• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar, kombinéza je bílá - mám ji v albíčku s popisem nová kombinéza. Kupovala jsem ji na mmb - ID 20325. Paní prodává i modré (třeba by se ti pro Danečka hodila) a nové stojí kolem 400,- (u nás v obchodě jsem viděla 900,-). Tak se podívej.
15. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj Slunatko - vítej mezi nás
15. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile: tak tady zuřila nad ránem bouřka,ale už je to snad pryč :slight_smile: no tak hlavně,že je docela ucházejícně teplo :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Slůňátko,vítej mezi námi! Orlík,kombinéza pěkná,já mám půjčenou od kámošky. Má dítko narozené min.rok na konci října,tak je to výhoda :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
orlik podivam se tam. :grinning:
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj slunatko, vítej. Máte vybrané krásné jméno (moje oblíbené). Bohužel mi doma neprošlo - jmenuje se tak náš dobrý kamarád.
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem na kontrole, všechno v pořádku a kluk je potvrzený. ptala jsem se na otoky nohou, protože je mám fakt děsný a dr. říkal, že v podstatě jediný co pomáhá je dát nohy nahoru - hahaha, jak to mám asi udělat?
slůňátko vítej! taky jsem přemýšlela o ondřejovi, ale má svátek v listopadu, to bych mu nemohla udělat..
orlíku - kombinézka krásně mazlící, chválím
malý plzeňský se při bouřce může zbláznit, takže mám pocit, že mi vyskočí z břicha :grinning:
noc teda hrozná, vůbec jsem se s ním dneska nevyspala
15. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
já od jakživa chtěla Kryštofa, ale bohužel máme blbý příjmení - Frydrýšek ... to bych mu nemohla udělat ... :grinning: ... ten svátek mě zas tak netrápí ...
u nás byla bouřka jen v podvečer ... kolem osmé a pak nic ... ale aspoň se na noc osvěžil trochu vzduch a jsem zvědavá, jak to bude dneska ... byla jsem teď plet zahradu ... teda spíš ty kopce hlíny a myslela jsem, že tam umřu ... je tam zase hrozně ...
malá už od šesti otravuje s bazénem, takže když nebude odpoledne pršet, tak půjdem do vody ... včera jsme tam strávily celé odpoledne i s dětma z blízkého okolí :wink:
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jahod gratuluji. A plzensky je natom stejne jako kladensky. :grinning:
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jééé, ad, to je škoda že nemáte holku, mohla by to být kladenka.. :grinning:
15. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
oli no to by byl mazec teda. jina Daniel ma svatek 17.12. takze taky dobry no.

jahod jojo mohla, ale neni. :grinning:
15. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky..
Sluni vítej..stejně se jmenoval můj učitel autoškoly, že by příbuzný :slight_smile:) ??
holky mě se nic nechce..vrrr
Ado já tedy taky docela koukala na to kdy bude mít malá svátek, s tou Sofii nám to vyšlo docela hezky.. 15.5.
15. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jahod - já si v práci přistavuju další židli (natočím se bokem a klávesnici mám napůl mezi stolem a břuchem). Ale ty to budeš mít složitější, já pracuju jen s počítačem. Možná by pomohl takový ten sedací míč? (Nafouknout napůl a šoupnout pod stůl.)

