• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad.: no jasně, je to na každém, pro co se rozhodne...já si to ani neumím představit.. :wink:
17. črc 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
renat jojo proste kazda to mame jinak.
hele drobek snad vi ze o nem mluvim jelikoz kope jak zbesilej a nebo spis zacalo byt vedro coz je taky moznost pac pres den je posledni dny vzhuru a v noci spi.
17. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jasný...
Tak to mi máme od rána klid...asi lenoší :slight_smile:

Jinak si mě navnadila tím smažákem...ale při představě, že mi tu bude smrdět ještě olej..no nevím. Juknu, co tam mám. Večer půjdeme asi se známým na večeři :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
renat no jako ja tim ze ho budu delat sama tak to jde a nastesti mi olej tolik nesmrdi. No nasemu uz je asik vedro tak je vzhuru chudacek mu to nedela dobre. Ale aspon spi v noci.
17. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
tak ja teda spim jak dudek... a s usinanim nemam problem

kvakul- no, to jsem rada, ze to slysim .. a kdy se ti to udelalo? me nejak tento tyden a vcer jsem se toho uplne lekla! fakt jak domorodec!!
17. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
dobré dopoledne všem :slight_smile:
tak já se po ránu pustila do praní a úklidu :slight_smile: jedem na víkend do toho německa,tak toho dneska musím stihnout co nejvíc :slight_smile:)))

marsie: :slight_smile: ty jo,ty máš takových věcí,že se mi z toho motá až hlava,já jich mám zatím jenom pár :slight_smile: tak to mám asi co dohánět :slight_smile:

ale mám radost,že mám objednanou už komodu s přebalovákem :slight_smile: a taky jednu zimní budničku s oteplenýma kalhotama :slight_smile: a teď mám ještě zamluvenou jednu kombinézku a uvidíme,jestli vyhraju v aukci druhou :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
marsie bradavky mam taky tmave hodne za poslednich 14dni stmavli, ale to je v poradku proste mame hodne pigmentu no.
17. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
JInak rivka: nejdi sama, taky mám spoustu věcí po nás (po mě a po sestře) a to jsou kousky víc jak 25 let staré...a jsem na některé hrdá, protože takové modely, to se jen tak nevidí.....Akorát jsme to hodila do pračky...něco je s flíčkem, ale na chatz pak dobrý :slight_smile:
A našla jsem tam super košilky..takové ty vesnické, občas jsou vidět ve strých pohádkách a filmech (mylsím, že Sedmero krkavců) - takový jen ty lehký s rozhalenkou, kluci tam běhají jen v tom..a to je kvalita tenkrát ještě z Německa (vých.) :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Holky, už jste přemýšlely nad dětskou kosmetikou? Máte některá zkušenosti se značkou Seba med? Já jsem ji včera zkusmo učmuchávala a nádherně miminkovsky voní.
17. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
¨Teda holky já mám bradavky v naprosto normálním stavu až někdy jsou citlivější jinak ok.

Spaní vám závidím, dneska jestli se rapidně večer neochladí, tak zkusíme večer klimošku před spaním nebo během noci větrák....... snad to zabere, protože to bezesné motání sedání po posteli je ubíjející :sweat_smile:
17. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jo a Renat já taky budu jednorázovat, jedině kdyby mi zbylo jooo času, tak se začnu zabejvat látkovkama, ale určo pojedu jednorázovky :wink:

Orli tohle vůůůbec nevím, jen vím, že někdo z holek si chválil takové ty staré levné kosmetiky nevím jestli např rybilku a nějakej ten olejíček taky za pár korun co už byl za nás, že špuntě mělo po těch novejch vyrážky..... Tak netuším...

A kdy začnete prát věcičky???????????????????????????????????????????????????????
17. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
orlik no ja jen podle toho kolik se kupovalo v praci a docela byla vyprodana porad. Jinak prej johns spousty detem dela vyrazky. Ale jakou budu pouzivat nevim.
17. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Kvakul - á, tak TO je ta ohavnost, která mi vyrostla na rukou. Co jsem odešla z knihovny, tak mi odumřely svaly (bodejť, tam jsem aspoň něco zvedala, tady maximálně prsty nad klávesnicí), a teď je to ještě horší, tak poslední tři týdny :rolling_eyes:

Jinak haipy jsou v podstatě kalhotkové, akorát se musejí trochu skládat, takže takový mezistupeň. Ale žehlit se to nemusí, to by mi vadilo nejvíc - připadá mi, že s nima není o moc víc práce než s jednorázovkama... Co budeš dávat ty, čtverce?
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Sanuska: uff to mi spadl kámen ze srdce, že nebudeme sami...myslím, že mě času asi moc zbývat nebude :slight_smile:

Jinak já peru už teď...ale jsou to vci, které fakt ležely dvacet let ve skříni, takže si myslím, že to pak otočím ještě jednou....

