• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie: akorát jsme koukala, sluší ti to, bříško je fakt kouzelný, moc hezký a pak jsem přemýšlela nad těmi míči..fakt jsme se zasekla..jsme si říkala, kde jsem je viděla..a nenapadlo mě, že je mám v ložnici, jen žluté...no pako, to už je asi tím horkem.

Jinak se mi moc líbí ta podložka (přebalovací, popis "no nekupte to"), kdyby sis si vzpomněla, kde si to koupila, můžeš se podělit????
a ta zavinka s krajkou (béžovo hnedá) je taky super, vím, že mi ji asi před 14 dny ukazovala mamka, že se jí líbila...

Jo s těma plínkama máš pravdu...to bude něco jiného...teď jsou krásně bílé,... bez fleků...
17. črc 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile:)) no nevim, jestli je kouzelny.. uz mam problem vlest i do auta!!!
mice jsou fakt gut .. ja mam velke problemy s pateri a bala jsem se aby me to nechytlo v tehu.. protoze to fakt nevim co bych delala.

predlozka je z mother care - ca za 300 ve sleve, jeste tam meli takovou zlutavou a tu pak ve druhe vlne slev dokonce zlevnili na 180?! ale nevim, jestli jeste ji tam maji...
17. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky, tak s počasím jsme na tom stejně ... jenže malá už otravuje, že chce ven ... takže mě se to asi nevyhne ... nasadím kšiltovku, sednu do stínu a uvidíme, jak to dopadne ... jo, taky jsme zapomněli večer přikrýt bazén (malá mi usnula v autě, když jsme jely od mamky, takže jsme toho s manžou využili a dali si noční koupání) a už chce jít do vody ... ale zrovna na tu stranu peče slunko jak ďas ...
taky jsem včera zjistila, že se nám po tom dešti hnula terasa, tak to Zdeněk obhlídl a už to vymyslel ... ukáčka dají dolů palisády, terasu rozeberou a na svah dají nějaký sítě, do kterých budu moct udělat skalku, ale zároveň zpevní svah ...
já naštěstí schovala takový věci, jako kolotoč, lehátko atd. po verči, ale byli jsme na pouti v Lysicích a tam borec prodával dětskou skládací postýlku za 399,-, tak jsem neodolala ... zkusím najít nějaký fotky a hodím to do albíčka, ale nevím, jestli hned, jestli mě malá nechá ... teď si pustila Snehurku, tak je chvilku klid
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
jé, tak to já udělám večer ... musím je pozmenšovat ...
teď vemu malou ven, dokud tolik nepaří
17. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Slunatko - opatrně venku tlak jde hodně dolu. A to vedro bude děsný. Všem přeji krásné ráno
17. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
marsie: děkuji, je moc hezká (podložka), ale asi už nebude, pro nás by to stejně nic neřešilo, do Prahy se nechystám...takže osdu..ale líbí se mi :frowning2: :frowning2: ale nevadí.

slunatko: já budu ráda když venu pověsím prádlo, už jsem decentně vykoukla z okna a teda fakt děs...takže opatrně, opravdu hodně ve stánu, čepici..nějaké vzdušké oblčení a vodička...

Já zas vybíírala na mmb :slight_smile: ale tentokrát pro sebe, hihi :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Renat - i sobě musíme udělat radost. Holky vy tak úžasně nakupujete. Já nee, strašně jsem toho dostala od sestřenic . Dokonce krásný kolotoč nad postýlku na dálkové ovládání a sestřenka říkala že když ho dálkáčem zapnula tak ji vypnula telka. :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Včera mi volala manželovo mamka že koupila plínky - látkové a nafukovací válec, a že viděla super kostky. Tak já asi budu kupovat jen drogerii. Už všem kamarádkám hlásím ať kupují věci na půl roku, že toho malého máme hooodně.
17. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
saze: no to je ale velká výhoda... :slight_smile: já taky něco dostala, ale málo...měla jsme slíbené od kamarádky, ale akorát mi psala, že neplánovaně otěhotněla...takže se jim to bude hodit :wink: ...Mám z ní ale moooc velkou radost :slight_smile: :slight_smile:

ten kolotoč je dobrý, no jo ovladač jako ovladač, jsem se pobavila :slight_smile:

Jinak můžete kouknout do alba, dala jsem tam látky, co jsem koupila na povlečení. Jednu do kočárku a jednu zatím do postýlky...
17. črc 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoooj

