• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Riv- a jakej šátek na nošení pořizuješ? A kapsu- takovou tu na zimní nošení?
17. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
Mám skoro všechny oblečky ze sekáčů, podařilo se mi sehnat samý mně milý barvy- hnědá, béžová, zelená, proužkovaný věci, z valný části jsou to věci od "lepších" firem z pěkný, tlustý bavlny, takže to jistotně něco vydrží.
Jinak manžel začal říkat prckovi Sasha Baron Cohen......
17. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak tohle je myslím slušně alternativní dupačka:"hnědá uprostřed"- to tě, Riv, uspokojí, ne?
http://www.fler.cz/zbozi?id=184180
17. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky holky uz zase nespim to je v prcicich. :angry: A to jsem tak utahana.
18. črc 2009 ve 02:22  • Odpověz
Tak na sanusu jsem už pozdravila, tak ještě tady :grinning:

Všem přeju krásné ráno a hezkou zamračenou sobotu :grinning:

Ano moje nespavost vyvrcholila, usnula jsem někdy po 23 hodině a vzhůru jsem od 2...
Tak doufám, že ještě dneska nějak zaberu bo mě už švihne.

Tak jdu juknout na net a nějak během dne juknu.

Tak pa a broou :grinning:
18. črc 2009 v 05:12  • Odpověz
Dobré ráno,maminy! Ad,Sanus,vy chudery malý nespavý! Se nedivím že ste nespali taky sem blbě spala,v noci bylo vedro. Za chvíli jedeme do Zlína omrknout kočárky. Jak dovalíme,tak se ozvu. Zatím pá a pěkný den :slight_smile:
18. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahojky Sanus koukam ze mas stejnej problem jako ja. :grinning:
18. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
monter pak napis jakej se ti libil. :grinning:
18. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla - to je hrůza, když to chvilku nechám.. :slight_smile:
dneska byla teda fakt pekelná noc, ale tuhle broučkovi odpustím, protože změna tlaku byla asi fakt obrovská + bouřky, které on fakt nesnáší.. , když si vezmu co to dělá s dospělejma lidma, co to asi musí dělat s těma našema miniaturama v břiše..
18. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojda, tak jsem vytuhla od 6 do 11.30, uvařila špagety a půjdu pokračovat.

Dneska je úžasné počaší!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Monter, doufám, že máte foťák, aby jsi nám sem varianty mohla šoupnout nebo dokonce favorita :wink:

Ad no hrůza, dneska budem spát v obýváku. Jedině, že by se už víc neoteplilo a ložnice vychladla..... uvidíme.

Jahod taky jsi v noci trpěla, no jo chudětům, to jejich cítění dá taky echo, že mamka není zrovna ready to sleep :sweat_smile: :unamused:

Odpol juknu.

Třikrát hurá chladném dni!!!
18. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Kvakul - šátek tenhle: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=3&zbozi_id=Storch20
a kapsu tuhle: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=181&zbozi_id=HoppK2

Kam na to do těch sekáčů chodíš? Já jsem zatím zvládla jenom dva, ale v jednom samé letní (krátkorukávové) věci, v druhém jsem vzala pár bílých kousků, že buď tak zůstanou, nebo je obarvím, když budu mít náladu.

Akorát nevím, jestli by mi doma dupačky s hnědým prošly :grinning:
18. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky sme konecne doma! Kočárků plno hezkých ale favorit zůstává V Cross. Ještě sme ho neobjednávali,páč sme se shodly že je brzo. Malému sme koupily maskáčovou mikinu a sobě sem si pořídila po menším hysterickém záchvatu 3/4kalhoty.
18. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky tak jsem poobede meli jsme kachnu se zelim a bramborovim knedlikem. :grinning:
Jinak se asik natahnu a trosku prospim aspon pres den kdyz je ted dobre docela. jinak mam uklizeno i po mastnem obede a veceri mam vyresenou. :grinning:

Jahod no me to rikej malej nesnasi dunive zvuky. :grinning: Holky koukam ze dneska spali vsichni divne no.

sanus me se v obyvaku spatne spi pac v posteli je v posteli no.

