• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
orlik no jako nakupy znam normalne to mivam s oblecenim ted nastesti to neresim, ale chapu te. a jinak mas ochranare jako ja kdyz je mi smutno kope. :grinning:
15. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Díky za povzbuzení. Vůbec netuším, co mě to včera chytlo. Zatím jsem těhotenství zvládala docela v pohodě. Možná to bylo i tím děsným počasím.
Dneska mi přišla nádherná kombinéza pro prcíka, tak se tu s ní muckám a představuji si, jak mu bude slušet.
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
orlik ja vcera taky rvala a mela tehu vylev hormonu doma to vis tu vahu vcera. Byli asik skvrny na slunci vis. :grinning:
Je mas fotecku kombinezy???
15. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj, u nás je zase hodně teplo už teď a navíc se mi vůbec nechtělo vstávat... :wink:
Kvakulko, prcka fakt nezalehneš ve velké posteli, navíc tě probudí každý jeho pohyb, takže se člověk skoro nevyspí :sweat_smile: Taťkové jsou na tom většinou líp, ti to tak nevnímají :grinning:
S nočníkem a odplínkováním to není tak jednoduché, my taky nenutíme na nočník, dítě na to musí duševně dospět samo, akorát ostatní příbuzní nechápou, že má pořád plínky, ale co, my to neřešíme.
15. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Hormonální výkyvy v těhotenství jsou taky normální, naštěstí se mi tentokrát vyhýbají, sice občas nějaké náznaky mám, ale docela to zvládám, v prvním těhotenství mi to přišlo mnohem horší :unamused: Hlavně odchod z práce 6 týdnů před porodem jsem prožívala hodně špatně...
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj beranku. :grinning:
15. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Orliku, my taky budujeme nový byt a vůbec netuším jestli to stihneme.... Ale my teď hledáme nějakou dovolenou a pak snad začneme zase naplno budovat, chce to i odpočinek :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
teda holky, u nás je asi konec sveta- tma, hrmí, prší jak blázen a to sa mám trepat na utz aj s malou k Apolinári
to som chcela, že pojdeme brzy a pomotáme na v centre po obchodoch...
15. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
inak Vám prajem krásne ráno, my sme chrneli do 8.hod :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
No nebudu vám popisovat pocity při zkoušení oblečení na konci těhotenství v kabince, depka hadr :grinning: Ale myslím, že v těch kabinkách se nikdo nemůže sám sobě líbit, mám teorii, že tam mají určitě křivé zrcadla, aby si člověk vyzkoušel co nejvíc oblečení :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Lullko, závidím :slight_smile: Ten spánek, ne déšť :grinning:
15. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Adajar, jinak jak holky už psaly, co to, že jste vybrali jiné jméno? Manželův návrh?
15. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Holky to počasí je mazec, vytáhlo mě to nevyspalou z pelechu. V noci dusno a nešlo vůbec spát byla jsem pěkně vzteklá.
lullkA no tady je taky hnus. :grinning:
U nás je krásně, ale to tak hlásili....
15. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
beranek jojo a jedna maminka volala to jmeno tak krasne ze jsem se rozhodlA byt hodna no. Takze taky hormonalni vykyv proste jsem mu tak zacala rikat.

saze ja byla nevyspala nekolik dni tak jsem spala aspon dneska, ale dlouho se to delat neda.
15. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Beránku, my sme kupili Nat už normálnu postel v IKeii, ale tá opica tam nechce spat a stále prelieza ku mne, ked ju tam nechám, tak rve jak das, a tak som rezignovala a nechávam ju u seba a spí konečne celú noc

po prázdninách budem ale nekompromisná a proste v tej posteli spat bude!!!!
15. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Já mívám stavy že se z ničeho nic rozbrečím a nejde to zastavit :slight_smile: U nás byl konec světa v noci a teď je vedro na padnutí!
15. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ber, podla mna vy ste vybrali Eliáša :slight_smile: mám také tušení :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
monter no to nastesti nemam.

lullka jo ten byl predtim no, ale tatinek chtel radsi tohle no a ja ho nechtela dat kvuli tomu ze segra je Daniela no, ale to uz bychom nevybrali nic. A Eliáše nam rozmluvili.
15. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Ad, aj viem, že ste mali Eliáša, ja som myslela na Beránka :slight_smile:
Daniel je hezké jméno :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
lullka jo uz spatne ctui promin. :grinning:
15. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Lullko, Eliáš je hezké jméno, ale my máme jiné :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
beranek vy ho vlastne nechcete rict vid. :grinning:
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky máte někdo zkušenost jaká chůvička je dobrá, myslím ty jak se dají k miminku a když pláče slyšíte je. Potřebuji ji koupit na chalupu a ke tchýni kde jsou patrové baráky a mimi bych neslyšela. Vůbec nemám tušení která je dobrá a jsou děsně drahé.
15. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
saze to fakt nevim
15. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Lulko a je i za rozumnou cenu. Děkuji
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat?
Jmenuju se Olina, mám dvouapůl letou holčinu Veroniku a teď čekáme asi Ondřeje ... sem tam jsem vás chodila šmírovat ... ale nějak nebyl čas ... a tak jsem chodila jen na čumendu a přihlášená jsem byla jinde ... od tama znám Ady ... tak a já nevím co dál ...
15. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
je Oli ahojky. :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.