Holky to zase bude co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bodanec do prstu mám za sebou až na ten hlad ráno se to v poho dalo, v úterý ten test, tak jsem zvědavá. Můžu si s sebou prý vzít i trochu neperl vody, pro stav nouze, tak jsem aspoň za to ráda.... :slight_smile:

Marsi taky už máš hezkýho pupíka :dizzy_face:

Mě dneska snad přijde konečně ta kombinézka, asi jim je na poště teplo, tak dělaj chudáci pomalejc. Se jim nedivim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu juknou co mi řekne meteopress :wink: :sweat_smile:

Špuntová se mi tady proťukává skrz břicho :dizzy_face: a já se jdu přelvíknout a pít a pít a pít!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem nějaká dehidrovaná :confounded:
17. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky..
Marsi krásné bříško..takové malé..proč já musím mít jak kdybych čekala dvojčata možní i trojčata :slight_smile:) dneska se asi zase vyfotím
V MC mají ještě slevy? potřebovala bych něco koupit pro kamarádky..
dneska se mi stala taková zvláští věc..jsem se tulili s manžou a normálně se mi z prsu na tričku udělalo mokré kolečko..jako dříve mi trošku vytékalo malezivo ale toto se mi fakt nikdy nestalo..
17. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
A co mě moc zajímá jak usínáte a jak spíte a jak dlouho spát vydržíte??????????????????????????????????????
Já usínám naprosto příšerně i když se mi spát chce, tak zabírám tak kolem 2 ráno, pak se pořád budím a třeba se o půl páte proberu a usnu třeba před šestou a pak jsem celej den jak když mě praštíte motykou :confounded: :confounded: :confounded:
17. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
usínám hned..včera jsem u kriminálky během reklamy..ale k ránu se vzbouzm a tak.a.si je to i tím břichem ..jsem dost zvyklá se v noci často otáčet což ted moc nejde :slight_smile:)
17. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Sanusko usínám příšerně a když usnu tak už spím. Teda až na dnešni noc, máme v bytě děsné vedro a pořád jsem byla vzhůru.
17. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Přeju hezké dopoledne, doháním resty v práci po včerejším flákání a nestíhám vás ani dočítat. Ty vedra bych zrušila, nejsem schopná normálně fungovat. Ani prckovi se to moc nelíbí - aktivní je akorát, když jsem v práci (mám tu klimatizaci) a večer, když se trošku ochladí. Jsme oba prostě zimní děti a vedro moc nemusíme.
17. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
A co se spaní týče - to je taky hrůza. Jsem na tom stejně jako Sanuska, nemůžu usnout i když jsem unavená a pořád se budím. Většinou když přilehnu prďouska. Neumím spát na zádech nebo na boku.
17. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky a pupicci.

marsie krasne brisko.

Oli no aspon budete mit zpevnenej svah a bude to lepsi. :wink:

orlik prace tu mam hodne po vcerejsi navsteve. :wink:

holky jinak k obedu budu delat smazeny syr z bramborem jen polevku nevim.
17. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Adajar - jedu na oběd. mnam
17. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
saze hm no ja si ho budu muset udelat sama. :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Já tady mám zbytek rizota. Tak to dojím a odpoledne vyrážím za mamkou a babičkou. Dneska ji pouští z nemocnice. A na chalupě bude příjemně. Je to starý kamený baráček.
17. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
saze no ja mam chatu taky kousek, ale mamka tam nejezdi a sama se tam ted bojim. A rizoto mam taky, ale sem to zapomela uklidit vcera.
17. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Dobré dopoledne. Tak jsem si říkala, jak budu akční, a zatím akorát kašlu a hledám plíny. :confounded: Momentálně vítězí látkovky haipa-daipa (spíš že jsou české, vypadají rozumně a nemám na to studovat miliardy systémů, jak Plivníkovi zapínat plíny - připadá mi strašlivý, že na dítě aby měl člověk pomalu doktorát. Dřív byly čtvercovky a pak čtvercovky a jednorázovky, to se to vybíralo! :grinning: )

Saze - taky moc nenakupuju... Zatím mi hodně věcí připadá zbytečných, tak čekám, až mě to přejde. Vybraný mám akorát šátek na nošení a teď ty plenky, jinak jsem dostala pár věcí od našich (po celé rodině, bo jsme byli taková chudá rodina z Heřmaně :slight_smile: , takže to dohromady vláčelo někdy až pět dětí, ale ono se to dětské neonosí, a když si mám vybrat, jestli kupovat dupačky na spaní z bazaru nebo stejně neoprané "v rodině", tak si klidně nechám ty rodinné, i když jsou starší než já). Chystám se to sepsat, co musím ještě dokoupit, ale v zásadě mám dojem, že toho moc nebude. O to víc padne na přebalování a kočár a tak, ale to až se někdy smotáme a půjdem s mužem na větší nákup.