riv satek peknej ta kapsa mi prijde brzo pro malicke dite na zadicka, ale to prijde me. :wink:

monter prosimte jakaej hysterak???
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Asi to máme všichni stejné že když je bouřka tak dětičky divočí :slight_smile: a taky se prej za bouřek rodí nejvíc dětí. Ad,nedovedeš si představit jaký sem měla problém sehnat tříčtvrťáky a asi v pátém obchodě sem to už nevydržela a rozbrečela se,že sem verliba a budu chodit nahá :slight_smile: Co ty hormony dokáží,hrůza :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
monter no to ja mivam normalne kdyz nejsem tehu :grinning:. Jako manza semnou na nakupi nechodi kvuli tomu. :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Můžu říct že to byla fakt hrůza! Nakonec sem sehnala volnější na rostoucí bříško. Doufám že už dlouho nic nebudu na sebe shánět jinak se picnu :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Ad,teda vy si baštíte,kachničku,zelíčko,knedlíčky :slight_smile: Taky bych si dala jen místo kačeny něco jiného,tu nejím. Zítra budu dělat roštěnky,tak se už na ně těším :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
monter jako ja nemuzu sehnat svetr.
jinak my meli i dve porce kurete. :grinning:
18. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
Monter my máme V crossa už přes měsic doma :sweat_smile: A to jsme ho ani obědnávat nemuseli, zacálovali jsme, naložili jsme a jeli jsme :wink:

Ad no kdyby mi to někdo dal pod nos, tak bych si taky kachynku dala hmmmmm. Ale dneska jsem bylal ve formě jen na špagetky :slight_smile:
A v ložnici se mi taky spí nejlíp, ale bylo tam fakt nesnesitelně, tak pak to bylo v obýváku jako vysvobození.

Monter já taky budu muset koupit nějaké kalhoty s těhu "výstřihem" pro břicho. Spoléhám na Zaru nebo HMko, tak uvidíme..... :sweat_smile:

A jdu dál okulovaat oko, nejde mi pořádně zabrat....
18. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
sanus no jako varili jsme s kamodskou spolu vis, :grinning:
Jinak jsem utahana, ale usnout nechci abych v noci spala.
18. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Ad,vy si teda žijete :slight_smile: Před těhu sem nebyla žádná drobulinka takže trika,haleny a svetry mám delší a volnější a oblečuje,ale sehnat kalhoty jak krátké nebo dlouhé,to je problém. Obleču,ale nezapnu : ) Sanus,ve Zlíně sme na V cross narazili jen v jednom obchodě a neměli tam barvu která by se mi zamlouvala. Navíc ho doma ještě nechci a naši ho taky doma nechtějí. Všichni sme pověrčivý :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
monter ja kocar budu kupovat po 30tt a dam to ke kamosce.
jinak zijem tak jednou za cas no. :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Adaj - to je jenom zahřívací kapsa, to mimčo je normálně vázané v šátku a kapsa přes to :slight_smile: Kachnu bych si taky dala říct, na kachní já strašně trpím :slight_smile: Ovšem já jsem dneska měla dvě housky se sýrem - v jedné haksně housku, druhou na klávesnici, nějak je moc práce :confused:
18. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ad,my ho budeme objednávat asi někdy kolem září a do porodu bude u našich. Teď nám to ještě příjde brzo stejně jak tobě.
18. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
rivka musis jist poradne. aha no ja jsem to necetla co to presne je vis.

monter no zatim se porad bojim ikdyz uz ohodne min. :grinning:
18. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Sanus,máte ten V cross trojkolku nebo normál čtyři kola? Já chci trojkolku ale v obchodě radily radši čtyři kola že je to stabilnější. Tož teď tápu a mám pochybnosti jestli trojku nebo normál. A teď babo raď :grinning:
18. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Holky, tak tady pročítám klučičí jména a jsem zoufalá.. mně se skoro nic nelíbí! co mám dělat? :frowning2:
Všimly jste si, že na holky je daleko víc jmen?
18. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
jahod ano vsimla jsem si ze je malo jmen nastesti uz mame vybrane. :grinning:
18. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
ad, jj, taky bych potřebovala potkat nějakou maminku s hezky se jmenujícím dítkem.. :wink:
18. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
jahod no a pritel aspon neco navrhnul??
18. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.