem ,ale Verano vyhral a už jsem pro něj rozhodnutá...líbí se mi,že autosedačka i hl. korba má dole ty půlkruhy,díky kterým se pak tak korbička houpe jako kolébka :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
lilisek a jakej chces podvozek?? ja ten s otocnyma koleckama :grinning:Ale pojedem pro nej tak za 6tydnu.
14. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
jasnačka,to já taky :slight_smile: nejdřív se nám libíl i Verano swing,ten plně houpací,ale tam mi vadí,že tam nejsou ty přední kola aretovací :slight_smile: takže to vyhraje klasika,jen tu barvu ,to ještě nemám jasno :slight_smile: Ty jo?
14. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak jsem dorobotila, dneska jsem měla nějakou formu, tak jsem toho musela využít....

CO jsem přelítla, tak já nebese ne e. Nelíbí se mi to a v podkroví bych musela mít nějaká pidi midi....

A jdu si dát vanu a něco na zuba.

Zatím paaaaaaaaaa pak juknu
14. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
lilisek barvu vubec nemam jasnou a kdy jste tam byli??

sanus pa
14. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
ad, lilli: jen púěkně vybírejte, pak dáme někde sran, holky Veranovky...opravdu je super, to se asi nemusíme přesvědčovat, já jsem do něj taky zamilovaná, vždycky když jsme u našich, tak na něj juknu (jen lehce :grinning: :grinning: Pak dejte vědět, jaké jste vybraly barvičky... jééé to je supeeeer :slight_smile:
Taky máme ten klasický Verano (ten první co byl) :slight_smile:

Jinak já už mám chlebíčky, jednohubky, slydký, slaný na stole, skleničky přichystané...je to strašná sranda, nakonec přijde známý (kolega učitel, ale pracuje s manželem) :slight_smile: balonky už visí....plakát Káji taky...prdlý no... :grinning: :grinning: :grinning: ale sranda musí být.
14. črc 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
renat urcite dame srazicek. :grinning:
jinak jsem do nej zamilovana a snadna manipulace. :grinning:

renat to budes jak v basnikach ta sestricka dneska.
14. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
ad.: opravdu manipulace na jedničku, jednou rukou a v pohodě :slight_smile: (což jsme u některých postrádala)

Jakou teď mylsíš sestřičku, mám okno :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
renat ta co milovala kaju a kdyz zpival musel byt klid. :grinning:

jj uzasne :grinning: a do kufruse vejde a do vytahu taky.
14. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
no koukám,že minimálně tři budem mít stejný kočárek :grinning:DDD to je dobře :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
lilisek je to dobre.
14. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
ad.: a joooo :slight_smile: no vidíš, mi to nějak vypadlo...

Třeba se ještě někdo přidá k Veráňačkám :slight_smile: :slight_smile:
Fakt jsem ráda, že jsme ho vybrali...

Tak já se loučím, jdeme pustit CD :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
Adaj- taky někdy zadržuju vodu v obličeji- jinde to tak nepoznám, ale jakmile se mi začnou dělat tvářičky, tak to poznám hned- pomáhá mi pít syrovátku, jíst okurky, šípkovej čaj- prostě se nějak odvodnit.
Riv- zalehnutí se nebojím- někdy nám spí kočky v posteli, tak vím, že člověk i ve spánku jaksi cítí, co se okolo něj děje, kam až může (proto třeba nespadneme ve spánku z postele)- to bychom museli být snad jen úplně ožralí, abychom prcka zalehli. Taky myslím, že dítě, který je dostatečně nasycený rodičovskou láskou a pozorností, tak se pak snadno a bezproblémově dokáže trhnout- stejně tak nebudu prcka nutit na nočník, přece sám nebude chtít chodit s plenama až do maturity...
14. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak já určitě budu mít prcka vedle sebe ale v postýlce, do postele nee. A až přestanu kojit tak asi do děckého pokoje. Ale máme to vedle sebe tak ho určitě uslyším bulet. Tak jdu dál koukat na Káju - chi chi.
14. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahojky .. tak pracka teda dneska nelelkovala ..