S tou kosmetikou, ono to bude asi potřebovat vyzkoušet, protože jak se tu už psalo, mohou být prckové alergičtí apod. taky jsem nad tím přemýšlela, ale na nic zatím nepřišla...
17. črc 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
renat kosmetiku ndecham az na podzim.

rivka mas pdkaz na tyhle plenky?? holky ja prave jeste moc nezjistovala. jake jsou moznosti.
17. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
kamarádka mi chválila Johnson :slight_smile: že prý to měli i v porodnici a její prcci to snášejí skvěle :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
ad.: my taky :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Renat - to já mám dokonce kombinézu ze Západu, ze zhýralého Rakouska! :grinning: Teda po mně.... :sunglasses: Ale dost mě bavilo se v tom hrabošit - mamina dokonce vytáhla jedny dupačky, které jsem nosila - táta prý odnášel do práce nějaké roztrhané věci "na hadry", ale tyhle dupačky vytáhl z hromady a odmítl je dát, že si je schovají, bo mně v nich pořád vidí, jak se hraboším u vody (naši jachtařili, takže jsem spoustu času strávila u nejrůznějších vodních ploch, dost často přivázaná ke kolíku, provaz tak dlouhý, abych mohla po kolena do vody, a nedosáhla mamině na vařič, kdyby mě náhodou začal zajímat víc než voda :grinning: ).

Jinak bradavky mám od začátku dost citlivé a už dost dlouho tmavší než normálně. :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
lilisek to je presne kazdej to ma jinak proste chce zkouset kazda rekne neco jineho.

renat :grinning: :grinning: :grinning: pockej budeme mit i stejnou kosmetiku. :grinning: :grinning: :grinning:

rivka jojo taky mam par paradnich kousku jeste po tatovi to vis detem se driv psali iniciali na dupacky a jelikoz tata je kocourek tak mel kocku no. :grinning: :grinning: :grinning: A ty jsou paradni a ja v nich taky byla a nas mladej taky bude jsou v paradnim stavu.
17. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Adaj - http://haipa-daipa.com/ (snad se to tu smí) je přímo výrobce, zvažuju tu menší sadu a typ pastelka (je prý větší, do obyč plínek měly maminy problém dítě kolem roku zapnout). Sice hodně lidí říkalo, že jim nevyhovoval jeden typ látkovek na celou dobu, ale mně připadá, že tohle je "jen" plína, čtvercovky se taky neměnily... Svrchní kalhotky můžu jiné zkusit vždycky (kouknu na ty, co říkala Kvakulka).

Jenom přemítám, co na noc, jestli být líná a jednorázovkovat, nebo zkusit něco jiného (all in one třeba - jedny na zkoušku)...
17. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
sanus - me se pracka nezastaví :grinning: :grinning: :grinning:

holky, s tou kosmetiku pozor - podle me je johnson normalní sajrajt .. po tom se osypu i já natož to nebohé dítko... ja budu kupovat hipp nebo ten seba med .. rybilku urcite je super!! a bepanthene na opruzeniny..
17. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
rivka ja teda na noc budu asik davat jednorazovky radsi aby nebyl prcek opruzelej.
17. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Na ten Johnson jsem taky slyšela hodně negativních reakcí - je prý hodně parfémovaný. Já používám už roky ty jejich dětské šampony a jsem s nimi moc spokojená. Tak nevím.

Já mám pocit, že to vůbec nestíhám. My budeme v srpnu a září dokončovat tu rekonstrukci (snad), do toho nastupuje moje zástupkyně a bojím se, abych byla v říjnu schopná všechny ty nákupy zvládnout.
17. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Já kombinézy ani bundy a oteplené kalhoty nebudu kupovat. Máme v kočárku termofusak do kterého se mimčo dává jen v dupačkách jinak by se mohlo přehřát . A pochybuji že prcek bude do 4 měsíců venku mimo kočár nebo autosedačku.
17. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
orlik no jako ty mas jinou pokozku nez dite vis to je to prave. Jinak kosmetiku se budu snazit ziskat vzorecky.

saze no to je vyhoda. :wink:
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Jojo proto jsme ho koupili byl o 1500 dražší než normální fusak, ale člověk zase ušetří na těch věcech
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
saze ja teda kombinezky koupim pac mam 2 fusaky oba jsem dostala a jeden je beranek.
17. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Já jsem také myslela , že je budu kupovat ale pan prodavač když jsme kupovali kočár a fusak mě vyvedl z omylu, že bych mimčo přehřála. Tak jim budu věřit.
17. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
já se přidávám k jednorázovkám ... při Verči jsem si naivka myslela, jak budu látkovat, tak jsem nakoupila plíny ... no a zkončilo to asi po měsíci, kdy jsem odmítala furt prát ... :wink:
já už po nás nic nemám ... po verči jsem už taky poprodávala, protože ona vypadala jak kluk, tak jsem ji cpala do růžovýho ... stejně to nepomohlo ... babky se mě ptaly kolik je chlapečkovi měsíců atd. :sweat_smile:
měla jsem super kombinézu po malé, bílou s púem, ale někomu jsem ji půjčila a nevím komu :unamused: ... to je na zbláznění ...
17. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Riv se musím řehtat tomu kolíku :grinning: :grinning: :grinning:

Kosmetika, vyhovuje každému prosstě něco jiného, musí se to vyzkouušet no.....

Přišla mi kombinézka, je super, ale myslela, jsem, že bude menší když je to 56ka. Aby v tom špuntová neplavala :sweat_smile: Aspoň jí bude dýl..... :slight_smile:

Saze no já bych na to asi nesázela a možná bych jednu teplejší věcičku pořídila, nikdy nevíš kdy budeš potřebovat špuntě vyndat................... Ale to jen můj názor :wink:
17. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.