Saronko - vy všechny máte super bříška. Mě si Plivník pořád nějak všeobecně rozšiřuje, ne a ne mi udělat buben, jak by se mi to líbilo. :grinning:

Sanus - zatím usínám normálně a vzbouzím se taky normálně. To jest spát tak v jedenáct, když nejsem v práci, v půl jedné, když jsem, vstávám vždycky kolem sedmé až osmé (občas se dospávám přes den, než jdu do práce, tak hodinku). Akorát chodím někdy v noci na záchod, ale to mě moc neprobudí, zvykla jsem si. Dneska si třeba nemůžu vzpomenout, jestli jsem byla, nebo ne, myslím, že jo... Ale prostě dojdu a znova zalehnu a okamžitě spím... :dizzy_face:

(A než skončím, bo jsem se strašně rozkecala, tak na vedro doporučuju větrák. Máme stojací, koupený kdysi asi za pět stovek - v noci bych bez něj vůbec neusnula.)
17. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
tak tady začal foukat příjemnej větřík, tak jsem vzala malou do bazénu ...
jinak se spaním jsem tak unavená, že usnu kdekoliv, kdykoliv (dnes jsem spala v obýváku) a malou ani neslyším ... musí k ní chodit Zdeněk ... ještě, že ho mám ... vůbec nechápu, jak bych to dělala, kdyby on měl noční nebo s náma nebydlel ... je to zlatej chlap ... hned jak večer dojede z práce, tak se o malou nemusím starat, jen nachystat večeři a pak už o ní nevím ... hrozně mi to pomáhá
kor teď
17. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Riv- mně si taky ten malej loupežník/ice nějak rozšiřuje a vytahuje se svisle vzhůru, takže sice už tečuje bránici, ale pupek ze strany moc nevypadá na druhou polovinu 6 měsíce. Ráno jsem ho vyblejskla, pročež večer dodám fotku- zato mi nějak "baroknějí" stehna a dekolt (mimochodem bradavky mám jak černoška, podivná pigmentace). Četla jsem, že v těhu se v horní části stehen a rukou přibírá zvláštní tuk, který se pak spásá kojením- no tak doufám, že ty zásoby Valihrach zase pěkně vysosá...
Haipa-Daipa jsou považovaný za dosti dobrý plenky- asi chceš kalhotový plenky, ne? Jinak se můžu zaručit za to, že ve všech diskuzích říkají, že nejlepší svrchňáky jsou podle nich Imse Vimse Organic- ohledně těsnění a vůbec dobře sedí- stojí kolem 300kč- beru je taky.
17. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jinak vedra snáším hodně blbě, protože mi příjde, že je tak o deset stupňů víc- dřív jsem takhle hekala až tak při 35 ve stínu. Nějak se přehřívám a Valihrášek je taky celej zavařenej- a jak říká Orlík, moc se nehýbe- celej já
17. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
kvat pak posli mi odkaz do IP az prijdou prachy tak si je koupim taky. :wink:
17. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Tý jo já koukám, kolik z vás tdy bude látkovat... :zipper_mouth:

Jinak já spím realtivně dobře (když necourám celou noc na wc), ale usíná se mi špatně...teda spíš se mi hledá blbě poloha...už ani ta moje "stabilizovaná" není ono, když se jenom na milimetr přetočím na číst břika (z boku), tak se to setká s odporem.
Jinak u nás taky hezky fouká (dokonce někdy hodně), tak to není tak nejhorší :slight_smile: Dokonce jsem vyžehlila i ty včerejší plíny..
17. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
renat ty budes taky latkovat?? jinak jsi akcni.
17. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ad.: ne ne já ne!!!!! U mě jasné vedou jednorázovky... :wink:
17. črc 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
renat hm no ja chci latkovky na doma proste to kombinovat no. A kamoska si to nemuze vynachvalit.
17. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.