jinak mimi asi pujde do loznice k nam a kdyz to nepujde .. tak pujdem oba do jeho pokojiku .. aspon jeden z nas musi byt vyspanej a "zivitel" a pan tvorstva bude mit prednost :wink: ...
i kdyz jestli bude mit hlasivky jako ten od sousedu, tak ani odizolovana zed nam nepomuze :wink:
14. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj,
tak my jsme Nelí koupili do malé postýlky matraci za cca. 700,-. Z jedné strany byla s pohankou a druhá strana byla měkčí. Spalo se jí na ní dobře. Jinak se dají koupit spec. prostěradla, která mimčo nepročůrá a není to igelit.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20655572&tab=2
My jsme je teď koupili Nelí na velkou postel a spokojenost. Dříve jsme tam měli takovou tu podložku z Ikey, ale to se Nelí hrozně potila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kdybych si teď znovu vybírala postýlku, tak už nezvolím se stahovací postanicí - vůbec jsme to nevyužili. Naopak dobrá volba pro nás byla 3 úrovně polohování.
Zpočátku s námi bude určitě Svištík v ložnici. Neumím si představit, že bych v noci xkrát běhala do pokojíčku na kojení :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
kvat no u nas bude prcek v pokoji, ale spat s nama nebude vem si ze ty se v noci potis a to jsou skodliviny a jde to vsechno tomu miminku pres kuzi spatky- tot proc ja ne nikomu nic nerozmlouvam jen podotykam. :grinning:
14. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Brý ránko,
tak dneska jsem šla do práce o hoďku dřív, páč tady je děsná bouřka a prckovi se to vůbec nelíbilo, tak se mrskal, až jsem musela ven z postele :pensive: V práci děsnej frmol, takže vás stíhám dočítat jen tak tak :grinning: Včera jsem byla na kontrole, prcek krásně roste, při utz dělal psí kusy, jen ten svůj "poklad" stále neukázal :slight_smile: No nic příští týden jdeme na velký utz a ten 3D, tak už snad :sweat_smile: Dostala jsem žádanku na tu cukrovku a mám to absolvovat do příští kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně tak internu.
Postýlku za nás vyřešili rodičové, páč tady ruší nábytkář a oni je vyráběli, mají atest. Mám 3 polohy roštu, stahovací bočnici, kolejda i vyndavací 2 šprušlíky. Nechtěla jsem žádnou bůhví jak tvarovanou, prostě klasiku, ve který jsme vyrostly všechny a mám ji z 5 tis. slevněnou na necelý 3 i s matrací, takže mamka je tam byla obhlídnout nafotila, prohlásila, že je bytelná. My to zkoukli a o víkendu nám ji přivezou :dizzy_face:
nebesa nebudou, páč jim nějak neholduju, navíc pokud stihnem dodělat ložnici, tak do podkroví je stejně nenarvu :sweat_smile:
No nic, přišel vykořisťovatel, tak já jdu makat, už aby si vzal tu dovolenou :grinning:
15. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
dobre ranko, kocky, tak ja se po dlouhy dobe vyspala celkem fajn, vstavala sem jen jednou, asi ve 4 a zvladla to "jen" s jednema kastanama :grinning:

pekny den.
15. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Ještě teda tabulku stihnu, doplnila jsem i maui, že čeká holčičky(jak psala adaj), aby se nám to líp počítalo :dizzy_face:
adajar - 24let - 14.11. - Kladno - 4tt - 90/97 - chlapecka -KO 14.7.
marsie - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - ASI holčička :slight_smile:, KO 20.7.
jahodarka - 28let - 23.11. - Pha Apolinář - 64 / 70 - chlapa, KO 15.7.
saronka - 27let – 1. 11. Pha Podolí - váha 75/ 78,5kg (+3,5kg), - čekáme holčičku - Sofie, KO 21.7.
rritulka - 34let - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku
kallimer - 26let - Pha - 59 / - čekáme holčičku
maui - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - čekám holčičky
katulka.ov - 26let - Ostrava - 60/ - zatím nevíme
Evanek77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
lulllka30 - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, kluk - jméno nevíme, KO 30.6.
evatk - 30let - 5.11. - Vsetín - 60/68 - čekáme holčičku - gen.UTZ 7.7./KO 1.7.
adelaide03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ - zatím nevíme
saze - 32let - Pha - 72 / - čekáme kluka
lucy82 - 27let - Jihlava - 68 / 79 - dvojčátka holčičky Nely a Sofie, KO 14.7.
kvakulka - 29let - Pha - 74 / 75 - zatím nevíme
orlik - 29 let - 8.11. -Tábor - 69kg/72kg - necháme se překvapit - Honzík/Terezka (Kristýnka) - KO 13.7.
monterka - 32let - 2.11 - Brno - kluk - 20.7
staninka77 -
renat2 - 25 let - K. Hora, TP 4.11., čekáme chlapečka (Jakub), 3D UTZ 1. 7./ KO 20. 7.
jonkar - 25 let, Brno, 73 / 72 – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 9.7.
beranek - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/63kg - chlapeček- jméno je překvapení - další KO 30.6.
lillisek – 29 let - 17.11.- K. Vary - 57/ 60 , čekáme holčičku - 13.7. velký UTZ / 27.7. kontrola
marie_m - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku, KO 7.7.
ircatko - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme - KO 9.7.
rivka – 29 let - TP 27. 11. - Praha - čekáme syna a bude to chobotnička! - kontrola 28. 7.
lucierob - 26 let- TP25.11. (plánovaný císař max. 38tt)-Ostrava-70/73- asi holčička - KO 2.7.
spagetka -29let - TP 23.11. - Domažlice - 68/71 - zatím nevíme - jména? - KO 18.8., 20.7.velký UTZ
evita_ij - 28 let - TP 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/64,5 kg - překvapení pro všechny! - Johanka/Alexander
marikap - 28 let - TP 4.11. - Brno - 51/57 - cekame holcicku - KO 10.7 (Prenatal) a 15.7. (Motol)
15. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobrý ráno holky,v noci byla u nás průtrž mračen,hrůza! Postýlku s prckem budeme mít v ložnici. Nebesa nebudou,páč se mi nezaplouvají a prcek bude spát v postýlce ne s náma v posteli.
15. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno,
musím si postěžovat, protože jen vy mě pochopíte. Včera se moje hormonální nerovnováha projevila naplno. Začalo to nákupy - na prcky měli jen letní věci, tak jsem si chtěla udělat radost já. Když jsem viděla ty velikosti 34,36 a já sahala po L,XL padla na mě příšerná depka, že jsem tlustá a hnusná. Dorazila jsem domů (přítel právě ohobloval prahy) a uviděla ten bordel, začala jsem hystericky bulet, že to nemůžeme stihnout a že přehodím termín montáže kuchyně. Nakonec jsem se uklidnila a šli jsme navštívit rodiče. Ani nevím, co se tam stalo, ale následovala hysterická scéna číslo 2. Završilo se to tím, že jsem skoro celou noc nespala.
Jediný, co mi udělalo radost bylo kopání prďouska. Skoro jako by věděl, že je mi mizerně, dával o sobě hodně vědět a když jsem si položila ruku na bříško, kopal do toho místa. No to se mi chtělo bulet znova. Doufám, že se dnes uklidním.
15. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
krasne rano holky ja se vyspala konecne. :grinning:
15. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
spaaget no nas malej me nechal vyspat asik vi ze jsem byla uplne hotova. :grinning:

jinak nebesa taky nechci no.
15. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno, tak i já jdu pozdravit....ale jen na chvilku, musím se vyčvachtata a pak jedu ke kamarádce, moc se těším :slight_smile: Pokes s "někým normální" mezi 4ma očima (!!!!!) už jsem to potřebovala.
Jinak včera oslava parádní, fakt to byla sranda a super, nějaké fotky přidám na ukázku. dali jsme si s prckem dvojku vína a moooc chutnalo, ale nespal ještě v půlnoci :grinning:
Na ten koncert jsem koukali, začátek byl hooodně slabý, až někdy trapný (Gondíkovi...)...no nevím.

Orlik: myslím, že tvé "hormonální výkyvy" jsou v pořádku, opravdu to chápeme, a má to asi každá, třeba ne v takové míře, ale to k tomu těhotensvtí patří, nemůže nikdo chtít, abychom byly vyrovnané od žzačátku do konce :slight_smile: :grinning:
Já se třeba rozbrečela předevčírem, když jsme jedli...jestli jsem schopná a uvařila dto dobře, jeslti to manželovi chutná apod. TAkže to neřeším.
Prcek to - jak píšeš i ty - vynahrazuje....

A jestli tě to uklidní, tak já taky sahám po vel. 42, někdy 44, takže myslím, že to je L, XL taky :grinning: :grinning: :grinning: Ale tohle teď fakt nehraje roli....
15. črc 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.