• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jsem zpět z oběda a lovu. Jsem oteklá jak balónek :rolling_eyes:, ale mám tři knihy o dítěti, aby byla mamina chytřejší, a jednu pro sebe, abych se z toho nezbláznila. No a v secondhandu na Pankráci jsem vytahala něco s dlouhým rukávem a na spaní. Všecko v bílé, protože jiná barva se mi nelíbila, nebo se mi nelíbil obrázek. Myslím, že je čas vyrazit do DM pro barvy zn. Duha a připravit rodinu na hippie dítě. :sunglasses:
16. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Jak zvládáte ta vedra??? Hrůza že?
16. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky prave mi odjela navsteva v tom vedru to bylo narocne ach jo.
jinak zitra uz tu bude ten pas podpurny. jdu vas docistpokud to neni 5 stran.
16. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
adell grstuluji.

kalli jsem rada ze jsi ok. :grinning:
16. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
jinak holky koupili jsme kolotoc na postylku. :grinning:
16. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás zdravím v pernu, nějak jsme nestíhala, prala jsem (viz albíčko :slight_smile: lítala po městě apod. Takže jsem třeba průběžně něco dočetla, zkoukla alba a nové úlovky (mooc pěkné) a už jsme neměla sílu napsat.

Ad.: Jéé vy už máte kolotoč?? zo je super, vyfotit, jasný :wink:
16. črc 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
holky, pocasi fakt hnus, dneska jsme meli dalsi narocnej den, nejdriv dr s tou sadrou a ted jsme se vratili z bazenu, kuba vodu miluje a je fakt, ze to je asi jediny, co ho unavi, takze jsme tam radili,ale asi 3x me nechtene kopnul do bricha :frowning2:

jinak dneska na tom RTG mi rekli, ze ho musim drzet kubu, nevim, esi me to ozarilo, pac sem mu drzela tu ruku, mela sem nejakou ochranou vestu, ale stejnak, snad to bude ok
16. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
renat jo vyfotime ho jen jsem dneska uz lina a musim vyprat sedacku Ach jo. jinak kolotoc je i se svetylkem a medvidkama. ty jo ty jsi aktivni to je husty.

marie urcite to bude v pohode to rtg v dnesni dobe uz je toho zareni malo. A ta vesta je olovena taskze clona. :wink:
16. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Ad.: no jasně, nemusí to být hned :slight_smile: až na to najdeš chviličku...Aktivní?? no nevím, kdybys mě viděla okolo třetí jak jsem ležela ... tak nevím :slight_smile:

marie: určitě to bude dobré, snad věděli, co dělají a ta ochrana - jak píše ad. je určitě dobrá
16. črc 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
renat vyfoceno uz to jdu dat do alba. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak ja uz toho mela dost taky.
16. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
renat uz tam je. ten kolotoc.
16. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak já už taky něco vložila do albíčka, jsou to první úlovky, většinou z bazárku :slight_smile:
Teď půjdu žehlit už se malilinko ochladilo a děcka v sobotu odjíždí na soustředění, tak musím :frowning2:
Jinak synátor má dnes 16 let, tak slaví :grinning: už se těším v jakém stavu přijde !!!!
16. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Ad.: jéé ten je krásný, kolik stál? Nemá chybu .-)
16. črc 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Rrit tak prejem vse nejlepsi k narozkam. A jdu se podivat na ulovky.

Renat stal 800 coz je docela dobra cena. :wink:
16. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
ahojky holcinky!
moc vas zdravim .. uf.. sem to jen zbezne docetla ..

marikap- holky drze se! je mi to moc lito, ale urcite je to velka bojovnice a neda se!
sanu - teda jak jsi mou tabulku dovedla k dokonalosti :wink:

ja jsem uplne hotova ... vcera jsem byla s kamoskama v baru - vydrzela jsem az do 12!!! a rano v 7 jsem uz jela vyzvednout účka .. a cely den jsem hakovala ..uf...
cely den nemuzu dychat a mam nohy jako konve!!!!
16. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
marsie musiis se viic setrit holka.
16. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
rrit je pekne vecicky.
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Ad to jen začátek :grinning: , po děckách nemám schované vůbec nic, tak začínám od nuly.

Ty jsi ulovila pěkný kolotoč za super cenu, fakt se mi líbí :wink:
16. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
rrit no v pompu ho meli.
jinak jako ja spousty veci budu muset dokoupit taky. :grinning:
16. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ritul - hezky vecicky :wink:
16. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Rit,krásný věcičky. Ad,nádherný kolotoč. Ty vedra mě taky zmáhají ale už mají přestat. Celý odpoledne sem tu měla kamarádku s dvouletý synkem a můžu říct že hrůza. Doufám že budeme mít hodnější dítko :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
monter :slight_smile:)) jasne ze budeme :slight_smile:)

holky, ted jsem vylezla vany .. chci se zeptat.. nepozorujete zmeny na bradavkach?? me snad normalne ztmavly ..
jinak jsem nalila na nohy francovku, smrdim jak babka, al snad to pomuze a splasknou :wink:
16. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Marsie,mě neztmavly ale mám je takový celý vystouplejší.
16. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Mar jsem se včera večer nudila, tak jsem to tak trošku zpřeházela.... :sweat_smile: :wink:
A bradavky no já spíš pozoruju jestli se mi zvětšujou, jak píšou, ale myslím si, že zatím žádná změna :grinning: Jsem si je měla na začátku změřit :grinning:

Holkky pěkný úlovky. To u mě jestli bude takové počasí, tak budu nakupovat jedině přes MMB nebo až na podzim, páč v tomhle nedám ani ránu :unamused:

Ráno jdu na bodanec do prstu před tou cukrovkou v úterý, tak budu muset vstávat, ale aspoň nebude ještě hic...

Tak se dneska loučím zítra nějak nakouknu paaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile: tak vedra jsem kupodivu snášela docela oki,a dokonce mám posekáno :slight_smile: teda tu jednu část, ta další mě čeká příští týden :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobre ranko, dneska bude asi dalsi teplej den, co? :angry: :grinning:
17. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
dobre rano - uz jsem zpet i s delnikama, povesene pradlo, umyte nadobi a ted jsem si konecne sedla ke kave ..

dneska hlasim parak .. snad ani nebudu vylejzat... ani koupat se nemuzu, kdyz tu mam ty úkáčka.. no, nevim jak to dnes vydejcham ... BIO je dnes na 3ce a tlak klesa... takze fakt super ..
17. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno, tak dnes to opravdu vypadá na mega pařák, takže taky budu raději doma pěkně v chládku...
Jdu ještě hodit jednu várku do pračky, ať to to sluníčko zas trošku vybělí.

A pak musím poklidit, přijede známý - bude tu do zítřka, tak musím připravit v pracovně nocleh...
17. črc 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
tak holky, dnes mame výroci - jsme 23tt :grinning: - k teto udalosti jsem vam vyfotila "balony"... :grinning: :grinning: (ten modrej je na cviceni a ten ruzovej to je me bricho :grinning: :grinning: )
dobry ne? to je slusnej Pivrnec!!
17. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
renatiku ... hezky ty plenky :wink: ... ted jeste to nadseni ... pockej za chvili - zase musim prat ty po.... pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.