• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ten to nechává na mně - samozřejmě když přijdu s něčím, co se mu výrazně nelíbí, tak to vetuje. :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Adaj - pozítří začnu :grinning: To je jak s dietou - ale ono to v práci zvlášť o víkendu fakt nehrozí.

Jahod - a taky věcí se na holčičku najde daleko víc! :grinning: Ale jsem hluboce přesvědčená, že kdyby to byla holka, taky bych si nevěděla rady :sweat_smile:.
18. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
jahod to je otec teda ten muj se do toho hodne montoval.

riv teda az pozitri jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
riv, já si naopak říkám, že u holky bych to všechno měla v malíku.. :wink:
18. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
ad, tak zrovna tohle mi vůbec nevadí, možná spíš naopak, jenom mu vždycky řeknu nějaké návrhy (většinou je v zápětí zamítnu sama) a on buď řekne, že by to šlo, nebo nešlo.. :wink:
18. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
jahod no v maliku no to jako obleceni je i vic pro holky a tak no. :wink:
18. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
jahod covece to nase jmeno vymyslel manza jako moje navrhy prej nic moc me se teda jeste libil Radim no. :grinning: Ale jako jinak u nas tatinek se zajima no.
18. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
ad, jj, mně to tak právě taky přijde, že všeho je pro holky víc, navíc jsou rychlejší, statečnější, šikovnější... ale stejně se na něj děsně těšim! :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
jahod no jako ja natoho naseho prdelku taky proste uz ted je bozi a bude mamanek a ten tvuj asi taky vid. Me totiz chrani uz ted. :grinning:
18. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
no, do mě teda spíš prcek kope než že by mě chránil.. :grinning: , dneska mi fakt dává zabrat, ale fakt je děsná změna tlaku, tak se na něj ani nezlobím..
taky se bojím, že to bude mamánek jak prase! :angry:
18. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Jahod,to se ti vážně žádné nezamlouvá? U nás je naštěstí rozhodnuto ale líbil se mi Vojtíšek.
18. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
jahod hele nas utika pred tatou v brisku kdyz me zlobi. :grinning: Tak proto mamanek a jinak je mi ho lito kdyz je vedro no. Pac nespinka a hodne kope dneska je mu fajn tak skoro celej den spi no.
18. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky, tak my byli dneska cely den u tchanu, koupali se v bazene a byla pohoda

holky, me hrozne pichaj zada, resp, nalevo jakoby ledvina, obcas, kdyz se zvedam a nebo udelam nejakej pohyb, tak me ta bolest uplne uzemnií, nemuzu se hejbat, ale behem par vterin je to ok, uz nevim co s tim, asi budu muset jit k dr

mejte se fajn a peknej sobotni vecer :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
marie - jé, bazén, já mám poslední dobou hroznou chuť na plavání, ale nevím jestli jsou veřejné bazény ok?
a taky mám trochu problém s tím se svléknout před lidma do normálních plavek... :unamused:
18. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Monter já chtěla hned sama čtyři kola. Nějak se mi trojky okoukaly i se mi to líbí, já neměla co řešit. Věděla jsem hned :wink:

Jahod a vy chcete klasický český jméno??? Když si rozklikneš jména na německejch nebo anglickejch googlech tak toho jeeeeee :wink:

Marie to můžeš mít normoš spojený s tím jak se ti to tam roztahuje. Mě taky na ty bolesti břicha na pohotovosti nic neřekli a pak OG mi říkal, že to mám od zad, že s tím nic nenaděláme. Tečka. A šla jsem. :wink:

A špuntová se teda ran ani bouřky nebojí, nebo teda aspoň na to nic neříká. Když jsme byli na DM koncertu před měsícem, tak se nehla ani jednou :grinning: Si asi holka už zvykla :sunglasses:

Tak se dneska loužím, zítra asi máme Ikeu, tak se nějak juknu pak odpol.... :wink:

Tak přeju noc celou prospalou hlavně pro mě a Ad, ostatní jste tady šípkové Růži, takže no problemo :grinning:
18. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
sanus, ja bych nerekla, ze se mi to roztahuje na zadech teda, navic s kubou, kdyz sem byla tehu, tak me taky bolely zada, ale spis az ke konci, pac tahat se s tema kilama navic, fakt voser, tak uvidim, kdyz to nepovoli, tak skocim k dr

jahod, ja chodim do bazenu taky rada, moje rozmery uz ani neresim, tchani maji na zahrade fakt super bazen, krytej, teplej, velkej, tak to byla pohoda
18. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
sanus no celej den jsem utahana a ted zacinam se probouzet ach jo. Jinak nas mladej mu vadi v kine dunive zvuky a celkove co duni je spatne to jako se mu nelibi.

marie a nic jineho nez ty zada ti neni???
18. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
jahod ja teda moje osoba se do verejnejch bazenu boji chodit pac se bojim kvasinek a jinejch potvor.
18. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky holky... tak diky tomu nadhernemu pocasi ucka na chate byli prd platny a tak jsme to otocili a jeli domu .. uvidime jak zitra ...