Ahoj nově příchozím :slight_smile:
15. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
saronko, asi ne, my jsme z Brna ... ale víš jak, svět je malej :wink:
15. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Sluně, vítej a přidej se!
Adaj- myslím, že prcek se od nás neopotí, vždyť bude sice mezi námi, ale ne holý tělo na holý tělo a navíc ve vlastním spacím pytli.
Orlíku- hormonální výkyvy mám taky, ale jinačí- strašně mě dokáže dojmout nějaká ptákovina, ale takovým způsobem, že se z toho nemůžu vyhrabat a doslova potřebuju utěšit----no je to sranda
15. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
sluni no právě.. jsem na facebooku a psala mi nějaké holčina, zda nejsme příbuzné má stejné příjmení ale manželova rodina je z moravy a ona ze západu.. no a nakonec jsme zjistili že máme stejného jednoho příbuzného :slight_smile:) svět je malý :slight_smile:)
15. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
riv - mám pod stolem takovou krabici, ale stejně se pořád vrtím a někam odbíhám, takže nohy nahoře moc nehrozí..
jinak dámy - dle mých informací tento týden začínají slevy v nextu!!! :dizzy_face:
15. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Také mám nateklé nohy , ale dneska jsem se ukecala a už mám uvařeno a upečeno - no pekla jsem jen mufíky vanilkové - zas toho mého nebudu moc rozmazlovat. :grinning:
15. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Saze,tak to bych si taky dala,mňam mňam! Já jedu za chvíli k našim a dojedu až večer. Venku je takové dusno,no snad mě neklepne :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vede? Mě celkem dobře. Akorát mě štve, že nemůžu ven. Okamžitě se mi tam šíleně začne motat hlava a je mi na omdlení. Takže pořád jenom ležím v posteli, spím a nechávám se osvěžovat větrákem.
Dneska ráno jsem se postavila na váhu a málem jsem dostala šok. Za poslední týden jsem přibrala 2 kila. Tak jestli to tak s tím mít ležením až do listopadu půjde dál, tak budu mít navrch nejmíň 20 kilo.
Tak nic, tady zase nikdo není tak já jdu pokračovat ve spaní. Mám na to dost času. Malý odjel na 14 dnů k ségře do Německa.
15. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
luci - ahoj, chuděrko malá, musíš ležet a ještě máš malýho prďolku takhle daleko? :fearful: už aby to bylo za tebou, viď?
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahoj jahod, já jsem asi krkavčí matka, ale mě nevadí,že je Robča tak daleko. Jsem zvyklá. Není doma už od soboty.I běžně přes rok je věčně někde v čudu. Aspoň si trochu užije prázdniny, když já s ním letos nikam vyrazit nemůžu.
Ale je to fakt otrava o tomhle horko jenom ležet, ani do bazénu nemůžu. :angry: Ještě, že se mi to krátí. Mám sice termín 25tého, ale půjdu na toho císaře nejpozdědi do 11.11. Takže už jenom 16 týdnů.
15. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Lucierob, vidím, že už máte potvrzenou holčičku? Tak moc gratuluji :dizzy_face:
Mně váha během posledních týdnů skáče o kg nahoru a dolů, taky nechápu. Nohy mi zatím neotékají, ale myslím, že to příjde... Navíc pokud poletím letadlem, tak je to na 100%. U Beatky jsem taky žádné otoky neměla, a pak letěla na Krétu ve 31tt a nohy během letu otekly a odtekly až měsíc po porodu :unamused:
15. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jinak zase není tak špatné na pár dní se "zbavit" dítěte, fakt úleva a odpočinek :grinning: Navíc, pokud je dítě spokojené a to naše si na nás ani nevzpomene, tak co víc si přát....
15. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahojky holky .. tak bohuzel toto pocasi je fakt na pytel rano jsem privezla delniky a v okolo 10 jsem je vezla zpet .. protoze cituji z filmu "chcalo a chcalo a chcalo" ... :angry:
po ceste zpet jsem byla vratit blbe koupeny kliky a rovnou jsem nakoupila lustr a dalsi svetla .. takze teprve ted jsem si konecne sedla, najedla a snad mam snaci si dat ty hnaty taky nahoru - pac jahod - mi taky hrozne natekaj...

vitam Olinku :slight_smile:!
15. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
U nás je hrozné teplo, ještě větší než včera, taky nic moc, byly jsme venku, ale cesta trolejbusem stála za to....
15. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
lucie - jen si hezky odpocin, a nedelej kraviny.. venku si jeste uzijes :wink: :wink: - vzdyt vis, vzdycky muze byt hur, a bud rada, ze treba nejsi v nemocnici .. - drz se!

jinak k memu prijemnemu prekvapeni rano jsem oblekla dziny !!!!! ale jinak jsem jak becka... doma vahu nemam, tak jsem zvedava kolik mi u mudry namerej - asi dostanu taky pojeb jako Ad
:grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
marsie - buď v klidu, já na dnešní kontrole mám + 8 kg - už to neřeším...
15. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
AHoooj

Jahod tak super, že je vše ok až na ty otoky :unamused: Asi na ně budeš trpět. A jak vydím truj nick, tak mám chuť na jahody s piškotama a zakysanou smetanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluňatko vítej :slight_smile:

Mě dneska přišly polodupajdy a čepička chlupatka krááááásný :dizzy_face:
Zítra snad kombinézka a pozítří bílá chlupatka bundička :dizzy_face:

Tady lilo ráno a zase začíná být dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci copak že ležíš, musím dočíst...
15. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
sanus - myslím, že poslední dobou i když mě vidí lidi v reálu, tak je napadá jídlo... :angry: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.