dekuji za tip na slevy do nextu - je to ale bohuzel uz vykradene .. ulovila jsem jen boty a fleece kulicha s rukavickami ..
vstavala jsem v 5h.. ted varim veceri a pak asi upadnu do mdlob .. predstava, ze zitra me ceka to same tak chcipam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

soucitim s vami .. tohle pocasi nejak motivuje i moje kinder surprise a dejou se mi tam neuveritelny veci !!!
18. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
čauky, člověk tady celej den není a pak má co dělat vás dočíst :slight_smile:
my dnes měli nákupní den ... dala jsem na vás a jela se podívat do nextu ... malé jsem koupila dvě trička a boty ... a prckovi overálky na spaní, krátkej overálek "I love mummy" :slight_smile: ... po verči jsem objevila triko s dlouhým "I love daddy", tak aby mi to nebylo líto :grinning: ... a objevila jsem i kombinézu ... Verunka, jak byla veliká, tak ji měla jen jednou na sobě ...
pak jsme se stavili v globusu, tam jsem malé koupila ještě gumáky, a teď večer došla sousedka, a donesla mi boty po své (teď se podržte) pětileté dceři, že ji včera řekla, že jí tlačí ... no a tomu našemu slonovi jsou ... asi bude mít chudinka nohu po babičce (moje mamka má 42) ...
byli jsme aj mrknout na kočáry a já jsem fakt na tom mizerně ... nemůžu si vybrat ... mě ty korbičky přijdou na zimní děti strašně malý ... když si představím, že bude zima a budu tam muset dát mrně ve fusaku, tak nevím, jak ho tam strčím ...
už u Verči, když byla zima, tak jsem musela vytáhnout kočár hlubokej z balkonu, abych ji tam v tom fusaku dala ... jenže ten už nemám, tak fakt nevím ... ach jo
18. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
marsie neuveritelne veci :grinning: :grinning: :grinning: to me rozesmalo jak krasne jsi to rekla.

oli jo kocarek uz mam vyresenej. Jinak ja mam nohu 40 takze v pohode. :wink:
18. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ránko,jak ste se vychrněli s bříškama? Hlavně ty naše nespavky Ad a Sanus :slight_smile: Já docela dobrý,sice sem se párkrát vzbudila ale zase hned usla.
19. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
čauky, u nás dobrý ... jen ve čtyři přišla malá, že se jí počurala prcka :grinning: :grinning: :grinning: ... takže povlíkání, a pak vstávala v šest ... takže bych si ještě dáchla :angry:
19. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky jsem vstavala teprv ted. No komecne jsem aspon hezky spala ikdyz jsem byla 3x na zachode, ale citim se odpocata. A dneska chcem nekam vyrazit. Jeste udelam obed kukurici varenou s platkama na smetane. :wink:

monter no jako dneska to bylo fajn diky pocasi. :wink:

Oli ty jo se ji dobre spalo a pak az ji vzbudilo mokro. :wink:
19. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky, mně se vesele rozjelo přibírání:slight_smile:- šla jsem se ráno zvážit, celá natěšená, jak to bude málo, když jím poslední dobou samou zeleninu, jáhly a piju syrovátku- a ono hovno, hovno- mám po týdnu kilo nahoře :rolling_eyes: . Je to možný? Nějak mi to osobně nevadí, ale jak budu zase vysvětlovat na kontrole, že se neobžírám, že nejím navečer, že nejím sladký, tučný, smažený... Chjo
Ale beru to tk, že halt musím mít nějaký trápení- jinak mám těhu takový bezproblémový, veselý, tak aspoň tohle- podezření z obžírání:slight_smile:
19. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ad,kam vyrážíte? U nás večer popršelo a ochladilo se takže se aji líp spalo.
19. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
kvat jo to znam moc dobre tohle pribirani.

monter nevim asik na okor. :wink:
19. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Dobré ránko,holky!Mně se taky špatně spává, furt se převaluju,hledam polohu, k tomu to horko. Dnes nebylo horko,ale děsně mě bolí záda...... ach joooooooooo, a bude hůř....

Chci se zeptat? Jdete na 3D ultrazvuk? Přemýšlím, že se objednáme do ostravy
19. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak mě se taky spí špatně, furt se jen převaluju, pak zase potřebuji čůrat takže jsem dneska byla 4x, už jsem z těch nocí zoufalá, nevyspala jsem se už asi 5 nocí :frowning2: Asi příprava na dvojčata :grinning:
Jinak já byla včera zase v Nextu doplnovaly zboří a koupila jsem krásný rifličky za 125 kč takže tam dneska ještě skáknu jestli tam ještě něco nedoplnily :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
lucy: a jak se chystáte na dvojčátka? je to asi záběr, všechno se násobí, ale bude to krása, i ta radost bude dvojnásobná! :dizzy_face:
19. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.